Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Anželika

Labdien! Vai Jūs kādreiz mēģinājāt iedomāties iepirkties Jūsu veikalos (piemēram Kr.Valdemāra ielā, pie Bērnu pasaules) ar bērnu ratiem? Tās preces kas stāv uz "statīviem" pa vidu, taču neļauj to izdarīt vispār. Un manuprāt, pat nav ko runāt par invalīdu ratiem. Manuprāt nav jēgas tām piebrauktuvēm, jo iekšā tāpat iepirkties nevarēsi. Pati jau sen ar bērnu ratiem nebraucu, bet vakar mēģinot pacelt nokritušo cimdu, gandrīz apgāzu to "statīvu", tad ar grozu aiztiku to citā vietā, un kārtejo reizi atcerējos gan savas vēsturiskas dusmas, gan arī sajutos tizli - jo, protams, sargs arī uzreiz sāk šķībi skatīties. Pieļauju, ka neesmu vienīga kam ir negatīvas emocijas sakarā ar tām izliktām pa vidu precēm, un domāju, ka atsakoties no tiem mazajos veikalos, Jūs varētu pat iegūt vairāk nekā zaudēt.

01.12.2013

Drogas

Anželika, mēs novērtētējam, ka uzrakstījāt mums tik godīgu, emocijām pārpilnu komentāru! Mēs vēlamies teikt, ka Jūs esat sadzirdēta! 
Saņemot tik daudz komentāru par šo tēmu mēs sākām rīkoties un jau cītīgi strādājam pie veikalu telpu pārplānošanas un eju atbrīvošanas, kas ir realizēts jau vairākajos veikalos un mums ir milzīgs prieks par to, ka klienti to novērtē! Ļoti ceram, ka arī Jūs pamanīsiet padarīto un iepirkšanās Drogas veikalos Jums sagādās tikai prieku!

02.12.2013

Veronika

Labdien, kā jau tika rakstīts - šauras ejas un neiespējamība iebraukt ar bērnu ratiņiem + pārdevēju mākslīgā laipnība. Gribētos, lai būtu pārdošanā biezie atkritumu maisiņi 20 L un trauku mazgāšanas līdzeklis "Zoluška" :) Jo šīs preces pērkam citos veikalos, tie ir mīnusi. Plusi - liels preču klāsts, regulāras atlaides.

01.12.2013

Dita Gulbe

Labdien! Man bija īpašs prieks ieraudzīt jūsu produktu klāstā Rival de Loop kosmētiku, kurai ir laba kvalitāte par pieejamu cenu, gribēju zināt vai būs pieejama šīs kosmētikas līnija Pure skin, šobrīd piedāvājat tikai sejas masku, gribetos, lai būtu pieejams gan antbakterialais attīrošasi gēls, gan toniks, gan pīlings, ka arī 24h sejas krems, kā arī attīrošais koncentrāts ampulās. Šī līnija paredzēta problemātiksai ādai. Vienmēr bija jalūdz kādam atvest no Vācijas, priecatos, ja būtu pieejama arī jūsu veikala jau plašajā klāstā.

01.12.2013

Drogas

Dita, ļoti patīkami, ka esat lieliskās vācu kosmētikas Rival de Loop cienītāja. Šī kosmētika ir pieejama Latvijā tikai veikalos Drogas, tāpēc mums ir īpašs prieks saņemt Jūsu viedokli un vēlmes. Mēs arvien paplašinām un atjaunojam šīs kosmētikas klāstu, pētot pieprasījumu un pircēju atsauksmes. Mēs plānojam palielināt šo preču skaitu. Sekojiet mūsu  mājas lapā informācijai par jaunajiem produktiem.  

02.12.2013

Agnese rei

Man patīk šis veikals, bet nevaru tur ieiet ar bernu ratiem!

01.12.2013

Drogas

Agnese! Mēs noteikti gaidīsim Jūs mūsu veikalos, jo iedvesmoti no mūsu klientu komentāriem, mēs esam uzsākuši veikalu telpu pārplānošanu un eju atbrīvošanu, kas ir realizēts jau vairākajos veikalos un mums ir milzīgs prieks par to, ka klienti to novērtē! Noteikti turpināsim uzlabot veikalu iekārtojumu un ceram uz drīzu tikšanos Drogas veikalos! 

02.12.2013

Elīna

Labdien! Esmu pamanījusi, ka Drogās beidzot ir parādījies arī šis tas no eko-kosmētikas, par ko man ir ļoti liels prieks. :) Vēl būtu ļoti priecīga, ja parādītos arī Weleda produkcija, jo to Drogas plauktos gan vēl neesmu manījusi. Paldies!

01.12.2013

Dagnija Kreislere

Šodien apmeklējot veikalu Drogas Ventspilī Kuldīgas ielā 21, jutos diskrimitēta, jo ārā no veikala ar bērnu ratiem tikt nevarēju, jo traucēja drošības barjera...sajūta, ka šajā veikalā māmiņas ar maziem bērniem negaida!

Latvijas Republikas likums “Par invalīdu medicīnisko un sociālo aizsardzību”, kā arī dažādi Ministru kabineta noteikumi) pieprasa izveidot visiem cilvēkiem vienādas iespējas bez šķēršļiem un traucējumiem piekļūt sabiedriski izmantojamām ēkām, tirdzniecības vietām, sadzīves, apkalpojošām un sabiedriskās ēdināšanas vietām, kā arī veselības aizsardzības un sociālās aprūpes centriem, kinoteātriem, koncertzālēm, teātriem, mācību iestādēm, sporta objektiem. Sāpīgi, bet Ventspils Drogu veikals Kuldīgas ielā nenodrošina man vienādas iespējas, jo no veikala izkļūt ārā ar bērnu ratiem nav iespējams! Kāpec tāda diskriminācija?

30.11.2013

Drogas

Dagnija, paldies par atklātību. Jūsu apraksts mūs tikai vēl vairāk pārliecina, ka atsevišķos mūsu veikalos tiešām ir nepieciešamas izmaiņas.  
Un mēs priecājamies, ka varam Jums paziņot, ka jau šobrīd strādājam pie variantiem, kas vērstu iepirkšanos Drogās komfortablāku. Mums ir patiesi neērti lasīt par Jūsu sajūtām, jo no sirds vēlamies saviem klientiem piedāvāt visu to labāko – vienkopus gan visplašāko sortimentu, gan vislielāko akciju skaitu, gan ļoti, ļoti īpašus piedāvājumus Drogas kartes īpašniekiem, gan dažādus patīkamus bonusus, arī lielisku apkalpošanu. Mēs būtu pateicīgi, ja Jūs, iegriežoties minētajā veikalā, ļautu mūsu jaukajām darbiniecēm Jums palīdzēt nokomplektēt pirkumu. Nešaubāmies, ka, ierodoties ar nepieciešamo lietu sarakstu, Jūs žigli tiksiet pie vēlamā, turklāt, mūsu meitenes ieteiks arī visizdevīgākos pirkumus, jo vienmēr ir informētas par akcijas piedāvājumiem. Mēs saprotam Jūsu emocijas un tās mums nav vienaldzīgas.

02.12.2013

Anna

Labdien, es esmu liela Drogu cienītāja. Ja vajadzīgi kādi matu vai sejas produkti vienmēr dodos uz Drogām. Man ļoti patīk izmēģināt jaunu kosmētiku, vai jums būs kādi jauni kosmētikas zīmoli, kā piemēram Revlon vai Elf? Vai jūs sāksiet pārdot Baby Lips un/vai Wet n wild kosmētiku? Paldies!

30.11.2013

Drogas

Labdien, Anna! Jūsu jaukos vārdus ir tik patīkami lasīt! Drogas katru mēnesi ievieš aizvien jaunus zīmolus un produktus, taču diemžēl šos gan vēl pagaidām neplānojam. Taču paldies par ierosinājumu!

02.12.2013

Linda Jaskova

Man patīk ieet Drogaas un un nopirkt kaut ko liederiigu sev un citiem.

30.11.2013

Drogas

Linda, tad ir īstais laiks izmantot Drogas īpašās Jubilejas kampaņas piedāvājumus!  
Šobrīd ir ne tikai lielas atlaides vairāk nekā 5000 precēm, bet Jūs varat piedalīties arī loterijā ar īpašām – ekskluzīvām balvām! Ienāciet pie mums arī 10.decembrī – tieši Drogas dzimšanas dienā. Nešaubāmies, ka Jums būs patīkami laimēt kādu jauku dāvaniņu arī svētku momentloterijā, kurā visas lozes būs pilnas. Sortimentā iesakām pievērst īpašu uzmanību dāvanu komplektiem – skaisti, pietam, to šogad nav daudz un pieprasījums ir liels.  Centīsimies Jūs iepriecināt arī turpmāk! No visas sirds!

02.12.2013

Nata

Labdien, bieži iepērkos Talsu pilsētas Drogas veikalā, ļoti patīkamas un atsaucīgas pārdevējas un apkalpošana. Vienīgais, kas sagādā neērtības, tas ir grūti ieiet pašā veikalā ar bērna ratiņiem, pārvietošanās pa veikalu - šauri un ar bērna ratiņiem nav iespējams iziet laukā caur tā saucamiem "pīkstuļiem", pa šauru eja. Saprotu ,ka preču daudz, bet telpu apjoms ierobežots, bet lūdzu Jūs, ja pastāv tāda iespēja, sataisīt vismaz "kājiņu" pie ieiejas durvim, lai ar bērna ratiņiem var normāli iebraukt un it īpaši izbraukt no veikala, kad vienā rokā ir ratiņi un otrā maiss ar pirkumiem, a trešās rokas nav lai atvertu un pieturētu durvis, kamēr izbrauks laukā. Paldies, Jūsu pastavīgais klients

29.11.2013

Drogas

Nata, mēs novērtētējam, ka uzrakstījāt mums tik godīgu un emocijām pilnu komentāru un mēs vēlamies iepriecināt Jūs! Iedvesmojoties no mūsu klientu komentāriem par šaurajām ejām un grūtībām pārvietoties pa veikaliem ar ratiņiem, esam uzsākuši darbu pie veikalu telpu pārplānošanas un eju atbrīvošanas no papildus produktu izvietojuma ejās. Ļoti ceram, ka novērtēsiet mūsu pūles un turpmāk Jums būs daudz ērtāk pārvietoties veikalos, baudot iepirkšanās mirkļus. 

02.12.2013

Valērija

Labdien Drogas! Jūsu veikals tiešām ir ļoti labs. Esmu priecīga, ka ir atsevišķi veikali mājai, bērniem, vīriešiem, un protams priekš sevis. Es tur ļoti bieži iepērkos. Mani priecē Jūsu cenas, liela izvēle, un veikala novietojums. Esmu ļoti priecīga, ka Drogas jau tik ilgi pastāv! Jūsu pārdevēji (Daugavpilī) domāju, vieni no labākājiem. Vienmēr uzsmaida, pavaicā. Tomēr veikala iekārtojums. Bieži nevaru atrast kādu preci. Tas mani apgrūtina dažreiz.

29.11.2013

Drogas

Valērija, sirsnīgs paldies par labajiem vārdiem.  Augsti novērtējam, ka esat mūsu klients jau ilgu laiku un uzskatāt Drogas par sev piemērotiem, kuros sievietei ir iespēja arī būt egoistei -  veltīt laiku iepērkoties tikai savām vajadzībām un priekam! 
Mūsu jaukos Daugavpils veikalu kolēģus noteikti pasveicināsim un nodosim Jūsu uzslavas.  Mēs saprotam, ka var būt grūtības orientēties vairāk nekā 10 000 preču sortimentā. Tāpēc  aicinām vērsties pie mūsu veikalu darbiniekiem, kuri, nešaubāmies, ar lielāko prieku palīdzēs atrast nepieciešamo. Attiecībā par preču izvietojumu, mēs uzklausām ikkatru un jau šobrīd strādājam pie idejām, kas iepirkšanos izvērtīs par vēl patīkamāku.

 

02.12.2013

Ausma

Domāju, ka pilnīgi pietiek, ja tieku pasveicināta, kad ieeju veikalā. Bieži gadās, ka tieku sveicināta veikalā vismaz 3-5 reizes, t.i., katra pārdevēja, kura mani ierauga - sveicina. Līdz ar to vispār jūtos muļķīgi un tieku "izsista" no domām par iepirkšanos, bet visu laiku atbildu - labdien. Vai esiet padomājuši, kā jūtas pircējs, kuram vairākkārtīgi jāatbild uz sveicieniem? Vai ziniet, ka vispār jau pastāv ekstravertie un intravertie cilvēki un, iespējams, intravertais vēlētos vienkārši ieiet veikalā un savā nodabā izvēlēties preces, nevis visu laiku pieklājīgi atbildēt uz nepārtrauktajiem jautājumiem un sveicieniem.

29.11.2013

Drogas

Ausma, sirsnīgi atvainojamies, ja mūsu laipnās darbinieces ir traucējušas un radījušas neērtības. Mēs gan esam novērojuši, ka drūmais rudens padara drūmus arī pašus cilvēkus, tādēļ tas ir mūsu mazais ieguldījums gaišāka un sirsnīgāka noskaņojuma radīšanai :)

02.12.2013

Daiga Bindere

Labdien! Esmu regulāra Drogu kliente un par savējo saucu Lielās ielas veikalu Liepājā. Priecājos, ka vairs pārdevējiem nav obligāti jālieto mākslīgais apkalpošanas un atsveicināšanās teksts, kāds bija vēl gadu atpakaļ. Tas iepirkšanās procesu padarīja nepatīkamu, manuprāt pat klienta un pārdevēja cieņas aizskarošu. Tagad apkalpošana ir vienkārši laipna. Man patīk, ka pārdevējas pamana arī tos klientus, kas ienāk veikalā (ja pie kases nav cilvēku drūzma) un sasveicinās. Tāpat sasveicināmies sastopoties veikala ejās. Patīk, ka šobrīd ir izveidoti jauni apkalpošanas stendi, kas novērš lieku drūzmu un saspiestību. Patīk, ka Drogās var nopirkt visu (nu labi, gandrīz visu), kas nepieciešams mājai un ģimenei. Dažkārt kaitina, ka ierastais preču izvietojums ir mainīts un jāveic pamatīga apgaita, lai atrastu vajadzīgo (tiesa, pārdevēji vienmēr zina parādīt, kur kas atrodas). Man ļoti patīk, ka iespējams nopirkt kosmētiku no Natura Siberica, Planeta Organica un Noni Care, labrāt vēlētos vēl plašāku preču klāstu. Gribētos, lai būtu iespēja iegādāties dezodorantus, kuru sastāvs ir pēc iespējas cilvēka ķermenim labvēlīgāks. Sveicieni dzimšanas dienā!

29.11.2013

Drogas

Daiga, liels paldies par tik patīkamiem vārdiem, atzinību, vērību un apsveikumu mūsu lielajos svētkos!  Esam gandarīti uzzināt, Jūsu viedokli un vēlmes, sajust, ka Jūs Drogas uzskatāt par savējām. Jūsu vēstule iedvesmo mūs turpināt pilnveidoties! Lai Jums lieliska gada nogale un svētku laiks! Ceram, ka iepriecināsim Jūs ar saviem īpašajiem piedāvājumiem arī mūsu Jubilejas kampaņas ietvaros. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

02.12.2013

Ērika

Labdien! Esmu liela kosmētikas cienītāja, tāpēc būtu sajūsmā ja Jūsu produktu klāstā parādītos kādi jauni zīmoli.

28.11.2013

Drogas

Ērika, paldies, Jūsu vēlmes saskan ar mūsējām! Šogad Drogās tikai dekoratīvās kosmētikas un nadziņu kopšanas līdzekļu klāsts ir papildinājies ar vairāk nekā 2200 vienībām! Drogas pastāvīgi meklē un izskata iespējas piedāvājumu bagātināt. Ir arī ieviesti jauni zīmoli – piemēram, Catrice, Fennel. Īpašu uzmanību pievēršam modes tendencēm, kuras dāmām diktē noteiktu toņu izvēli meikapā un matu krāsās. Priecājamies, ka regulāri spējam piedāvāt klientiem pašus modernākos toņus gan lūpu krāsu, gan nagu laku, gan acu ēnu paletēs

29.11.2013

Zane Balode

Labdien, esmu ar Drogām ļoti apmierināta, tikai ļoti nepatīk, ka Drogās nav iespējams iebraukt ar bērnu ratiņiem, tas, kā Drogās ir ļoti maz vietas, klientu knapi var apgriesties šajā veikalā. Paldies!

28.11.2013

Drogas

Zane, pateicamies par jauko komentāru. Mums ir ļoti svarīgi, ka mēs varam pilnībā apmierināt mūsu klientus!
Jau kādu laiku atpakaļ esam uzsākuši strādāt pie veikalu pārplānošanas un eju atbrīvošanas no papildus produktu izvietojuma un ceram, ka Jums paliks ērtāk pārvietoties veikalos un novērtēsiet mūsu pūles. 

29.11.2013

Līga

Labdien! Vai esat pilnībā atteikušies no Libresse INVISIBLE STRING tirdzniecības? Paldies.

28.11.2013

Drogas

Līga, šī produkta ražotājs, diemžēl, ir pārtraucis Libresse Invisible String izplatīšanu Latvijas tirgū vispār. Ļoti ceram, ka mūsu plašajā produktu sortimentā Jūs viegli atradīsiet līdzvērtīgus produktus.

29.11.2013

Ieva

Labdien! Vēlētos pievienoties jau sacītajam, ka pārdevēju uzbāzība pie kases - vai nevēlaties šo, mums ir akcija utt. ir pat ļoti kaitinoša.

28.11.2013

Drogas

Labdien, Ieva! Paldies par novērojumu. Minētā uzbāzība ir vien rūpes, lai Jūs pamanītu īpaši izvedīgos piedāvājumus. Mūsu novērojumi liecina, ka klienti bieži vien priecājas par šādu atgādinājumu, jo mēdz gadīties, ka tieši šis produktiņš nav iekļauts iepirkumu sarakstā. 

28.11.2013

Baiba

Labdien! Gribētu, lai Drogās būtu arī eko-kosmētikas stendiņš. Piemēram vācu - Cosmoveda.. Vai kāda cita.

28.11.2013

Drogas

Baiba, varam Jūs iepriecināt!  Drogās ir pieejami lieliski ECO kosmētikas zīmoli – BIO2YOU, Absolute Organic, Nonicare. Bet, ja vēlaties izmēģināt arī ECO saimniecības preces, tad iesakām Domol ECO, HG ECO, Spodrība ECO produktus. Šie produkti gan vēl nav pilnīgi visos veikalos Drogas. Tie ir izvietoti katras attiecīgās preču grupas nodaļā – kosmētika pie kosmētikas, sadzīves ķīmija pie saimniecības precēm. Ceram, ka atklāsiet sev ko tīkamu šo jauko zīmolu klāstā!

29.11.2013

Kristīne

Sveicināti! Vai Drogas plāno savā sortimentā ieviest arī citus Alterra zīmola produktus - dekoratīvo kosmētiku, dezodorantus, losjonus, šampūnus, matu balzāmus u.c.?

28.11.2013

Drogas

Paldies par Jūsu interesi. Alterra ir zīmols, kurš Latvijā ir pieejams tikai veikalos Drogas. Šobrīd mūsu sortimentā tiek piedāvātas Alterra zīmola ziepes, kas ir piemērotas dažādiem ādas tipiem un vecuma grupām. Mums ir svarīgi vispirms novērtēt klientu ieinteresētību un uzzināt viedokļus par šiem produktiem. Palielinoties pieprasījumam, mēs noteikti palielināsim piedāvājumu, ieviešot jaunumus sortimentā.

29.11.2013

Sanita

Vai varētu pateikt, vai tuvākajā laikā neplānojat atvērt veikalu Balvos? Mums tuvākais veikals ir Gulbenē. Paldies.

28.11.2013

Drogas

Sanita, paldies par Jūsu interesi. Ir patīkami apzināties, ka Drogas Balvos tiek gaidītas! Arī citi Balvu iedzīvotāji jau ir interesējušies par šo jautājumu. Mēs regulāri izskatām veikalu tīkla paplašināšanas iespējas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan mazpilsētās, tai skaitā arī Balvos. Tādēļ šāda iespēja pastāv. 

29.11.2013

Eva Čerņauskaite

Mums Saldū Drogās ir vienmēr ļoti patīkami ieiet, pārdevējas ir ļoti laipnas un atsaucīgas, ja kas nav skaidrs, vienmēr nāk palīgā ko izvēlēties, paldies viņām! Foršas meitenes! Es bieži eju uz Drogām, jo tur ir daudz atlaižu, un sapērku ko vajag. Lai veicas visam Drogu lielajam kolektīvam un daudz laimes dzimšanas dienā!

27.11.2013