Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Marija

Редко посещаю магазин "Drogas", так как маленький вабор товаров, которые не тестируются на животных!!!! По этой причине приходится искать такие товары, по всему городу. Желаю Вам, стать здоровее, экологичнее и заботливее к окружающей среде. Ведь внешняя красота - это прежде всего, отражение красоты внутренней. И за "этичным" образом жизни - наше будущее и будущее наших детей, красота и здоровье окружающего нас мира и людей. Всего наилучшего! С юбилеем!;)

09.12.2013

Drogas

Добрый день, Мария. Благодарим за поздравление! 
Мы рады, что среди наших клиентов есть такие ответственные и искренние люди, которые стараются окружающий мир сделать чуточку лучше! К сожалению, мы не можем контролировать процессы тестирования продуктов, так как это полностью под ответственностью производителя. Drogas составляет свой ассортимент из самых востребованных и новых товаров, и некоторые брэнды производителей, такие как Rossmann или Rival de Loop, предлагают в своих коллекциях линии косметики, при тестировании которых не были использованы животные. Мы надеемся, что будем чаще встречать Вас в магазинах Drogas и среди огромного ассортимента предлагаемых товаров, вы сможете выбрать необходимые Вам!

 

10.12.2013

Ilze

Labdien.Drogas ir labs veikals, bet ar bērniem bail iet jo veikals vienmēr ir piebāsts ka nav kur abgriezties. Vel gribētos laimūsu veikalā būtu preces gēla nagu veidošanai. Paldies. Ilze no Kuldīgas

09.12.2013

Drogas

Labdien, Ilze! Diemžēl minētās preces tuvākajā laikā gan nebūs pieejamas mūsu sortimentā, bet nagu kopšanai šogad ir bijuši daudzi jauni un lieliski produkti. Noteikti apskatiet! Paldies par viedokli. Vēlam sirsnīgus svētkus! 

10.12.2013

Velta Guseva

Iepērkos pārsvarā Gulbenes Drogās.Pirmkārt-ļoti jaukas,atsaucīgas un palīdzēt gribošas un zinošas pārdevējas! Tad liels prieks,ka Drogas kļūst arvien zaļākas,ar prieku pērku jaunos eko produktus un priecājos par biežajām un lielajām atlaidēm. Vienīgais,kas kaitina un traucē-ejās saliktie plaukti,sevišķi tagad,ziemā,bieži sanāk kaut ko aizķert,kaut ko nogāzt,jo ejas ir ļoti šauras.Gribētu redzēt Drogās arī Madaras,Baldones dūņu,Dr. Hauschka un tml.produktus. Apsveicu Drogas jubilejā un vēlu vēl vairāk pircēju! Un īpašs paldies Gulbenes Drogu meitenēm!

09.12.2013

Drogas

Velta, noteikti nodosim sveicienus mūsu jaukajām kolēģēm Gulbenē. Mums tiešām tur strādā lieliska komanda! Ir prieks uzzināt, ka esat pamanījusi mūsu, nu jau diezgan plašo, ECO produktu sortimentu. Noteikti sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā. Paldies par apsveikumu un viedokli. Lai Jums gaiši svētki!

10.12.2013

Rita Gabaliņa

Labdien! Ar lielu prieku vienmēr apmeklēju Jūsu veikalus. Jūsu veikalos ir daudz firmas Rosmann preces, ļoti preicāšos, ja parādīsies arī garšīgās ROSMANN tējas Jūsu veikalos, tādas esmu redzējusi un iegādājusies veikalos ārzemēs. Paldies! Lai jauks Jums šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Rita

09.12.2013

Drogas

Rita, labvakar! Dzirdēt no klientes šādus vārdus – ka mūsu veikalu apmeklējums sagādā Jums prieku, ir milzīgs gandarījums!  Paldies par viedokli un sveicieniem! 

10.12.2013

Irita

Rīt svinēšu kopā ar Drogām! Jo 10.decembris ir arī mana dzimšanas diena! Mani apmierina preču klāsts, bet tā šaurība reizēm dzen izmisumā, īpaši ziemā. Gadās šad tad kaut ko apgāzt, nogāzt.::)) Lai izturība un veselība pārdevējām! Mums cilvēki apkārt ir tik labi cik esam mēs paši!

09.12.2013

Drogas

Irita! Sirsnīgs sveiciens Jums dzimšanas dienā! Svinēsim kopā! Atnāciet pie mums ciemos rīt – būs iespēja piedalīties momentloterijā, kurā visas lozes būs pilnas! Paldies, ka esat mūsu kliente, pozitīvi domājat un novērtējat Drogas plašo piedāvājumu. Lai gan lielā mērā tieši vairāk nekā 10 000 preču lielais piedāvājums nosaka mūsu veikala iekārtojumu, tomēr, esam jau ļoti nopietni ņēmuši vērā klientu komentārus, attiecībā par šaurību vairākos veikalos un pieņēmuši ļoti, ļoti būtiskus un nopietnus lēmumus par izmaiņām – preču daudzums ejās jau ir samazināts. Darbs pie veikalu vides uzlabošanas vēl turpināsies, tāpēc, ceram Jūs iepriecināt jau Jūsu nākamajā pirkumu reizē! Priecāsimies Jūs redzēt mūsu veikalos atkal! 

09.12.2013

Tatjana Gulbe

Здравствуйте! Очень нравится Ваш магазин ведь здесь можно найти и хорошую косметику и средства для стирки одежды. Единственное что очень огорчает так это узкие проходы в магазинах которые вдобавок еще и заставлены разными товарами...Я мама маленького ребенка и чаще всего в магазин мы ходим во время прогулок. С детской коляской в Дрогас можно только заехать а выехать уже проблематично я не говорю о том чтобы пройтись по магазину и взять все необходимое. Многие знакомые тоже столкнулись с этой проблемой...

08.12.2013

Drogas

Добрый день, Татьяна! 
Благодарим за отзыв и искренне радуемся, что не зря так усердно работаем над тем, чтоб наш ассортимент для красоты, гигиены и дома был самым обширным и наши клиенты всегда могли подобрать всё самое необходимое! 
Несмотря на то, что все магазины имеют разную планировку и площадь, мы стараемся везде предоставить самые востребованные товары. Ваше мнение совпадает с комментариями других клиентов по поводу размещения товаров в проходах. Поэтому Drogas принял очень серьёзное решение по изменению системы размещения товаров в проходных зонах. Уже сейчас мы сёрьезно сократили количество стендов и работа над увеличением комфорта будет продолжаться. Надеемся, что Вас и других мам это порадует. Будем рады видеть Вас снова! 

 

09.12.2013

Dzintra Oša

Labvakar! Neesmu fanātiska DROGAS apmeklētāja, bet reizēs, kad tur iegriežos, esmu vienmēr patīkami pārsteigta par preču klāstu un laipnajām pārdevējām...Lai veicas! Paldies!

08.12.2013

Krista Liepa

Vēlētos, lai Drogas būtu pieejamas smaržas: Far Away Exotic. Paldies!

08.12.2013

Drogas

Krista, Drogas veikalos šīs smaržas nebūs pieejamas. Negribējām Jūs apbēdināt, tāpēc, aicinām iepazīties ar plašo parfimērijas sortimentu mūsu plauktos – ir testerīši, arī daudz jaunumu. Pie tam, šobrīd – Drogas jubilejas kampaņas laikā arī parfimērijai ir lieliskas cenas. Ļoti ceram, ka atradīsiet sev ko piemērotu.   

09.12.2013

Ilze

Sveiki! Manas Drogas ir Liepājā, Lielajā ielā. Veikalā iegiežos ļoti bieži. Apkalpošana ideāla, meitenes smaidīgas, laipnas, zinošas! Paldies un daudz laimes!!!

08.12.2013

Drogas

Sveika, Ilze! Paldies par komplimentiem, saulainajiem novēlējumiem, kas liek mums smaidīt un censties! Mūsu jaukajām Liepājas meitenēm sveicienus nodosim!

09.12.2013

Zinaida

От души поздравляю с юбилеем!!! Надеюсь на дальнейшее сотрудничество! Присоединяюсь к мнению покупателей, которые сетуют на тесноту помещений. Это мешает не только передвигаться по магазину, но и хорошо рассматривать товар,постоянно волнуешься чтобы ничего не задеть и не уронить. Пусть праздничное настроение помогает всем сотрудникам Drogas в работе. Пусть работа будет радостной, а зарплата - достаточной.

07.12.2013

Drogas

Зинаида, от ваших поздравлений мы расплываемся в улыбке! 
Благодарим за доверие и откровенность, нам очень важно осознавать, что Вы нас на самом деле цените и любите, и готовы высказывать своё мнение о том, что нам следует улучшить, чтоб стать для Вас ещё ближе! Спасибо!

 

09.12.2013

Anna

Labdien! Ļoti priecātos, ja Drogās varētu nopirkt firmas Alverde produkciju - gan dekoratīvo kosmētiku, gan mazgāšanās produktus. Paldies!

07.12.2013

Drogas

Labdien, Anna! Paldies par ierosinājumu. Domājot par sortimenta paplašināšanu, ņemsim vērā, ka mūsu klienti labprāt izmantotu dabīgās kosmētikas produktus. Šis zīmols mūsu sortimentā pagaidām netiek plānots, bet iesakām izmēģināt zīmolus Alterra, Bio2You, Absolute Organic un Nonicare.

 

09.12.2013

Kristīne Šveca

Labdien! Nezinu kāpēc tik daudz arī sašutuma par Drogas telpām, bet varu apgalvot vienu, ka t/c Dole nav tā plašākā telpa, bet laikam tur strādā pašas laipnākās un jaukākās pārdevējas. Par cik regulāri es tur iepērkos, liekas, ka pat iepirkumu grozs jau pazīst manu sortimentu..:) bet viena pārdevēja it kā nejauši, bet ar jauku smaidu paziņoja pie matu laku plaukta, ka tai matu lakai, kuras es pērku, tagad ir ļoti pievilcīga cena...sagadīšanās vai laba atmiņas, nezinu, bet sajūta vienreizēja... Un kamēr veicu apmaksu ar karti, es nemaz nejūtos aizskarta, ka piedāvā aktuālo preci jeb visizdevīgako..jo to apspriežam kamēr notiek pirkuma apmaksa. Un vēl super ir tas, ka Jums ir izdomāti tie smuki noformētie kuponi...esmu par tādiem!!! Paldies...!!!

07.12.2013

Inguna

Es gribētu pievienoties Kristīnes atsauksmēm par tiem bērnu ratiņiem. Es iepērkos Daugavpils Drogas veikalos un ļoti grūti tikt klāt bērnu precēm, kas klāt tam, ka ir grūti vispār pārvietoties pa veikalu ar bērnu ratiem, vēl visas bērnu preces atrodas pašā veikala galā. Nu ja jau nav iespējas neko izdomāt ar tām ejam, nu tak pārvietojiet vismaz bērnu preces tuvāk ieejai.

07.12.2013

Drogas

Sveicināti!
Jūs liekat mums smaidīt un priecāties par to, ka Daugavpils iedzīvotāji ir tik ļoti aktīvi. Savukārt mēs varam iepriecināt arī Jūs, jaunās māmiņas, kas iepērkas Daugavpils veikalos! Esam saņēmuši no Jums ļoti daudz ieteikumu un komentāru par veikalu šaurajām ejām un bērnu preču izvietošanu. Un Jūs esat sadzirdēti! Mēs cītīgi strādājam pie veikalu telpu pārpolānošanas un jau Daugavpils veikalā, kurš atrodas Rīgas ielā 9, ir pārvietota bērnu preču nodaļa, lai Jums būtu ērtāk piekļūt vēlamajām bērnu precēm!  

 

09.12.2013

Alīna Gribuste

Paldies par to, ka esat un spējat piedāvāt tik plašu sortimenta klāstu! Mazāk uzbāzīguma par palīdzības piedāvājuma sniegšanu! ;)

06.12.2013

Gunda Mielava

Drogas ir veikals, kuram ir grūti, pat neiespējami paiet garām, jo vienmēr ir patīkamas atlaides :) Tur es vienmēr atrodu sev ko patīkamu, noderīgu un to, kas priecē sirdi man un citiem :) Kad notiek loterijas, ar prieku piedalos, jo zinu, ka varu būt viena no laimētājām :) Man prieks, ka ir tāds veikals :)

06.12.2013

Elina

Patīk Drogas plašais piedāvājuma klāsts, un regulārās atlaides.Vienīgi veikala ejas ir tik piebaztas ar visadiem groziem un stendiem, ka nav iespejams normali brivi parvietoties, visu laiku japalaiz kads garam, jaskatas vai ar grozu neapgazu kadu plauktu. Saprotu, ka ir kaut kada kopeja apkalpošanas kultura, bet nu tas piedavāsana pie kases ir par traku. Tak to dienas piedavajumu pie kases gaidot t'apat var redzēt! Un ticu, ka ari pārdevējām tas varetu but nogurdinoši ,arī mums pircējiem, uz katru pārdevejas jautajumu atbildēt, nē paldies, un viena iepirkšanās reizē tie ir vismaz tris!!! Un mīnusiņš liels-nekad vairs nepērku pie jums dekoratīvo kosmētiku, jo 60% tā izrādās veca (dzivoju mazpilseta):(

06.12.2013

Kristīne

Labdien, Veikalā iepirkties ir ērti, ja esi viens(a). Bet tiklīdz tas ir jādara kopā ar bērnu, kurš sēž ratos, tad ejas kļūst par šauru (jāpārbīda ejās esošie mazie stendi). Varbūt ir iespējams stendus izvietot tā, lai māmiņām tie nav jāpārstumda.

06.12.2013

Drogas

Kristīne, tiešām žēl dzirdēt, ka mūsu veikalu iekārtojums traucē apmeklēt tos biežāk. Taču mums ir labas ziņas! Uzklausot arī citu māmiņu ierosinājumus, esam rūpīgi apdomājuši iespējamos risinājumus, lai katrai no Jums iepirkties būtu daudz komfortablāk arī kopā ar bērniņu. Sekojiet līdzi informācijai - drīz ziņosim par jaunumiem. Bet tikmēr aicinām izmantot atsaucīgo veikala darbinieču palīdzību, lai ratiņus pieskatītu, kamēr meklējat vajadzīgos pirkumus.

09.12.2013

Inese

Ļoti vēlētos redzēt Drogās visu citur pasaulē pieejamo L'Oreal matu krāsu klāstu, patreiz tas atpaliek par 1-2 gadiem, daži toņi vispār nekad neparādās :( Līdzīgi ir ar dekoratīvo kosmētiku, ļoti atpaliekam no aktualitātēm!

05.12.2013

Drogas

Inese, mēs lepojamies gan ar visplašāko matu krāsu un tonējošo līdzekļu klāstu Baltijā, gan ar L’Oreal Paris produktu sortimentu. Mūsu veikalos regulāri notiek sortimenta maiņa, jo ieviešam jaunus produktus. Ar pārliecību varam apgalvot, ka mūsu veikalos ir visi jaunākie un progresīvākie produkti, kurus ražotāji piedāvā Latvijas tirgum. Jā, mums ir zināms, ka atsevišķi jaunie produkti lielāko Eiropas valstu tirgos parādās ātrāk nekā Latvijā, bet lēmumi par šādiem jautājumiem parasti ir ražotāja stratēģijas jautājums.

06.12.2013

Vizma Vizbulīte

Labdien! Es ļoti lūdzu - pārtrauciet likt pārdevējām izteikt tos piedāvājumus pie kases, kas ir bezjēdzīgi, uzbāzīgi, nepatīkami un traucējoši gan klientiem, gan nelaimīgajām pārdevejām. Paldies.

Bet vispār visu cieņu par šo sadaļu - tā tiešām ir labas doma, jo nav jācenšas noslēpt visas nepilnības, bet gan ņemt vērā un labot. Turklāt šķiet, ka lielu daļu komentāru tomēr atstājat.

05.12.2013

Drogas

Vizma, atļaujiet izteikt Jums komplimentu - Jums ir tik jauka, pavasarīga un gaiša vārda un uzvārda kombinācija, ka nevaram atturēties neizsakot savas pozitīvās emocijas to izlasot! Paldies par atbalstu. Mums tiešām nav bail no kritikas un šī sadaļa ir tam apliecinājums. Bet galvenais – mēs šādi iepazīstam Jūs! Esam lepni par savu uzdrošināšanos. Un esam arī gandarīti, ka saņemam TIK DAUDZ jauku vārdu, atzinības, intereses un sveicienus! Mums patiesi no sirds žēl, ka Jums nav bijis patīkami uzklausīt aktuālākos piedāvājumus pie kases. Bet vēlamies Jums pastāstīt, ka šādā veidā mēs cenšamies informēt par īpaši izdevīgiem piedāvājumiem, kuri parasti ir pieejami tikai nelielā laika posmā. Ikdienā mēs visi esam aizņemti ar savām rūpēm, ne vienmēr tiek sastādīts nepieciešamo lietu iepirkumu saraksts. Pie tam, arī produktu un akciju klāsts mūsu veikalos ir milzīgs, tāpēc klients ne vienmēr pamana visjaunāko un izdevīgāko. Noteikti strādāsim pie komunikācijas kvalitātes, noteikti! 

05.12.2013

Inese Ezeriņa

Šodien iejot Jūsu veikalā mani pasveicināja vienlaicīgi 3 pārsevējas visām smaids līdz ausīm. Vai man tas patika? Nēeeee! Kaut kā nemaniju, ka man piedāvā ko no precēm, toties prasija vai vajag maisiņu, tā kā tur bija daudz sīkumu tad manuprāt tas būtu pašsaprotoši ja to saliktu nejautājot. Un vai beidzot ir atcelts tas jūsu 10 lati un bla,bla bla....... Kā arī palīdzēt varētu tikai tad ja es to jautāju. Nu nevajag tik briesmīgi uzbāzties. Vienreiz lasiju tādu forumu kāpēc Drogu pārdevējas paliek ar vien sabojātākiem matiem un ar vien sliktāku sejas ādu vai tas no tā ka pašas lieto šo kosmētiku. Nu protams ka nē, tas tādēļ jo mazākas algas jo zemāka līmeņa pārdevēji strādā. Diemžēl. Kopumā mani apmierina tas ka vienuviet daudz vajadzīgo lietu liels sortiments,kaut arī lielāko daļu Maximā var nopirkt katru dienu lētāk nekā drogās ar 30% atlaidi.

04.12.2013

Drogas

Inese, paldies par plašā sortimenta novērtējumu. Būsim priecīgi, ja ienāksiet pie mums biežāk, lai pārliecinātos arī par lieliskajiem cenu piedāvājumiem un bonusiem! Piemēram, šobrīd – mūsu 20 gadu jubilejas svinību laikā.  Mums nav zināms, kādai kosmētikai dod priekšroku mūsu pārdevējas, taču mēs redzam kādu pozitīvu iespaidu uz darbiniekiem atstāj Drogas apmācību programmas  - gan sniedzot zināšanas par sortimentu, gan par dažādiem skaistumkopšanas noslēpumiem, gan komunikāciju publiskā vidē. Mums ir patiess un cilvēcisks prieks par katru mūsu darbinieci, kura liek lietā iegūtās zināšanas arī mainot un uzlabojot savu skaistumkopšanas rituālu vai saskarsmes prasmi.  Drogas bija pirmais veikalu tīkls Baltijā, kurā 2002. gadā kasierītes sāka sveicināties ar pircējiem :) Drogas uzņēmās lielu izaicinājumu  - pārņemt vecās Eiropas un Pasaules labāko pieredzi un mēģināt lauzt sociālisma laikā nekopto, zemo apkalpošanas kultūru. Vēlāk un līdz pat šim brīdim Drogas piemēram sekoja citi uzņēmumi.  Bet, ticiet, Drogas nav iegrimušas pašapmierinātībā, jo mēs Jūsu un citu klientu viedokļu izteikšanas rezultātā redzam daudzus aspektus, kas mums būtu jāuzlabo. Inese, mēs būsim ļoti gandarīti, ja spēsim Jūs iepriecināt ik reizi, kad ienāksiet!

06.12.2013