Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Simona

Labdien! Pirmkārt, paldies par jaukajām atlaidēm ;) taču, šodien (10.12.2013) iepērkoties Drogās virs pieciem latiem domāju, ka varēšu piedalīties momentloterijā, taču tad mani pārsteidza tas, ka pārdevēja man nemaz nepiedāvāja izvilkt nekādu loterijas kartiņu, bet vienkārši pateica, ka dāvanā jūs saņemat šķidrās ziepes! Pavērojot pircējus, kas iepirkās gan pirms manis, gan pēc manis, arī nevienam nedeva izvilkt loteriju, bet gan vienkārši visiem deva šķidrās ziepes!

10.12.2013

Drogas

Simona, aicinām šo skaisto dzimšanas dienu svinēt kopā ar mums! :) Drogas momentloterija ir radījusi negaidītu ažiotāžu – mūsu pircēji šodien ir stāvējuši rindās, tādēļ vairākos veikalos biļetes ir beigušās. Lai arī noteikumi paredz, ka momentloterija beidzas, ja pirms beigu termiņa (jeb līdz dienas beigām) beidzas momentloterijas kartītes, neviens no mūsu pircējiem šodien no veikala bez dāvanas neizies – par pirkumu virs 5 latiem katrs pircējs saņems dāvanu.

10.12.2013

Elita

Labdien! Esmu ļoti apbēdināta, ka jūs izsludiniet pa visu Latviju momentloteriju,kur katram pircējam,kas iepirksies vairāk par 5,-ls, tiks iedota momentloterija, bet Kuldīgā, tas netika darīts. Es iepirkos par 7,-ls un man pie kases nekas netika piedāvāts, bet kasiere zem deguna kaut ko nobubināja un vienkārši manā maisiņā tika iemests kaut kāds perwoll mazgāšanas līdzekļa paraudziņš, kurš vispār dāvanu sarakstā nemaz nav minēts. Redzēju, ka tādu iemeta pirms manis stāvošai pircējai un arī pēc manis stāvošai pircējai. Tā nu gan es neizprotu momentloteriju...............Jau kuro reizi saskaros ar jūsu cilvēku mānīšanu. Domāju,ka jūsu veikalu vairs neapmeklēšu.

10.12.2013

Drogas

Elita, mums ir skumīgi dzirdēt, ka esam Jūs apbēdinājuši. Varam apliecināt, ka Drogas īpašā svētku momentloterija notika ik katrā no mūsu 79 veikaliem. Jā, diemžēl mūsu mīļo pircēju atsaucība bija tik liela, ka daudzos veikalos loterijas kartītes tiešām bija beigušās jau daudz agrāk nekā mēs bijām to gaidījuši. Un lai arī noteikumi paredzēja, ka momentloterija beidzas brīdī, kad beidzas kartītes, mēs nevarējām apbēdināt pircējus, kuri stāvēja pat rindās. Tādēļ nolēmām izsniegt dāvaniņas, piemēram, Perwoll paraudziņu, arī pēc tam, kad kartītes bija beigušās. Mēs esam patiesi pārsteigti un arī iepriecināti, ka Latvijas iedzīvotāji tik ļoti gaidīja Drogas dzimšanas dienu un momentloteriju! Tādēļ sirsnīgs paldies Jums, ka piedalījāties! Vēlam miera un svētku sajūtas pilnus Ziemassvētkus!

12.12.2013

Guntars

Daudz laimes dzimšanas dienā! Es novēlētu pārdomāt veikalu iekārtojumu. Veikalos ir grūti pārvietoties neko neapgāžot, jo katrā brīvā vietā ir salikti kartona stendi ar to pašu preci, kas jau ir plauktos. Vēl kaitina pārdevējas, kas nepārzin preces un nav spējīgas sniegt pilnīgi nekādu konsultāciju. Un tas "maisiņu vajadzēs?" labdien vietā ir apbrīnas cienīgs. Ir JUMS vēl kur augt!!!

10.12.2013

Drogas

Guntar, paldies par apsveikumu! Katrs saņemtais komentārs vai ierosinājums palīdz labāk iepazīt un izprast mūsu klientu vajadzības - jautājums par telpu iekārtojumu ir viens no biežāk saņemtajiem ieteikumiem. Vēlamies apliecināt, ka nepārtraukti tiek meklēti risinājumi veikalu labiekārtošanai un atsevišķos veikalos jau esam veikuši izmaiņas, lai pārvietošanos padarītu komfortablāku. Sekojiet līdzi informācijai - drīz informēsim par padarīto. 

Drogas veikalos ir vairāk nekā 10 000 preču - sirsnīgi atvainojamies, ja par kādu no tām mūsu darbinieces nav spējušas sniegt kompetentu atbildi. Mums tiešām ir kur tiekties :) Un mums patiesi žēl, ka Jums nav bijis patīkami saņemt maisiņa piedāvājumu pie kases. Pieredze liecina, ka ne visiem ir kur ielikt tikko iegādātās preces, tādēļ maisiņš bieži vien noder. 

12.12.2013

Ilze

Paldies Tev par visu, mīļās Drogas, ko dari savu klientu labā. Tas priecē, ka Tavos veikalu plauktos parādās aizvien jaunas preces, īpaši no Vācijas Rossmann veikaliem. :) Ietu ciemos pie Tevis vēl biežāk, ja vien Tu būtu tuvāk manai dzīvesvietai... Šobrīd dzīvoju Salacgrīvā. Ļoti priecātos, ja rastos tāda iespēja Tev atbraukt pie manis un iekārtoties šeit uz palikšanu! (es pat zinu brīvas telpas, par kurām varētu pačukstēt) :) Arī Limbažos Tu neesi... Vienīgi Valmierā.., bet Valmiera ir tikpat tālu, cik Rīga.. :( Uz drīzu tikšanos, Drogas! Lai garda dzimšanas dienas kūka šodien, visi 20 gabaliņi!

10.12.2013

Drogas

Ilze, mēs ļoti priecājamies saņemt ierosinājumus, bet vēl vairāk priecājamies lasīt tik skaistas vēstules! :) Mēs pavisam noteikti varam teikt "uz tikšanos", jo arī 2014. gadā turpināsim paplašināt veikalu tīklu.

11.12.2013

Ilze Griķe

Liels paldies Drogām par 20 gadiem kopā, paldies par patīkamu apkalpošanu, laipnu sagaidīšanu un iepirkšanās prieka vairošanu, un par regulārajām atlaidēm arī:)! Lai izdodas turpināt tik pat veiksmīgi trupināt iesākto darbu, lai veikalu apjoms aug, lai produktu klāsts pieaug, lai pircēju skaits pieaug, lai pie Jums strādā darbinieki, kam rūp savs darbs!

10.12.2013

Daina Martuzāne

Paldies, ka esat jau 20 gadus! Tas noteikti nebija viegli, bet vajadzīgi un skaisti. Mans novēlējums: Lai arī darbinieki (sevišķi pārdevējas) gūst prieku un gandarījumu savā darbā! Ceru, ka turpmāk, apmeklējot veikalu "Drogas", mani nesagaidīs katru reizi citas sejas, un pārdevējas būs ne tikai ļoti laipnas, bet arī zinošas, kas var pastāstīt par savu preci ne tikai to, kas rakstīts uz iepakojuma. Novēlu nenogurt un noturēties vēl ilgi, jo ilgi!

10.12.2013

Ilze

Suminājumi apaļajā dzimšanas dienā, mīļās DROGAS! Lai vēl daudzi mīlestības un prieka pilni kopā pavadīti gadi un vienmēr neizsīkstošas idejas, kā iepriecināt savus goda viesus (lojalitātes klientus( un piesaistīt jaunus klientus. Vēlu veiksmi, izturību un panākumus arī turpmāk! Paldies, ka Tu mums esi!

10.12.2013

Maruta

Lai spēks neizsīkst turpināt vēl 20 gadus un vairāk!
10.12.2013

Dace

20 gadu vecums un rutīna - nesavienojamas lietas. Novēlu nebaidīties no pārmaiņām!
10.12.2013

Valda Valdmane

Jums lielu izturību, veselību un labus panākumus darbā! Mīļš sveiciens jubilejā! :)
10.12.2013

Inese Blumfelde

Vēlu atvērt vēl jaunus veikalus, strādīgas un laipnas pārdevējas tādas kā ir uz šodienu. Un, protams, daudz pircējus. Lai jums veicas!
10.12.2013

Alise

Mazs eņģelīts man priekšā teic, Ka DROGAS šodien jāapsveic! Lai iepirkties prieks Tev sirdī valda, Un PVN ar bultām skalda! :))
10.12.2013

Juris

Tik daudz pie debesīm zvaigznes, Un katra sāvādi mirdz, Tik daudz uz pasules ļaužu, Lai katrs Drogas veikalā viz. Daudz laimes Drogām dzimšanas dienā!
10.12.2013

Kristīne

Vēlējos paslavēt Jēkabpils Drogas! Pirmkārt ar jauno izskatu, kas man ļoti tīk pie sirds, otrkārt ar tiešām, nu tiešām plašo sortimentu un .. pārdevējas, pilnīgi visas ;) tik laipnas, atsaucīgas un ļoti pretīmnākošas!

10.12.2013

Anastasija

Здравствуйте. Я постоянная покупательница в Дрогасе. Очень радует выбор товара и обслуживание. Хотелось бы увидеть новые бренды в Дрогасе к примеру Nyx, Milani, e.l.f. Радует наличие бюджетной косметики к примеру Catrice, Хотя ее реже обновляют, уже недели две все не появляются палетки пустая полка. Из пожеланий хотелось бы еще один магазин в Даугавпилсе, а то иногда надо ехать в центр города что бы закупится. Хочется пожелать вашему магазину расширятся, развиваться и быть всегда новым и интересным. Огромное спасибо за подарки, которые иногда мы получаем!

10.12.2013

Jolanta

Svieciens šajos skaistajos svētkos visam ''Drogas' 'kolektīvam.:) Esmu ļoti apmierināta, ka ir ''Drogas''. Smaidīgas un laipnas meitenes, kas sagaida un ir gatavas izpalīdzēt, ja tas ir nepieciešams.''Drogās'' vienmēr iespējams atrast visu nepieciešamo gan savam skaistumam, ģimenei kā arī savas mājas spodrībai. Tiešām patīkami iegriezties ''Drogās'', jo viss ir atrodams vienuviet un izpaliek laikietilpīga skraidīšana pa daudzajiem veikaliem. Liels paldies, ka rūpējaties par saviem klientiem gan ar sortimenta piedāvājumu gan patīkamajām cenām. Veiksmi un izturību arī turpmākajā darbībā.:)

09.12.2013

Rita

Sveicu jubilejā! Ļoti pietrūkst tik izcila produkta kā Flink&Sauber saskrūvējamas grīdas birstes, kas jau labu laiku pazudusi no aprites. Problemātiski iegādāties šīs pašas firmas sausās lupatiņas un NEIESPĒJAMI slapjās. Arī tad, kad birste bija pārdošanā ar lielu uzņēmību to atradu pati, jo pārdevēja nezināja par šīs preces esamību (birste iesaiņota nelielā kastītē-rokturis sastāv no vairākiem saskrūvējamiem posmiem). Vispār šī prece ir ļoti praktiska, ar tās lietošanu iepazinos ārzemēs, jo pie Jums nebija lietošanas pamācības. Pats jau nemūžam neiedomāsies birsti meklēt nelielā kastītē. Tagad manas draudzenes ar lielu prieku lieto šo rīku un bēdājas par problemātiskām lupatiņu "medībām".

09.12.2013

Drogas

Rita, paldies par apsveikumiem! Jā, diemžēl pašas birstes pašlaik mūsu sortimentā nav, taču redzot tādu piekrišanu, apsvērsim iespēju to atjaunot. Labā ziņa ir, ka šai birstei ir pieejamas sausās lupatiņas. Tāpat mūsu sortimentā ir Flink&Sauber mitrās salvetes grīdu kopšanai. Noteikti jautājiet Drogas meitenēm par katrai grīdas virsmai piemērotāko tīrīšanas produktu.

 

10.12.2013

Jolanta Reihmane

Drogas (visas) ir pareizi no mārketinga viedokļa veidotas. Iespējams sava loma (varu spriest tikai par skaistumkopšanas sektoru) ir bijusi arī Artjomam U. Tieši tāpēc no B2B customer esmu kļuvusi (jau gadiem) arī C2B. Lai Drogām veicas! Priecīgu dzimšanas dienu! Jūsu - Jolanta Reihmane, www.jolantareihmane.lv

09.12.2013

Inta

Sveiki! Vismaz reizi mēnesī dodos uz Jelgavas Drogām (Pasta ielā). Man ļoti patīk tas, ka šajā veikalā ir plaša nepieciešamo produktu izvēle, gan ražotāju, gan cenas ziņā. Domāju, ka katrs var atrast kaut ko atbilstošu savām vēlmēm. Kas man nepatīk? Pirmkārt, tās uzlīmes uz skropstu tušu tūbiņām vai lūpu pomādēm, jo ( veikalā, to dara pārdevēja), ņemot nost, paliek ļoti neglīti pleķi. Otrkārt, Jelgavas Drogās pie kasēm ir ārkārtīgi neparocīgi nopirkto preci ( manā gadījumā to ir daudz) salikt maisiņā, ja es neizvēlos Drogu piedāvāto plastikāta maisiņu. Nav neviena plauktiņa, kur nolikt somu un atbalstīt iepirkumu maisiņu. Bet citādāk, prieks par Jums! Paldies!

09.12.2013

Drogas

Inta, paldies, ka esat mūsu klients un Jums ir SAVS veikals Drogas! Drogas komanda rūpīgi gatavo katru akciju un piedāvājumu - mūsu mērķis ir Jūs pārsteigt, lutināt kā mūsu regulāro pircēju, nodrošināt Jums patīkamu iepirkšanos un sniegt ieteikumus par visizdevīgākajiem piedāvājumiem.

Jā, diemžēl uzlīmes bojā vizuālo izskatu, bet dekoratīvās kosmētikas preces ir sīkas un, protams, uz tām noteiktas informācijas daudzums aizņem daudz vietas. Turklāt to esamību nosaka likumdošana.

Jelgavas veikals Pasta ielā 51/8 šogad piedzīvojis rekonstrukciju. Meklējot aizvien jaunus un klientiem ērtākus risinājumus kases iekārtām, ņemam vērā lai tajos tiktu apvienotas gan funkcionālās, gan vizuālās kvalitātes. Bēdīgi dzirdēt, ka jaunās un smukās kases Jums tomēr nav ērtas - mūsu veikalos ir trīs dažāda veida kases iekārtas un, protams, katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Paldies par Jūsu vēstuli! Esam saņēmuši daudz vērtīgu ieteikumu, kuri motivēs attīstīties!

10.12.2013

Marija

Редко посещаю магазин "Drogas", так как маленький вабор товаров, которые не тестируются на животных!!!! По этой причине приходится искать такие товары, по всему городу. Желаю Вам, стать здоровее, экологичнее и заботливее к окружающей среде. Ведь внешняя красота - это прежде всего, отражение красоты внутренней. И за "этичным" образом жизни - наше будущее и будущее наших детей, красота и здоровье окружающего нас мира и людей. Всего наилучшего! С юбилеем!;)

09.12.2013

Drogas

Добрый день, Мария. Благодарим за поздравление! 
Мы рады, что среди наших клиентов есть такие ответственные и искренние люди, которые стараются окружающий мир сделать чуточку лучше! К сожалению, мы не можем контролировать процессы тестирования продуктов, так как это полностью под ответственностью производителя. Drogas составляет свой ассортимент из самых востребованных и новых товаров, и некоторые брэнды производителей, такие как Rossmann или Rival de Loop, предлагают в своих коллекциях линии косметики, при тестировании которых не были использованы животные. Мы надеемся, что будем чаще встречать Вас в магазинах Drogas и среди огромного ассортимента предлагаемых товаров, вы сможете выбрать необходимые Вам!

 

10.12.2013