Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Māra Ceirule

Labdien! Sveiciens jubilejā! Mans ierosinājums būtu sākt tirgot Ecover mazgāšanas līdzekļus. Šobrīd situācija ir tāda, ka ir jāiet uz specializētajiem veikaliem, lai tos iegādātos. daudz ērtāk būtu, ja tie būtu pieejami Drogas. Vēl ļoti gribētu redzēt jūsu sortimentā Natracare higiēniskās paketes un tamponus. Latvijā šobrīd neesmu nekur redzējusi šīs preces. Dzīvoju Anglijā 6 gadus un lietoju tikai šīs firmas produkciju. Tagad man tās ļoti pietrūkst. Vius labu! Lai veicas arī turpmāk! Ar cieņu, Māra

13.12.2013

Drogas

Labdien, Māra! Ecover ir kvalitatīvs zīmols, taču pagaidām mūsu sortimentā netiek plānots. Vēlamies ieteikt izmēģināt citus eco līdzekļus, kuri pavisam noteikti neatpaliek kvalitātes ziņā, turklāt tiem ir daudz pievilcīgākas cenas, piemēram, Domol Eco, HG Eco, Spodrība Eco. Diemžēl arī Natracare zīmols mūsu sortimentā drīzakajā laikā netiks ieviests - šis zīmols Latvijā tiešām vēl nav pieejams. Bet noteikti sekojiet līdzi informācijai mājas lapā, jo nākamgad plānojam vēl vairāk jaunumu!

16.12.2013

Kristīne

Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ikvienā no veikaliem "Drogas", no piedāvājuma klāsta ir izņemtas Garnier Purifying plāksnītes sejai???

12.12.2013

Drogas

Diemžēl Drogās tiešām nav pieejamas šī vai citu zīmolu plāksnītes sejas kopšanai. Taču varam piedāvāt vienu no plašākajiem sejas kopšanas produktu klāstiem Latvijā. Noteikti jautājiet mūsu atsaucīgajām un zinošajām konsultantēm, kuras ieteiks tieši Jūsu ādas tipam un vajadzībām piemērotāko līdzekli.

13.12.2013

Marta Krosta

Es gribetu lai jus pardodat Baby lips!

12.12.2013

Drogas

Marta, paldies par ierosinājumu! Esam ievērojuši, ka mūsu daiļās pircējas ļoti vēlas redzēt šo zīmolu Drogas sortimentā :) Diemžēl pagaidām gan neplānojam to ieviest, bet noteikti apsvērsim šādu iespēju.

13.12.2013

Inga Kostja

Labākais veikals un jaukākais un labākais kolektīvs atrodas Talsos!

12.12.2013

Drogas

Inga, mīļš paldies! Noteikti nodosim sveicienus Talsu veikala meitenēm!

12.12.2013

Daiga

Regulāri iepirkos Drogās - plašs piedāvājums un laba apkalpošana. Paldies! Bet, ir viena liela problēma, kuras dēļ šobrīd nākas izvēlēties citus veikalus. Gandrīz visos veikalos Drogas - nav iespējams iepirkties jaunajām māmiņām ar bērnu ratiņiem. Preces izvietotas tā, ka pa eju starp tām nevar pieklājīgi samainīties ar citiem pircējiem.

11.12.2013

Drogas

Daiga, lepojamies, ka izvēlaties Drogas par savu veikalu un vēlamies, lai varam Jūs saukt par mūsu pastāvīgo pircēju arī turpmāk. Mūsu komanda rūpīgi strādā, lai veikalos Drogas vienmēr būtu kas jauns ik katrai vajadzībai. Skumīgi dzirdēt, ka arī Jums nācies saskarties ar grūtībām pārvietoties mūsu veikalos. Lai gan ne vienmēr varam ērti izvietot preces, tomēr vēlamies apliecināt, ka esam uzklausījuši gan Jūsu, gan citu māmiņu ierosinājumu un jau pašlaik strādājam pie tā, lai pārvietošanās ar bērnu ratiņiem būtu daudz ērtāka.

12.12.2013

Vija

Labākais Drogas veikals atrodās TC Dole! Paldies visam kolektīvam! Novēlu visiem jauku svētku noskaņojumu!

11.12.2013

Drogas

Čaklās meitenes t/c Dole veikalā Drogas tiešām ir pelnījušas šos vārdus :) Vēlam arī Jūsu ģimenei skaistus un sirsnīgus svētkus!

12.12.2013

Solvita Lībere

Sveiki, ja jau jautājiet tad, lūk, kas man uz sirds! Pie mums Gulbenē nevar nopirkt neko citu blondu krāsotu matu mazgāšanai un kopšanai kā tikai John Frieda šampūnu un kondicionieri. Gribētos tomēr kādu citu līdzīgu piedāvājumu! Esmu redzējusi internetā firmu Joico un KMS, gan jau ir arī citi. Jā, iespējams, ka Rīgas viekalos ir kas cits, bet pie mums Gulbenē, neesmu pamanījusi. Jā, to pavisam lēto galu tā kā negribas matos ziest! :) Priecīgus Ziemassvētkus un Bagātu bagātiem pircējiem pilnu Jauno gadu!

11.12.2013

Drogas

Solvita, balinātu matu kopšanai Gulbenes veikalā ir pieejami arī Andrew Barton, Organix, Natura Siberica un citu zīmolu produkti. Aicinām noteikti konsultēties ar mūsu atsaucīgajām meitenēm, kuras ieteiks tieši Jūsu matu tipam piemērotāko kopšanas līdzekli. Diemžēl Joico un KMS zīmoli pagaidām mūsu sortimentā nav plānoti. Vēlam arī Jums sirsnīgus un baltus Ziemassvētkus, kā arī veiksmīgu Jauno 2014. gadu!

12.12.2013

Ksenija

Sveiki! Vai ir cerība, kā pie jums parādīsies Neutrogena ķermeņa krēmi-losjoni? Ģeogrāfiski interesē Rīga, Purvciems, jo tieši tur eju meklēt pa visam tuvākām Drogām un nekad nevaru atrast.

10.12.2013

Drogas

Labdien, Ksenija.
Varam Jūs iepriecināt – šī zīmola līdzekļi ķermeņa un roku kopšanai ir mūsu sortimentā un ir atrodami visos veikalos Drogas. Gadījumā, kad neizdodas kaut ko atrast, nekautrējieties jautāt mūsu izpalīdzīgajiem pārdevējiem-konsultantiem, kuri ar prieku Jums palīdzēs atrast meklēto produktu. 

12.12.2013

Diāna

Sveiciens jubilejā! Pat nebaidīšos teikt - mūsu jubilejā! :)

10.12.2013

Aļona

Здравствуйте! Хочется пожелать вашему магазину расширятся, развиваться и быть всегда интересным. Единственное что очень огорчает так это узкие проходы в магазинах, которые вдобавок еще и заставлены разными товарами... Это мешает не только передвигаться по магазину, но и хорошо рассматривать товар, постоянно волнуешься чтобы ничего не задеть и не уронить. И хотелось бы еще один магазин в Даугавпилсе (в районе Нового строения.), а то надо ехать в центр города.

10.12.2013

Drogas

Добрый день, Алёна! 
Благодарим за поздравления и тёплые пожелания. Будем стараться соответствовать высоким требованиям наших клиентов! Над перепланировкой магазинов усиленно работаем и благодаря советам многих клиентов, во многих магазинах уже освобождены проходные зоны от дополнительного размещения товаров. Обязательно рассмотрим вашу рекомендацию к открытию ещё одного магазина в Даугавпилсе. 

 

12.12.2013

Inga

Patīkams pārsteigums šodien ieejot Spices veikalā! Daudz baloni, riktīgi svētku noskaņojums un plašas ejas! Jūs maināties un esmu gandarīta! Lai jums vēl 20 gadus veicas biznesā!

10.12.2013

Linda Sorokina

Drogās iepērkos diezgan bieži, un varu teikt ka šeit tiešām ir vēlme atgriezties :) pieejot pie jebkuras pārdevējas. viņa ar smaidu pateiks kur kas atrodas un kas ir labāks.nekad neplijas virsū ar kautkādiem piedāvājumiem. šeit i preču izvēle ir liela un daudzveidīga un arī cenas ir ļoti labas NOVĒLU VĒL VAIRĀK VEIKALUS UN PĀRDEVĒJAS TIKPAT SMAIDĪGAS UN SKAISTAS KĀ LĪDZ ŠIM ;)

10.12.2013

Una

Bučas un laba vēlējumi Jums, Drogām! priecē, ka ir tik lielas atlaides precēm, ka ieeju un zinu - Drogās ir lētāk, kā citur. :) Es no sirds novēlu Jums vēl augt un attīstīties, (ko jūs jau dariet). Prieks un laime būt kopā ar jums! :*

10.12.2013

Inguna

Labdien! Rakstīju jau pērn par Daugavpils Drogām par bērnu preču izvietošanu. Šodien biju iegājusi Drogās pēc autiņbiksītēm (paldies Jums par to, ka piedāvājat regulāri dažādas atlaides bērnu prēcēm) un cik biju pārsteigta un ļoti pateicīga, kad ieraudzīju vias bērnu preces pie ieejas. Nezinu vai tas bija manu vārdu ietekmē vai nē, bet es biju ļoti,ļoti priecīģa par to un es domāju, ka daudzas Daugavpils māmiņas man piebiedrosies. Liels, liels paldies. Drogas, es Jūs dievinu! Un protams mīļi sviecieni dzimšanas dienā! :-) P.S.Par loteriju atsevišķs paldies!

10.12.2013

Margarita

Daudz laimes dzimšanas dienā, Drogas! Mans ieteikums - varbūt, jauno produktu sadaļā varētu parādīties ziņas par to, kad kādam zīmolam (piem., Catrice) ir pieejama jauna limitēta kolekcija? Būtu ļoti jauki, jo pašiem zīmoliem bieži vien nav savas mājaslapas latviešu versijas, līdz ar to grūti izsekot, vai kolekcija ir/būs pieejama pie mums.

10.12.2013

Drogas

Margarita, tā tiešām ir laba doma! Ieliksim mūsu darāmo darbu sarakstā :) 

12.12.2013

Simona

Labdien! Pirmkārt, paldies par jaukajām atlaidēm ;) taču, šodien (10.12.2013) iepērkoties Drogās virs pieciem latiem domāju, ka varēšu piedalīties momentloterijā, taču tad mani pārsteidza tas, ka pārdevēja man nemaz nepiedāvāja izvilkt nekādu loterijas kartiņu, bet vienkārši pateica, ka dāvanā jūs saņemat šķidrās ziepes! Pavērojot pircējus, kas iepirkās gan pirms manis, gan pēc manis, arī nevienam nedeva izvilkt loteriju, bet gan vienkārši visiem deva šķidrās ziepes!

10.12.2013

Drogas

Simona, aicinām šo skaisto dzimšanas dienu svinēt kopā ar mums! :) Drogas momentloterija ir radījusi negaidītu ažiotāžu – mūsu pircēji šodien ir stāvējuši rindās, tādēļ vairākos veikalos biļetes ir beigušās. Lai arī noteikumi paredz, ka momentloterija beidzas, ja pirms beigu termiņa (jeb līdz dienas beigām) beidzas momentloterijas kartītes, neviens no mūsu pircējiem šodien no veikala bez dāvanas neizies – par pirkumu virs 5 latiem katrs pircējs saņems dāvanu.

10.12.2013

Elita

Labdien! Esmu ļoti apbēdināta, ka jūs izsludiniet pa visu Latviju momentloteriju,kur katram pircējam,kas iepirksies vairāk par 5,-ls, tiks iedota momentloterija, bet Kuldīgā, tas netika darīts. Es iepirkos par 7,-ls un man pie kases nekas netika piedāvāts, bet kasiere zem deguna kaut ko nobubināja un vienkārši manā maisiņā tika iemests kaut kāds perwoll mazgāšanas līdzekļa paraudziņš, kurš vispār dāvanu sarakstā nemaz nav minēts. Redzēju, ka tādu iemeta pirms manis stāvošai pircējai un arī pēc manis stāvošai pircējai. Tā nu gan es neizprotu momentloteriju...............Jau kuro reizi saskaros ar jūsu cilvēku mānīšanu. Domāju,ka jūsu veikalu vairs neapmeklēšu.

10.12.2013

Drogas

Elita, mums ir skumīgi dzirdēt, ka esam Jūs apbēdinājuši. Varam apliecināt, ka Drogas īpašā svētku momentloterija notika ik katrā no mūsu 79 veikaliem. Jā, diemžēl mūsu mīļo pircēju atsaucība bija tik liela, ka daudzos veikalos loterijas kartītes tiešām bija beigušās jau daudz agrāk nekā mēs bijām to gaidījuši. Un lai arī noteikumi paredzēja, ka momentloterija beidzas brīdī, kad beidzas kartītes, mēs nevarējām apbēdināt pircējus, kuri stāvēja pat rindās. Tādēļ nolēmām izsniegt dāvaniņas, piemēram, Perwoll paraudziņu, arī pēc tam, kad kartītes bija beigušās. Mēs esam patiesi pārsteigti un arī iepriecināti, ka Latvijas iedzīvotāji tik ļoti gaidīja Drogas dzimšanas dienu un momentloteriju! Tādēļ sirsnīgs paldies Jums, ka piedalījāties! Vēlam miera un svētku sajūtas pilnus Ziemassvētkus!

12.12.2013

Guntars

Daudz laimes dzimšanas dienā! Es novēlētu pārdomāt veikalu iekārtojumu. Veikalos ir grūti pārvietoties neko neapgāžot, jo katrā brīvā vietā ir salikti kartona stendi ar to pašu preci, kas jau ir plauktos. Vēl kaitina pārdevējas, kas nepārzin preces un nav spējīgas sniegt pilnīgi nekādu konsultāciju. Un tas "maisiņu vajadzēs?" labdien vietā ir apbrīnas cienīgs. Ir JUMS vēl kur augt!!!

10.12.2013

Drogas

Guntar, paldies par apsveikumu! Katrs saņemtais komentārs vai ierosinājums palīdz labāk iepazīt un izprast mūsu klientu vajadzības - jautājums par telpu iekārtojumu ir viens no biežāk saņemtajiem ieteikumiem. Vēlamies apliecināt, ka nepārtraukti tiek meklēti risinājumi veikalu labiekārtošanai un atsevišķos veikalos jau esam veikuši izmaiņas, lai pārvietošanos padarītu komfortablāku. Sekojiet līdzi informācijai - drīz informēsim par padarīto. 

Drogas veikalos ir vairāk nekā 10 000 preču - sirsnīgi atvainojamies, ja par kādu no tām mūsu darbinieces nav spējušas sniegt kompetentu atbildi. Mums tiešām ir kur tiekties :) Un mums patiesi žēl, ka Jums nav bijis patīkami saņemt maisiņa piedāvājumu pie kases. Pieredze liecina, ka ne visiem ir kur ielikt tikko iegādātās preces, tādēļ maisiņš bieži vien noder. 

12.12.2013

Ilze

Paldies Tev par visu, mīļās Drogas, ko dari savu klientu labā. Tas priecē, ka Tavos veikalu plauktos parādās aizvien jaunas preces, īpaši no Vācijas Rossmann veikaliem. :) Ietu ciemos pie Tevis vēl biežāk, ja vien Tu būtu tuvāk manai dzīvesvietai... Šobrīd dzīvoju Salacgrīvā. Ļoti priecātos, ja rastos tāda iespēja Tev atbraukt pie manis un iekārtoties šeit uz palikšanu! (es pat zinu brīvas telpas, par kurām varētu pačukstēt) :) Arī Limbažos Tu neesi... Vienīgi Valmierā.., bet Valmiera ir tikpat tālu, cik Rīga.. :( Uz drīzu tikšanos, Drogas! Lai garda dzimšanas dienas kūka šodien, visi 20 gabaliņi!

10.12.2013

Drogas

Ilze, mēs ļoti priecājamies saņemt ierosinājumus, bet vēl vairāk priecājamies lasīt tik skaistas vēstules! :) Mēs pavisam noteikti varam teikt "uz tikšanos", jo arī 2014. gadā turpināsim paplašināt veikalu tīklu.

11.12.2013

Ilze Griķe

Liels paldies Drogām par 20 gadiem kopā, paldies par patīkamu apkalpošanu, laipnu sagaidīšanu un iepirkšanās prieka vairošanu, un par regulārajām atlaidēm arī:)! Lai izdodas turpināt tik pat veiksmīgi trupināt iesākto darbu, lai veikalu apjoms aug, lai produktu klāsts pieaug, lai pircēju skaits pieaug, lai pie Jums strādā darbinieki, kam rūp savs darbs!

10.12.2013