Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Laila Tiltiņa

Man ļoti patīk laipnās pārdevējas Salaspils Drogās! Prieks atgriezties :)

15.12.2013

Drogas

Laila, mēs ar prieku Jūs gaidīsim atkal un atkal, jo arī nākamgad mūsu plauktos būs daudz kārdinošu jaunumu un mūsu veikalos joprojām būs ļoti pievilcīgas akcijas! :)

17.12.2013

Kristīna Ņikitina

Pārdevējas tik tiešām ļoti laipnas un atsaucīgas. Vienmēr prieks atgriezties, ienākot veikalā visas pārdevējas vienmēr sasveicinās, apkalpo ļoti laipni, un vienmēr novēl jauku dienu. :) Vienmēr palīdzēs atrast vajadzīgo preci, un nekad neatteiks! :)

15.12.2013

Anita Kozlovska

Esmu pāris reizes mēnesī Jūrmalā Kauguros un vienmēr ieeju veikalā Rimi Drogās, kur man ļoti patīk pārdevējas, kuras ir smaidīgas un laipni apkalpo, palīdz atrast vajadzīgo lietu. Sirsnīgs viņām paldies. Anita no Engures

13.12.2013

Drogas

Anita, Kauguru veikala un viss Drogas kolektīvs sūta sveicienus un pateicību par tik skaistiem vārdiem! :) Priecāsimies Jūs satikt mūsu veikalos arī turpmāk! Vēlam sirsnīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno 2014. gadu!

17.12.2013

Marija

Labdien! Varbūt veikals Drogas varētu piedāvāt L'Oreal Hair Expertise EverRiche Nourishing & Flowing šampūnus, balzāmus, kuri nesatur sulfātus. Nevienā Drogas veikalā neesmu redzējusi šo šampūnu. Pati esmu lietojusi šo šampūnu un mati ir vienkārši ideāli, Latvijā tādu manījusi neesmu. Drogas veikalos Rēzeknē ir ļoti jaukas un zinošas pārdevējas, konsultantes.

13.12.2013

Drogas

Marija, mūs ļoti priecē tādas pircējas kā Jūs, kuras izvēlas vislabākos kopšanas līdzekļus savam un ģimenes skaistumam un veselībai. Diemžēl pagaidām Jūs jāapbēdina, jo šis konkrētais produkts Latvijā vēl nav pieejams. Taču Drogas sortimentā ir matu kopšanas līdzekļi bez sulfātiem - noteikti vaicājiet mūsu zinošajām konsultantēm Rēzeknes veikalos! Par konkrētiem produktiem droši vaicājiet arī sociālo tīklu profilos vai rakstot uz drogas@drogas.lv.   

16.12.2013

Marta Gulbe

Es ļoti priecājos, ka mūsdienās ir veikals DROGAS. Drogas veikalos var atrast visu sejas kosmētikai!

13.12.2013

Drogas

Marta, mēs tiešām lepojamies ar ļoti plašu sejas kopšanas līdzekļu klāstu. Ja tomēr atrodas zīmols, kura mūsu veikalos nav, mēs ļoti gaidīsim ierosinājumus. 

16.12.2013

Daina Vaivode

Sveicinātas Drogas! Tā kā esmu Smiltenes novada iedzīvotāja, tad iepērkos Smiltenes Top veikalā Drogas un esmu ļoti apmierināta gan ar preču klāstu, gan ar apkalpošanu. Vienīgi reizēm grūtības sagādā šaurās ejas, par kurām grūti izmainīties ar iepirkuma groziņiem, bet tas tikai tādos gadījumos, kad jāsteidzas un vajag ātri iepirkties. Ja ir laiks, tad labprāt pavadu kādu pusstundu, lai visu kārtīgi apskatītu un nopirktu sev nepieciešamo. Lai arī turpmāk Jums daudz pircēju un zemas cenas! Vēlot jauku pirmssvētku noskaņojumu, gribētu Jums veltīt pašsacerēta dzejoļa rindas:

DROGĀS VIENMĒR VISUS GAIDA,

PĀRDEVĒJAS MĪĻI SMAIDA,

PARĀDĪS, KAM AKCIJAS,

NELASĪS JUMS ,,LEKCIJAS,,

JA JŪS TOMĒR ŠAUBAS MĀC, 

DROŠI ,,DROGĀS,, IEKŠĀ NĀC!

13.12.2013

Drogas

Daina, Jūsu sirsnīgais sveiciens jau nodots Smiltenes veikala meitenēm. Arī mēs esam pārliecināti, ka iepirkšanās ir nesteidzīgs process, kas ir jāizbauda :) Tādēļ rūpējamies, lai veikalā pavadītais laiks būtu patīkams un ērts katrā iepirkšanās procesa posmā. Mēs patiešām priecājamies par tik atvērtiem un optimistikiem pircējiem un mums trūkst vārdu, lai parādītu savu sajūsmu par dzejoli! Jūsu novērtējums ir lielākā atzinība, kas mūs visus motivēs jauniem sasniegumiem. Vēlam Jums skaistus svētkus!

16.12.2013

Māra Ceirule

Labdien! Sveiciens jubilejā! Mans ierosinājums būtu sākt tirgot Ecover mazgāšanas līdzekļus. Šobrīd situācija ir tāda, ka ir jāiet uz specializētajiem veikaliem, lai tos iegādātos. daudz ērtāk būtu, ja tie būtu pieejami Drogas. Vēl ļoti gribētu redzēt jūsu sortimentā Natracare higiēniskās paketes un tamponus. Latvijā šobrīd neesmu nekur redzējusi šīs preces. Dzīvoju Anglijā 6 gadus un lietoju tikai šīs firmas produkciju. Tagad man tās ļoti pietrūkst. Vius labu! Lai veicas arī turpmāk! Ar cieņu, Māra

13.12.2013

Drogas

Labdien, Māra! Ecover ir kvalitatīvs zīmols, taču pagaidām mūsu sortimentā netiek plānots. Vēlamies ieteikt izmēģināt citus eco līdzekļus, kuri pavisam noteikti neatpaliek kvalitātes ziņā, turklāt tiem ir daudz pievilcīgākas cenas, piemēram, Domol Eco, HG Eco, Spodrība Eco. Diemžēl arī Natracare zīmols mūsu sortimentā drīzakajā laikā netiks ieviests - šis zīmols Latvijā tiešām vēl nav pieejams. Bet noteikti sekojiet līdzi informācijai mājas lapā, jo nākamgad plānojam vēl vairāk jaunumu!

16.12.2013

Kristīne

Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ikvienā no veikaliem "Drogas", no piedāvājuma klāsta ir izņemtas Garnier Purifying plāksnītes sejai???

12.12.2013

Drogas

Diemžēl Drogās tiešām nav pieejamas šī vai citu zīmolu plāksnītes sejas kopšanai. Taču varam piedāvāt vienu no plašākajiem sejas kopšanas produktu klāstiem Latvijā. Noteikti jautājiet mūsu atsaucīgajām un zinošajām konsultantēm, kuras ieteiks tieši Jūsu ādas tipam un vajadzībām piemērotāko līdzekli.

13.12.2013

Marta Krosta

Es gribetu lai jus pardodat Baby lips!

12.12.2013

Drogas

Marta, paldies par ierosinājumu! Esam ievērojuši, ka mūsu daiļās pircējas ļoti vēlas redzēt šo zīmolu Drogas sortimentā :) Diemžēl pagaidām gan neplānojam to ieviest, bet noteikti apsvērsim šādu iespēju.

13.12.2013

Inga Kostja

Labākais veikals un jaukākais un labākais kolektīvs atrodas Talsos!

12.12.2013

Drogas

Inga, mīļš paldies! Noteikti nodosim sveicienus Talsu veikala meitenēm!

12.12.2013

Daiga

Regulāri iepirkos Drogās - plašs piedāvājums un laba apkalpošana. Paldies! Bet, ir viena liela problēma, kuras dēļ šobrīd nākas izvēlēties citus veikalus. Gandrīz visos veikalos Drogas - nav iespējams iepirkties jaunajām māmiņām ar bērnu ratiņiem. Preces izvietotas tā, ka pa eju starp tām nevar pieklājīgi samainīties ar citiem pircējiem.

11.12.2013

Drogas

Daiga, lepojamies, ka izvēlaties Drogas par savu veikalu un vēlamies, lai varam Jūs saukt par mūsu pastāvīgo pircēju arī turpmāk. Mūsu komanda rūpīgi strādā, lai veikalos Drogas vienmēr būtu kas jauns ik katrai vajadzībai. Skumīgi dzirdēt, ka arī Jums nācies saskarties ar grūtībām pārvietoties mūsu veikalos. Lai gan ne vienmēr varam ērti izvietot preces, tomēr vēlamies apliecināt, ka esam uzklausījuši gan Jūsu, gan citu māmiņu ierosinājumu un jau pašlaik strādājam pie tā, lai pārvietošanās ar bērnu ratiņiem būtu daudz ērtāka.

12.12.2013

Vija

Labākais Drogas veikals atrodās TC Dole! Paldies visam kolektīvam! Novēlu visiem jauku svētku noskaņojumu!

11.12.2013

Drogas

Čaklās meitenes t/c Dole veikalā Drogas tiešām ir pelnījušas šos vārdus :) Vēlam arī Jūsu ģimenei skaistus un sirsnīgus svētkus!

12.12.2013

Solvita Lībere

Sveiki, ja jau jautājiet tad, lūk, kas man uz sirds! Pie mums Gulbenē nevar nopirkt neko citu blondu krāsotu matu mazgāšanai un kopšanai kā tikai John Frieda šampūnu un kondicionieri. Gribētos tomēr kādu citu līdzīgu piedāvājumu! Esmu redzējusi internetā firmu Joico un KMS, gan jau ir arī citi. Jā, iespējams, ka Rīgas viekalos ir kas cits, bet pie mums Gulbenē, neesmu pamanījusi. Jā, to pavisam lēto galu tā kā negribas matos ziest! :) Priecīgus Ziemassvētkus un Bagātu bagātiem pircējiem pilnu Jauno gadu!

11.12.2013

Drogas

Solvita, balinātu matu kopšanai Gulbenes veikalā ir pieejami arī Andrew Barton, Organix, Natura Siberica un citu zīmolu produkti. Aicinām noteikti konsultēties ar mūsu atsaucīgajām meitenēm, kuras ieteiks tieši Jūsu matu tipam piemērotāko kopšanas līdzekli. Diemžēl Joico un KMS zīmoli pagaidām mūsu sortimentā nav plānoti. Vēlam arī Jums sirsnīgus un baltus Ziemassvētkus, kā arī veiksmīgu Jauno 2014. gadu!

12.12.2013

Ksenija

Sveiki! Vai ir cerība, kā pie jums parādīsies Neutrogena ķermeņa krēmi-losjoni? Ģeogrāfiski interesē Rīga, Purvciems, jo tieši tur eju meklēt pa visam tuvākām Drogām un nekad nevaru atrast.

10.12.2013

Drogas

Labdien, Ksenija.
Varam Jūs iepriecināt – šī zīmola līdzekļi ķermeņa un roku kopšanai ir mūsu sortimentā un ir atrodami visos veikalos Drogas. Gadījumā, kad neizdodas kaut ko atrast, nekautrējieties jautāt mūsu izpalīdzīgajiem pārdevējiem-konsultantiem, kuri ar prieku Jums palīdzēs atrast meklēto produktu. 

12.12.2013

Diāna

Sveiciens jubilejā! Pat nebaidīšos teikt - mūsu jubilejā! :)

10.12.2013

Aļona

Здравствуйте! Хочется пожелать вашему магазину расширятся, развиваться и быть всегда интересным. Единственное что очень огорчает так это узкие проходы в магазинах, которые вдобавок еще и заставлены разными товарами... Это мешает не только передвигаться по магазину, но и хорошо рассматривать товар, постоянно волнуешься чтобы ничего не задеть и не уронить. И хотелось бы еще один магазин в Даугавпилсе (в районе Нового строения.), а то надо ехать в центр города.

10.12.2013

Drogas

Добрый день, Алёна! 
Благодарим за поздравления и тёплые пожелания. Будем стараться соответствовать высоким требованиям наших клиентов! Над перепланировкой магазинов усиленно работаем и благодаря советам многих клиентов, во многих магазинах уже освобождены проходные зоны от дополнительного размещения товаров. Обязательно рассмотрим вашу рекомендацию к открытию ещё одного магазина в Даугавпилсе. 

 

12.12.2013

Inga

Patīkams pārsteigums šodien ieejot Spices veikalā! Daudz baloni, riktīgi svētku noskaņojums un plašas ejas! Jūs maināties un esmu gandarīta! Lai jums vēl 20 gadus veicas biznesā!

10.12.2013

Linda Sorokina

Drogās iepērkos diezgan bieži, un varu teikt ka šeit tiešām ir vēlme atgriezties :) pieejot pie jebkuras pārdevējas. viņa ar smaidu pateiks kur kas atrodas un kas ir labāks.nekad neplijas virsū ar kautkādiem piedāvājumiem. šeit i preču izvēle ir liela un daudzveidīga un arī cenas ir ļoti labas NOVĒLU VĒL VAIRĀK VEIKALUS UN PĀRDEVĒJAS TIKPAT SMAIDĪGAS UN SKAISTAS KĀ LĪDZ ŠIM ;)

10.12.2013

Una

Bučas un laba vēlējumi Jums, Drogām! priecē, ka ir tik lielas atlaides precēm, ka ieeju un zinu - Drogās ir lētāk, kā citur. :) Es no sirds novēlu Jums vēl augt un attīstīties, (ko jūs jau dariet). Prieks un laime būt kopā ar jums! :*

10.12.2013

Inguna

Labdien! Rakstīju jau pērn par Daugavpils Drogām par bērnu preču izvietošanu. Šodien biju iegājusi Drogās pēc autiņbiksītēm (paldies Jums par to, ka piedāvājat regulāri dažādas atlaides bērnu prēcēm) un cik biju pārsteigta un ļoti pateicīga, kad ieraudzīju vias bērnu preces pie ieejas. Nezinu vai tas bija manu vārdu ietekmē vai nē, bet es biju ļoti,ļoti priecīģa par to un es domāju, ka daudzas Daugavpils māmiņas man piebiedrosies. Liels, liels paldies. Drogas, es Jūs dievinu! Un protams mīļi sviecieni dzimšanas dienā! :-) P.S.Par loteriju atsevišķs paldies!

10.12.2013