Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Ineta

Labdien! Ļoti patīk DROGAS veikali - liela preču izvēle, laipna apkalpošana, noderīgas konsultācijas. Man priekš mājīguma sajūtas Jūsu veikalos pietrūkst tikai mūzikas :) Dažos veikalos tā ir, dažos nav. Gribētos, lai visos DROGAS veikalos skanētu mūzika.

27.05.2014

Drogas

Ineta, tiešām situācija veikalos ir atšķirīga, paldies par novērojumu un ieteikumu. Mēs strādājam pie tā, lai visos veikalos būtu līdzīgas iespējas nodrošināt muzikālo fonu.

28.05.2014

Liene Skripeļova

Sveiki! Vēlējos uzzināt, vai Rīgas Drogās ir iespējams nopirkt matu krāsas noņēmēju, biju nokrāsojusi savus gaiši brūnos matus uz tumši brūniem, gandrīz melniem, un nu, es vēlos atpakaļ kaut nedaudz līdzīgus savai iepriekšējai krāsai. Paldies jau iepriekš! :)

27.05.2014

Drogas

Labdien, Liene! Diemžēl mūsu sortimentā nav līdzekļu matu krāsas likvidēšanai (matu krāsas neitralizētāji), jo šādu procesu vislabāk ir uzticēt pieredzējušam frizierim. Pēc šādām, matiem nedraudzīgām, procedūrām tiem būs nepieciešama īpaša kopšana un lutināšana. Un tur gan Drogas varēs palīdzēt, jo mūsu matu kopšanas sortiments ir visplašākais Baltijā – atliks tikai izvēlēties pašu piemērotāko tieši Jūsu matiem.

28.05.2014

Helēna

Kāpēc ir veikalu plauktos vairs nav atrodams L'oreal Paris CASTING CRÈME GLOSS matu krāsas tonis 316 PLUM? Tagad esmu spiesta šo krāsu pasūtīt no UK. Tiešām žēl, jo devu priekšroku Drogām!

20.05.2014

Drogas

Labdien, Helēna! Katru gadu gan dekoratīvās kosmētikas, gan matu krāsu ražotāji maina savu preču zīmju krāsu paleti, atbilstoši sezonas aktualitātēm, klientu pieprasījumam un ražošanai. Tiešām, minētais tonis vairs nav pieejams Drogās. Taču ir pieejamas alternatīvas, jo mūsu veikalos ir atrodams visplašākais matu krāsu sortiments un arī visjaunākie toņi katras kolekcijas ietvaros, kurus ražotāji piedāvā Latvijas tirgum. Iesakām doties uz mūsu lielākajiem veikaliem un rūpīgi izpētīt visu plašo matu krāsu spektru. Visjaunākais ir jaunā matu krāsu kolekcija L’Oreal Prodigy, kuras sastāvā ir jaunākās paaudzes M-Ot mikroeļļa un monoetalonamīns, kas nodrošina krāsas noturību un dabisku rezultātu. Apskatiet sadaļā „Jaunie produkti” visus 20 toņus.

21.05.2014

Marta

Labdien! gribēju pajautāt, vai veikalā Drogas pastāv iespēja iegādāties Termo gēla laku?

18.05.2014

Drogas

Labdien, Marta! Drogas sortimentā nav Termo gēla nagu lakas, tā ir pieejama skaistumkopšanas salonos vai interneta veikalos. Ja meklējat risinājumu ilglaicīgam efektam, esat atvērta eksperimentiem un vēlaties darboties pati, varam ieteikt izmēģināt zīmola Depend Gellack nagu lakas, kurām atsevišķos mūsu veikalos pieejami 24 toņi. Lakas inovatīvā formula nodrošina gēla nagu lakas uzklāšanu mājas apstākļos – nagu laka sacietē Depend LED lampas gaismā un saglabājas 2-3 nedēļas, nezaudējot spīdumu un gludo klājumu.

19.05.2014

Santa Lieckalniņa Bērziņa

Labvakar, Gribēju Jums pastāstīt par jauko un patīkamo apkalpošanu veikala drogas kas atrodas uz Brīvības ielas 194 . Tur strādā ļoti zinošas meitenes kas jebkurā situācija atradis labāko variantu ko varētu ieteikt klientam izzinot klienta vajadzības Tur šajā nedēļa strādāja ļoti jauka un patīkama meitene, kas ar neviltotu smaidu pienāca klāt un uzrunāja vai nevajag palīdzību un es nebiju vel līdz galam izlēmusi kuru produktu es ņemšu un pienāca šī meitene un izstāstīja katras preces plusus un mīnusus un es pat pārdomāju un paņemu to preci kuru man viņa ieteica un esmu ļoti apmierināta, jo viņa izzināja manas vajadzības un sameklēja man atbilstošo produktu . Par to es viņai esmu ļoti pateicīga un gribētu lai jūs šo meiteni uzslavējiet jo viņa ļoti labi strādā un attiecās pret cilvēkiem ar smaidu un prieku kas staro no viņas . Tas ir ļoti Pozitīvi iešu uz šo veikalu vairāk iepirkties. LIELS PALDIES EVITAI un protams veikalam Drogas .

16.05.2014

Drogas

Santa, ir ļoti patīkami lasīt tik sirsnīgu uzslavu. Noteikti nodosim Jūsu novērojumus šī veikala vadītājam! Mēs tiešām cenšamies, lai Jūs un citi mūsu mīļie klienti dodos prom ar prieku un noderīgiem pirkumiem, lai tikpat jaukā omā atgrieztos arī nākamajās reizēs.

19.05.2014

Elīna

Būtu forši,ja būtu mazāk stendu starp plauktiem, tad nezauďētu daudzas klientes- jaunās māmiņas.Bieži jāizvēlas iepirkties citur,jo izbraukt pa veikalu nav iespējams

13.05.2014

Drogas

Elīna, Jūsu viedoklis saskan ar vairāku citu jauno māmiņu izteikumiem, kuru tuvumā ir šaurākie, mazākie veikali. Uzdevums šādos veikalos tiešām nav viegls – nodrošināt vienkopus vislielāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču skaitu, izvietot to pārskatāmi - tāpat kā citos veikalos. Ko mēs jau izdarījām? Veicām izmaiņas papildus produktu izvietojumā, samazinājām stendu skaitu, eksperimentējām ar bērnu prešu izvietojumu, lai tas būtu pieejamāks. Ļoti ceram, ka novērtēsiet mūsu pūles!

15.05.2014

Līga

Sveiki :) Balvos un balvu meitenēm pietrūkst veikala Drogas :) Būtu ļoti jauki, ka Balvos atvērtos Drogas veikals :)

13.05.2014

Drogas

Līga, paldies par Jūsu interesi! Jā, mēs jau jūtam, ka Drogas arī Balvos tiek ļoti gaidītas, arī citi pilsētas iedzīvotāji jau ir interesējušies par šo jautājumu :)
Šajā gadā mūsu uzņēmums ir strauji paplašinājies, jau esam atvēruši 2 jaunus veikalus - Limbažos un Krāslavā, bet Balvos gan vēl mums nav noskatīta piemērota atvēršanās vieta.

14.05.2014

Lana

Sveiciens! Valmieras Rīgas ielas Drogas: Problēma Nr.1 - veikala telpās praktiski nav iespējams apgriezties, tik šauras tās ir. Problēma Nr.2 - pārdevēju uzbāzība ar palīdzības piedāvāšanu, neskaitāmiem "Labdien!" un "Kā jums palīdzēt?", "Vai Jums ko parādīt tuvāk" utt. mazliet dzen izmisumā un brīžiem uzsit vēlmi nekavēoties atstāt šīs "viesmīlīgās" telpas. Pircējiem trūkst privātuma. Nav iespējams lēnām apskatīt preci, apdomāties....

13.05.2014

Drogas

Labdien, Lana! Paldies par viedokli. Priecājamies uzzināt, ka mūsu veikali ir iecienīta Jūsu iepirkšanās vieta, tāpēc mums vēl jo vairāk ir svarīgs uzticama klienta viedoklis. Jautājums par telpu platību regulāri tiek izskatīts un nepārtraukti tiek meklēti risinājumi veikalu labiekārtošanai. Minētajā veikalā ir samazināts stendu skaits, kas atrodas ejās starp preču plauktiem. Esam pārliecināti, ka pamanīsiet to un novērtēsiet izmaiņas. Diemžēl veikala arhitektūru un mums atvēlētās telpas ir neiespējami mainīt. Mēs zinām, ka šī veikala liela vērtība pircēju acīs ir tā ērtā atrašanās vieta un nelielā platībā pieejamais plašais sortiments. Mūsu otrais veikals Valmierā ir daudz plašāks, tāpēc to ir iecienījušas gan jaunās māmiņas, gan citi klienti, kuri vēlas relaksētāku un garāku iepirkšanās rituālu. Ņemsim vērā arī Jūsu komentāru par komunikācijas veidu un daudzumu.

15.05.2014

Zane

Kur pazuduši Superdrug Vitamin E sērijas sejas krēmi?

12.05.2014

Drogas

Zane, šīs sērijas produkti vairs nav mūsu plauktos zemā pieprasījuma dēļ. E vitamīns ir iekļauts gandrīz visos sejas un ķermeņa skaistumkopšanas produktos, jo tas palīdz cīnīties pret ādas novecošanos, kā arī pasargā ādu un matus no UV staru kaitīgās iedarbības. Drogas sortimentā ir vairāk nekā 1000 sejas kopšanas produktu, tādēļ aicinām dodies uz veikaliem un kopā ar pārdevējām – konsultantēm atrast vispiemērotāko līdzekli tieši Jūsu ādas vajadzībām.

13.05.2014

Klinta

Skatos un redzu, ka par manas pilsētas Drogām nekas nav rakstīts. Nu,tad Jēkabpils Drogas ir pašās labākās! Esmu tur ļoti bieža klienta, pircēja. Veikals pēc jaunā izkārtojuma ir daudz ērtāks un košāks. Pašas darbinieces ir vienmēr laipnas, tādas čaklas UN izpalīdzīgas. Ieeju veikalā vai nu no rīta, vai vakarpusē meitenes vienmēr piedāvā man savu palīdzību. Preces, kas tiek man ieteiktas - vēl ne reizi neesmu vīlusies preču izvēlē (cerams tā arī paliks). Man patīk, ka Drogās ir plaša sortimenta izvēle. Tiešām plašs. Tad vēlriez uzvseru, lai nu kā, bet Jēkabpils Drogās man un manām kolēģēm vienmēr ir paticies iepirkties. Patīk atrasties, iepirkties ilgāk par 15min un ilgāk.

10.05.2014

Drogas

Klinta, no sirds priecājamies par lepnumu, cieņu un mīlestību pret SAVU pilsētu un SAVU veikalu Drogas. Drogas, savukārt, patiesi var lepoties ar šādu SAVU klienti – tik uzmanīgu, lojālu un pozitīvu! Paldies Jums par to. Jūs esat pamanījusi visu, pēc kā mūsu lielais kolektīvs tiecas – plašo, vienmēr jauno un daudzveidīgo sortimentu, uzlabojumiem veikalu vidē un apkalpošanas kultūrā. Jā, arī Jēkabpils veikala komanda pieliek lielas pūles, lai klientiem sagādātu patīkamus iepirkšanās mirkļus. Paldies. Gaidīsim Jūs, Klinta, atkal un atkal.

12.05.2014

Laura

Labdien! Kopumā esmu apmierināta ar iepirkšanās procesu Drogās, taču viena lieta tomēr mani neapmierina. Vairākos veikalos Rīgā (ikdienā apmeklēju dažādus) ir delikāta rakstura preces, kas atrodas tikai pie kases, jāprasa kasierei, lai iedod tās aplūkot u.tml. Tas ir konkrēti par skuvekļiem un skūšanās piederumiem. Tam vajadzētu būt ērti pieejamam un aplūkojamam pašapkalpošanās veidā, nevis iesaistot kasieri un rindu ar cilvēkiem aiz manis.

10.05.2014

Drogas

Laura, priecājamies iepazīties tuvāk ar vēl vienu mūsu klienti! Paldies par viedokli. Rīgā ir vairāk nekā 30 veikalu Drogas, kuros skuvekļi sievietēm un to piederumi ir pieejami tirdzniecības zālē higiēnas preču nodaļā vai kases tuvumā. Piemēram, t/c Origo Stacijas laukumā 2, K.Barona ielā 4, Marijas ielā 9, t/c Domina Ieriķu ielā 3, t/c Spice Lielirbes ielā 29 un citur – vairākumā tirdzniecības vietu. Dažādu apsvērumu dēļ atsevišķos veikalos šis sortiments tiešām ir izvietots aiz kasēm un produkti ir jājautā pārdevējai. Ja tas mulsina un rada diskomfortu, aicinām izvēlēties kādu citu no mūsu veikaliem, kurā produkti būs pieejami pašapkalpošanās zonā.

13.05.2014

Karina

Скажите, планируется ли в Дрогас продажа натуральной декоративной косметики, например Alterra или других био фирм? Давно жду, приходится покупать в других магазинах, хотя у вас было бы удобнее. Спасибо!

08.05.2014

Drogas

Карина, мы очень рады, что наши постоянные покупатели готовы использовать натуральные косметические продукты. До введения любого нового продукта нам важно оценить интерес клиентов и узнать их взгляды, отзывы, что поможет в принятии дальнейших решений. В настоящее время Drogas рассматривает вопрос об увеличении ассортимента натуральной косметики, в том числе декоративной.

12.05.2014

Eva Jirgensone

Labdien! Biju iecienījusi ķermeņa skrubi ar plūmju smaržu no Superdrug. Vai šis produkts ir pazudis uz neatgriešanos?

06.05.2014

Drogas

Eva, diemžēl tieši šis skrubis nav vairs mūsu sortimentā. Ja esat iecienījusi skrubīšus ar abrazīvām daļiņām (piemēram, plūmju kauliņiem), varam ieteikt izmēģināt zīmola Fruttini līdzekļus, jo tie veidoti uz augļu kauliņu pamata. Varam piedāvāt izmēģināt arī citus klientu jau novērtētos skrubīšus un pīlingus no citiem zīmoliem – Wellness&Beauty, Geomar, Bio2You. 

08.05.2014

Kate Ozoliņa

Labdien, manas mīļās Drogas. :) Man Jums būtu viens ieteikums. Būtu ļoti jauki, ja Drogas veikalos, pie kasēm būtu atrodamas ziedojumu kastītes. Bieži vien negribas ņemt tos pāris centus, un būtu ļoti jauki, ja tos varētu ziedot. Pašai paliktu silti ap sirdi un varbūt kādam tie pāris centi būtu vairāk vajadzīgāki nekā man. :)

06.05.2014

Drogas

Labdien, Kate! Mēs patiesi priecājamies, ka Jūs esat viena no tiem sirsnīgajiem un nesavtīgajiem ļaudīm, kas domā par tiem, kuriem klājas grūtāk un būtu gatava ziedot. Mēs novērtējam Jūsu ieteikumu.

07.05.2014

Jānis

Labdien! Vēlējos uzzināt, kur ir pazuduši izcilie zviedru šampūni "Grazette"? Kad varēsim tos atkal nopirkt?

05.05.2014

Drogas

Labdien, Jāni! Jūs esat vērīgs mūsu veikalu tīkla apmeklētājs – šis zīmols tiešām vairs nav sastopams Drogas plauktos. Esam pārliecināti, ka mūsu atsaucīgās pārdevējas - konsultantes spēs ieteikt līdzvērtīgu aizvietotāju no mūsu plašā, vairāk nekā 30 matu kopšanas zīmolu, klāsta.

06.05.2014

Kauliņš :)

Sveiki Drogas :) būtu jauki, ja būtu košākas matu krāsas - kādi zaļi vai citi toņi.

03.05.2014

Drogas

Arī Drogas meitenes ir noilgojušās pēc košām krāsām – matos, rotās, acu ēnās, blūzītēs, somiņās, kurpītēs … :) Diemžēl matu krāsas šādos spilgtos toņos Drogās nav, taču krāsainu košumu matos var iegūt ar tonējošiem šampūniem, želejām un matu lakām. Lai dzīvo krāsas!

06.05.2014

Milena

Labdien, Drogas! Vēlos izteikt lielu, lielu pateicību Tērbatas 9/11 Drogas meitenēm un veikala vadītājai. Šajā veikalā ienākot sajūta ir tāda, kā esi atnākusi pie labām draudzenēm, kas vienmēr ieteiks pašu labāko un pastāstīs par jaunākajiem jaunumiem, neuzbāzīgi un pa vienkāršo.:) Tā man arī bija pēdējā apmeklējuma reizē, aizvakar. Veikalā iegāju ar vīru, un , kā jau lielākā daļa vīriešu ir nepacietīgi un pa veikalu diži ilgi staigāt nevēlas. Veikalā mani uzrunāja veikala vadītāja, kas bija ļoti jauka smaidoša un pats svarīgākais zinoša. Saņēmu pilnu konsultāciju par sev interesējošām lietām, un ziniet, pat vīra nepacietība pazuda, jo runājot ar šo darbinieci pat vīram parādījās interesanti jautājumi uz kuriem viņa prata korekti un smaidoši atbildēt.... Apkalpošana pie kases patīkama, smaidošas kasieres un labas dienas novēlējumi, kas jūtami, tiešām nāk no sirds, nevis tikai pateikts pateikšanas pēc. Tieši šis veikals mani ļoti uzrunā, jo gaisotne šeit ir tik patīkama, ko noteikti arī rada pats personāls un tā attieksme gan pret pircējiem, gan vienam pret otru. Šajā veikalā jūtos nepiespiesti un brīvi. Paldies liels meitenēm, kas šeit strādā un diendienā sagaida mani un citus pircējus. P.S. Šajā veikalā tagad arī mans vīrs būs patstāvīgais klients, jo apkalpošana un gaisotne arī viņam ļoti iepatikās :) PALDIES, PALDIES, PALDIES.

01.05.2014

Drogas

Milena, PALDIES Jums, ka esat mūsu kliente :) Sirsnīgi pateicamies par tik patīkamiem un motivējošiem atzinības vārdiem un darbinieku augsto novērtējumu! Noteikti nodosim Jūsu viedokli Tērbatas ielas veikala Drogas komandai. Esam gandarīti uzzināt Jūsu viedokli un vēlmes, sajust, ka Jūs Drogas uzskatāt par savējām. Turklāt apmeklējat veikalu ar vīru – cik zināms, kungi parasti izvairās no iepirkšanās ar savām dāmām un ļauj mums būt egoistēm – veltīt laiku iepērkoties tikai savām vajadzībām un priekam! :) Aiz katras preces, aiz katras akcijas stāv nopietns kolektīva darbs mūsu mīļo klientu labā. Mēs visi tiešām cenšamies. Tādēļ Jūsu novērtējums ir lielākā atzinība, kas mūs visus motivē jauniem sasniegumiem un iedvesmo turpināt pilnveidoties! Gaidīsim ciemos atkal!

06.05.2014

Zita Elksne

Labdien! Gribeju Jums pavaicat,vai jums katra veikala apkalposana ir savadaka? Esmu iepirkusies daudzos veikalos Drogas, bet Cesu Drogu veikals mani izbrinija. Nekadas laipnibas, interese par pirceju ari nekada, vispar bija sajuta, ka mani tur negaida un es tur trauceju ar saviem jautajumiem. Tapec, man tur vairs velesanas nav iepirkties! Ir laipnaki veikalu kolektivi, kur ir patikami iepirkties!

28.04.2014

Drogas

Zita, visos veikalos ir vienādi apkalpošanas standarti un Drogas kolektīvs iegulda rūpīgu darbu, lai tos pilnveidotu. Drogas vienmēr uzstādījušas augstus mērķus klientu apkalpošanas kultūras nodrošināšanai un daudz iegulda jauno darbinieku apmācības programmās, lai stimulētu to profesionālo izaugsmi. Mums tiešām žēl par nepatīkamo pieredzi, bet varam apliecināt, ka mēs ļoti vēlamies, lai katrs klients pie mums justos gaidīts. Mēs turpināsim strādāt, lai šo mērķi sasniegtu un ļoti ceram, ka drīzumā saņemsim no Jums uzslavu par pozitīviem novērojumiem.

30.04.2014

Svetlana

Добрый день! 20 лет ждем когда откроете магазин в Ильгюциемсе.

28.04.2014

Drogas

Добрый день, Светлана! Мы очень рады узнать, что еще есть микрорайоны в Риге, где нас ждут с нетерпением, хотя в столице уже 42 магазинов Drogas! Спасибо Вам за предложение – примем во внимание, думая о развитии и расширении сети.

29.04.2014

Kristīne

Labdien! Pamanīju, ka pirms kāda laika Drogās varēja nopirkt Maybelline komplektu - skropstu tušu un Baby Lips. Vai Baby Lips nevar nopirkt atsevišķi? Un vai šie komplekti vēl ir pieejami?

27.04.2014

Drogas

Labdien, Kristīne! Diemžēl Drogas sortimentā minētā produkta nav, komplekti bija unikāls piedāvājums.

29.04.2014