Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Irēna

Labdien, Vai Drogas ir iespējams nopirkt nagu lakas Golden Rose Jolly Jewels?

09.03.2014

Drogas

Labdien, Irēna! Golden Rose nagu lakas iecienījušas daudzas mūsu klientes, bet pašlaik sortimentā nav minētā veida. Vai esat izmēģinājusi citu zīmolu piedāvātos toņus, kuros arī ir dažādi spīgulīši un kuras spēj radīt interesantas faktūras uz nadziņiem? Piemēram, Essence, Catrice, Maybelline, Bourjois…

10.03.2014

Inga Kārkliņa

Labdien! Vai Drogas apsver iespēju savu piedāvāto dekoratīvās kosmētikas firmu klāstam pievienot vēl kādas? Īpaši interesē Revlon un Milani. Paldies.

07.03.2014

Drogas

Sveicināti, Inga! Lai gan mūsu dekoratīvās kosmētikas sortiments ir plašākais Latvijā, tomēr mēs nepārtraukti domājam par to kā to papildināt gan ar jauniem produktiem, gan ar preču zīmēm. Lūk, tikai daži no jaunumiem – izcili košie Bourjois Rouge Edition Velvet lūpu krāsu toņi un Rimmel Stay Matte bāzes līdzeklis (primer) noturīgākam grimam. Jūsu minētos zīmolus pašlaik ieviest gan neplānojam, bet pateicamies par interesi un konkrētiem ierosinājumiem. Noteikti izpētiet jaunos sezonas modes toņus – Drogas meitenes sevišķi priecājas par košajām nagu lakām!

10.03.2014

Sintija Bojane

Paldies jums par jauko ideju atklat Limbazos Drogas! Man jau likas, ka sen bija laiks. Velu jums labus panakumus jaunaja veikala :)

07.03.2014

Anna

Labdien, sakiet ludzu, vai Drogās vairs nepardod tampax tamponus (super plus)? Jau kādu laiku neesmu manijusi, bet iepriekš pirku tikai tos. Un vai varetu būt atkal pārdošanā? Paldies.

06.03.2014

Drogas

Anna, Jūs esat ļoti vērīga. Jā, diemžēl, zemā pieprasījuma dēļ, ražotājs ir pieņēmis lēmumu minēto preci vairs neražot… To vietā varam rekomendēt maigos un patiesi komfortablos Facelle higiēniskos tamponus, kuriem tieši pašlaik ir īpaši izdevīgs piedāvājums.

07.03.2014

Ruta

Sveicināti, Drogas! Zinu, ka Drogas var nopirkt ekskluzīvus produktu, kas nopērkami tikai Drogas, piem. kā Domol produkcija, bet kā tas ir iespējams, ka Domol citrus pieniņu var nopirkt citos veikalos un tas veikals nav Drogas?

06.03.2014

Drogas

Labdien, Ruta! Drogas tiešām lepojas ar ekskluzīvo, plašo produktu klāstu, kas nopērkams tikai mūsu veikalos – vairāk nekā 2000 vienību! Tajā ietilpst gan minētie Domol sadzīves ķīmijas produkti un saimniecības preces, gan kosmētikas un higiēnas preču zīmoli – Rival de Loop, Facelle, Babydream, Isana, Essence, Sun Ozon u.d.c. AS Drogas ir vienīgais uzņēmums, kurš Domol un daudzus citus produktus oficiāli iegādājas tieši no ražotāja. Mēs iegādājamies visjaunākos un progresīvākos produktus. Mums nav zināms, kādu tieši produktu Jūs esat redzējusi, kādā tirdzniecības vietā un kādā ceļā produkts varētu būt tur nonācis, tādēļ ir grūti noskaidrot iemeslu. Taču liels paldies par informāciju. Ja atrakstīsiet vairāk, mēs noteikti pievērsīsim nopietnu uzmanību preces izcelsmei.

07.03.2014

Marta

Labdien! Sakiet lūdzu, vai jūsu veikalos ir pieejama kosmētikas līnija Manhattan?

05.03.2014

Drogas

Sveika, Marta! Mūsu veikalos minētā zīmola vairs nav. Bet vai zini, ka Drogās vienmēr ir visjaunākās un modernākās krāsu paletes moderna sezonas tēla iegūšanai? Noteikti atradīsi dekoratīvās kosmētikas, tai skaitā nagu laku, klāstā sezonas spicākos toņus – košus un dzīvespriecīgus!

06.03.2014

Lika

Zdravstvujte Hotelosj by znatj, planiruetsja li pojavlenie kosmetiki M.A.C. v magazinah?

03.03.2014

Drogas

Добрый день, Лика! Продукты этой торговой марки представлены в магазинах концептуально отличающихся от Drogas, поэтому не предлагаются в нашем ассортименте. Всё же и в этом сезоне мы будем радовать наших клиентов особо широким выбором новинок на полках декоративной косметики. Часть из них не только обладают иновативными свойствами, но и соответствуют новейшим тенденциям моды! Drogas активно следит за актуальными предложениями сезона, стараясь, чтоб у прекрасных женщин Латвии была возможность создавать свой макияж в соответствии с рекомендациями мэтров моды.

04.03.2014

Alla

Sveiki! Gribeju pajautat, vai Drogas ir pieejams kkas kas stimule matu augsanu? Paldies jau ieprieks:)

02.03.2014

Drogas

Sveicināti, Alla! Gandrīz katrs matu kopšanas zīmols piedāvā līdzekļus matu augšanas stimulēšanai, mata struktūras spēcināšanai un atjaunošanai. Viens no jaunākajiem produktiem ir Schwarzkopf Essence Ultime Mineral Strength sērija. Bet iesakām tomēr izvēlēties pašai, novērtējot savas vēlmes un plašo piedāvājumu, kā arī konsultējoties ar mūsu pārdevējām, lai tiešām atrastu sev vispiemērotāko līdzekli.

04.03.2014

Renāte

Labdien. Rakstu tiešām to, kas uz sirds. Man kā jaunajai māmiņai ir ļoti nepatīkami, ka nevienā Drogas veikalā nav padomāts par to, ka liela daļa jūsu klientes ir jaunās māmiņas, kurām ir nepieciešamība izgrozīties ar ratiņiem jūsu veikalos. Tas bieži vien ir sarežģīti, jo ir tik daudz papildizvietojumu aiz kuriem var aizķerties vai ar ratiņiem neiespējami izbraukt. Un šādi papildizvietojumi ir atrodami gandrīz katrā ejā. Bieži vien nākas izmantot citas aletrnatīvas kosmētikas iegādei, kaut labprātāk izvēlos Drogas, jo patīk atlaižu apjoms un tas, ka vienmēr varu atrast kaut ko sev ar atlaidi. :) Iesaku jums par šo padomāt un censties padarīt savus veikalus kaut mazliet draudzīgākus jaunajām māmiņām un arī topošajām māmiņām, jo ticu un atceros, ka ar lielu punci jūsu veikalos arī diez ko viegli nav. Protams paldies par veikaliem Zolitūdē, tie gan ir superīgi - tos var mierīgi gan ar punci iziet gan ratiem izbraukāt. Un sortiments plašs. Būtu forši, ja arvien vairāk un vairāk jūsu veikalu būtu māmiņām draudzīgāki. :)

02.03.2014

Drogas

Renāte, sirsnīgi pateicamies par pozitīvo vērtējumu un arī par kritiku, vēlmēm. Mēs no sirds esam gandarīti, ka varēsim Jūs iepriecināt ar savu atbildi! Kopš drosmīgā un vaļsirdīgā projekta „Kas uz sirds?” atklāšanas, Drogas ir saņēmušas ļoti daudz dažādu vēstuļu no visiem Latvijas novadiem. Šīs vēstules, kā Jūs pati varat izlasīt, pārsvarā satur ļoti pozitīvu informāciju, bet, tostarp, arī kritiku un konstruktīvus ierosinājumus, vadoties no klientu personiskās pieredzes. Tas ir TIK vērtīgi un motivējoši! Drogas jau ir izdarījušas virkni secinājumu un pieņēmušas ļoti nopietnus un drosmīgus lēmumus, balstoties uz noteiktas klientu grupas viedokli. Viens no lēmumiem – veikt būtiskas izmaiņas veikala zālē – ir pieņemts tieši pateicoties jauno māmiņu komentāriem! Patīkami, ka Jūs esat pamanījusi izmaiņas Zolitūdē, nešaubāmies, ka apmeklējot arī citus veikalus Drogas, pamanīsiet un novērtēsiet atšķirības. Mēs turpināsim uzklausīt viedokļus un censties no visas sirds!

05.03.2014

Rita

Labdien! Sakiet vai tā ir taisniba,ka Krāslavā tiks atvērts veikals Drogas? Ja taisnība, tad kad tas notiks? Mēs ļoti gaidām!!!!

02.03.2014

Drogas

Rita, par iepriecinājumu sirsnīgajiem un draudzīgajiem krāslaviešiem, kuru vidū, kā zinām, netrūkst arī Drogas fanu, varam pačukstēt, ka viena no tīkla attīstības un paplašināšanās idejām reģionos tiešām saistās ar Krāslavu kā potenciālo jauna veikala Drogas atklāšanas vietu. Sekojiet līdzi ziņām mūsu mājas lapā!

03.03.2014

Katrīna

Vai būs iespēja kādreiz Drogās iegādāties NYX kosmētikas produktus?

02.03.2014

Drogas

Katrīna, paldies par jautājumu. Šis zīmols pārstāv profesionālās kosmētikas nišu, kura gan Latvijā, gan pasaulē tiek piedāvāta no Drogām atšķirīga formāta veikalos. Tādēļ pašlaik arī neesam to ieplānojuši mūsu produktu klāstā. 

03.03.2014

Marta

Mani interese, vai Drogas bus pieejami ari Rival de Loop dekoratiiva kosmetika?

20.02.2014

Drogas

Marta, priecājamies, ka esat pamanījusi lieliskos Rival de Loop produktus – tas tiešām ir augstvērtīgs zīmols, kas pieejams tikai Drogās. Pašlaik piedāvājam ļoti plašu sejas kopšanas līdzekļu klāstu – 10 kolekcijas, bet no dekoratīvās kosmētikas klāsta – skropstu tušas un nagu lakas. Mēs tiešām ļoti vēlamies šīs kosmētikas sortimentu paplašināt un strādājam pie šī jautājuma. Sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā un sociālajos tīklos.

25.02.2014

Ieva

Sveiki, es vēlējos uzzināt vai Jēkabpils ´´Drogās´´ ir iespējams nopirkt produktu ´´baby lips´´?

20.02.2014

Drogas

Ieva, diemžēl mūsu piedāvājumā nav šī zīmola. Taču mēs regulāri papildinām produktu klāstu un priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Paldies! Aicinām rūpīgi izpētīt plašo dekoratīvās kosmētikas sortimentu - tajā noteikti ir kaut kas līdzvērtīgs :)

21.02.2014

Marija

Zdravstvujte! Kuda delasj dekorativnaja kosmetika Farmasi??? Vozmozhno ona eshe ostalasj v kakix to vashix magazinax Rigi?? Takie xoroshie teni u nix bili...=(((

15.02.2014

Drogas

Здравствуйте, Мария! К сожалению, ввиду низкого спроса на декоративную косметику Farmasi, в ассортименте наших магазинов её больше нет. Но мы хотим обратить Ваше внимание на то, что в ушедшем году производители декоративной косметики были очень активны и ассортимент магазинов Drogas пополнен большим количеством новинок. Мы надеемся, что ознакомившись с нашим широком выбором, у Вас обязательно получится подобрать что-то именно для себя.

17.02.2014

Lāsma

Man ir jautājums. Kāpēc vairs nav iespējams iegādāties Drogas Zvaigžņu preci par īpašo cenu un vēl nopelnīt bonusa punktus, kā bija pašā sākumā? Būtu ineteresanti, ja būtu šī iespēja iegūt vismaz dubutu unktu skaitu par kādu no iegādātajām precēm.

13.02.2014

Drogas

Lāsma, paldies par jautājumu. Priecājamies par vērību, tas mums liek ar prieku secināt, ka varam Jūs saukt par savu klienti jau vairākus gadus! Pateicamies, ka esat Drogas Pastāvīgā Pircēja kartes īpašniece! Mēs aktīvi sekojam līdzi pircēju vēlmēm, ierosinājumiem un izvēlei. Punktus savā Drogas kartes kontā ir iespējams saņemt un uzkrāt veicot jebkuru ikdienas pirkumu, bet atsevišķos gadījumos - par kādu īpašu vai jaunu produktu pirkumu - var saņemt dubultu vai pat trīskāršu punktu skaitu. Ņemsim vērā Jūsu interesi un domāsim, kā šādus piedāvājumus klientiem radīt biežāk!

14.02.2014

Regina

Labdien! Sakiet lūdzu vai tā ir taisnība, ka Krāslavā būs atvērts tuvākajā laikā "Drogas" veikals? :)

13.02.2014

Drogas

Regina, Drogas regulāri domā par veikalu tīkla attīstību. Jaunākais veikals tiks atklāts 6.martā Limbažos, bet varam pačukstēt, ka izskatām iespējas arī citās pilsētās :) Esam saņēmuši daudz ierosinājumu no sirsnīgajiem Latgales iedzīvotājiem atvērt jaunus veikalus Drogas ne vien Krāslavā, bet arī Preiļos, Daugavpilī un citās pilsētās. Sekojiet mūsu jaunumiem!

14.02.2014

Lina

Ļoti gribētu, lai Drogas pārdodas nagu lakas Dance Legend. Vai tas nav plānots?

13.02.2014

Drogas

Līna, paldies par ierosinājumu. Diemžēl pagaidām šī zīmola nagu lakas Drogas sortimentā netiek plānotas.

14.02.2014

Alise

Sveiki! Gribētos uzzināt, kad Drogas Essence un Catrice stendos parādīsies jaunie produkti?

12.02.2014

Drogas

Alise, plašais un krāšņais dekoratīvās kosmētikas klāsts mūsu veikalos papildinās un mainās regulāri – pakārtojoties sezonalitātei, tehnoloģiju attīstībai un jaunākajām modes tendencēm. Jauno produktu klāsts tiek regulāri atspoguļots mūsu mājas lapā, sadaļā Jaunumi. Bet par jaunākajām modes tendencēm, tai skaitā meikapā, Drogas rakstīs jau pavisam drīz. Sekojiet jaunumiem!

14.02.2014

Monta

Mans iecienītākais Drogas veikals ir t/c Spice. Bet es jums vēlos ieteikt padomāt par jaunu izkārtojumu un kasierītes dažreiz ir pārāk uzbāzīgas. :) Kādi matu krāsas noņēmēji ir pieejami Spices Drogās?

09.02.2014

Drogas

Labdien, Monta! Arī mēs lepojamies ar veikalu Drogas t/c Spice – tas ir viens no plašākajiem veikaliem. Paldies par ieteikumiem! Šis veikals pavisam nesen piedzīvoja pārmaiņas un mēs nešaubāmies, ka jutīsieties tajā brīvāk. Diemžēl mūsu sortimentā nav līdzekļu matu krāsas likvidēšanai (matu krāsas neitralizētāji), jo šādu procesu vislabāk ir uzticēt pieredzējušam frizierim. Pēc šādām, matiem nedraudzīgām, procedūrām tiem būs nepieciešama īpaša kopšana un lutināšana. Un tur gan Drogas varēs palīdzēt, jo mūsu matu kopšanas sortiments ir visplašākais Baltijā – atliks tikai izvēlēties pašu piemērotāko tieši Jūsu matiem.

10.02.2014

Guna

Labdien! Vai Balvos neplānojat atvērt veikalu Drogas? Ļoti gribētos...!

05.02.2014