Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Gita Bondare

Sveiki! Drogas ir viens no maniem iecienītākajiem veikaliem. :) Paldies! Patīk plašais sortiments, izdevīgās atlaides, izkārtojums. Tikai autiņbiksītes gan varētu izvietot tuvāk ieejai, lai mammām ar ratiem būtu vieglāk tikt. Madonas Drogās ir jaukas pārdevējas. Ar cieņu- Gita

27.11.2013

Drogas

Labdien, Gita! Paldies par jauko komentāru un mūsu produktu izkārtojuma uzslavu!
Uz doto brīdi mēs jau sākām strādāt pie veikalu pārplānošanas un eju atbrīvošanas no papildus produktu izvietojuma un ceram, ka klienti novērtēs mūsu pūles. 

27.11.2013

Vineta Kraupša

Liels paldies, ka ir tāds veikalu tīkls Drogas, kurā ir ļoti patīkami ieiet, vienmēr ir laipna apkalpošana, atsaucīgas pārdevējas, kuras palīdz, konsultējot par kādu preci. Lai Drogas būtu tikpat atsaucīgas, pārdevējas laipnas un lai visiem darbiniekiem ir laba veselība!

27.11.2013

Marite

Ļoti liels paldies par vienu plašu kasi Jēkabpils Drogas!!!

27.11.2013

Drogas

Paldies par jauko uzslavu! Esam pārliecināti, ka katrai detaļai ir nozīme, tādēļ rūpējamies, lai veikalā pavadītais laiks būtu patīkams un ērts katrā iepirkšanās procesa posmā :)

27.11.2013

Laima Uztice

Labdien! Vēlētos uzzināt, kāpēc Drogu Liepājas veikalos vairs nav iespējams iegādāties plastmasas plēvi, kas domāta mikroviļņu krāsnīm (tāda ar maziem caurumiņiem, neizkūst)? Agrāk tādu esmu pirkusi tieši "Drogās" Liepājā, Lielā ielā, tagad jau ilgstoši nav atrodama.

27.11.2013

Drogas

Labdien, Laima! 
Jūsu minētā prece mūsu sortimentā pēdējo četru gadu laikā nav bijusi, diemžēl ražotājs ir pārtraucis šī produkta ražošanu zemas popularitātes dēļ. 

28.11.2013

Liene

Labdien! Ļoti vēlētos, lai Madonas Drogās būtu zilganais balzāms vai losjons, blondajiem matiem, kā arī 12% ūdeņradis matu balināšanai. Arī vai būtu iespējams nopirkt ēnu komplektus lielus, jo tur ir maziņi (3-6 toņi). Paldies!

22.11.2013

Drogas

Ar prieku Jums ziņojam, ka arī mūsu Madonas veikala sortimentā ir Acme balzams, kas paredzēts tieši blondiem matiem! Šis līdzeklis ir izvietots matu krāsu nodaļā. Gadījumā, ja nevarēsiet to atrast – droši jautājiet mūsu veikala darbiniekiem. 
12% ūdeņraža gan sortimentā nav. Madonas veikala sortimenta paplašināšanu ar lielajiem acu ēnu komplektiem izskatīsim un realizēsim, ja radīsies tādā iespēja.

25.11.2013

Eva

Man viens jautājums - vai Drogās ir iespējams iegādāties Rimmel lūpu krāsas? Ja jā, tad pa kādu cenu? :)) Paldies par jauko apkalpošanu Rīgā, veikalā Azur :)

19.11.2013

Drogas

Eva, Rimmel dekoratīvā kosmētika, tai skaitā lūpu krāsas, Drogas veikalos ir pieejama, taču ne visos. Aicinām jautāt par interesējošo veikalu mūsu sociālo tīklu profilos vai rakstot uz drogas@drogas.lv. 

20.11.2013

Santa

Vai veikalā Drogas ir iespēja iegādāties BIO2YOU firmas produkciju? Jo meklējot informāciju internetā par vietām, kur var iegādāties, uzrāda, ka var iegādāties veikalā Drogas.

18.11.2013

Drogas

Santa, lieliska izvēle. Veikalos Drogas ir pieejami lieliskie BIO2YOU produkti!  Visu mūsu veikalu sortimentā ir ķermeņa kopšanas līdzekļi, bet sejas kopšanas kosmētika šobrīd ir pieejama 36 no mūsu veikaliem. Piemēram, Rīgā, Brīvības ielā 372 (t/c Alfa), Audēju ielā 16 (t/c Galerija Centrs) u.c., kā arī Jelgavā, Talsos, Jēkabpilī, Rēzeknē, Liepājā, Ventspilī un Daugavpilī.  Ieteiksim tuvāko, ja no minētajiem Jums neviens neatrodas tuvumā.  

19.11.2013

Luize

Man ļoti patīk Drogas piedāvātais preču klāsts, vienmēr ir labas atlaides, supper! Bet vai būtu iespējams redzēt visu piedāvājuma klāstu iekš Drogas.lv?

17.11.2013

Drogas

Luīze, mīļš paldies par sirsnīgajiem vārdiem! Jā, Drogas lepojas ar visplašāko skaistumkopšanas, higiēnas un saimniecības preču sortimentu. Pie tam, tas pastāvīgi tiek atjaunots un papildināts. Piemēram, šogad mūsu pircēji ir iepazinušies ar vairāk nekā 600 jaunām precēm. Un decembrī to būs vēl. Visi jaunākie produkti ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Savukārt, sadaļā „Tikai Drogās”, Jūs varat iepazīties ar tiem zīmoliem, kuri Latvijā ir pieejami tikai un vienīgi mūsu veikalos. Arī uz nākamo gadu ir milzīgi plāni – pārsteigt un iepriecināt Jūs, Luīze, un citus mums tik mīļos pircējus ar lieliskām novitātēm!

19.11.2013

Silvija Andersone

Ļoti žēl, ka Drogās vairs nevaru nopirkt "Ambi pur" produkciju. Tik labus gaisa atsvaidzinātājus neražo neviena cita firma.

17.11.2013

Drogas

Silvija, šī zīmola produkcija mūsu veikalos nav pieejama, taču varam piedāvāt citus produktus gaisa atsvaidzināšanai, kas kvalitātes ziņā neatpaliek - piemēram, Domol, Air Wick, Green World. Drīzumā piedāvājumā būs jaunumi - sekojiet informācijai mājas lapā.

19.11.2013

Sintija

Kuriem brendiem Drogās ir nopērkami bāzes/praimeri? Un vēl ļoti gribu pateikties par akcijām, kur iepērkoties uz kādu konkrētu summu vai produktu, dāvanā nāk klāt dāvaniņa un pavisam forši, kad tas ir kāds jauns produkts!

16.11.2013

Drogas

No sirds priecājamies, ka mūsu rūpīgais darbs, gatavojot visdažādākās akcijas un pārsteigumus mūsu mīļajiem klientiem, tiek novērtētas! Pavisam noteikti turpināsim iesākto ceļu arī turpmāk un centīsimies pārsteigt ar vēl neredzētiem jaunumiem. Savukārt bāzes ir pieejamas un nopērkamas L`Oreal Paris un Catrise dekoratīvās kosmētikas zīmoliem. Nāciet uz Drogām un mūsu konsultantes palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko.

18.11.2013

Margarita Sarkangalve

Labdien! Ja jūs kādreiz izlemsiet mainīt produktu izvietojumu veikalā Smiltenē, būtu ļoti jauki, ja bērnu preces (pamperus u.c.) lietas varētu izvietot tuvāk ieejai un kasei, jo ar mazu bērnu, ir ļoti grūti tikt līdz telpas tālākajam galam, jo vēl jāizspraucas starp plauktiem un ejām ar akcijas precēm. Daudzas mammas man pievienojas. Paldies un ceru uz sapratni!

14.11.2013

Drogas

Paldies par novērojumu un ieteikumu! Šis jautājums ir viens no aktuālākajiem, domājot par veikalu iekārtošanu un uzlabošanu. Katru gadu veicam izvērtēšanu un pamazām pārkārtojam veikalu telpas tā, lai tās būtu ērta vide nesteidzīgam iepirkšanās mirklim. 

15.11.2013

Emilija

Sveiki! Nesen pamanīju, ka pērkot Maybeline Colossal Volum Express skropstu tušu, tai dāvanā nāca ilgi kārotais Maybeline Baby Lips lūpu balzāms. Vai drīzumā to būs iespējams nopirkt atsevišķi? Gaidīšu jūsu atbildi...♥

13.11.2013

Drogas

Emilija un Polina, sirsnīgi pateicamies par ieteikumu! Esam ievērojuši, ka mūsu klientēm ir īpaša interese par šo produktu, tādēļ noteikti apsvērsim iespēju par tā ieviešanu. Taču kamēr tas nav pieejams, aicinām konsultēties ar veikala pārdevējām, kuras palīdzēs piemeklēt līdzvērtīgāko produktu.

13.11.2013

Polina

Было бы очень хорошо, если ли бы помады Baby Lips от Mэйбилин появились в ассортименте. Они есть уже по сему миру и мы единственные отстаём. На Dorgas единственная надежда. Больше нигде такое не продаётся.

10.11.2013

Ance

Sveiki! Vai jūs tuvākajā laikā neplānojat atvērt Drogas Aizkrauklē? Ļoti pietrūkst šādu veikalu, jo mazie ir ar uzcenojumu un ir grūti ko atrast.

10.11.2013

Drogas

Ļoti patīkami uzzināt, ka Aizkraukles iedzīvotāji gaida Drogas, kā arī novērtē mūsu plašo sortimentu un centienus piedāvāt interesantas akcijas, pievilcīgas cenas un pārsteigumus – Drogas ir veikals, kurā pircējs vienmēr ieraudzīs ko jaunu! Mēs arī regulāri izskatām veikalu tīkla paplašināšanas iespējas, tādēļ šāda iespēja pastāv.

11.11.2013

Margo

Labdien! Vēlējos pateikt labus vārdus par pārdevēju Oksanu Podnieci, kura strādā Drogās Stacijas laukumā. Cik esmu iepirkusies tieši pie šīs konkrētās pārdevējas, vienmēr aizeju no Drogām ar smaidu uz lūpām, jo viņa ir ļoti izpalīdzīga, atsaucīga un vienmēr laipna. Paldies! Vairāk tādu pārdevēju!

09.11.2013

Drogas

Margo, no sirds pateicamies par jaukajiem vārdiem un darbinieces augsto novērtējumu! Nodosim šo uzslavu arī Oksanai, lai motivācija sniegt vislabāko apkalpošanu būtu tikpat augsta arī turpmāk.

11.11.2013

Ineta

Man ļoti patīk jūsu veikals, tomēr ir problēma, ka ar bērnu ratiņiem nav iespējams pienākt pie precēm, man sanāk bērniņu jāatstāj pie ieejas. Tas tieši par Daugavpils veikaliem, jo pa vidu stāv tie stendiņi, kurus ar ratiņiem apiet nav iespējams, tāpēc diemžēl bieži jādodas iepirktes uz citu veikalu. Varbūt tos var pabīdīt tā lai māmiņas ar ratiem varētu paiet kaut pa vienu pusi.

08.11.2013

Drogas

Ineta, mūsu veikalu izmērus un iekārtojumu visbiežāk ietekmē katras konkrētās ēkas telpu arhitektūra un vienmēr cenšamies atrast visoptimālāko plānojumu katrā telpā, ņemot vērā plašo sortimentu. Aicinām izprast, ka šie iemesli mēdz ierobežot labiekārtošanas iespējas un var radīt zināmas neērtības pārvietojoties ar bērnu ratiņiem, taču mums nav vienaldzīga šī situācija un par to uzņēmumā tiek diskutēts. Lai atvieglotu iepirkšanās procesu, aicinām apmeklēt plašākos veikalus vai lūgt veikala personālam atlasīt nepieciešamās preces un nokomplektēt pirkumu.

11.11.2013

Kristīne

Pievienojos Lindai!!! Arī es labprāt vēlētos redzēt visas preces ar to cenām un aprakstiem iekš drogas.lv. Paldies!

07.11.2013

Drogas

Linda un Kristīne, informācija par produktu cenām vienmēr ir pieejama sadaļā "Avīze", kā arī citās mājas lapas sadaļās (piemēram, "Akcijas"). Savukārt sadaļā "Jaunie produkti" izmantojam iespēju stāstīt par pašu produktu, vairāk uzsverot tā vērtīgās īpašības, sniegto ietekmi un pielietojumu. Taču vēlamies pateikties par ierosinājumu – noteikti apsvērsim iespējamos risinājumus.

08.11.2013

Julija

Здравствуйте! Я хочу спросить у вас в магазине есть ментоловый блеск? И продукция от ''Aussie''?

06.11.2013

Drogas

В ассортименте Drogas множество блесков для губ с различными дополнительными эффектами – ухаживающие, с различными вкусами и ароматами, и с очень широким диапазон тонов. К сожалению средств для ухода за волосами Aussie в нашем ассортименте еще не запланировано.

08.11.2013

Elizabete

Sveiki! man ļoti patīk jūsu veikali un tajos piedāvāto preču klāsts. Vienmēr ejot iepirkties par 100% zinu, ka atradīšu visu nepieciešamo, bet es ļoti vēlētos , lai būtu pie kosmētikas stendiem iespējams apgaismojums, kas pēc iespējas vairāk pietuvināts dabīgajam apgaismojumam, lai arī dabīgajā apgaismojumā nopirktā prece atbilstu un izskatītos labi. Paldies par jūsu veikaliem un veiksmi turpmākajos darbos!

06.11.2013

Drogas

Elizabete, ir ļoti jauki dzirdēt, ka novērtējat mūsu centienus vienmēr rūpēties par jaunumiem sortimentā, īpaši pievilcīgām cenām un piedāvājumiem. Izvēloties dekoratīvo kosmētiku, it īpaši tonālos krēmus un pūderus, apgaismojums ir pat ļoti būtisks. Diemžēl ne visu zīmolu stendos apgaismojums ir pietuvināts dienasgaismai, tādēļ, ja tas ir iespējams, iesakām kosmētiku testēt uz rokas ādas un apskatīt izvēlēto toni pie loga vai durvīm. Esam arī pārliecināti, ka mūsu pieredzējušās konsultantes spēs ieteikt tieši Jūsu ādai piemērotāko kosmētikas produkta toni.

08.11.2013

Linda

Labdien! Es labprāt vēlētos redzēt visas preces ar to cenām un aprakstiem iekš drogas.lv. Paldies!

06.11.2013

Drogas

Linda un Kristīne, informācija par produktu cenām vienmēr ir pieejama sadaļā "Avīze", kā arī citās mājas lapas sadaļās (piemēram, "Akcijas"). Savukārt sadaļā "Jaunie produkti" izmantojam iespēju stāstīt par pašu produktu, vairāk uzsverot tā vērtīgās īpašības, sniegto ietekmi un pielietojumu. Taču vēlamies pateikties par ierosinājumu – noteikti apsvērsim iespējamos risinājumus.

08.11.2013