Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Zane

Labvakar! Rakstu daudzu sieviešu vārdā, kuras par savu dzīvesvietu sauc Balvus! Protams, esam ļoti iecienījušas Drogas arī mēs. Aktīvas klientes, kuras izmanto visus jūsu piedāvājumus. Reizēm arī laimējam patīkamas dāvaniņas. Bet mums ir neliela problēma, mūsu pilsētā nav šāda veikala. Lai iepirktos Drogās mums nākas braukt uz Gulbeni, Rēzekni, kas, diemžēl, ne vienmēr ir iespējams.. Tā kā šobrīd ir iespēja, mēs vēlētos jums lūgt, lai arī skaistajos Balvos kādu ēku rotātu Drogu logo. Būtu fantastiksi, ja varētu ikdienā iegriezties šajā veikalā un iepriecināt sevi! Ļoti ceram, ka jūs mūs sadzirdēsiet! Silti sveicieni no Balviem!! :)

15.01.2014

Ina

Vai iespējams, ka arī Limbažos varētu būt veikals DROGAS?

14.01.2014

Drogas

Ina, mums ir lieliskas ziņas Jums un visiem limbažniekiem! Turpinot veikalu tīkla attīstības programmu un, protams, ņemot vērā arī neatlaidīgos limbažnieku lūgumus, jauns veikals Drogas Limbažos tiks atvērts jau pavisam drīz – 6.martā! Gaidīsim uz atklāšanas svētkiem! Viss būs kā jau īstos Drogas svētkos – īpaši piedāvājumi, dāvanas un daudz jaunu preču!

16.01.2014

Marta Medne

Labdien! Vēlējos pajautāt vai Drogu klāstā ir pieejams Maybelline Age Rewind, vai kāds cits līdzīgas kvalitātes konsīleris.

13.01.2014

Drogas

Marta, diemžēl šis produkts mūsu sortimentā nav pieejams, taču tieši pašlaik varam ieteikt izmēģināt citu Maybelline produktu – jauno Maybelline SuperStay Better Skin. Vairāk informācijas https://www.drogas.lv/lat/jaunie_produkti/visi/#203

14.01.2014

Biruta

Labvakar! Drogās iepērkos bieži. Gribu labus vārdus teikt par Bolderājas Drogās strādājošajām meitenēm. Vienmēr smaidīgas, vienmēr laipnas, nekad neaizmirst gan sasveicināties, gan novēlēt jauku dienu, tev aizejot. Atsaucīgas, dod vērīgus padomus, iesaka preci un māk to veiksmīgi reklamēt. Gribas vienīgi vēlēties, lai arī visur citur būtu tik jaukas darbinieces, kādas gadījušās mums.

12.01.2014

Madara

Labdien! Drogas ir lielisks veikals, kurā vajadzīgais vienmēr atrodas. BET ideja likt pārdevējiem skaitīt pantiņveida tekstus ir sliktākais, kas ar Drogas ir noticis. Tas neizklausās laipni, bet nedabīgi un nedabīga laipnība ir tikpat nepatīkama kā nelaipnība. Reizēm pat negribas iet iekšā un klausīties pārdevējas, kas apātiski atkārto tekstu, mēģinot neko neaizmirst, bet pa to laiku pat nedzird, ko viņām atbild. Katru reizi gribas viņām izteikt līdzjūtību. Brīnos, ka citos ieteikumos tas nav pieminēts, jo šādu viedoklis ir ļoti daudziem.

11.01.2014

Drogas

Madara, mēs Jums pilnīgi piekrītam – veikali Drogas tiešām ir lieliska iepirkšanās vieta :) Milzums darbinieku ik dienu cenšas lai tā būtu. Vēlamies Jums pateikties par atklāto viedokli. Klientu interesēs un arī pildot likumdošanas prasības, pie kasēm mūsu darbinieces tiešām sniedz noteiktu informāciju. Komunikācija kasē tiešām ir joma, kurā mēs vēlamies un varam pilnveidoties. Jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem, Drogas ik gadu iegulda ik katra darbinieka apmācībā un dažādos veidos stimulē profesionālo izaugsmi. To darīsim arī turpmāk un ļoti ceram, ka drīzumā saņemsim no Jums uzslavu par pozitīviem novērojumiem. Jā, arī mēs nešaubāmies, ka dabiski pieklājīgs, komunikabls un smaidīgs personāls ir klientam vispatīkamākās apkalpošanas priekšnoteikums. 

13.01.2014

Elīna

Kad Gulbenē ''Drogās'' būs pieejams jaunais Garnier kosmētikas noņēmējs? :)

10.01.2014

Drogas

Elīna, Garnier laidis klajā divus jaunus dekoratīvās kosmētikas noņēmējus – Garnier Express 2 in 1 divfāžu kosmētikas noņēmēju un Garnier Fresh Essentials nu jau iemīļotajā zaļajā pudelītē. Abiem iepakojumiem ir mainīts izskats un tilpums. Ja domājat kādu no šiem, tad abi jau pašlaik ir pieejami Gulbenes veikalā Drogas.

13.01.2014

Līga

Vai jūsu veikalos vispār ir iespēja nopirkt sausos šampūnus? Piemēram, Jēkabpils Drogās neesmu manījusi.

09.01.2014

Drogas

Līga! Vēlamies Jūs iepriecināt ar labām ziņām, jo Jēkabpils Drogās sortimentā ir pieejami zīmolu Syoss un Superdrug sausie šampūni! Ja gadījumā Jums nesanāks tos atrast pašai, droši vēršaties pie atsaucīgajām veikala darbiniecēm, kuras ar prieku Jums palīdzēs.

10.01.2014

Kamila

Labdien! Esmu Drogas kliente jau vairākus gadus un gribu teikt paldies, par to, ka Jūs esat :) No vienas puses produktu klāsts ir diezgan plašs, taču man ļoti gribētos, lai būtu pieejams kāds šobrīd tik ļoti populārs Hot Cloth Cleanser. Zinu, ka šāds produkts ir zīmola Superdrug klāstā, kas arī ir pārstāvēts Drogās, bet tieši konkrētais produkts nav pieejams. Ļoti žēl :( Kā arī ļoti žēl, ka tonāliem krēmiem ļoti reti pieejami īpaši gaiši toņi. Un es zinu, ka neesmu vienīgā ar šādu problēmu. Lietuvā, piemēram, toņi ir vairāk. Vai tad latviešu meitenes sliktākas par lietuvietēm? Paldies :)

09.01.2014

Drogas

Kamila, vēlamies pateikties par komplimentiem un atzinību. Mums ir svarīgi sajust savu klientu mīlestību, jo tā motivē mūs tālākiem sasniegumiem! Esam patīkami pārsteigti, ka esat pamanījusi minēto Baltijas tirgū praktiski nesastopamo kosmētikas novitāti – Eiropā šis produkts tiešām ir pieejams. Paplašinot sejas kopšanas līdzekļu klāstu, noteikti ņemsim vērā Jūsu interesi un mēģināsim apzināt kā šis produkts tiek pieprasīts Eiropā un Superdrug. Drogas tonālo līdzekļu klāstā ir visdažādākie toņi un pustoņi – viss ko vien ražotājs piedāvā Latvijas tirgū. Labprāt priecāsimies par konkrētāku toņu minējumu,  jo mēs pavisam noteikti negribam apbēdināt skaistās Latvijas dāmas :)

13.01.2014

Olga D.

Labdien! Regulāri pasūtu ārzemes matu balinošu krēmu sejai, jo Latvijā tādu atrast nevaru. Tagad Drogas strādā ar SuperDrug, viņiem ir tāds produkts, ka arī Veet. Lūgums izskatīt jautājumu un pamēģināt tirgot arī Latvijā matu balinošu krēmu.

08.01.2014

Drogas

Sveicināti! Paldies par ieteikumu. Sejas ādas vai sejas matiņu balinošie līdzekļi mūsu sortimentā pašlaik tiešām nav pieejami, jo līdz šim nav tikuši pieprasīti.

10.01.2014

Keta

Labdien! Vācijā šāda paša tipa kosmētikas veikalos (piem., www.dm.de) bija ļoti plaša izvēle dažādiem uztura bagātinātājiem, vitamīniem, tējām u.c. veselības precēm (iegādājos asinszāles kapsulas, kuras Latvijā gandrīz nav pieejamas), kuru klāstu Drogas veikalos, manuprāt, varētu paplašināt, jo, piemēram, aptiekās šādu preču izvēle nav plaša un arī cenas tur ir daudz augstākas. Stipru veselību 2014.gadā!

07.01.2014

Drogas

Keta, paldies par ierosinājumu. Priecājamies, ka mūsu veikalos arvien vairāk klientu meklē arī veselības preces, tai skaitā uztura bagātinātājus. Pircēju intereses rezultātā vienmēr sortiments palielinās, tāpēc mēs arvien izskatām iespējas paplašināt tās preču grupas, kurām aug pieprasījums. Vai pamanījāt, ka tieši pašlaik veikalos Drogas ir ļoti pievilcīgas cenas uztura bagātinātājiem, vitamīniem un citām veselības precēm?

08.01.2014

Eva

Sveikas Drogas, esmu jūsu piekritēja jau vairākus gadus kā ikviena sevis mīloša dāma - bet lūgums man tāds, gribētos tuvāk jūs ar es sev, ļoti liels lūgums jūsu veikalu atvērt arī Balvos. Ļoti daudz cilvēku to gaida, jo bij jau runa ka tā būs, bet nekā! Gaidīsim!!

05.01.2014

Drogas

Labdien, Eva! Ir ļoti patīkami apzināties, ka veikalu Drogas dāmas gaida gan tuvākās, gan tālākās pilsētās - uzzināt ka novērtējat Drogas komandas centienus lutināt mūsu mīļās pircējas ar visplašāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču sortimentu, milzīgu jauno produktu klāstu, pievilcīgām cenām un dažādiem patīkamiem pārsteigumiem. Uzņēmuma plānos, protams, ietilpst tīkla attīstība - regulāri tiek izskatītas paplašināšanās iespējas, tai skaitā Balvos. Šobrīd ir pieņemts lēmums, ka nākamais veikals Drogas tiks atvērts Limbažos.

07.01.2014

Agnese Mortukāne

Labdien, loti vēlētos, lai DROGĀS būtu lielāka izvēle vannas sāļiem. Pirms vairākiem gadiem bija lielāka dažādība.

04.01.2014

Drogas

Agnese, paldies par ierosinājumu. Ņemsim to vērā, paplašinot sevis lutināšanas produktu klāstu :) Tikmēr vēlamies ieteikt izmēģināt vienu no populārākajiem vannas sāls zīmoliem Drogās Welness&Beauty – īpaši iecienīti ir smaržīgā kakao, apelsīna, citronzāles, melisas un citi aromāti.

07.01.2014

Betija

Liels paldies par atbildi! Bija vēl 2 idejas: - laikam būtu pretlikumīgi piedāvāt noplēst un notīrīt uzlīmes no kosmētikas, bet konsultējoties pie kosmētikas stenda noteikti varētu ieteikt kādu līdzekli kas nonem tos līmes pleķus- pie reizes iesakot izlasīt aprakstu, kas noteikti ir derīgi :> -cilvēkiem ir pašiem jāiemācās saprast, ka vienkārša spēja atbildēt uz smaidu un sveicienu ir augstas kultūras pazīme. Taču lai to iemācītoss, ir jāmaina kāut kas ļoti būtisks savā uztverē- ir jāsaprot ka vispirms tā ir cieņa pašam pret sevi, ir jāiemācās mīlē sevi, tikai tad tu spēsi atsmaidīt otram. Tas protams nav Drogu pienākums, bet dažiem cilvēkiem nudien noderētu kādi nelieli kursi šajā jautājumā. Tas nav pārmetums. Un runājot par preču piedāvājumu pie kases- neviens neliek atbildēt ar pilnu, saliktu pakārtotu teikumu, kā skolā. Es vienkārši smaidot papurinu galvu, un viss. P.S. protams iekārtojums ir jāpārveido un atsevišķi stendi nav jāliek - gribēju tikai pateikt, ka man ar to nekad nav bijušas problēmas un pēdējoreiz, kad stendos bija Dzintara un vēl kādas firmas produkcija, tur bija precīzi tas pēc kā es nācu. Nopirku gan kāju krēmu, gan šampūnu no otra stenda par "pus cenu" :> Lai veicas!

03.01.2014

Drogas

Betij, Jūs jau atkal mūs pārsteidzat ar sirsnību un ļoti pozitīvu domāšanu! Iedrošinām rakstīt arī turpmāk, jo mūs ļoti interesē Jūsu viedoklis un mēs noteikti redzam iespējas pilnveidoties. Drošības un informatīvās uzlīmes ir obligāta jebkuras preces noformējuma prasība, tādēļ veikalā tās noplēst nedrīkst. Taču par uzlīmju atstāto pēdu likvidēšanu noteikti jājautā kādam ķīmiķim, sadzīves tīrīšanas līdzekļu speciālistam vai citām mūsu daiļajām pircējām, kurām ir kāda laba pieredze šajā jautājumā. Mums ir zināms, ka aši uzlīmes var notīrīt, mazliet tās pamērcējot un tad paberžot ar Skaidru, Cif vai sodu – atkarībā no pielietotās līmes. Pievienojamies Jūsu viedoklim un novērojumiem par personības kultūru – esot gan pārdevēja, gan pircēja, gan jebkurā citā sabiedrības locekļa lomā ir jābūt tolerantiem un līdzcilvēkus mīlošiem, pozitīvi domājošiem. Ticam, ka, ievērojot elementāru pieklājību, iespējama ļoti patīkama komunikācija jebkurā situācijā. Pasmaidīt taču ir tik viegli, vai ne?!  Betij, tieši to arī gribam Jums šogad novēlēt – daudz, daudz smaidu un pozitīvu emociju!

06.01.2014

Estere

Labdien, es bieži apmeklēju jūsu veikalu un veikala plauktā ieraudzīju ka kopā ar Maybelline skropstu tušu piedāvājat ''baby lips" Tā kā man skropstu tuša šobrīd nav vajadzīga vēlos tikai ''baby lips" varbūt varētu sākt pārdot arī atsevišķi jo ja es vēlos kādas 3 lūpukrāsas tad man jāņem arī skropstu tuša un sanāk pārmaksāt. Tātad varbūt lūdzu varētu padomāt pārdot arī atsevišķi?:)

02.01.2014

Drogas

Labdien, Estere! Drogas regulāri papildina produktu klāstu, tādēļ priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Tieši par šo zīmolu jau vairākkārt esam saņēmuši interesi, bet diemžēl pagaidām mūsu sortimentā to neplānojam.

03.01.2014

Ilvita

Labdien! Laimīgu Jauno gadu!!! Mans jautājums ir šāds. Vai kaut kas no mana mīļākā zīmola Bourjois varētu parādīties arī Gulbenes Drogās? Arī Rīgas Drogās plašāks Bourjois klāsts atrodams tikai lielākajos veikalos. Kopumā man Drogas ļoti patīk, bet pievienošos citiem klientiem, kas saka, ka produktu izvietojums tiešām ir ļoti pircējam apgrūtinošs. Ar bērnu ratiņiem vispār iepirkties ir ļoti grūti. Paldies!

02.01.2014

Drogas

Ilvita, paldies par sveicieniem! Vēlam arī Jums šo gadu izdevušos un skaistu notikumu piepildītu! Diemžēl Bourjois produkti Gulbenes Drogās pagaidām nav pieejami. No Gulbenes tuvākie veikali, kur tos var iegādāties, ir Cēsīs, Siguldā vai arī nedaudz tālāk – Rēzeknē un Rīgā. Mēs priecājamies, ka ar saviem ierosinājumiem aktīvi piedalāties veikalu attīstības un labiekārtošanas jautājumos un varam apliecināt, ka jautājums par pārvietošanos ar bērnu ratiņiem, ir bijis viens no svarīgākajiem 2013. gada nogalē. Tāpat priecājamies paziņot, ka esam pieņēmuši ļoti, ļoti būtiskus un nopietnus lēmumus par izmaiņām – preču daudzums ejās jau ir samazināts un darbs pie veikalu vides uzlabošanas vēl turpināsies.

06.01.2014

Ina

Labdien! Laimīgu Jauno gadu :)! Agrāk DROGĀS pirku ļoti labu šamūnu, kas bija ideāls maniem matiem - Syoss Smooth Relax. Diemžēl jau diezgan ilgu šo šampūnu vairs nevaru dabūt. Sakiet, lūdzu, kādēļ tas vairs netiek pārdots? Veiksmīgu dienu!

02.01.2014

Drogas

Ina, vēlam arī Jums neaizmirstamu Jauno gadu! Matu kopšanas zīmoli katru gadu atjauno un papildina savu produktu klāstu. Kādas produktu sērijas ienāk sortimentā, diemžēl citas iziet un tā noticis arī ar Syoss Smooth Relax sēriju. Taču mums ir labas ziņas – sākot ar novembri mūsu piedāvājumā pieejama Syoss Supreme matu kopšanas kolekcija. Aicinām izmēģināt un dalīties iespaidos!

03.01.2014

Olga

Kādreiz Drogās varēja nopirkt Rossmann / Alterra Anti Age Augencreme Orchidee mit Q10, vai neplānojat atjaunot šo produktu tirdzniecību?

02.01.2014

Drogas

Labdien! Priecājamies, ka esat atzinīgi novērtējusi Drogas ekskluzīvo preču klāstu – kvalitatīvie zīmola Rossmann produkti pieejami tikai mūsu veikalos, turklāt par ļoti draudzīgām cenām. Diemžēl šis konkrētais krēms vairs nav pieejams Drogas sortimentā. Taču aicinām ieskatīties mājas lapas sadaļā „Jaunumi”, kur tieši pašlaik var iepazīties ar jaunumu sejas ādas kopšanai.

03.01.2014

Elizabete Kordiņa

Man būtu neliels lūgumiņš. Es nezinu, iespējams esmu ko palaidusi garām, bet neesmu jūsu piedāvājumā manījusi Maybelline Mega Plush Mascara skropstu tušu, gaiši zilā pudelīte. Zinu, ka tūlīt piedāvāsiet visas citas labās utt. Jā, arī citas ir labas, bet šī ir īpaša. Man tāda bija uzdāvināta no Anglijas, bet tika izlietota, jo man ļoti iepatikās. Tagad, lai nopirktu būtu jāpasūta caur kādu eBay vai citu internetveikalu, un tas būtu ļoti sarežģīti, īpaši, tad, kad pierasts visu kosmētiku pirkt iecienītajās Drogās. Ļoti sirsnīgi lūdzu, lai jūs šo skropstu tušu ieliktu piedāvājumā. Nezinu kur ir, bet Madonas Drogās nav. Paldiess, un laimīgu jums jauno gadu ! : ))

02.01.2014

Drogas

Elizabete, ļaujiet Jums vispirms novēlēt košu un pozitīviem notikumiem bagātu Jauno gadu! Paldies, ka esat mūsu kliente. Jūs neko neesat palaidusi garām, jo aprakstītās skropstu tušas mūsu piedāvājumā tiešām nav. Ražotājs to šobrīd nepiedāvā Baltijas tirgum. Bet noteikti iepazīstieties ar jaunajām, dzīvespriecīgajās krāsās rotātām tušām mājas lapas sadaļā ‘Jaunie produkti’ – tikko, janvārī Drogas sortiments ir patīkami papildinājies!

06.01.2014

Una

Labdien, mans viens no iecienītākajiem zīmoliem Latvijā!!! Esmu Jūsu kliente vairāk kā 13 gadus, kad atvērāt savu veikalu Liepājā uz Lielās ielas. Nu manas darba gaitas rit Kuldīgā un esmu Jūsu veikalam uzticīga kopš pirmās atvēršanas dienas. Paldies par Jūsu akcijām, plašo preču sortimentu, bet pāris nedēļas atpakaļ esat veikalā pārveidojuši kasu atrašanās vietu. Ticu, ka vēlējāties to labāko, bet jaunais izkārtojums ir ļoti neērts ne tikai klientiem, bet arī pārdevējām, kurām tagad ir jādala apmēram metru garā lete abām. Cilvēki stāv rindā - drūzmējas pie kosmētikas stendiem, bet, ja es vēlos izvēlēties no Loreal vai Maxfactor stenda produktu, tad man ir neiespējami tikt klāt. Ienākot veikalā, ir nerentabli izvietota brīva zāles daļa, kurā ne stāv un veidojas rinda, ne arī nav izvietoti groziņu atstāšanas norādes - vieta. Savukārt abas pārdevējas aiz kases izskatās kā iespiestas, ka ne pakustēt. Ja es pērku lielu pirkumu ar daudz vienībām un blakus man arī ir Jūsu cita kliente, mums abām pie letes nav vietas un veidojas juceklis (P.S. un man arī nav jāredz, ko citi klienti pērk), bet no tā šobrīd nav iespējams izvairīties. Lūdzu pārdomājiet veikalā kasu jauno izkārtojumu, jo pārdevēju smaidi šo neēreto izvietojumu neremdē. Lai Jums Jaunajā gadā aug klientu skaits un palielinās smaidīgi un atsaucīgi darbinieki, kā Kuldīgā!

30.12.2013

Drogas

Sveicināti, Una! Ļoti patīkami lasīt TIK jauku vēstuli un iepazīties ar vēl vienu senu un uzticamu klientu. Jums ir taisnība – decembra sākumā notika izmaiņas veikala zālē. Priecājamies, ka esat tās pamanījusi un pateicamies par viedokli – mēs noteikti domāsim, kā mainīt iekārtojumu, lai Jūs un citi mūsu klienti justos pēc iespējas ērtāk. Paldies arī par novēlējumiem, mēs turpmāk centīsimies Jūs iepriecināt gan ar jaunu produktu klāstu, gan akcijām un īpašajiem piedāvājumiem tieši Drogas kartes īpašniekiem, gan ar mūsu jaukās Kuldīgas komandas smaidiem!

06.01.2014

Elīna

Добрый день! Поздравляю всех работников "Drogas" с наступающим Новым годом! Спасибо вам за отличную работу, всегда приятно возвращаться в ваши магазины!! Вот только уж очень жаль девушек, которые 31 декабря должны работать как всегда до 21.00....((

30.12.2013

Drogas

Элина, благодарим за поздравления, тёплые слова и похвалу, которая нас окрыляет и мотивирует ещё больше стараться для своих дорогих клиентов! Как и любая другая компания, которая работает в сфере обслуживания, мы заботимся о том, что бы ни один наш клиент не остался без подарков к праздникам, a так же без самых необходимых товаров к началу Нового года. 
Drogas трудились не только даря и поддерживая праздничное настроение клиентов, но и выполняя работы, необходимые ввиду перехода на Евро валюту с 1 января.

03.01.2014