Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Marina Juškovska

Gribēju pateikt Liels Paldies jūsu konsultāntei Olgai no Kauguru Rimi veikala! Ļoti pretimnākoša, zinoša un kompetenta savā jomā. Prieks kad strādā tādi darbinieki!

03.02.2014

Alīna

Es vēlos uzzināt, kurš ir labākais korektors veikalā DROGAS :)

03.02.2014

Drogas

Alīna, uz šādu jautājumu nav iespējams atbildēt viennozīmīgi, jo katrai dāmai ir sava izpratne par to, kas ir vispiemērotākais, tātad vislabākais Izvēli noteiks Jūsu ādas tips, ādas tonis, make-up uzklāšanas ieradumi un paņēmieni, ikdienas un svētku vajadzības. Pie atbildes varat nonākt tikai pati – mūsuprāt, vispareizākais ceļš ir atvēlēt laiku un ļauties izmēģinājumiem veikalā – testēt, testēt, testēt, atrodot sev piemērotāko. Dekoratīvās kosmētikas sortiments nepārtraukti papildinās ar jauniem produktiem, tehnoloģiju attīstības rezultātā rodas pārsteidzoši jauni produkti mūsu skaistuma kopšanai un uzturēšanai, tāpēc pat gadījumā, ja izvēlēsieties sev piemērotāko korektoru, sekojiet novitātēm mūsu mājas lapā un veikalos, jo iespējams Jūsu kosmētikas maciņā drīz vietu atradīs kāds jaunāks brīnumlīdzeklis. Priecāsimies uzzināt, kurš tad tieši Jūsuprāt būs tas Izredzētais :)

05.02.2014

Laura

Labdien! Drogās ir ļoti daudz tiešām vajadzīgu preču. Bet dažas tomēr tur nav atrodamas. Gribētu, lai veikalā Drogas varētu nopirkt caurspīdīgo līmlenti gan mazo, gan lielo; parastās šķēres; ja Drogās var nopirkt dāvanu maisiņus tad lai pilnveidotu pirkumu varētu piedāvāt apsveikuma kartiņas, uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu bija, bet kaut kur nozuda. Un būtu ļoti jauki, ja Jūsu veikalā varētu nopirkt spuldzītes. Ļoti ceru sagaidīt šīs preces veikalā Drogas. Paldies!

02.02.2014

Drogas

Labdien, Laura! Spriežot pēc konkrētajiem ierosinājumiem, laikam esat radoša personība, kura mīl pārsteigt savus tuvākos ar pašas noformētām dāvanām :) Jauki! Līmlenta un apsveikuma kartītes ir pieejami Drogas veikalos, bet ne visos. Savukārt kancelejas šķēres un spuldzītes iekļausim iespējamo jaunumu sarakstā – ceram, ka šī ziņa Jūs iepriecinās!  

03.02.2014

Ieva

Sveiki, gribēju uzzināt vai Tukuma veikalā Drogas ir iespējams iegādāties birstošo pūderi?

01.02.2014

Drogas

Ieva, paldies par jautājumu. Birstošais pūderis ir arī grima mākslinieku lielākais „draugs” – tas ir ne tikai noturīgs, bet arī palīdz darīt „brīnumus” :) Veikalā Drogas tieši Tukumā birstošajiem pūderiem piedāvājums ir šaurāks, būtu jāiepazīstas ar mūsu piedāvājumu lielākajos veikalos. Noteikti jautājiet veikala darbiniecēm un konsultējaties par pieejamiem pūdera veidiem.

03.02.2014

Liene Āboliņa

Labdien. Man ir dāvanu karte, kura iegādāta 23.decembrī-tātad vēl latos. Gribētu uzzināt vai tagad, kad mūsu valstī vienīgā ejošā valūta ir eiro, šī dāvanu karte vēl ir derīga un vai es viņu drīkstu izmantot? Un ja jā, tad kā mainās tās vērtība no latiem uz eiro?

01.02.2014

Drogas

Liene, varat pavisam mierīgi to izmantot 6 mēnešus kopš iegādes brīža. Drogas dāvanu kartes vērtība latos tiks konvertēta eiro pēc valstī noteiktā maiņas kursa: 1 € = 0.702804 Ls. Vēlam jauku iepirkšanos un noderīgus pirkumus!

03.02.2014

Aija Liepiņa

Es ļoti priecātos, ja Salacgrīvā arī atvērtu DROGAS veikaliņu :)

31.01.2014

Drogas

Aija, mēs ļoti priecājamies par katru jauno ierosinājumu atvērt veikalu kādā no Latvijas pilsētām, jo sajūtam, kā mūs mīl un gaida vēl tik daudzas jaukas dāmas dažādos reģionos – no Igaunijas līdz pat Lietuvas robežai! Mēs ik gadu cenšamies paplašināties, atverot jaunus veikalus, un priecājamies paziņot, ka jau pavisam drīz būsim par soli tuvāk arī Salacgrīvai – 6. martā svinēsim jauna veikala atklāšanas svētkus Limbažos. Pateicamies par vēstuli un priecāsimies, ja brauksiet ciemos uz svinībām vai kādā citā reizē!

03.02.2014

Una Marija

Sveiki. Drogas tiešām ir ļoti ekskluzīvs veikalu tīkls un tāpēc jautāju tieši Jums. Kāpēc ir pazudusi matu krāsa Casting Creme Gloss honey blonde tonis? Visur esmu meklējusi, vienmēr nebija žēl naudas tai, bet tagad nākas iztikt.

31.01.2014

Drogas

Sveicināti, Una! Saņemt šādu uzslavu no Jums ir liels pagodinājums. Minētais matu krāsas tonis mūsu veikalos, diemžēl tiešām vairs nav pieejams, taču zīmolam joprojām ir plaša honey matu krāsu sērija – varbūt būs piemērots cits tonis? Bet gadījumā, ja L’Oreal Casting Creme Gloss bijāt iecienījusi tādēļ, ka šīs matu krāsas sastāvā nav amonjaka, tad varam ieteikt iepazīties ar absolūtu jaunumu – Schwarzopf Nectra Color matu krāsu kolekciju, kurā ir paši modernākie blondie toņi. Iesakām doties meklējumos uz mūsu lielākajiem veikaliem, kuros matu krāsu veidu un toņu izvēle ir visplašākā Latvijā.

03.02.2014

Sanita

Labdien. Patiess prieks, ka Latvijā ir šāds veikals. Eju ar prieku. Viens ieteikums/jautājums: Kādu laiku atpakaļ Jūsu klāstā bija Sano produkcija- brīnumšvammītes un citas lietas mājas tīrīšanai. Vai tās kādreiz vēl būs Jūsu klāstā, vai tomēr ir izskatīts, ka tā nav tik pieprasīta prece no šīs firmas? AC Sanita

29.01.2014

Drogas

Sanita, savukārt mums ir prieks, ka nosaucat Drogas par savu iecienītāko iepirkšanās vietu! Varam Jūs iepriecināt – Sano „brīnumšvammītes” mūsu sortimentā joprojām ir pieejamas! Jautājiet mūsu konsultantēm, kur tās atrodas. Kā arī vēlamies ieteikt izmēģināt arī lieliskās Domol švammītes, kuras pēc savas funkcionalitātes ir līdzvērtīgas.

30.01.2014

Elīna

Gribētos lūgt iekļaut sortimentā Aussie matu kopšanas produktus! Patreiz Latvijā tos nav iespējams iegādāties, bet daudzas sievietes par to sapņo, līdz ar to būtu labums gan Jums, gan mums - Jūsu klientēm :) Paldies!

29.01.2014

Drogas

Labdien, Elīna! Paldies par ierosinājumu – šo Eiropā pieejamo zīmolu mums tiešām iesaka jau atkārtoti. Diemžēl tuvākajā laikā Drogas plauktos tas nebūs pieejams, bet ņemsim vērā Jūsu un citu mūsu pircēju interesi, domājot par jaunumiem matu kopšanas līdzekļu klāstā. Lai jauka diena!

30.01.2014

Madara Marta

Sveiki! Vēlos uzzināt vai Rīgā Drogas veikalos ir pieejami matu taisnotāji vai skruļotāji? Madara :)

28.01.2014

Drogas

Sveika, Madara! Drogas komandas dāmas ir absolūti pārliecinātas, ka mati ir sievietes dabiskā rota, ar kuru var tik vienkārši izcelt savu skaistumu! Starp citu, matu modē šajā pavasarī topā joprojām ir čirkas un brīvi krītošas lokas :) Mūsu veikalos ir dažnedažādi līdzekļi matu ieveidošanai (piemēram, īpaši stiprinoši līdzekļi noturīgākām sprodziņām) un kopšanai, bet diemžēl paši taisnotāji, lokšķēres vai citas ieveidošanas ierīces mūsu sortimentā pagaidām nav, taču ņemsim vērā interesi, paplašinot produktu klāstu.

30.01.2014

Laura

Labdien! Vai Drogās ir pieejami līdzekļi kas ir aizsarglīdzekļi matu taisnošanai un serumi kas palīdz taisnot matus?

27.01.2014

Drogas

Laura, Drogās ir ļoti plašs matu kopšanas līdzekļu klāsts pirms un pēc ieveidošanas, piemēram, dažādas eļļiņas un serumi pirms taisnošanas, matu kosmētika aizsardzībai pret karstumu un lūšanu un vēl daudz, daudz citu. Šajā atbildē pat nevarēsim visus pieminēt. Turklāt nezinot matu veselības stāvokli vai struktūru, būs grūti ieteikt kādu vienu, tādēļ noteikti jājautā mūsu izpalīdzīgajām konsultantēm sev tuvākajās Drogās.

28.01.2014

Vita Iļjina

Labdien DROGAS! Par savu iepirkšanos vietu esmu iecienījusi lielviekala ALFA tirdzniecības centrā DROGAS veikalu - patīkamas pārdevējas, vienmēr laipnas! Sortiments apmierina viss ir ok - tikai viens mīnusiņš ir tas, ka mani mulsina pārlieku uzbāzīgā apsargu novērošana - tas ir pakaļ staigāšana, blakus stāvēšana pie plauktiem kur vēlos izvelēties preci - jūtos ļoti neomulīgi! Saprotu, ka tas ir viņu darbs - bet pārlieku liela uzmanība traucē iepirkties! Vēlos ieteikt padomāt mazliet neuzbāzīgāku sistēmu!

25.01.2014

Drogas

Labdien, Vita! Vēlamies pateikties, ka varam Jūs saukt par savu uzticamo klienti un Jums ir savs veikals Drogas. Ir ļoti patīkami dzirdēt, cik atzinīgi novērtējat gan mūsu personāla darbu, gan produktu klāstu. Drošības dienesta darbiniekiem ir noteikti pienākumi, būtiskākie – nodrošināt veikala apmeklētāju un personāla drošību, kā arī apsargāt zālē esošās materiālās vērtības. Apmācību laikā apsargiem tiek uzsvērtas tās īpašības, uzvedības normas un izturēšanās tehnika, kas ļautu veikt viņiem minētos pienākumus korekti. Noteikti informēsim drošības dienestu par Jūsu viedokli, jo mēs no sirds vēlamies sniegt pircējiem ne tikai drošus, bet arī mierpilnus apstākļus preču izvēles procesa laikā. Gaidīsim Jūs atkal!

27.01.2014

Ivita

Vai iespējams, ka arī Krāslavā varētu būt veikals DROGAS?

22.01.2014

Drogas

Ivita, paldies par interesi, mums ir patīkami dzirdēt, ka tiekam gaidīti arī Krāslavā! Varam pačukstēt, ka šāda iespēja tiek izskatīta :) Esam saņēmuši daudz ierosinājumu no sirsnīgajiem Latgales iedzīvotājiem atvērt jaunus veikalus Drogas ne vien Krāslavā, bet arī Preiļos, vēl Daugavpilī un citās pilsētās. Sekojiet mūsu jaunumiem!

23.01.2014

Marija

Labdien! Gribu jums ieteikt izvedot pie kasēm ziedojuma kastītes, tādas kā Rimi, McDonaldā, Maximā un citās vietās bieži vien man negribās to vienu vai divus centus paņemt, un būtu jauki iemest kastītē. Domāju, ka tas būtu jauki un piestāvētu jūsu politikai. Drogas apmeklē daudz labu un jauku cilvēku, es domāju, ka jūsu kastītes ātri piepildītos. Brīnos, ka tādu vēl nav Drogās.

21.01.2014

Drogas

Labdien, Marija! Mēs patiesi priecājamies, ka Jūs esat viena no tiem sirsnīgajiem un nesavtīgajiem ļaudīm, kas domā par tiem, kuriem klājas grūtāk un būtu gatava ziedot. Mēs novērtējam Jūsu ieteikumu.

22.01.2014

Dagnija Sila

Sveikas Drogas! Gribu pateikties meitenēm veikalā, Krišjāņa Valdemāra ielā 14. Es bieži nāku vēlu vakarā ap pusdeviņiem, pēc darba, tomēr meitenes pat tik vēlā stundā vienmēr ir laipnas, smaidīgas un paskaidro visu, kas man interesē, lai gan saprotu,ka gan jau arī viņām gribās mājās. Šajā veikalā strādā ļoti jaukas un atsaucīgas pārdevējas!

21.01.2014

Drogas

Dagnija, pateicība mūsu kolēģēm noteikti tiks nodota! Mums ir patiess prieks, ka novērtējat Drogas komandas pozitīvismu, jo tieši tā piepilda veikalu ar patīkamu noskaņu pat tik vēlā darba dienas stundā. Mēs lepojamies ar savu personālu un priecājamies par katru jauku klienta vārdu. Paldies Jums, gaidīsim arī turpmāk!

22.01.2014

Skaidrīte

Labdien, Drogas tiešām domā par cilvēku vajadzībām. Patīkami iepirkties, bet šodien saskāros ar lietu kas mani sarūgtināja - nopirku lūpukrāsu, kas bija uz atlaides (grozā pie kases). Pēc pirkuma izdarīšanas vēlējos atbrīvoties no aplīmētā skoča, kas turēja cenu zīmi un skoča, kas norādīja % atlaidi. Pēc visa noplēšanas lūpukrāsa izskatījās nodriskāta it kā jau vairākus mēnešus mētātos somā. Varbūt var kaut kā citādāk piestiprināt nepieciešamo informāciju, lai nebojātu preci? Arī pērkot preci ar atlaidi vēlos tai kvalitāti!

20.01.2014

Drogas

Labdien, Skaidrīte! Minētā marķējuma nozīme ir nepārprotami izcelt tieši konkrēto preci un ievērojamo atlaidi. Jāatzīst, ka uzlīmes kvalitāte tiešām ir augsta un tā turas ļoti spēcīgi – dažreiz spēcīgāk par produkta iepakojuma virskārtu. Sirsnīgi atvainojamies par sagādātajām neērtībām un apsolāmies padomāt par kādiem alternatīviem risinājumiem.

21.01.2014

Ilona

Labdien! Vēlos pateikt PALDIES "Drogas" darbiniekiem, kas strādā "Origo". Iepērkoties samaksāju par preci, bet pašu preci aizmirsu paņemt, atgriezos pēc 2 dienam un bez problēmām saņēmu savu apmaksāto preci :)

20.01.2014

Drogas

Sveicināta, Ilona! Paldies par uzslavu. Veikals Drogas t/c Origo ir viens no rosīgākajiem Latvijā – ik dienas tam cauri plūst milzums pircēju ar visdažādākajām vajadzībām, noskaņojumiem un dzīves ritmu. Tādēļ jo īpaši novērtējam Jūsu atzinīgos vārdus par šīs komandas darbu. Noteikti nodosim viņiem Jūsu pateicību!

21.01.2014

Aija

Labdien! Sakiet, lūdzu, vai Drogās būs pieejami arī citi jaunie Lumene Vitamin C+ Bright Radiance produkti? Pašlaik ir pieejami tikai sejas krēmi un acu krēms, gribētos redzēt arī viņu serumus, oficiālajā mājas lapā ir norādīti divu veidu serumi BB serums un divfāžu serums sausai ādai, diemžēl Drogu plauktos tos neesmu sastapusi.

18.01.2014

Drogas

Sveicināta, Aija! Lielisks novērojums – minētajam zīmolam tiešām ražotājs piedāvā arī citus produktus, kuri gan pagaidām nebūs pieejami plašajā Drogas sortimentā vairāku apstākļu dēļ. Priecāsimies, ja atvēlēsiet laiku un dziļāk iepazīsieties ar plašo serumu klāstu veikalos Drogas, lai izvēlētos līdzvērtīgus un Jums piemērotākos produktus. Pateicamies par ierosinājumu.

21.01.2014

Sabine

Vai var cerēt uz Drogu veikalu Lielvārdē?

18.01.2014

Drogas

Sabine, Jūsu interese mums glaimo. Drogas neizslēdz iespēju nākotnē atvērt veikalu arī mazākās Latvijas pilsētās, tai skaitā skaistajā un teiksmām apvītajā Lielvārdē, bet pašlaik priekšroka tīkla attīstības plānā tiek dota jauno veikalu plānošanai lielākās Latvijas pilsētās dažādos reģionos. Uz tikšanos!

20.01.2014

Alīna

Labdien, diemžēl neesmu manījusi Bauskas Drogās dekoratīvās kosmētikas otiņu komplektu. Bija pieejamas dažas atsevišķi, bet ne komplekts. Manuprāt, tas ir vienīgais kas pietrūkst. Būtu jauki, ja Jūsu veikalu tīklā parādītos iespēja šo preci iegādāties. :)

18.01.2014