Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Dzintra Oša

Labvakar! Neesmu fanātiska DROGAS apmeklētāja, bet reizēs, kad tur iegriežos, esmu vienmēr patīkami pārsteigta par preču klāstu un laipnajām pārdevējām...Lai veicas! Paldies!

08.12.2013

Krista Liepa

Vēlētos, lai Drogas būtu pieejamas smaržas: Far Away Exotic. Paldies!

08.12.2013

Drogas

Krista, Drogas veikalos šīs smaržas nebūs pieejamas. Negribējām Jūs apbēdināt, tāpēc, aicinām iepazīties ar plašo parfimērijas sortimentu mūsu plauktos – ir testerīši, arī daudz jaunumu. Pie tam, šobrīd – Drogas jubilejas kampaņas laikā arī parfimērijai ir lieliskas cenas. Ļoti ceram, ka atradīsiet sev ko piemērotu.   

09.12.2013

Ilze

Sveiki! Manas Drogas ir Liepājā, Lielajā ielā. Veikalā iegiežos ļoti bieži. Apkalpošana ideāla, meitenes smaidīgas, laipnas, zinošas! Paldies un daudz laimes!!!

08.12.2013

Drogas

Sveika, Ilze! Paldies par komplimentiem, saulainajiem novēlējumiem, kas liek mums smaidīt un censties! Mūsu jaukajām Liepājas meitenēm sveicienus nodosim!

09.12.2013

Zinaida

От души поздравляю с юбилеем!!! Надеюсь на дальнейшее сотрудничество! Присоединяюсь к мнению покупателей, которые сетуют на тесноту помещений. Это мешает не только передвигаться по магазину, но и хорошо рассматривать товар,постоянно волнуешься чтобы ничего не задеть и не уронить. Пусть праздничное настроение помогает всем сотрудникам Drogas в работе. Пусть работа будет радостной, а зарплата - достаточной.

07.12.2013

Drogas

Зинаида, от ваших поздравлений мы расплываемся в улыбке! 
Благодарим за доверие и откровенность, нам очень важно осознавать, что Вы нас на самом деле цените и любите, и готовы высказывать своё мнение о том, что нам следует улучшить, чтоб стать для Вас ещё ближе! Спасибо!

 

09.12.2013

Anna

Labdien! Ļoti priecātos, ja Drogās varētu nopirkt firmas Alverde produkciju - gan dekoratīvo kosmētiku, gan mazgāšanās produktus. Paldies!

07.12.2013

Drogas

Labdien, Anna! Paldies par ierosinājumu. Domājot par sortimenta paplašināšanu, ņemsim vērā, ka mūsu klienti labprāt izmantotu dabīgās kosmētikas produktus. Šis zīmols mūsu sortimentā pagaidām netiek plānots, bet iesakām izmēģināt zīmolus Alterra, Bio2You, Absolute Organic un Nonicare.

 

09.12.2013

Kristīne Šveca

Labdien! Nezinu kāpēc tik daudz arī sašutuma par Drogas telpām, bet varu apgalvot vienu, ka t/c Dole nav tā plašākā telpa, bet laikam tur strādā pašas laipnākās un jaukākās pārdevējas. Par cik regulāri es tur iepērkos, liekas, ka pat iepirkumu grozs jau pazīst manu sortimentu..:) bet viena pārdevēja it kā nejauši, bet ar jauku smaidu paziņoja pie matu laku plaukta, ka tai matu lakai, kuras es pērku, tagad ir ļoti pievilcīga cena...sagadīšanās vai laba atmiņas, nezinu, bet sajūta vienreizēja... Un kamēr veicu apmaksu ar karti, es nemaz nejūtos aizskarta, ka piedāvā aktuālo preci jeb visizdevīgako..jo to apspriežam kamēr notiek pirkuma apmaksa. Un vēl super ir tas, ka Jums ir izdomāti tie smuki noformētie kuponi...esmu par tādiem!!! Paldies...!!!

07.12.2013

Inguna

Es gribētu pievienoties Kristīnes atsauksmēm par tiem bērnu ratiņiem. Es iepērkos Daugavpils Drogas veikalos un ļoti grūti tikt klāt bērnu precēm, kas klāt tam, ka ir grūti vispār pārvietoties pa veikalu ar bērnu ratiem, vēl visas bērnu preces atrodas pašā veikala galā. Nu ja jau nav iespējas neko izdomāt ar tām ejam, nu tak pārvietojiet vismaz bērnu preces tuvāk ieejai.

07.12.2013

Drogas

Sveicināti!
Jūs liekat mums smaidīt un priecāties par to, ka Daugavpils iedzīvotāji ir tik ļoti aktīvi. Savukārt mēs varam iepriecināt arī Jūs, jaunās māmiņas, kas iepērkas Daugavpils veikalos! Esam saņēmuši no Jums ļoti daudz ieteikumu un komentāru par veikalu šaurajām ejām un bērnu preču izvietošanu. Un Jūs esat sadzirdēti! Mēs cītīgi strādājam pie veikalu telpu pārpolānošanas un jau Daugavpils veikalā, kurš atrodas Rīgas ielā 9, ir pārvietota bērnu preču nodaļa, lai Jums būtu ērtāk piekļūt vēlamajām bērnu precēm!  

 

09.12.2013

Alīna Gribuste

Paldies par to, ka esat un spējat piedāvāt tik plašu sortimenta klāstu! Mazāk uzbāzīguma par palīdzības piedāvājuma sniegšanu! ;)

06.12.2013

Gunda Mielava

Drogas ir veikals, kuram ir grūti, pat neiespējami paiet garām, jo vienmēr ir patīkamas atlaides :) Tur es vienmēr atrodu sev ko patīkamu, noderīgu un to, kas priecē sirdi man un citiem :) Kad notiek loterijas, ar prieku piedalos, jo zinu, ka varu būt viena no laimētājām :) Man prieks, ka ir tāds veikals :)

06.12.2013

Elina

Patīk Drogas plašais piedāvājuma klāsts, un regulārās atlaides.Vienīgi veikala ejas ir tik piebaztas ar visadiem groziem un stendiem, ka nav iespejams normali brivi parvietoties, visu laiku japalaiz kads garam, jaskatas vai ar grozu neapgazu kadu plauktu. Saprotu, ka ir kaut kada kopeja apkalpošanas kultura, bet nu tas piedavāsana pie kases ir par traku. Tak to dienas piedavajumu pie kases gaidot t'apat var redzēt! Un ticu, ka ari pārdevējām tas varetu but nogurdinoši ,arī mums pircējiem, uz katru pārdevejas jautajumu atbildēt, nē paldies, un viena iepirkšanās reizē tie ir vismaz tris!!! Un mīnusiņš liels-nekad vairs nepērku pie jums dekoratīvo kosmētiku, jo 60% tā izrādās veca (dzivoju mazpilseta):(

06.12.2013

Kristīne

Labdien, Veikalā iepirkties ir ērti, ja esi viens(a). Bet tiklīdz tas ir jādara kopā ar bērnu, kurš sēž ratos, tad ejas kļūst par šauru (jāpārbīda ejās esošie mazie stendi). Varbūt ir iespējams stendus izvietot tā, lai māmiņām tie nav jāpārstumda.

06.12.2013

Drogas

Kristīne, tiešām žēl dzirdēt, ka mūsu veikalu iekārtojums traucē apmeklēt tos biežāk. Taču mums ir labas ziņas! Uzklausot arī citu māmiņu ierosinājumus, esam rūpīgi apdomājuši iespējamos risinājumus, lai katrai no Jums iepirkties būtu daudz komfortablāk arī kopā ar bērniņu. Sekojiet līdzi informācijai - drīz ziņosim par jaunumiem. Bet tikmēr aicinām izmantot atsaucīgo veikala darbinieču palīdzību, lai ratiņus pieskatītu, kamēr meklējat vajadzīgos pirkumus.

09.12.2013

Inese

Ļoti vēlētos redzēt Drogās visu citur pasaulē pieejamo L'Oreal matu krāsu klāstu, patreiz tas atpaliek par 1-2 gadiem, daži toņi vispār nekad neparādās :( Līdzīgi ir ar dekoratīvo kosmētiku, ļoti atpaliekam no aktualitātēm!

05.12.2013

Drogas

Inese, mēs lepojamies gan ar visplašāko matu krāsu un tonējošo līdzekļu klāstu Baltijā, gan ar L’Oreal Paris produktu sortimentu. Mūsu veikalos regulāri notiek sortimenta maiņa, jo ieviešam jaunus produktus. Ar pārliecību varam apgalvot, ka mūsu veikalos ir visi jaunākie un progresīvākie produkti, kurus ražotāji piedāvā Latvijas tirgum. Jā, mums ir zināms, ka atsevišķi jaunie produkti lielāko Eiropas valstu tirgos parādās ātrāk nekā Latvijā, bet lēmumi par šādiem jautājumiem parasti ir ražotāja stratēģijas jautājums.

06.12.2013

Vizma Vizbulīte

Labdien! Es ļoti lūdzu - pārtrauciet likt pārdevējām izteikt tos piedāvājumus pie kases, kas ir bezjēdzīgi, uzbāzīgi, nepatīkami un traucējoši gan klientiem, gan nelaimīgajām pārdevejām. Paldies.

Bet vispār visu cieņu par šo sadaļu - tā tiešām ir labas doma, jo nav jācenšas noslēpt visas nepilnības, bet gan ņemt vērā un labot. Turklāt šķiet, ka lielu daļu komentāru tomēr atstājat.

05.12.2013

Drogas

Vizma, atļaujiet izteikt Jums komplimentu - Jums ir tik jauka, pavasarīga un gaiša vārda un uzvārda kombinācija, ka nevaram atturēties neizsakot savas pozitīvās emocijas to izlasot! Paldies par atbalstu. Mums tiešām nav bail no kritikas un šī sadaļa ir tam apliecinājums. Bet galvenais – mēs šādi iepazīstam Jūs! Esam lepni par savu uzdrošināšanos. Un esam arī gandarīti, ka saņemam TIK DAUDZ jauku vārdu, atzinības, intereses un sveicienus! Mums patiesi no sirds žēl, ka Jums nav bijis patīkami uzklausīt aktuālākos piedāvājumus pie kases. Bet vēlamies Jums pastāstīt, ka šādā veidā mēs cenšamies informēt par īpaši izdevīgiem piedāvājumiem, kuri parasti ir pieejami tikai nelielā laika posmā. Ikdienā mēs visi esam aizņemti ar savām rūpēm, ne vienmēr tiek sastādīts nepieciešamo lietu iepirkumu saraksts. Pie tam, arī produktu un akciju klāsts mūsu veikalos ir milzīgs, tāpēc klients ne vienmēr pamana visjaunāko un izdevīgāko. Noteikti strādāsim pie komunikācijas kvalitātes, noteikti! 

05.12.2013

Inese Ezeriņa

Šodien iejot Jūsu veikalā mani pasveicināja vienlaicīgi 3 pārsevējas visām smaids līdz ausīm. Vai man tas patika? Nēeeee! Kaut kā nemaniju, ka man piedāvā ko no precēm, toties prasija vai vajag maisiņu, tā kā tur bija daudz sīkumu tad manuprāt tas būtu pašsaprotoši ja to saliktu nejautājot. Un vai beidzot ir atcelts tas jūsu 10 lati un bla,bla bla....... Kā arī palīdzēt varētu tikai tad ja es to jautāju. Nu nevajag tik briesmīgi uzbāzties. Vienreiz lasiju tādu forumu kāpēc Drogu pārdevējas paliek ar vien sabojātākiem matiem un ar vien sliktāku sejas ādu vai tas no tā ka pašas lieto šo kosmētiku. Nu protams ka nē, tas tādēļ jo mazākas algas jo zemāka līmeņa pārdevēji strādā. Diemžēl. Kopumā mani apmierina tas ka vienuviet daudz vajadzīgo lietu liels sortiments,kaut arī lielāko daļu Maximā var nopirkt katru dienu lētāk nekā drogās ar 30% atlaidi.

04.12.2013

Drogas

Inese, paldies par plašā sortimenta novērtējumu. Būsim priecīgi, ja ienāksiet pie mums biežāk, lai pārliecinātos arī par lieliskajiem cenu piedāvājumiem un bonusiem! Piemēram, šobrīd – mūsu 20 gadu jubilejas svinību laikā.  Mums nav zināms, kādai kosmētikai dod priekšroku mūsu pārdevējas, taču mēs redzam kādu pozitīvu iespaidu uz darbiniekiem atstāj Drogas apmācību programmas  - gan sniedzot zināšanas par sortimentu, gan par dažādiem skaistumkopšanas noslēpumiem, gan komunikāciju publiskā vidē. Mums ir patiess un cilvēcisks prieks par katru mūsu darbinieci, kura liek lietā iegūtās zināšanas arī mainot un uzlabojot savu skaistumkopšanas rituālu vai saskarsmes prasmi.  Drogas bija pirmais veikalu tīkls Baltijā, kurā 2002. gadā kasierītes sāka sveicināties ar pircējiem :) Drogas uzņēmās lielu izaicinājumu  - pārņemt vecās Eiropas un Pasaules labāko pieredzi un mēģināt lauzt sociālisma laikā nekopto, zemo apkalpošanas kultūru. Vēlāk un līdz pat šim brīdim Drogas piemēram sekoja citi uzņēmumi.  Bet, ticiet, Drogas nav iegrimušas pašapmierinātībā, jo mēs Jūsu un citu klientu viedokļu izteikšanas rezultātā redzam daudzus aspektus, kas mums būtu jāuzlabo. Inese, mēs būsim ļoti gandarīti, ja spēsim Jūs iepriecināt ik reizi, kad ienāksiet!

06.12.2013

Renāte

Sveiki! Vēlējos pajautāt, vai tuvākajā laikā no "Essence" kosmētikas nav domāti nekādi jaunumi, jo apskatot "Essence" interneta mājas lapu skaidri redzams, ka Drogās ir tikai pats minimālai šīs firmas kosmētikas klāsts, jo viņu piedāvājumā ir ne tikai dekoratīvā kosmētika, bet arī sejas kopšanas līdzekļi, smaržas, roku krēmi. Kad tas varētu nonākt Jūsu veikalu plauktos? Un vai no "Essence" kosmētikas tuvākajā laikā gaidāmas kādas atlaides?

04.12.2013

Drogas

Renāte, paldies par interesi. Essence ir jauns zīmols mūsu veikalos un Latvijā pieejams tikai veikalos Drogas. Tādēļ priecājamies, ka zīmola patiešām interesantie produkti ir tikuši ievēroti. Varam Jūs iepriecināt - tuvākajā laikā papildināsim Essence piedāvājumu ar parfimērijas produktiem. Sekojiet līdzi informācijai par jaunumiem mūsu mājas lapā!  

05.12.2013

Anda

Labdien! Drogad nevar saukt par savu veikalu cilvēki ar kustību traucējumiem, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar lielu iepirkumu somu vai ar lielu ķermeņa masu, protams, šaurības pēc. Arī es tāpēc šajā veikalā iegriežos reti. Preces ir padārgas, pārsvarā iegādājos tikai tās, kam dotajā brīdī ir atlaide.

04.12.2013

Drogas

Paldies, Anda! Jūsu vēstule ir vēl viens apliecinājums tam, ka esam pieņēmuši pareizo lēmumu – pārskatīt produktu izvietojumus, vispirms jau šaurākajos veikalos. Ļoti ceram, ka tas Jūs iepriecinās! Un vēl: nāciet ciemos pie mums 10.decembrī – tieši Drogas dzimšanas dienā. Šajā dienā ir garantēta ne tikai izdevīga iepirkšanās, bet katrs pircējs saņems svētku dāvanu – pie kases Jums būs iespēja piedalīties momentloterijā, kurā visas lozes būs pilnas! Vēlam sirsnīgus svētkus!

06.12.2013

Inguna

Labdien! Par veikalu Drogas tikai labas atsauksmes!!! Lūgums nemocīt veikala meitenes ar "labdienošanu" visas dienas garumā. Paldies.

04.12.2013

Drogas

Sveicināta, Inguna! Jūsu labie vārdi silda un motivē! Pateicamies. Un apsolām, ka Drogas domās kā kļūt vēl tīkamākām, saglabājot pārliecību, ka pozitīva un draudzīga attieksme pret klientiem ir viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem patīkamas iepirkšanās atmosfēras radīšanai un kvalitatīvam servisam kopumā. Kā to izdarīt vēl labāk – tas ir mūsu ikdienas jautājumus, uzdevums un mērķis. Atbalstiet mūs mūsu centienos, lai mums kopā ikdiena kļūtu saulaināka!

05.12.2013

Agnese Grība

Labdien! Drogās iepērkos regulāri. Diemžēl šis veikals nav draudzīgs ne tikai māmiņām ar ratiņiem un invalīdiem, bet arī tām sievietēm, kurām ir gaidāms bērniņš, jo ejas ir tā piebāztas, ka nevar paiet garām ne tikai tiem groziem starp ejām, bet arī divi cilvēki viens otram paiet garām nevar. Jūs tiešām būtu ieguvēji, ja atbrīvotu ejas no nevajadzīgajiem groziem. Lai Jums turpmāk būtu vairāk apmierinātu pircēju un plašāks piedāvājumu klāsts!

04.12.2013

Drogas

Agnese, paldies, ka savu pirkumu veikšanai izvēlaties Drogas! Lai gan mūsu uzdevums nav viegls – nodrošināt vienkopus vislielāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču skaitu, izvietot tās sakārtotā, pārskatāmā un reizē arī izdevīgiem piedāvājumiem bagātā vidē, domājot arī par iepirkšanās komfortu, tomēr esam pārliecināti, ka drīz varēsim piedāvāt lielākas ērtības. Lai gan veikalu telpu arhitektūra bieži ļoti strikti nosaka mūsu iespējas, tomēr centīsimies mainīties arī pat mūsu visšaurākajos veikalos.

06.12.2013

Kristīne

Labdien! Neko jau sliktu nevaru pateikt, izņemot......lūdzu plašākas telpas :) grūtniecei 8-9 mēn ar somiņu un groziņu ir diezgan grūti "izgrozīties" un ja vēl pie vajadzīgā stenda ir kāda kliente, tad tas rada nevajadzīgas neērtības un vēlmi pamest veikalu bez pirkuma (ir runa par veikalu Deglavas 100, bet ir arī citi veikali, kas prasa lielākus plašumus).

04.12.2013

Drogas

Kristīne, paldies, ka esat mūsu kliente. Mums ir daudz noderīgu preču jaunajām māmiņām un mazulīšiem :) Ar prieku varam pačukstēt, ka plānojam pārmaiņas, kuras atvieglos Jūsu iepirkšanās mirkļus. 

06.12.2013

Aleksandra Jankovska

Palasīju atsauksmes, bieži raksta, ka nav iespējams tikt veikalā ar bērnu ratiem. Vai tiešām veikalos nevar noņemt tie papildizvietojumi ar preci?

04.12.2013

Drogas

Aleksandra, apliecinām, ka var. Un mēs jau esam sākuši to darīt :) Paldies Jums par viedokli. Vēlam sirsnīgus un gaišus svētkus!

06.12.2013