Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Anda

Labdien! Drogad nevar saukt par savu veikalu cilvēki ar kustību traucējumiem, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar lielu iepirkumu somu vai ar lielu ķermeņa masu, protams, šaurības pēc. Arī es tāpēc šajā veikalā iegriežos reti. Preces ir padārgas, pārsvarā iegādājos tikai tās, kam dotajā brīdī ir atlaide.

04.12.2013

Drogas

Paldies, Anda! Jūsu vēstule ir vēl viens apliecinājums tam, ka esam pieņēmuši pareizo lēmumu – pārskatīt produktu izvietojumus, vispirms jau šaurākajos veikalos. Ļoti ceram, ka tas Jūs iepriecinās! Un vēl: nāciet ciemos pie mums 10.decembrī – tieši Drogas dzimšanas dienā. Šajā dienā ir garantēta ne tikai izdevīga iepirkšanās, bet katrs pircējs saņems svētku dāvanu – pie kases Jums būs iespēja piedalīties momentloterijā, kurā visas lozes būs pilnas! Vēlam sirsnīgus svētkus!

06.12.2013

Inguna

Labdien! Par veikalu Drogas tikai labas atsauksmes!!! Lūgums nemocīt veikala meitenes ar "labdienošanu" visas dienas garumā. Paldies.

04.12.2013

Drogas

Sveicināta, Inguna! Jūsu labie vārdi silda un motivē! Pateicamies. Un apsolām, ka Drogas domās kā kļūt vēl tīkamākām, saglabājot pārliecību, ka pozitīva un draudzīga attieksme pret klientiem ir viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem patīkamas iepirkšanās atmosfēras radīšanai un kvalitatīvam servisam kopumā. Kā to izdarīt vēl labāk – tas ir mūsu ikdienas jautājumus, uzdevums un mērķis. Atbalstiet mūs mūsu centienos, lai mums kopā ikdiena kļūtu saulaināka!

05.12.2013

Agnese Grība

Labdien! Drogās iepērkos regulāri. Diemžēl šis veikals nav draudzīgs ne tikai māmiņām ar ratiņiem un invalīdiem, bet arī tām sievietēm, kurām ir gaidāms bērniņš, jo ejas ir tā piebāztas, ka nevar paiet garām ne tikai tiem groziem starp ejām, bet arī divi cilvēki viens otram paiet garām nevar. Jūs tiešām būtu ieguvēji, ja atbrīvotu ejas no nevajadzīgajiem groziem. Lai Jums turpmāk būtu vairāk apmierinātu pircēju un plašāks piedāvājumu klāsts!

04.12.2013

Drogas

Agnese, paldies, ka savu pirkumu veikšanai izvēlaties Drogas! Lai gan mūsu uzdevums nav viegls – nodrošināt vienkopus vislielāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču skaitu, izvietot tās sakārtotā, pārskatāmā un reizē arī izdevīgiem piedāvājumiem bagātā vidē, domājot arī par iepirkšanās komfortu, tomēr esam pārliecināti, ka drīz varēsim piedāvāt lielākas ērtības. Lai gan veikalu telpu arhitektūra bieži ļoti strikti nosaka mūsu iespējas, tomēr centīsimies mainīties arī pat mūsu visšaurākajos veikalos.

06.12.2013

Kristīne

Labdien! Neko jau sliktu nevaru pateikt, izņemot......lūdzu plašākas telpas :) grūtniecei 8-9 mēn ar somiņu un groziņu ir diezgan grūti "izgrozīties" un ja vēl pie vajadzīgā stenda ir kāda kliente, tad tas rada nevajadzīgas neērtības un vēlmi pamest veikalu bez pirkuma (ir runa par veikalu Deglavas 100, bet ir arī citi veikali, kas prasa lielākus plašumus).

04.12.2013

Drogas

Kristīne, paldies, ka esat mūsu kliente. Mums ir daudz noderīgu preču jaunajām māmiņām un mazulīšiem :) Ar prieku varam pačukstēt, ka plānojam pārmaiņas, kuras atvieglos Jūsu iepirkšanās mirkļus. 

06.12.2013

Aleksandra Jankovska

Palasīju atsauksmes, bieži raksta, ka nav iespējams tikt veikalā ar bērnu ratiem. Vai tiešām veikalos nevar noņemt tie papildizvietojumi ar preci?

04.12.2013

Drogas

Aleksandra, apliecinām, ka var. Un mēs jau esam sākuši to darīt :) Paldies Jums par viedokli. Vēlam sirsnīgus un gaišus svētkus!

06.12.2013

Līga

Labdien! Ļoti kaitinoši ir tas, ka veikala darbinieces sveicina katru ienākušo pircēju, pilnīgi pietiks ar sveicienu maksājot pie kases. Lūdzu nepārspīlēsim, labāk izrādīt laipnību retāk, bet patiesāk. Derētu ieteikt meitenēm nerunāt pārvērstās, saldās balsīs - tas arī izklausās nedabiski pat šķebīgi. Otra lieta, vēlos atgādināt, ja kosmētika ilgstoši atrodas siltumā zem spožām lampām, tā kļūst veca un nelietojama. Bet labais ir tas, ka iepērkos Drogās bieži, jo tur vienuviet atrodamas daudz un dažādas preces. Priecē arī atlaides! Paldies, turpiniet pilnveidoties!

04.12.2013

Drogas

Līga, pateicamies par pozitīvo plašā sortimenta piedāvājuma novērtējumu un arī ziņu, ka esat biežs viesis kādā no mūsu veikaliem. Paldies arī par atklāto viedokli, attiecībā par veikala personāla komunikāciju. Pateicoties atsauksmēm, mēs spējam labāk izprast jautājumus uz kuriem fokusēties, lai spētu Jūs nākotnē tikai un vienīgi iepriecināt. Lai gan kopumā Drogas tiek slavētas par servisu un laipno komunikāciju, tomēr, jāatzīst, ka ir vēl citi klienti, kuriem, tāpat kā Jums nav tīkami sasveicināšanās mirkļi. Noteikti domāsim kā komunikāciju veidot dabiskāku un nepiespiestāku. Mēs zinām, ka mūsu darbinieki ļoti cenšas un tas ir apsveicami, jo viss lielā Drogas kolektīva darbs ir pakārtots cēlam mērķim – nodrošināt visaugstākās klases apkalpošanu. 

05.12.2013

Vineta

Labdien! Esmu Jūsu patstāvīgā kliente jau daudzus gadus. Gribējās aizlikt kādu labu vārdiņu par Jūsu veikaliem, lai nedaudz nomierinātu satrauktās māmiņas. Jā, ar bērnu ratiņiem vairs nebraukāju, jo bērni jau lieli, bet arī kādreiz bija tak maziņi. Gribētos zināt, kurā citā veikalā (Rīgas centrā un ne tikai....), ja atskaita Hipermārketus un Tirdzniecības centrus, tad var brīvi pa veikalu pārvietoties ar zīdaiņu ratiņiem (un tā lai vēl durvis atveras pašas no sevis) ?

03.12.2013

Inta

Labdien! Vēlos uzteikt laipno un uzmanīgo pircēju apkalpošanu Valmieras Drogas veikalā Rīgas ielā, jo tur iegriežos visbiežāk! Priecātos, ja Drogas veikals būtu arī Limbažos!

03.12.2013

Lilita Kārkla

Labdien cien. Drogas veidotāji un vadītāji! Man tiešām nav nekad gadījušās problēmas Jūsu veik. "Drogas" Bauskā Rimi Pionieru ielā. Man ļoti patīk, ka meitenes nebāžas virsū, bet pirmām kārtām ļauj pašai visu apskatīt, tas tirdzniecībā ir liels plus. Meitenes ļoti atsaucīgas {tieši Bauskas Drogās} ja ko jautā visu izstāsta un tikai tad jautā: kā vēl varu Jums palīdzēt. Veikalā gan tā pašauri, bet ne velti saka: jo ciešāk,jo mīļāk". Vienīgais lūgums meitenēm mainīt formas nevis visu laiku garajās biksēs. Uzprasiet jebkuram kā labāk gribētu redzēt ģērbtas jaunas meitenes, garajās biksēs vai skaistos svārciņos vismaz svētku dienās. Kā piem Jūsu jubilejā. Bet ja cilvēks pats būs labs tad arī visi pārējie būs tādi kādus mēs vēlamies redzēt mūsu pilsētas iedzīvotājus. Lai Jūsu komandai veicas visās lietās un vietās. Visjaukākie sveicieni jubilejā!!! Ar cieņu Jūsu regulārā kliente.

03.12.2013

Linda Gulbe

Labvakar! Drogās iepērkos ļoti regulāri, citur nepērku ne šampūnus, ne kosmētiku, viss tiek iegādāts Drogās. Viss jau ļoti feini, atlaides iepriecina un tā, bet Liepājas Drogās uz Lielās ielas vienmēr neapmierina tas, ka mūždien, piemēram, auskaru stendā, auskari nav sakārtoti pēc atbilstoši uzrādītajām cenām/atlaidēm. Saprotu, ka klienti mēdz nenolikt no turienes, no kurienes paņēmuši, bet tomēr darbiniecēm vajadzētu pavaktēt, lai viss atrodas tur, kur tam ir jābūt.

03.12.2013

Drogas

Labdien, Linda!
Milzīgs prieks, ka mums sanāk iepriecināt Jūs, kad satiekam mūsu veikalos un lielākais gandarījums – saprast, ka starp mūsu pircējiem esat Jūs - tik lojāla un uzticīga kliente! Mēs ļoti centīsimies nepievilt Jūs! Pateicamies par ļoti noderīgu ieteikumu un obligāti pilnveidosimies.  

04.12.2013

Anna Anete

Zinu ka muļķigi ir tas ka man ir 11 un es rakstu uz tejieni bet mes ar mammu bieži ielukojamies veikala drogas kuldiga velejos iegadaties nagu laku bet ieraudzijusi cenu mamma nolika to nost un panema letako bet ta slanojas nezinu ko darit. draudzenes ari izmisuma jo citos veikalos ta ir vel dargaka! un turklat ziemassvetki nak davanas vajag. un jusu davana mums varetu but atlaides kosmetikai lidz 80% liels paldies ja mani uzklausisiet!

03.12.2013

Anna Zaķe

Labdien. Drogās esmu iegādāusies ļoti daudz labus un iedarbīgus produktus, bet, diemžēl, arvien biežāk nākas "iegrābties" ar preci, kas jau ir veca, vai tāda paliek drīz pēc atvēršanas. Īpaši labi tas novērojams ar skropstu tušām, kas sāk birt un slikti klājas, kad ir bijušas atvērtas labi ja mēnesi. (Esmu no tiem cilvēkiem, kas skropstu tušas maina ik pēc 3 mēnešiem, lai tās būtu svaigas un klātos vienmērīgi). Sākumā ļoti patika Colorama nagu lakas, bet vairs tās nepērku, jo tagad tās saslāņojas ne tikai pēc neilgas pastāvēšanas manā skapīti, bet jau esot veikalā. (Šādu problēmu esmu novērojusi arī Rimi stendos.) Esmu ievērojusi, ka līdzīga problēma nu jau parādījusies arī citām nagu lakām. Draudzene bija īpaši vīlusies L'Oreal nagu lakā, kura drīz vien tā saslāņojās, ka nebija vairs iespējams viņu labi uzklāt. Bet vispār priecājos par visādām akcijām un jau esmu noskatījusi pārus produktus, kas šobrīd ir izdevīgākā piedāvājumā ;)

03.12.2013

Drogas

Anna, gan preču piegādātājiem, gan mūsu darbiniekiem veikalos ir pienākums sekot preču derīguma termiņiem, tādēļ aprakstītajiem gadījumiem nevajadzētu būt. Taču iespējams laika apstākļu maiņas, temperatūras svārstību, koncentrēta apgaismojuma gadījumos produkta konsistence var mainīties. Aicinām esot veikalā pārliecināties par izvēlētās preces kvalitāti un konsultēties, ja tomēr rodas šaubas.

04.12.2013

Linda

Labdien! Es ieteiktu nespiest pārdevējas sveicināt visus ienākošos klientus, lai neveidojas situācija, kad ienāku pa durvīm, pie kases ir rinda, bet pārdevēja pāri visai rindai kliedz "Labdien!". Nešaubos, ka "Drogās" strādā labas meitenes, lielākoties arī atsaucīgas un zinošas, bet ir jūtams, ka viņas baidās no kontrolpircējiem, tādēļ ar visiem pārspīlēti sveicinās un piedāvā to akcijas preci. Pati esmu strādājusi pie kases un zinu, kā un cik nedabiski sanāk, ja priekšniecība liek darīt kaut ko tik pilnīgi lieku.

03.12.2013

Drogas

Linda, pateicamies par novērojumu. Esam pārliecināti, ka smaidīgs, pieklājīgs, zinošs un atsaucīgs personāls ir jebkura uzņēmuma veiksmīgas apkalpošanas stūrakmens. Pastāvīgi novērojam, kā klienti atplaukst smaidā un labprāt izvērš pat sarunas, ja darbinieks ir pieklājīgs un atvērts. Drogas vienmēr uzstādījušas augstus mērķus klientu apkalpošanas kultūras nodrošināšanai un daudz iegulda jauno darbinieku apmācības programmās. Dabiska un nepiespiesta izturēšanās prasa laiku un mēs ļoti vēlamies, lai katrs klients pie mums justos gaidīts.

04.12.2013

Anita

DROGAS Jelgavā Pasta ielā ir mans veikals jau ilgus gadus. Viss, ko vēlos tur ir. Bet, ja jāpasūdzas par kaut ko, tad tas ir par to, ka pēc veikala rekonstrukcijas, jau vairāku gadus iepriekš, ir ļoti ļoti neērta vieta pircējiem un arī pārdevējiem pie kases. Nav kur izlikt preces, ja iepriekšējais pircējs nav vēl samaksājis, un uz mani jāgaida nākošajam, kamēr es savus pirkumus sametu (jo negribās lai citus aizkavētu) somā, un pēc tam uz grīdas somu sakārtoju. Un vēl, nu labi, ka tagad ir velkamie grozi, jo sava soma plus vēl mazais groziņš jānes ir ļoti neērti, bet ārkārtīgi jāuzmanās, lai nesagāztu kādu plauktu. Ir ļoti šaurs, un preces vēl izliktas ejās.

03.12.2013

Drogas

Anita, Drogas veikals Jelgavā, Pasta ielā, ir pirmais reģionālais veikals, kuru atvērām ārpus Rīgas 1998.gadā. Ir tik patīkami apzināties, ka esat bijusi kopā ar Drogām visu šo 15 gadu garumā! Paldies par Jūsu komentāru. Meklējot aizvien jaunus un klientiem ērtākus risinājumus kases iekārtām, ņemam vērā lai tajos tiktu apvienotas gan tehniskās, gan funkcionālās, gan vizuālās kvalitātes. Pašlaik veikalos ir trīs dažāda veida kases iekārtas un katrai no tām ir savi plusi un mīnusi, tādēļ mēs testējam un domājam par risinājumiem.

04.12.2013

Ieva

Diemžēl šoreiz akmens Drogu dārziņā. Kosmētiku un citas dekoratīvas lietas, kuras nav jātur vistālākajā skapī Drogās vairs neiegādājos viena iemesla dēļ - visi produkti tiek nenormāli aplīmēti ar visādām drošības uzlīmēm. Tās noņemot mantas ir paliek tik neglītas! Viss ar līmi, pa pusei norauta krāsa...utt. Skats vienkārši briesmīgs!! Un tā tas vienmēr!

02.12.2013

Drogas

Ieva, dekoratīvās kosmētikas preces ir sīkas un, protams, uz tām noteiktas informācijas daudzums aizņem daudz vietas. Diemžēl, ir standarti, kurus Drogas nespēj ietekmēt – drošības uzlīmēm un svītru kodiem, produktu aprakstiem ir noteikti valsts standarti, kas diktē gan mūsu preču piegādātāju, gan mūsu atbildību un rīcību.

03.12.2013

Ineta

Labdien! Esmu no Ventspils. Bieži iepērkos Jūsu veikalos. Biezi sakrīt manas vēlmes ar Jūsu piedāvātajām akcijām. Veiksmi Jums tālāka darbībā. Man šķiet, ja atmiņa neviļ, sen atpakaļ bija iespēja pie Jums iegādāties Mahattan kosmētiku. Ja, jā, tad turpmāk neplānojat to atkal piedāvāt saviem klientiem?

02.12.2013

Drogas

Ineta, paldies par tik labiem vārdiem un atzinīgu mūsu lielā Drogas kolektīva darba novērtējumu. Aiz katras preces, aiz katras akcijas stāv nopietns kolektīva darbs mūsu mīļo klientu labā. Mēs visi tiešām cenšamies. Jūsu novērtējums ir lielākā atzinība, kas mūs visus motivēs jauniem sasniegumiem. Jūs esat ļoti vērīga! Jā, mūsu veikalos tiešām kādreiz bija pieejama minētā dekoratīvā kosmētika, taču tā vairs nav pieejama un arī Latvijā ir pieejama ierobežoti.

03.12.2013

Jekaterina

Labdien! Gribeju pajautat, kapec Drogas veikala Valmiera pardoshana vairs nav Shauma Superfruit izsmidzinamais lidzeklis matiem? Paldies.

02.12.2013

Drogas

Jā, diemžēl šī produktu līnija mūsu piedāvājumā vairs nav pieejama. Taču tā vietā iesakām izmēģināt Schauma jaunumus – izsmidzināmos līdzekļus Cream & Oil un Phyto Caffeine, kuru sastāvā ir īpaši vērtīgas un kopjošas sastāvdaļas.

03.12.2013

Laura

Labdien! Iepērkos Drogās diezgan bieži. Esmu apmierināta ar apkalpošanu, bet, pievienojoties iepriekš sacītajam, - uzbāzība ar akcijas precēm, maisiņiem dažreiz ir pat ļoti kaitinoša. Kā arī gribētos piebilst, ka ratiņiem tiešām vietas NAV! Kopumā esmu ļoti apmierināta ar piedāvāto preču klāstu un apkalpošanu. Sveicu Jubilejā! :)

01.12.2013

Drogas

Laura, paldies par apsveikumu un labajiem vārdiem, arī pozitīvo kritiku! Drogām noteikti ir ieceres pilnveidoties un mēs daudz resursu veltām veikala personāla apmācībām, profesionālai izaugsmei. Mūsu mērķis ir nodrošināt patīkamu iepirkšanos, arī sniegt pircējam tos ieteikumus, kas ļautu viņam izvēlēties nepieciešamāko un pamanīt, izmantot mūsu visizdevīgākos piedāvājumus. Vizbiežāk tieši šie piedāvājumi ir spēkā īsu brīdi, piemēram, tikai vienu dienu vai nedēļu, tādēļ tikai pircēju interesēs mūsu personāls cenšas informēt un atgādināt par aktuālo. Atvainojiet, ja kādā veikalā ir gadījies pārspīlējums. Jā, diemžēl, atsevišķos veikalos telpas ir šaurākas un no tā ir atkarīgs preču izvietojums. Pateicoties mūsu pircēju ieteikumiem, mēs jau esam ņēmuši vērā viedokļus un jau šobrīd strādājam pie vairākām veikalu vides uzlabošanas idejām. Divdesmit gadu laikā veikalu tīkls ir būtiski mainījies un attīstījies tieši pateicoties mūsu klientu vēlmēm un ieteikumiem. Nešaubāmies, ka arī nākamie 20 būs bagāti pozitīvām pārmaiņām!

02.12.2013

Laura

Labdien! Drogas ir veikals, kurš padara manu un citu ikdienu vieglāku, jo šeit var iegādāties visu, kas nepieciešams mājai, veselībai, skaistumam un daudz tādu preču ko citur nevar iegādāties. Darbinieki vienmēr ir laipni un lielākoties vienmēr piedāvā palīdzību vai vienmēr palīdzēs, kad pats pajautāsi, sasveicinās gan ieejot veikalā, gan sastopoties veikala ejās, tadejādi rodas sajūta ka esi gaidīts šeit. Patīkami ir saņemt dazādas dāvanas par konkrētiem pirkumiem. Tas, kas nepatīk ir tas, ka dažviet veikalā ir ļoti šauri. Man šķiet ja noņemtu reklāmas stendus, kas stāv eju vidū, būtu vairāk vietas, arī māmiņām ar bērnu ratiem. Tie tāpat diezgan kaitina visus, jo jāuzmanās, lai neapgāztu un vienkārši traucē, un es vispār daudzas tās preces īsti neivēroju. Būtu patīkamāk, ja pie kases nepiedāvātu papildus produktu. Daudz laimes Jums svētkos un Paldies, ka Jūs esiet mums līdzās, jo nespēju iedomāties savu dzīvi bez jūsu veikala un atsaucīgajiem darbiniekiem!!! P.S. Ceru šī sadaļa nekur nepazudīs.

01.12.2013

Drogas

Laura, sirsnīgs paldies par atzinību! Šī sadaļa ir mūsu atklāto un patieso vēlmju apliecinājums, tā nepazudīs. Mums Jūsu viedoklis tiešām ir ļoti svarīgs, jo vēlamies turpināt attīstīties visaugstākās apkalpošanas kvalitātes meklējumos. Tas nav viegli, bet mēs cīnīsimies! Ko jaunu un klientam tīkamu mēs varam izdarīt, tikai balstoties uz pircēju vēlmju vēl padziļinātāku izzināšanu. Katrs saņemtais ierosinājums vai komentārs ir solis augšup. Paldies Jums par viedokli, tas saskan ar citu jauno māmiņu izteikumiem par vairākiem veikaliem. Tāpēc, mēs jau esam motivēti pārdomām par uzlabojumiem. Sirsnīgus svētkus!

02.12.2013

Anželika

Labdien! Vai Jūs kādreiz mēģinājāt iedomāties iepirkties Jūsu veikalos (piemēram Kr.Valdemāra ielā, pie Bērnu pasaules) ar bērnu ratiem? Tās preces kas stāv uz "statīviem" pa vidu, taču neļauj to izdarīt vispār. Un manuprāt, pat nav ko runāt par invalīdu ratiem. Manuprāt nav jēgas tām piebrauktuvēm, jo iekšā tāpat iepirkties nevarēsi. Pati jau sen ar bērnu ratiem nebraucu, bet vakar mēģinot pacelt nokritušo cimdu, gandrīz apgāzu to "statīvu", tad ar grozu aiztiku to citā vietā, un kārtejo reizi atcerējos gan savas vēsturiskas dusmas, gan arī sajutos tizli - jo, protams, sargs arī uzreiz sāk šķībi skatīties. Pieļauju, ka neesmu vienīga kam ir negatīvas emocijas sakarā ar tām izliktām pa vidu precēm, un domāju, ka atsakoties no tiem mazajos veikalos, Jūs varētu pat iegūt vairāk nekā zaudēt.

01.12.2013

Drogas

Anželika, mēs novērtētējam, ka uzrakstījāt mums tik godīgu, emocijām pārpilnu komentāru! Mēs vēlamies teikt, ka Jūs esat sadzirdēta! 
Saņemot tik daudz komentāru par šo tēmu mēs sākām rīkoties un jau cītīgi strādājam pie veikalu telpu pārplānošanas un eju atbrīvošanas, kas ir realizēts jau vairākajos veikalos un mums ir milzīgs prieks par to, ka klienti to novērtē! Ļoti ceram, ka arī Jūs pamanīsiet padarīto un iepirkšanās Drogas veikalos Jums sagādās tikai prieku!

02.12.2013