Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Anna Krastiņa

Hmm...Visas dienas garumā mēs izjūtam dažādas sajūtas... Lielais karstums,suta,bezgaiss... Vakarā pēc darba ieeju vienā veikalā,patīkami veldzē kondicionieru vēsais gaiss,ieeju otrā veikalā un kādas sajūtas mani pārņem ieejot BRĪVĪBAS GATVES 194 DROGĀS... Sajūta ir tāda,ka gribās mesties atpakaļ ārā!!!! Jo pirmā doma bija,ka esmu iegājusi publiskajā saunā! Tad nu radās jautājums - kādus klientus Jūs gribat redzēt savā veikalā? Slapju muguru,kas ātri paķerot pirmo šampūnu, jo ilgāk uzkavēties šajā veikalā negribās vai tieši pretēji,klientus kas nesteidzīgi izvēlās labāko??? Paldies jau iepriekš,jo ticu,ka klientu labsajūta Jums ir PIRMAJĀ vietā ;)

16.07.2014

Drogas

Labdien, Anna! Jā, šī vasara mūs tiešām pārsteidz – te garas lietavas, te milzīgs karstums. Minētais veikals atrodas ēkā, kas nav jauna, un ir viens no mazākajiem, tādēļ gaisa ventilācija ir problēma. Īpaši siltās dienās veikals tiešām sasilst. Taču Jūsu novērojums ir precīzs – klientu labsajūta ir mūsu uzdevums Nr.1. Tādēļ mēs jau mēģinām risināt gan gaisa apmaiņas, gan atdzesēšanas problēmu.

17.07.2014

Anna

Labdien! Man ļoti patīk preces Drogās! Būtu labi, ja varētu nopirkt kosmētiku no M.A.C, NYX, un būtu labi ja varētu būt arī Maybeline Baby Lips lūpu balzāms vai Eos lūpu balzāms! Būtu ļoti priecīga ja būtu arī Pore Professional krēms! Gribēju pajautāt vai šādas lietas būs veikalā. Paldies, Jums ir lielisks veikals.

15.07.2014

Drogas

Anna, mīļš paldies par pozitīvo un jauko novērtējumu :) Mums ir patiess prieks censties, pārsteigt ar jaunumiem sortimentā (vai zināt, ka ik mēnesi mēdz būt pat daži simti?..!). Eos, Baby Lips lūpu balzāmu mūsu sortimentā nav, tos ražotājs mums nav piedāvājis. NYX, Pore Professional un M.A.C. ir profesionāla kosmētika, kas lielākajās pasaules valstīs tiek piedāvāta tikai specializētos - no Drogas formāta atšķirīgos veikalos, tādēļ šī kosmētika nav pieejama.

16.07.2014

Alise

Labdien. Vai drīzumā ir sagaidāms Jūsu veikals Ķekavā?

13.07.2014

Drogas

Alise, mēs šobrīd izskatām vairākas tīkla paplašināšanas iespējas, tāpēc konkrētu solījumu, ka nākamais jaunais veikals tiks atklāts tieši Ķekavā, sniegt vēl nevaram.

16.07.2014

Karīna Krāģe

Labdien, vai Drogas veikalos ir iespējams iegādāties Maybelline Baby Lips lūpu balzāmu? Un vai drīzumā būs iespējams iegādāties EOS lūpu balzāmu?

12.07.2014

Drogas

Labdien, Karīna! Minēto zīmolu pagaidām nav, bet ja ir tīkams viegls un smaržīgs lūpu balzams, iesakām izmēģināt Superdrug, Paris Memories vai Isana – tiem ir sulīgas augļu garšas!

14.07.2014

Ilvita

Labdien! Vai Drogās būs atkal nopērkams L'Oreal skropstu serums? Pārdevējas zināja teikt, ka ir izņemts no sortimenta.Vai būs atpakaļ? Paldies.

12.07.2014

Drogas

Ilvita, ja produkts ir izņemts no sortimenta, tad diemžēl tas neatgriezīsies. Taču skropstu kopšanai pirms tušas uzklāšanas varam ieteikt Art Deco serumu vai balzamu.

14.07.2014

Irina Kalēja

man ļoti patīk Drogas veikaļiņš kas atrodās Talsos tur ir ļoti laipni,atsaucīgi un jauki vienmēr smaidoši pārdevēji,arī es pate,par cik neesmu vietējā talsu iedzīvotāja bet dzīvoju laukos bet vienmēr kad braucu uz pilsētu,vienmēr kaut ko nopērku Drogas,jo tas ļoti patīk,gan bērniem,gan vīram gan sev tur vienmēr var viskaut ko atrast.dažreiz tikai paliek skumji jo nevar atļauties tās dārgākās kosmētikas tās maksā lielu naudiņu,bet priecē tas ka vienmēr var paņemt mazliet no probītes,šad un tad tur gan viņas ir tukšas,piemēram tur ir ļoti labs serumiņš pēc trīzdesmit sejai domāts no loreal sērijas bet viņs maksā diezgan padārgi....bet ļoti labs n patīkams,tikai tādu atļauties nevaru jo ir divi bērniņi par kuriem jārūpējās daudz vairāk.paldies pat to ka jūs tādi esiet,esmu liela fane un man ļoti patīk jūsu veikaliņš lai kur es būtu es vienmēr apmeklēju jūsu veikaliņu drogas!

12.07.2014

Drogas

Irina, liels prieks par Jūsu vārdiem un domām. Mums ir patiess prieks priekš Jums censties! Mūsu mērķis ir tiešām augsts – vēlamies, lai katra mūsu pircēja varētu par Drogām teikt „Manas Drogas”. Cenšamies veidot tādus piedāvājumus, lai kaut ko vērtīgu, interesantu un pieejamu atrastu gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan  arī kungi, bērni un jaunieši. Jā, mūsu veikalos ir dažāda cenu līmeņa preces. Ja esat noskatījusi sev ko dārgāku, iesakām sekot mūsu akcijām un noķert laiku, kurā iekārotajam produktam būs ievērojama atlaide. Tāds brīdis noteikti būs! Mēs īpaši lutinām mūsu Pastāvīgā Klienta kartes īpašniekus – tiem vienmēr kas īpašs. Ļoti gaidīsim Jūs un Jūsu ģimeni atkal. Lai skaista vasara!

14.07.2014

Gerbera

Labdien! Viens mazs ieteikums: varbūt mazāk naudu tērēt reklāmas, bet labāk padomāt par to, lai klientam veikalā būtu ērti atrasties.Tas ir: veikt vnk izpēti vai veikalā ir ērti pārvietoties māmiņam ar ratiņiem, vai pie kases ir kur nolikt somiņu, vai kases ir pietakamie lielas ,lai pārdevējām nejuktu blakus stāvošu klientu pirkumi. Tie ir sīkumi, bet tomēr patīkami sīkumi.

11.07.2014

Drogas

Labdien! Drogas komanda ik dienas domā par katru no Jūsu minētajiem aspektiem. Mūsu veikali gan ir dažādi – plašāki un šaurāki, īrējam telpas gan adresēs ar divdesmit gadu stāžu, gan nesen celtās ēkās. Ja iepirksieties vairākos mūsu veikalos, noteikti pamanīsiet pārmaiņas – stendu skaits ejās ir ļoti būtiski samazināts. Jo mēs esam ņēmuši vērā tieši jauno māmiņu vēstules ar lūgumiem atbrīvot telpas, turpinās pārplānošana, arī kases zonā. Sirsnīgi pateicamies par vēstuli un ceram, ka mūsu atbilde ir Jūs iepriecinājusi!

16.07.2014

Anna Ludza

Kad DROGĀS būs pieejams GARNIER micelārais ūdens 400 ml? Tāda sajūta kā Latvija šo produktu nepazīst, sūtu no Krievijas.

09.07.2014

Drogas

Labdien, Anna! Drogas ir iepazīstinātas ar šo līdzekli, taču sortimentā tā tiešām nav. Piedāvājumā ir micelārie ūdeņi, kurus piedāvā zīmoli L’Oreal Paris, Beauty Formulas, Eveline, Nivea. Būsim ieinteresēti dzirdēt Jūsu viedokli, kādi šie produkti šķiet salīdzinājumā ar minēto.

16.07.2014

Ilze

Labdien! Vai veikalā Drogas ir eos lūpu balzāms?? Velos ļoti šo balzāmu!!

09.07.2014

Drogas

Ilze, pagaidām mūsu sortimentā to nav, taču varam ieteikt izmēģināt smaržīgos Superdrug, Paris Memories vai Isana lūpu balzamus.

16.07.2014

Iveta Ikauniece

Labrīt.Vēlos pajautāt,vai augstos papīra stendus kosmētikai pie Jums var paņemt bez maksas,ja tie stāv pie izejas durvīm?

09.07.2014

Drogas

Labdien, Iveta! Viss, kas atrodas veikalu Drogas tirdzniecības zālē un palīgtelpās, tai skaitā produktu papildu izvietojuma stendi, ir Drogas īpašums un nav pieejams ne pārdošanai, ne dāvināšanai. Paldies, ka savu pirkumu veikšanai esat izvēlējusies mūsu veikalus. Gaidīsim citus Jūsu jautājumus, ierosinājumus vai atsauksmes, jo Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs.

16.07.2014

Viktorija

Labdien! Vēlējos pajautāt, vai Drogas veikalos ir iespējams nopirkt pilnu kosmētikas otiņu komplektu, EM Michelle Phan kosmētiku vai mākslīgo skropstu līmi bez pašām skropstām?

07.07.2014

Drogas

Viktorija, komplektā otiņas iegādāties nav iespējams, bet visas ir nopērkamas atsevišķi. Jautājiet atsaucīgajām konsultantēm, kur tās atrodamas. Diemžēl mūsu sortimentā nav pieejama EM Michelle Phan kosmētika. Savukārt mākslīgo skropstiņu pielīmēšanai iesakām meklēt zīmola Depend līmi.

08.07.2014

Antra

Labdien! Vai Balvos Drogas veikals būs?

04.07.2014

Drogas

Labdien, Antra! Mums prieks dzirdēt, ka arī Balvu iedzīvotāji ir tik neatlaidīgi un aktīvi interesējas par Drogām! Uzņēmuma plānos, protams, ietilpst tīkla paplašināšana, bet tuvākais jaunais veikals nebūs Balvos. Taču tas nenozīmē „nē” ;)

07.07.2014

Svetlana

Здравствуйте! Cкажите пожалуйста как часто у вас привоз косметики essence / catrice? Kак часто поступают в продажу лимитированные коллекции? Eсли ли возможность в нашем магазине взять буклеты на эту продукцию? Спасибо с уважением Светлана

04.07.2014

Drogas

Светлана, Drogas постоянно балует своих покупательниц самими новыми и актуальными продуктами. Производители,  в том числе Еssence и Catriсe, как минимум пару раз в год обновляют коллекции, создавая инновации, модные цветовые гаммы, улучшая состав. О новинках  Drogas всегда информирует на домашней странице, а также и в магазине – у нас прекрасные продавцы, и часто имеются буклеты на продукты. В данный момент буклетов именно на упомянутые коллекции мы не имеем в наличии.

04.07.2014

Paula

Vai jusu veikala ir kadas īpašas preces priekš jauniešiem? Un vai jums ir speciāla kosmētika jauniešiem, kura nebojā ādu?

01.07.2014

Drogas

Paula, neviens līdzeklis nav radīts ar mērķi bojāt ādu No plašā, tai skaitā jauniešiem  / problemātiskai / jutīgai ādai paredzētā sortimenta tikai atliek izvēlēties sev piemērotāko. Vislabāk būtu konsultēties ar kosmetologu vai dermatologu – kas tieši Jums būtu nepieciešams ikdienas lietošanai. Lai iepazītos ar piedāvājumu, iesakām doties uz kādu no lielākajiem veikaliem Drogas un konsultēties ar pārdevēju vai kosmētikas ražotāju pārstāvjiem – konsultantiem.

02.07.2014

Sintija Kosa

Sveiki! Vēlējos Jums pajautāt, kāpēc Jūsu "Drogas" veikalos netiek pārdots matu krāsas noņēmējs? ĻOTI nepieciešama prece ne tikai man, bet arī apkārtējo paziņu lokā ir vēlme noņemt mākslīgi krāsoto matu krāsu, taču to var izdarīt tikai pasūtot no ārvalstīm, cik man zināms.

30.06.2014

Drogas

Sintija, Drogas sortimentā nav līdzekļu matu krāsas noņemšanai, jo šādu procesu vislabāk veikt skaistumkopšanas salonos, kuros pieredzējuši frizieri novērtēs matu stāvokli, krāsas intensitāti un konkrētajiem matiem nepieciešamo procedūras ilgumu. Pēc šādām, matiem nedraudzīgām, procedūrām tiem būs nepieciešama īpaša kopšana un lutināšana. Un tur gan Drogas varēs palīdzēt – atliks tikai izvēlēties piemērotāko līdzekli tieši Jūsu matiem.

01.07.2014

Kristina Lipska

Kāpēc mums Aizkrauklē nav Drogas?

30.06.2014

Drogas

Kristina, mēs pastāvīgi saņemam klientu ierosinājumus par jaunu veikalu atvēršanu dažādos reģionos, tādēļ ir ļoti patīkami uzzināt, ka Drogas tiek gaidītas aizvien jaunās pilsētās! Mēs regulāri domājam par veikalu tīkla attīstību. Visās Latvijas lielākajās pilsētās jau ir tīkla veikali, pašlaik izskatām iespējas atvērt veikalus arī mazākajās. Piemēram, martā atvērām jaunu veikalu Limbažos, aprīlī – Krāslavā. Varam apliecināt, ka esam pārdomās arī par Aizkraukli.

30.06.2014

Amanda

Valmieras Drogās ir Baby Lips vai eos lūpu balzāms?

26.06.2014

Drogas

Amanda, paldies par ierosinājumu! Esam ievērojuši, ka mūsu daiļās pircējas ļoti vēlas redzēt šo zīmolu Drogas sortimentā :) Diemžēl pagaidām gan neplānojam to ieviest, bet noteikti apsvērsim šādu iespēju.

27.06.2014

Madara

Sveiki! Gribeju apjautaties, vai jums ir uzacu zimuli un kadas cenas tie ir? Paldies jau ieprieks! ;)

24.06.2014

Drogas

Madara, Drogās ir zīmuļi uzacu krāsošanai – tos var meklēt essence, Catrise, Maybelline, Rimmel, Max Factor un citu zīmolu stendos. Un cenas ir patīkamas – sākot no dažiem eiro.

25.06.2014

Aija

Sveiki. Esmu bieža Drogas kliente, vēlētos zināt vai taisāties ieviest birstošos pūderus savā produkcijā? Rēzekne ir ļoti grūti atrast šo produktu, bet pasūtīt no žurnāla kaut kā nedaudz baidos.

21.06.2014

Drogas

Aija, mums ir patīkami dzirdēt, ka Drogās iepērkaties bieži. Rēzeknes veikalos pašlaik pieejami Catrise un Max Factor birstošie pūderi. Piekrītam, ka jebkuru dekoratīvās kosmētikas produktu ir grūti izvēlēties no kataloga, tādēļ noteikti jautājiet atsaucīgajām konsultantēm par izvēlētā līdzekļa toņiem, faktūru.

25.06.2014

Dace

Labdien, man ļoti patīk lielā Drogas izvele, bet vēlētos lai papildinas pūšamās krāsu lakas lielums. Ja tas ir iespejams protams. Ar cieņu Dace

21.06.2014

Drogas

Dace, paldies par jaukajiem vārdiem un atzinību – no sirds priecājamies, ka izvēlaties tieši Drogas saviem ikdienas pirkumiem. Mēs lepojamies ar visplašāko matu krāsu un tonējošo līdzekļu klāstu Baltijā un cenšamies klientēm nodrošināt visjaunākās un stilīgākās krāsu paletes moderna sezonas tēla iegūšanai. Jau pašlaik mūsu sortimentā ir tonējošas matu lakas, kā arī šampūni un želejas. Ņemsim vērā Jūsu ierosinājumu, domājot par šī segmenta paplašināšanu.

25.06.2014