Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Nadīna Skudriņa

Es gribētu, lai Drogās būtu skaistumkopšanas preces kā ārzemēs. Babylips, Babyskin, arī roku tīrāmie gēli (īsti nezinu pareizo nosaukumu) ar jaukām smaržām.

27.04.2014

Drogas

Nadīna, sirsnīgi pateicamies par ieteikumiem! Drogas ļoti rūpīgi seko līdzi vadošo pasaules zīmolu un ražotāju piedāvājumiem, lai nodrošinātu visjaunāko un modernāko preču klāstu. Un lai arī varam apgalvot, ka mūsu veikalos ir plašākais skaistumkopšanas, veselības un mājsaimniecības preču sortiments, mēs uzmanīgi ieklausāmies klientu ierosinājumos. Ņemsim vērā arī Jūsu un citu klientu vēlmes. Drogas piedāvājums regulāri tiek papildināts ar jauniem produktiem, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem sadaļā "Jaunie produkti".

29.04.2014

Anita

Sveicināti! Es vēlētos, kaut Drogās būtu vairāk sertificētu ekoloģisku produktu, tai skaitā, piemēram, arī higiēnas preces, sadzīves ķīmijas utml.

26.04.2014

Drogas

Anita, varam jūs iepriecināt! Drogās pašlaik ir pieejami lieliski eco kosmētikas zīmoli – Bio2You, Absolute Organic, Nonicare. Bet, ja vēlaties izmēģināt arī eco saimniecības preces, tad iesakām Domol ECO, HG ECO, Spodrība ECO produktus. Šie produkti gan vēl nav pilnīgi visos veikalos Drogas. Tie ir izvietoti katras attiecīgās preču grupas nodaļā – kosmētika pie kosmētikas, sadzīves ķīmija pie saimniecības precēm. Ceram, ka atklāsiet sev ko tīkamu šo jauko zīmolu klāstā!

29.04.2014

Agita

Labdien, cikos 29.aprīlī durvis vērs veikals Krāslavā?

24.04.2014

Drogas

Agita, visus krāslaviešus un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus gaidīsim ciemos 29.aprīlī jau no 9:00! Lutināsim ar dāvanām par pirkumiem un vērienīgām atlaidēm vairāk nekā 5000 precēm skaistumam, veselībai un mājai.

24.04.2014

Ruta D

Man patīk iepirkties Drogas. Bet es vēlētos vairāk tādu jaunu produktu, kas jau ir citas valstis. Vairāk palešu, lielāku izvēli un vairāk dekoratīvās kosmētikas, jo sadzīves līdzekļus var iegādāties daudzos citos veikalos.

20.04.2014

Drogas

Ruta, paldies, ka saviem iepirkumiem izvēlaties tieši Drogas! Lai gan mūsu veikalos ir visplašākais skaistumkopšanas, veselības un mājsaimniecības produktu piedāvājums Baltijā, tomēr mēs nepārtraukti domājam kā paplašināt piedāvājumu. Regulāri notiek sortimenta maiņa, jo ieviešam ik mēnesi daudz jaunu produktu un ar pārliecību varam apgalvot, ka Drogās var atrast visjaunākos un progresīvākos, kurus pasaules lielākie ražotāji piedāvā Latvijas tirgum. Tiesa, atsevišķi jaunie produkti lielāko Eiropas valstu tirgos parādās ātrāk nekā Latvijā, bet lēmumi par šādiem jautājumiem parasti ir ražotāja stratēģijas jautājums.

22.04.2014

Aļona Kuzņecova

Drogas rulle :-)

19.04.2014

Polly Kembirline

Мне лично очень нравится магазин Drogas, в нем очень приветливые продавцы, хочется ходить все чаще и чаще в него, но мне лично в магазине не хватает косметики от фирмы essence . А остальное все супер! Я часто хожу в магазин Drogas, и я уже знаю что там продаются только качественные вещи по низкой цене, спасибо Drogas!

10.04.2014

Drogas

Благодарим за высокую оценку наших предложений и за то, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом. Декоративная косметика essence представлена в Drogas, но доступна не во всех магазинах. Например в Риге, essence можно приобрести в магазинах, расположенных в торговых центрах – Alfa, Mols, Dole, Origo, а также в магазинах на ул. Бривибас, 58; Чака, 53; Виенибас гатве, 111; Нометню, 59/3; Деглава, 100; Дзелзавас, 51 и других.

14.04.2014

Anda J

Vienmēr esmu bijusi Jums uzticīga kliente, bet šoreiz esmu vīlusies......Regulari iepērkos Smiltenes Drogās un pēdējās reizes esmu saskarusies ar ļoti nepatīkamu sajūtu. Man ka pircējai veikalā nākas noklausīties, kā darbinieces ļoti nepieklājīgi izssakās un pat apruna gan savas kolēģes gan pircējus. Jūtos neērti, ka man tas jāklausās un neviļus domāju vai arī mani pēc pirkuma izdarīšanas pardevējas apvelta ar dažādiem aizvainojošiem izteikumiem. Konkrēti dzirdēju, kā pārdevējas aprunāja savu vadītāju un nākošajā reizē viena no tām pardevējam arprunāja kadas pircējas ķermaņa formas. Man jaatzīst, ka mani kā regulāru pircēja esat zaudējusi.........

08.04.2014

Drogas

Anda, esam ļoti sarūgtināti lasot Jūsu komentāru un noteikti reaģēsim, lai situāciju mainītu. Jūs esat mums ļoti svarīga - mēs priecātos par iespēju Jūs arī turpmāk sastapt Drogās un saukt par mūsu patstāvīgo klienti. Drogās esam pārliecināti, ka pieklājīgs un izglītots darbinieks ir viens no būtiskākajiem veiksmīgas apkalpošanas priekšnoteikumiem. Tādēļ veltīsim visas pūles minētā veikala darbinieku darba kultūras, zināšanu un prasmju pilnveidei. Veltīsim īpašu uzmanību minētajam veikalam un ļoti ceram, ka pamanīsiet un novērtēsiet izmaiņas jau pavisam drīz!

10.04.2014

Lāsma B

Labdien, gribēju izteikt savu atzīnību un lielo vilšanos vienlaicīgi - atzinība par Drogas telpām jaunajā veikalā, Limbažos - plašas un gaišas, bet vilšanās par dekoratīvās kosmētikas stendiem, proti, kāpēc Limbažu sievietēm un meitenēm nav pieejama MaxFactor un Bourjois kosmētika? Turklāt L'oreal skropstu tušu iepakojumi ir tik noskrāpēti un necili, ka rodas sajūta - uz Limbažiem ir atvestas visas vecās skropstu tušas no citiem Drogas veikaliem. Tas nekas, ka dzīvojam mazpilsētā, arī šeit sievietes vēlas izskatīties skaisti un nemaksāt par vecu kosmētiku :( P.S. Pēdējā laikā arī Rīgas Drogās vairākkārt esmu nopirkusi nekvalitatīvas skropstu tušas, varbūt ir vērts pakontrolēt preču kvalitāti.

07.04.2014

Drogas

Lāsma, priecājamies Jūs sveikt to klientu vidū, kuri kopš marta var baudīt ērto iepirkšanos visjaunākajā Drogas veikalā! Drogām ir svarīgs katrs klients - arī limbažnieki. Limbažu veikals pašlaik ir mūsu uzmanības centrā – rūpīgi sekojam pieprasījumam un jauno klientu vēlmēm.
Veikalā Limbažos ir tieši tāda pati produkcija kā visos veikalos Drogas – gan Kurzemē, gan Vidzemē, gan Latgalē, gan Zemgalē. Mūsu jaukās klientes tiek cienītas un mīlētas vienlīdz stipri jebkurā Latvijas novadā! To, cik daudz preču mēs spējam piedāvāt katrā konkrētā veikalā, diemžēl stipri nosaka telpas lielums un arhitektūra. Tieši šaurības dēļ vairāki dekoratīvās kosmētikas zīmoli (tai skaitā Max Factor un Bourjois) tieši Limbažu veikalā nav pārstāvēti. Bet Limbažos ir pārstāvēti Latvijā vispieprasītākie zīmoli un to preces. Mūs satrauca Jūsu ziņa par kādas L'Oreal skropstu tušas iepakojuma kvalitāti, tāpēc nekavējoties sazinājāmies ar veikala vadītāju un lūdzām pārskatīt pilnīgi visus skropstu tušu veidus. Lāsma, gan preču piegādātājiem, gan mūsu darbiniekiem ir pienākums sekot līdzi saņemto produktu (t.sk. iepakojumu) kvalitātei un preču derīguma termiņiem. Limbažos veikals ir pavisam jauns, piegādātāji preces ved no savām noliktavām, Drogās noliktavas nav – tāpēc par produktu kvalitāti Jums nav jāšaubās!
Gaidīsim Jūs arī turpmāk. Starp citu, pašlaik ir lielisks piedāvājums tieši dekoratīvās kosmētikas produktu iegādei!

 

10.04.2014

Džūlija

Labdien! Es ļoti vēlētos, lai Drogās būtu iespējams iegādāties Balet-2000 tonālo krēmu. Paldies, ka tagad esat arī Limbažos!

06.04.2014

Drogas

Džūlija, prieks, ka esat mūsu visjaunākā veikala kliente! Cik mums zināms, šis zīmols tiek ražots un izplatīts Krievijā jau ilgus gadus, bet mēs šo produktu nepiedāvājam.

09.04.2014

Jūlija Zaharova

Labdien, kādus 3-4 atpakaļ pirku Drogās smaržas ar kakao aromātu. Pudelītees iekšpusē bija kakao augs uz stikla. Smaržām bija 3 veidi- kakao, mājpuķes un vēl kaut kādas! Ļoti vēlētos uzzināt smaržu firmu, lai varētu atrast vietu, kur var tādas iegādāties, jo Drogās vairs tādu nav! :(

04.04.2014

Liga Ozola

Vēlos uzzināt kāpēc Drogas nav arī Aizkrauklē?

02.04.2014

Drogas

Līga, Drogas regulāri domā par veikalu tīkla attīstību. Visās Latvijas lielākajās pilsētās jau ir mūsu veikali, pašlaik izskatām iespējas atvērt veikalus arī mazākajās. Piemēram, martā atvērām jaunu veikalu Limbažos, bet jau 29. aprīlī jauns veikals durvis vērs arī Krāslavā. Ticiet, esam pārdomās arī par Aizkraukli, tāpat kā par citām līdzīgām pilsētām :) Mēs pastāvīgi saņemam klientu ierosinājumus par jaunu veikalu atvēršanu dažādos reģionos. Mums ir ļoti patīkami uzzināt, ka Drogas tiek gaidītas!  

04.04.2014

Alda

Labdien! Vēlējos pateikties par meiteņu darbu Mežciema "Drogās"! Tā kā iegriežos tur varen' bieži, meitenes jau pa gabalu smaida un sveicinās :)! Liels paldies! Attieksme perfekta, profesionalitāte - augstā līmenī! Par to, ko vēlētos ieraudzīt "Drogās" - elektriskās spuldzītes (jo kā likums - tās izdeg tieši tad, kad nav laika skriet uz lielajiem veikaliem...gribētos, lai tās var nopirkt piemājas "Drogās"). Ļoti pietrūkst Elledue zeķubikšu un garo zeķu. Šķiet, tās izņemtas no ražošanas, jo veikalos praktiski vairs nevar atrast. Un jā - gribētos mazliet plašākus veikalus (telpas ziņā). Nākot no darba, mūždien esmu nokrāvusies ar maisiņiem, un ejot pa veikalu, parasti gadās kaut ko nogāzt...droši vien manas neveiklības dēļ, bet tomēr - plašums "Drogas" veikalos noderētu! Par visu pārējo - nav ko iebilst! Labi izplānots preču izvietojums, perfekti atrasts personāls! Viss ir ļoti jauki! Paldies Jums!

02.04.2014

Drogas

Labdien, Alda! Paldies, ka atradāt laiku un uzrakstījāt mums tik jauku vēstījumu! Ļoti patīkami ir apzināties, ka lielā Drogas kolektīva un arī konkrētā veikala Gaiļezera ielā 8 darbs tiek atzinīgi novērtēts. Paldies par ieteikumiem!

04.04.2014

Egita Skere

esgribeju uzinat pa cik jums iet tadi izsmidzinosi saulosanas kremi un pa cik iet tadi ko uzsmidzina uz kermeni un vins paleni iedeg pats paliek bruns taka nosaulots un cik tas ir pa samaksu jo ne biezi bracu uz liepaju tad varetu kadu reiziti aizbraukt un iiet jusu drogas

31.03.2014

Drogas

Egita, Jūs interesējaties par ļoti aktuālo tēmu  - krēmiem aizsardzībai no saules, kas vienlaicīgi nodrošinātu skaistu un veselīgu iedegumu, un par paštonējošiem krēmiem, kas veido iedegumu bez saules iedarbības.  Mūsu veikalos Jūs varēsiet atrast visdažādākos sauļošanās un paštonējošos līdzekļus – krēmus, izsmidzināmos līdzekļus, pieniņus, losjonus, eļļas. Cenas sauļošanās līdzekļiem svārstās, atkarībā no izvēlētā zīmola, produkta tilpuma, konsistences. Piemēram sauļošanās kosmētikas līnija SunOzon ir līdzekļi no eiro 2.99 līdz eiro 9.95 vērtībā. Iesakām konsultēties ar pārdevēju, lai izvēlētos tieši Jums vispiemeŗotāko! Lai Jums lieliska sauļošanās sezona! 

04.04.2014

Marta R.

Sveiki, es gribēju pajautāt, vai Drogās ja nav atrodami mākslīgie mati, vai tos var pasūtūt tieši sev? Caur kasi vai kautkā tā. :) PALDIES.

27.03.2014

Drogas

Marta, mūsu veikalu specializācija un koncepcija neparedz mākslīgo matu tirdzniecību. Iesakām interesēties frizieru salonos un specializētajos veikalos.

30.11.-0001

Signe

Esmu maminja, kurai nesanak biezi laika skriet pa veikaliem. Sakiet vai esat domajusi ieviest internetveikalu? Butu baigi forshi.

18.03.2014

Drogas

Signe, paldies par interesi. Ceram, ka Jūsu jautājums mudinās izteikt viedokli arī citām mūsu jaukajām klientēm dažādos Latvijas reģionos šajā jautājumā. Mums būtu ļoti svarīgi zināt, cik lielā mērā reālo „sievietes pasauli” mūsu klientes būtu gatavas mainīt pret „virtuālo”. Un cik daudzas ikdienā nepieciešamās preces iegādājas internetā?

21.03.2014

Monta

Labdien! Esmu dabīgās kosmētikas cienītāja, tāpēc ļoti novērtēju, ka jūs piedāvājiet arī Latvijas zīmola Bio2you produkciju. Vai apsveriet domu piedāvāt arī Bio2you dekoratīvo kosmētiku? Paldies!

17.03.2014

Drogas

Monta, ja esat dabīgās kosmētikas cienītāja un Latvijā ražotu produktu atbalstītāja, tad Jūs noteikti iepriecinās ziņa, ka tikai veikalos Drogas (!) šobrīd ir pieejams fantastisks jaunums – Latvijas ražotāja Madara dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA. MOSSA ir sejas kopšanas produktu līnija, kuras sastāvā ir mūsu ziemeļu reģiona ogu vitamīni. Jaunajam zīmolam ir piešķirts ECOCERT sertifikāts, kurš garantē, ka sastāvā ir tikai pilnīgi dabiskas izejvielas, bez jebkādām sintētiskajām smaržvielām, krāsvielām, parabēniem un minerāleļļām. Lieliska ziņa , vai ne? Vairāk par MOSSA lasiet Drogas mājas lapas sadaļā JAUNIE PRODUKTI. Bet kas attiecas uz Bio2You dekoratīvo kosmētiku, pagaidām tās ieviešana tīklā nav plānota. 

09.04.2014

Ginta

Vai Drogās ier iespējams nopirkt Maybelline Dream Bouncy Vaigu sārtumu? Paldies....:)

17.03.2014

Drogas

Ginta, mūsu sortimentā, diemžēl, nav pieejams tieši šis vaigu sārtums, jo to nepiedāvā ražotājs Latvijas tirgū.

30.11.-0001

Jelena

Спасибо за то, что Вы есть!!!

14.03.2014

Drogas

Елена! Это счастье и гордость, что у нас есть Вы! :) 

14.03.2014

Anna

Labdien! Butu superigi ja drogas piedavatu Revlon un NYX produkciju!

11.03.2014

Irēna

Labdien, Vai Drogas ir iespējams nopirkt nagu lakas Golden Rose Jolly Jewels?

09.03.2014

Drogas

Labdien, Irēna! Golden Rose nagu lakas iecienījušas daudzas mūsu klientes, bet pašlaik sortimentā nav minētā veida. Vai esat izmēģinājusi citu zīmolu piedāvātos toņus, kuros arī ir dažādi spīgulīši un kuras spēj radīt interesantas faktūras uz nadziņiem? Piemēram, Essence, Catrice, Maybelline, Bourjois…

10.03.2014