Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Kristina Lipska

Kāpēc mums Aizkrauklē nav Drogas?

30.06.2014

Drogas

Kristina, mēs pastāvīgi saņemam klientu ierosinājumus par jaunu veikalu atvēršanu dažādos reģionos, tādēļ ir ļoti patīkami uzzināt, ka Drogas tiek gaidītas aizvien jaunās pilsētās! Mēs regulāri domājam par veikalu tīkla attīstību. Visās Latvijas lielākajās pilsētās jau ir tīkla veikali, pašlaik izskatām iespējas atvērt veikalus arī mazākajās. Piemēram, martā atvērām jaunu veikalu Limbažos, aprīlī – Krāslavā. Varam apliecināt, ka esam pārdomās arī par Aizkraukli.

30.06.2014

Amanda

Valmieras Drogās ir Baby Lips vai eos lūpu balzāms?

26.06.2014

Drogas

Amanda, paldies par ierosinājumu! Esam ievērojuši, ka mūsu daiļās pircējas ļoti vēlas redzēt šo zīmolu Drogas sortimentā :) Diemžēl pagaidām gan neplānojam to ieviest, bet noteikti apsvērsim šādu iespēju.

27.06.2014

Madara

Sveiki! Gribeju apjautaties, vai jums ir uzacu zimuli un kadas cenas tie ir? Paldies jau ieprieks! ;)

24.06.2014

Drogas

Madara, Drogās ir zīmuļi uzacu krāsošanai – tos var meklēt essence, Catrise, Maybelline, Rimmel, Max Factor un citu zīmolu stendos. Un cenas ir patīkamas – sākot no dažiem eiro.

25.06.2014

Aija

Sveiki. Esmu bieža Drogas kliente, vēlētos zināt vai taisāties ieviest birstošos pūderus savā produkcijā? Rēzekne ir ļoti grūti atrast šo produktu, bet pasūtīt no žurnāla kaut kā nedaudz baidos.

21.06.2014

Drogas

Aija, mums ir patīkami dzirdēt, ka Drogās iepērkaties bieži. Rēzeknes veikalos pašlaik pieejami Catrise un Max Factor birstošie pūderi. Piekrītam, ka jebkuru dekoratīvās kosmētikas produktu ir grūti izvēlēties no kataloga, tādēļ noteikti jautājiet atsaucīgajām konsultantēm par izvēlētā līdzekļa toņiem, faktūru.

25.06.2014

Dace

Labdien, man ļoti patīk lielā Drogas izvele, bet vēlētos lai papildinas pūšamās krāsu lakas lielums. Ja tas ir iespejams protams. Ar cieņu Dace

21.06.2014

Drogas

Dace, paldies par jaukajiem vārdiem un atzinību – no sirds priecājamies, ka izvēlaties tieši Drogas saviem ikdienas pirkumiem. Mēs lepojamies ar visplašāko matu krāsu un tonējošo līdzekļu klāstu Baltijā un cenšamies klientēm nodrošināt visjaunākās un stilīgākās krāsu paletes moderna sezonas tēla iegūšanai. Jau pašlaik mūsu sortimentā ir tonējošas matu lakas, kā arī šampūni un želejas. Ņemsim vērā Jūsu ierosinājumu, domājot par šī segmenta paplašināšanu.

25.06.2014

Sindija

Labdien! Vēlējos uzzināt, vai Drogās būs pieejami Baby Lips lūpu balzami?

18.06.2014

Drogas

Labdien, Sindija! Drogas regulāri papildina produktu klāstu, tādēļ priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Diemžēl pagaidām mūsu sortimentā to neplānojam.

19.06.2014

Lāsma

Labdien! Ļoti kaitinoša veikala Drogas apmeklēšana ir Āgenskalnā - Nometņu iela 59/3. Kāpēc? Saprotams, ir mācīts darbiniekiem apkalpot klientus, bet piedodiet - nu ne jau tik uzbāzīgi! Tas ir ļoti kaitinoši, ka tā jau mazajā veikaliņa telpā Tu pasaki, ka nē nav vajadzības pēc palīdzības, bet pēc minūtes jau nākamā pārdevēja uzbāžas ar šo jautājumu. Vai tiešām nav saprotams, ka cilvēkam kurš vēlēsies šo palīdzību arī ar acu skatu meklēs pārdevējas palīdzību? Lūgums tomēr organizēt šo uzbāzīgumu. Citādi šī konkrētā veikala apmeklēšana reizēm uzdzen domu, ka eju uz mežu un atkal cīnīšos ar odiem! Paldies!

17.06.2014

Drogas

Lāsma, paldies par viedokli un novērojumu. Ar veikala vadītāju ir veiktas pārrunas. Pateicoties mūsu klientu atsauksmēm, mēs spējam labāk izprast situāciju un komunikācijas aspektus, kuriem jāpievērš uzmanība, lai turpinātu uzņēmuma nepārtraukto pilnveides ceļu. Taču esam pārliecināti, ka pieklājīgs, zinošs un atsaucīgs personāls ir jebkura uzņēmuma veiksmīgas apkalpošanas pamatā, tādēļ Drogas daudz iegulda un ieguldīs jauno darbinieku apmācībā. Mēs zinām, ka mūsu darbinieki ļoti cenšas – atvainojiet, ja ir gadījies kāds pārspīlējums.

18.06.2014

Elīna

Sveiki, Ļoti patīk veikals Drogas, esmu apmierināta ar gandrīz visu. Vienīgais kas īpaši neapmierina ir tas, ka lielā daļa veikalos ir ļoti šaurs, reizēm grūti apgriesties, tikt garām citiem pircējiem. ļoti patiktu, ja Valmierā vel viens veikals būtu tieši tirdzniecības centrā Valleta

17.06.2014

Drogas

Elīna, paldies par atzinīgajiem vārdiem. Ir tik jauki dzirdēt, ka Jums patīk Drogas! Jā, diemžēl Valmieras veikals Rīgas ielā 20 ir vismazākais visā tīklā, telpa tiešām ir neliela, bet preču daudzums gandrīz identisks citiem veikaliem Drogas. Šis ir mūsu pirmais veikals Vidzemē un Valmierā, kuru atvērām 2000. gadā – ļoti ērti pieejamā vietā. Domājot par klientu ērtībām un plašāku sortimenta piedāvājumu, 2004. gadā Valmierā tika atvērts otrs veikals – plašākās telpās Meža ielā 7. Pašlaik mūsu plānos nav iecerēts trešais veikals pilsētā. Lai Jums izdevušies svētki un lai skaista līgošana!

18.06.2014

Kate

Sveiki, vai būtu iespējams pie jaunajiem produktiem pierakstīt arī cenas?

17.06.2014

Drogas

Kate, mājas lapā izvietojam informāciju par aktuālajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Tie bieži mainās, akcijas produktu skaits ir ļoti liels, akcijas periods var būt vien dažas dienas vai vairākas nedēļas. Tādēļ saturs ir informatīvs un visas cenas netiek atspoguļotas. Bet daļu gan var apskatīt mājas lapas sadaļā „Avīze”.

18.06.2014

zita markevica

Sodien esmu neapmierināta, ka Saldus Drogas mani apkalpoja pavisam slims cilveks, iesnas, klepus un viss parejais. Ja jus nerikosieties, sudzesos citas iestades.

17.06.2014

Drogas

Labdien, Zita! Atvainojamies, par nepatīkamajām emocijām, ja tās radušās. Mēs vērsāmies pie minētā veikala vadītājas, lai pārliecinātos, ka zālē nestrādā saaukstējusies pārdevēja.

18.06.2014

Evalīne

Labdien! Vēlējos pajautāt, vai Drogās kādreiz būs pieejams "Fennel" kosmētikas stends?! Viņiem ir burvīgas, kvalitatīvas acu ēnas! Lai gan esmu vairāk dārgo zīmolu cienītāja, draudzene veinreiz ieteica izmēģināt šīs un iepatikās ļoti. Esmu ievērojusi, ka pāris acu ēnu komplektiņi mazajos iepakojumos ir nopērkami, bet vai stendu neplānojat? Un vēl jautājums - ļoti gribētos Drogas veikalu Ķekavā! Protams, ka tas ir tuvu Rīgai, bet ne visi var aizbraukt uz Rīgu! Turklāt, veikals kurā bija nopērkama sadzīves ķīmija un kosmētika nesen aizvērās:( Manurpāt, klientūra būtu nodrošināta, jo cilvēki brauc arī no Baldones un Daugmales iepirkties uz Ķekavu, jo šeit ir ļoti jauks lielveikals Liiba. Tiešām, gaidu jau vismaz gadus 3, kad arī šeit būs Drogas:))

17.06.2014

Drogas

Evalīne, mēs jau esam par soli tuvāk :) Ķekavai tuvākais veikals Drogas atrodas tirdzniecības centrā A7. Turklāt tas ir viens no plašākajiem gan telpu, gan sortimenta ziņā. Iespējams, tajā izdosies atrast vēl kādus neredzētus un neizmēģinātus dekoratīvās kosmētikas jaunumus? Diemžēl zīmolam Fennel paplašināt sortimentu pagaidām nav ieplānots.

18.06.2014

Agita

Labdien! Jau sen esmu pastāvīga pircēja veikalos "Drogas". Nesen nācās pārcelties dzīvot no Rīgas uz Kuldīgu. Žēl, ka, atšķirībā no Rīgas vaikaliem "Drogas", Kuldīgas "Drogās" nav iespējams iegādāties Latvijā ražotu sertificētu organisko kosmētiku, kā piemēram, "Madara", "Mossa." Vai tomēr drīzumā šo kosmētiku sagaidīs arī kuldīdznieces?

16.06.2014

Drogas

Agita, Kuldīga ir viena no skaistākajām pilsētām, Kurzemes pērle! Noteikti tajā ir daudz pozitīvi atšķirīga no Rīgas. Diemžēl jaunā sejas kopšanas kolekcija Mossa pagaidām tiešām nav pieejama visos veikalos Drogas, tai skaitā tās nav arī Kuldīgā. Pašlaik mēs vēl tikai iepazīstinām mūsu pircējus ar šo jaunumu un vērosim kā klientiem Mossa patiks. Ja esat dabīgās kosmētikas cienītāja, aicinām iepazīt zīmolus Natura Siberica un Planeta Organica – to kvalitāte nebūt neatpaliek. Vēlam skaistas un lustīgas brīvdienas!

17.06.2014

Paula

Labdien, kādreiz bija pārdošanā lūpu balzāms vai lūpu krāsa Baby Lips, tādas vairāk nebūs?

14.06.2014

Drogas

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav šī zīmola. Taču mēs regulāri papildinām produktu klāstu un priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Paldies! Aicinām rūpīgi izpētīt plašo dekoratīvās kosmētikas sortimentu - tajā noteikti ir kaut kas līdzvērtīgs :)

16.06.2014

Kristīne

Labdien, esmu ļoti neapmierināta ar Cēsu Drogu apkalpošanu, vakar nostāvot rindā vairāk kā 20 min., tiekot beidzot pie kases nelaipna kasiere pasaka, ka ar noreiķinu kartēm šobrīd neapkalpo, tad rodas jautājums kāda velna pēc pārdevējas un konsultantes klačojas veikalā, bet neatrod laiku pienākt pie rindā stāvošiem cilvēkiem un viņus par to pabrīdināt?! Šī nav pirmā reize, ka neatrodi nevienu kam pajautāt arī par preci!

14.06.2014

Drogas

Kristīne, no sirds atvainojamies par radītajām neērtībām – diemžēl nācies saskarties ar tehniskām problēmām apkalpojot klientus, kuri izmanto norēķinu kartes. Tādēļ cenšamies klientus brīdināt jau ienākot veikalā – kad šādas problēmas tiek konstatētas, informācija tiek izvietota pie ieejas un kases zonā. 

16.06.2014

Patrīcija

Sveiki! Es vēlos uzzināt, vai pie jums var pasūtīt kosmētiku, un vai jūs pievedat?

13.06.2014

Drogas

Labdien, Patrīcija! Paldies par interesi, šobrīd uzņēmums šādu pakalpojumu nepiedāvā.

16.06.2014

Liene

Sveiki. Vēlos uzzināt, vai jūsu piedāvājumā ir vīriešu smaržas EL PASO?

09.06.2014

Drogas

Labdien, Liene! Diemžēl šī zīmola smaržu Drogas piedāvājumā nav.

10.06.2014

Linda

Sveiki. Gribēju pajautāt par Adidas sieviešu smaržām... Varbūt ir iespēja kādā no Drogas veikaliem iegādāties Adidas tropical passion eau de toilette? Agrāk taču bija tāda iespēja?

08.06.2014

Drogas

Linda, diemžēl zemā pieprasījuma dēļ šīs smaržas vairs nav pieejamas mūsu sortimentā.

09.06.2014

Margarita

Sveicināti! Vēlos uzzināt, vai neplānojat izvietot Drogās arī Flormar kosmētikas stendus? Pagaidām pie jums pieejamas tikai viņu nagu lakas,bet viņi ražo arī ļoti labas acu ēnas, acu zīmuļus un lūpu spīdumus... Varbūt, Jūs plānojat arī kādu citu jaunu kosmētikas zīmolu ieviešanu - NYX vai e.l.f, piemēram?

03.06.2014

Drogas

Sveicināti, Margarita! Mums ir tiešām patīkami dzirdēt, ka savus iecienītākos dekoratīvās kosmētikas zīmolus izvēlaties iegādāties tieši Drogās. Diemžēl pagaidām minētos zīmolus neplānojam piedāvāt, taču esam priecīgi par tik konkrētiem ierosinājumiem. Aicinām sekot līdzi jaunumiem gan mājas lapā, gan mūsu veikalos – to klāsts pieaug ik nedēļu. 

04.06.2014

Ina

Labdien! Gribētu uzzināt, vai Andrew Barton, The straight answer heat protection sprejs būs atkal pārdošanā? Tik ļoti iepatikās šis produkts un nu vairs nevaru nevienā Drogas veikalā to atrast.

30.05.2014

Drogas

Labdien, Ina! Mums ir labas ziņas – piedzīvojot izmaiņas iepakojuma dizainā, tieši šis līdzeklis jau tuvāko nedēļu laikā atgriezīsies Drogas plauktos :) Nāciet un jautājiet mūsu pārdevējām – konsultantēm!

02.06.2014

Iluta

Vēlētos Drogas arī Aizkrauklē.

28.05.2014

Drogas

Iluta, mēs priecājamies dzirdēt, ka gaidāt Drogas savā pilsētā un labprāt izvēlētos mūsu veikalus ikdienas iepirkumiem. Ziniet, Jūs neesat pirmā, kura interesējas par jauna veikala atvēršanu tieši Aizkrauklē :) Drogas regulāri domā par veikalu tīkla attīstību un mēs pastāvīgi saņemam klientu ierosinājumus par jaunu veikalu atvēršanu dažādos reģionos, tādēļ šāda iespēja pastāv.

29.05.2014