Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Lika

Zdravstvujte Hotelosj by znatj, planiruetsja li pojavlenie kosmetiki M.A.C. v magazinah?

03.03.2014

Drogas

Добрый день, Лика! Продукты этой торговой марки представлены в магазинах концептуально отличающихся от Drogas, поэтому не предлагаются в нашем ассортименте. Всё же и в этом сезоне мы будем радовать наших клиентов особо широким выбором новинок на полках декоративной косметики. Часть из них не только обладают иновативными свойствами, но и соответствуют новейшим тенденциям моды! Drogas активно следит за актуальными предложениями сезона, стараясь, чтоб у прекрасных женщин Латвии была возможность создавать свой макияж в соответствии с рекомендациями мэтров моды.

04.03.2014

Alla

Sveiki! Gribeju pajautat, vai Drogas ir pieejams kkas kas stimule matu augsanu? Paldies jau ieprieks:)

02.03.2014

Drogas

Sveicināti, Alla! Gandrīz katrs matu kopšanas zīmols piedāvā līdzekļus matu augšanas stimulēšanai, mata struktūras spēcināšanai un atjaunošanai. Viens no jaunākajiem produktiem ir Schwarzkopf Essence Ultime Mineral Strength sērija. Bet iesakām tomēr izvēlēties pašai, novērtējot savas vēlmes un plašo piedāvājumu, kā arī konsultējoties ar mūsu pārdevējām, lai tiešām atrastu sev vispiemērotāko līdzekli.

04.03.2014

Renāte

Labdien. Rakstu tiešām to, kas uz sirds. Man kā jaunajai māmiņai ir ļoti nepatīkami, ka nevienā Drogas veikalā nav padomāts par to, ka liela daļa jūsu klientes ir jaunās māmiņas, kurām ir nepieciešamība izgrozīties ar ratiņiem jūsu veikalos. Tas bieži vien ir sarežģīti, jo ir tik daudz papildizvietojumu aiz kuriem var aizķerties vai ar ratiņiem neiespējami izbraukt. Un šādi papildizvietojumi ir atrodami gandrīz katrā ejā. Bieži vien nākas izmantot citas aletrnatīvas kosmētikas iegādei, kaut labprātāk izvēlos Drogas, jo patīk atlaižu apjoms un tas, ka vienmēr varu atrast kaut ko sev ar atlaidi. :) Iesaku jums par šo padomāt un censties padarīt savus veikalus kaut mazliet draudzīgākus jaunajām māmiņām un arī topošajām māmiņām, jo ticu un atceros, ka ar lielu punci jūsu veikalos arī diez ko viegli nav. Protams paldies par veikaliem Zolitūdē, tie gan ir superīgi - tos var mierīgi gan ar punci iziet gan ratiem izbraukāt. Un sortiments plašs. Būtu forši, ja arvien vairāk un vairāk jūsu veikalu būtu māmiņām draudzīgāki. :)

02.03.2014

Drogas

Renāte, sirsnīgi pateicamies par pozitīvo vērtējumu un arī par kritiku, vēlmēm. Mēs no sirds esam gandarīti, ka varēsim Jūs iepriecināt ar savu atbildi! Kopš drosmīgā un vaļsirdīgā projekta „Kas uz sirds?” atklāšanas, Drogas ir saņēmušas ļoti daudz dažādu vēstuļu no visiem Latvijas novadiem. Šīs vēstules, kā Jūs pati varat izlasīt, pārsvarā satur ļoti pozitīvu informāciju, bet, tostarp, arī kritiku un konstruktīvus ierosinājumus, vadoties no klientu personiskās pieredzes. Tas ir TIK vērtīgi un motivējoši! Drogas jau ir izdarījušas virkni secinājumu un pieņēmušas ļoti nopietnus un drosmīgus lēmumus, balstoties uz noteiktas klientu grupas viedokli. Viens no lēmumiem – veikt būtiskas izmaiņas veikala zālē – ir pieņemts tieši pateicoties jauno māmiņu komentāriem! Patīkami, ka Jūs esat pamanījusi izmaiņas Zolitūdē, nešaubāmies, ka apmeklējot arī citus veikalus Drogas, pamanīsiet un novērtēsiet atšķirības. Mēs turpināsim uzklausīt viedokļus un censties no visas sirds!

05.03.2014

Rita

Labdien! Sakiet vai tā ir taisniba,ka Krāslavā tiks atvērts veikals Drogas? Ja taisnība, tad kad tas notiks? Mēs ļoti gaidām!!!!

02.03.2014

Drogas

Rita, par iepriecinājumu sirsnīgajiem un draudzīgajiem krāslaviešiem, kuru vidū, kā zinām, netrūkst arī Drogas fanu, varam pačukstēt, ka viena no tīkla attīstības un paplašināšanās idejām reģionos tiešām saistās ar Krāslavu kā potenciālo jauna veikala Drogas atklāšanas vietu. Sekojiet līdzi ziņām mūsu mājas lapā!

03.03.2014

Katrīna

Vai būs iespēja kādreiz Drogās iegādāties NYX kosmētikas produktus?

02.03.2014

Drogas

Katrīna, paldies par jautājumu. Šis zīmols pārstāv profesionālās kosmētikas nišu, kura gan Latvijā, gan pasaulē tiek piedāvāta no Drogām atšķirīga formāta veikalos. Tādēļ pašlaik arī neesam to ieplānojuši mūsu produktu klāstā. 

03.03.2014

Marta

Mani interese, vai Drogas bus pieejami ari Rival de Loop dekoratiiva kosmetika?

20.02.2014

Drogas

Marta, priecājamies, ka esat pamanījusi lieliskos Rival de Loop produktus – tas tiešām ir augstvērtīgs zīmols, kas pieejams tikai Drogās. Pašlaik piedāvājam ļoti plašu sejas kopšanas līdzekļu klāstu – 10 kolekcijas, bet no dekoratīvās kosmētikas klāsta – skropstu tušas un nagu lakas. Mēs tiešām ļoti vēlamies šīs kosmētikas sortimentu paplašināt un strādājam pie šī jautājuma. Sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā un sociālajos tīklos.

25.02.2014

Ieva

Sveiki, es vēlējos uzzināt vai Jēkabpils ´´Drogās´´ ir iespējams nopirkt produktu ´´baby lips´´?

20.02.2014

Drogas

Ieva, diemžēl mūsu piedāvājumā nav šī zīmola. Taču mēs regulāri papildinām produktu klāstu un priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Paldies! Aicinām rūpīgi izpētīt plašo dekoratīvās kosmētikas sortimentu - tajā noteikti ir kaut kas līdzvērtīgs :)

21.02.2014

Marija

Zdravstvujte! Kuda delasj dekorativnaja kosmetika Farmasi??? Vozmozhno ona eshe ostalasj v kakix to vashix magazinax Rigi?? Takie xoroshie teni u nix bili...=(((

15.02.2014

Drogas

Здравствуйте, Мария! К сожалению, ввиду низкого спроса на декоративную косметику Farmasi, в ассортименте наших магазинов её больше нет. Но мы хотим обратить Ваше внимание на то, что в ушедшем году производители декоративной косметики были очень активны и ассортимент магазинов Drogas пополнен большим количеством новинок. Мы надеемся, что ознакомившись с нашим широком выбором, у Вас обязательно получится подобрать что-то именно для себя.

17.02.2014

Lāsma

Man ir jautājums. Kāpēc vairs nav iespējams iegādāties Drogas Zvaigžņu preci par īpašo cenu un vēl nopelnīt bonusa punktus, kā bija pašā sākumā? Būtu ineteresanti, ja būtu šī iespēja iegūt vismaz dubutu unktu skaitu par kādu no iegādātajām precēm.

13.02.2014

Drogas

Lāsma, paldies par jautājumu. Priecājamies par vērību, tas mums liek ar prieku secināt, ka varam Jūs saukt par savu klienti jau vairākus gadus! Pateicamies, ka esat Drogas Pastāvīgā Pircēja kartes īpašniece! Mēs aktīvi sekojam līdzi pircēju vēlmēm, ierosinājumiem un izvēlei. Punktus savā Drogas kartes kontā ir iespējams saņemt un uzkrāt veicot jebkuru ikdienas pirkumu, bet atsevišķos gadījumos - par kādu īpašu vai jaunu produktu pirkumu - var saņemt dubultu vai pat trīskāršu punktu skaitu. Ņemsim vērā Jūsu interesi un domāsim, kā šādus piedāvājumus klientiem radīt biežāk!

14.02.2014

Regina

Labdien! Sakiet lūdzu vai tā ir taisnība, ka Krāslavā būs atvērts tuvākajā laikā "Drogas" veikals? :)

13.02.2014

Drogas

Regina, Drogas regulāri domā par veikalu tīkla attīstību. Jaunākais veikals tiks atklāts 6.martā Limbažos, bet varam pačukstēt, ka izskatām iespējas arī citās pilsētās :) Esam saņēmuši daudz ierosinājumu no sirsnīgajiem Latgales iedzīvotājiem atvērt jaunus veikalus Drogas ne vien Krāslavā, bet arī Preiļos, Daugavpilī un citās pilsētās. Sekojiet mūsu jaunumiem!

14.02.2014

Lina

Ļoti gribētu, lai Drogas pārdodas nagu lakas Dance Legend. Vai tas nav plānots?

13.02.2014

Drogas

Līna, paldies par ierosinājumu. Diemžēl pagaidām šī zīmola nagu lakas Drogas sortimentā netiek plānotas.

14.02.2014

Alise

Sveiki! Gribētos uzzināt, kad Drogas Essence un Catrice stendos parādīsies jaunie produkti?

12.02.2014

Drogas

Alise, plašais un krāšņais dekoratīvās kosmētikas klāsts mūsu veikalos papildinās un mainās regulāri – pakārtojoties sezonalitātei, tehnoloģiju attīstībai un jaunākajām modes tendencēm. Jauno produktu klāsts tiek regulāri atspoguļots mūsu mājas lapā, sadaļā Jaunumi. Bet par jaunākajām modes tendencēm, tai skaitā meikapā, Drogas rakstīs jau pavisam drīz. Sekojiet jaunumiem!

14.02.2014

Monta

Mans iecienītākais Drogas veikals ir t/c Spice. Bet es jums vēlos ieteikt padomāt par jaunu izkārtojumu un kasierītes dažreiz ir pārāk uzbāzīgas. :) Kādi matu krāsas noņēmēji ir pieejami Spices Drogās?

09.02.2014

Drogas

Labdien, Monta! Arī mēs lepojamies ar veikalu Drogas t/c Spice – tas ir viens no plašākajiem veikaliem. Paldies par ieteikumiem! Šis veikals pavisam nesen piedzīvoja pārmaiņas un mēs nešaubāmies, ka jutīsieties tajā brīvāk. Diemžēl mūsu sortimentā nav līdzekļu matu krāsas likvidēšanai (matu krāsas neitralizētāji), jo šādu procesu vislabāk ir uzticēt pieredzējušam frizierim. Pēc šādām, matiem nedraudzīgām, procedūrām tiem būs nepieciešama īpaša kopšana un lutināšana. Un tur gan Drogas varēs palīdzēt, jo mūsu matu kopšanas sortiments ir visplašākais Baltijā – atliks tikai izvēlēties pašu piemērotāko tieši Jūsu matiem.

10.02.2014

Guna

Labdien! Vai Balvos neplānojat atvērt veikalu Drogas? Ļoti gribētos...!

05.02.2014

Zane

Labvakar, mīļās Drogas. Gribētu padalīties ar saviem iespaidiem par veikalu Kr.Valdemāra ielā. Vienmēr ieejot šajā veikalā, saņemu neviltotu meiteņu smaidu un laipnību. Meitenes šajā veikalā ir zinošas, atsaucīgas un pat vēlā vakarā spēj dāvāt savu neviltoto smaidu. Taču vienreiz no veikala izgāju bez smaida un tās pacilātības sajūtas, jo žēl palika meitenes, kas stāvēja pie kases un, kurai nācās klausīties otras pārdevējas izteikumus par to, ka viņa nedomā ar galvu un neprot darīt savu darbu. Es apbrīnoju meiteņu profesionalitāti, jo pat pēc šiem pārmetumiem viņa apkalpoja mani ar smaidu un rūpēm. Paldies, ka šajā veikalā ir tik foršas meitenes, tiešām patīkami vakarā tur iegriezties.

04.02.2014

Drogas

Sveicināti, Zane! Mums ir ļoti patīkami saņemt Jūsu jaukos vārdus par veikala darbiniecēm. Mēs noteikti izteiksim pateicību un atzinību kolektīvam. Pateicamies par novērojumu, pārrunāsim šo situāciju. Katrā ziņā Jūsu uzslava un minētās darbinieces atbilde un smaids ir lielisks apliecinājums, ka esam atraduši īsto cilvēku īstajā vietā :)

06.02.2014

Marina Juškovska

Gribēju pateikt Liels Paldies jūsu konsultāntei Olgai no Kauguru Rimi veikala! Ļoti pretimnākoša, zinoša un kompetenta savā jomā. Prieks kad strādā tādi darbinieki!

03.02.2014

Alīna

Es vēlos uzzināt, kurš ir labākais korektors veikalā DROGAS :)

03.02.2014

Drogas

Alīna, uz šādu jautājumu nav iespējams atbildēt viennozīmīgi, jo katrai dāmai ir sava izpratne par to, kas ir vispiemērotākais, tātad vislabākais Izvēli noteiks Jūsu ādas tips, ādas tonis, make-up uzklāšanas ieradumi un paņēmieni, ikdienas un svētku vajadzības. Pie atbildes varat nonākt tikai pati – mūsuprāt, vispareizākais ceļš ir atvēlēt laiku un ļauties izmēģinājumiem veikalā – testēt, testēt, testēt, atrodot sev piemērotāko. Dekoratīvās kosmētikas sortiments nepārtraukti papildinās ar jauniem produktiem, tehnoloģiju attīstības rezultātā rodas pārsteidzoši jauni produkti mūsu skaistuma kopšanai un uzturēšanai, tāpēc pat gadījumā, ja izvēlēsieties sev piemērotāko korektoru, sekojiet novitātēm mūsu mājas lapā un veikalos, jo iespējams Jūsu kosmētikas maciņā drīz vietu atradīs kāds jaunāks brīnumlīdzeklis. Priecāsimies uzzināt, kurš tad tieši Jūsuprāt būs tas Izredzētais :)

05.02.2014

Laura

Labdien! Drogās ir ļoti daudz tiešām vajadzīgu preču. Bet dažas tomēr tur nav atrodamas. Gribētu, lai veikalā Drogas varētu nopirkt caurspīdīgo līmlenti gan mazo, gan lielo; parastās šķēres; ja Drogās var nopirkt dāvanu maisiņus tad lai pilnveidotu pirkumu varētu piedāvāt apsveikuma kartiņas, uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu bija, bet kaut kur nozuda. Un būtu ļoti jauki, ja Jūsu veikalā varētu nopirkt spuldzītes. Ļoti ceru sagaidīt šīs preces veikalā Drogas. Paldies!

02.02.2014

Drogas

Labdien, Laura! Spriežot pēc konkrētajiem ierosinājumiem, laikam esat radoša personība, kura mīl pārsteigt savus tuvākos ar pašas noformētām dāvanām :) Jauki! Līmlenta un apsveikuma kartītes ir pieejami Drogas veikalos, bet ne visos. Savukārt kancelejas šķēres un spuldzītes iekļausim iespējamo jaunumu sarakstā – ceram, ka šī ziņa Jūs iepriecinās!  

03.02.2014

Ieva

Sveiki, gribēju uzzināt vai Tukuma veikalā Drogas ir iespējams iegādāties birstošo pūderi?

01.02.2014

Drogas

Ieva, paldies par jautājumu. Birstošais pūderis ir arī grima mākslinieku lielākais „draugs” – tas ir ne tikai noturīgs, bet arī palīdz darīt „brīnumus” :) Veikalā Drogas tieši Tukumā birstošajiem pūderiem piedāvājums ir šaurāks, būtu jāiepazīstas ar mūsu piedāvājumu lielākajos veikalos. Noteikti jautājiet veikala darbiniecēm un konsultējaties par pieejamiem pūdera veidiem.

03.02.2014

Liene Āboliņa

Labdien. Man ir dāvanu karte, kura iegādāta 23.decembrī-tātad vēl latos. Gribētu uzzināt vai tagad, kad mūsu valstī vienīgā ejošā valūta ir eiro, šī dāvanu karte vēl ir derīga un vai es viņu drīkstu izmantot? Un ja jā, tad kā mainās tās vērtība no latiem uz eiro?

01.02.2014

Drogas

Liene, varat pavisam mierīgi to izmantot 6 mēnešus kopš iegādes brīža. Drogas dāvanu kartes vērtība latos tiks konvertēta eiro pēc valstī noteiktā maiņas kursa: 1 € = 0.702804 Ls. Vēlam jauku iepirkšanos un noderīgus pirkumus!

03.02.2014