Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Linda

Labdien! Es labprāt vēlētos redzēt visas preces ar to cenām un aprakstiem iekš drogas.lv. Paldies!

06.11.2013

Drogas

Linda un Kristīne, informācija par produktu cenām vienmēr ir pieejama sadaļā "Avīze", kā arī citās mājas lapas sadaļās (piemēram, "Akcijas"). Savukārt sadaļā "Jaunie produkti" izmantojam iespēju stāstīt par pašu produktu, vairāk uzsverot tā vērtīgās īpašības, sniegto ietekmi un pielietojumu. Taču vēlamies pateikties par ierosinājumu – noteikti apsvērsim iespējamos risinājumus.

08.11.2013

Marta

Labdien! Man ļoti patīk jūsu veikals, priecājos, ka paplašināt savu klāstu. Šodien pamanīju, ka kopā ar Maybelline skropstu tušu piedāvājat ''baby lips', bet vai būs arī šo lūpu balzamu krāsainā versija ar pigmentu?

05.11.2013

Drogas

Marta, mēs regulāri papildinām produktu klāstu, tādēļ priecājamies dzirdēt aizvien jaunus ierosinājumus. Tieši par šo lūpu krāsu jau vairākkārt esam saņēmuši interesi, bet diemžēl pagaidām šo zīmolu vēl nepiedāvāsim. 

07.11.2013

Pēteris

Piebiedrojos Gunitas rakstītajam. Kad beidzot Drogu veikalos no ejām noņems "pieminekļus" ar precēm. Jebkura veikalā ieejot, visur tas pats, visur uz ejām pielikti tie "pieminekļi" kurus baidies apgāzt vai pat normāli paiet garām. Kaut gan ko es te saku, vai tad jums tas svarīgi, ja pat elementāru atbildi uz to nevarat sniegt. Kāda tad te kopīga veidošana sanāk?!

04.11.2013

Drogas

Vēlamies apliecināt, ka katrs saņemtais komentārs vai ierosinājums ir svarīgs un palīdz labāk iepazīt un izprast mūsu klientu vajadzības. Arī jautājums par telpu platību regulāri tiek izskatīts un nepārtraukti tiek meklēti risinājumi veikalu labiekārtošanai. Gunitas pieminētais veikals Sarkandaugavā, kā arī vēl daži citi, tiešām ir starp mazākajiem veikaliem. Un jāatzīst, ka mazāka izmēra veikalos produktu koncentrācija var radīt neērtības pārvietojoties. Tajā pašā laikā šāda akcijas produktu izvietošana stendos nodrošina ātrāku un ērtāku iepirkšanos, jo priekšplānā vienmēr redzami īpaši izdevīgi un biežāk lietotie produkti.

06.11.2013

Anna

Sveiki! Kāpēc veikaliem Drogas ir tā lielā uzbāzība pie kases, man tas ļoti kaitina, ka aizeju pie kases piedāvā avīzi, vēl papildus ko, bet ja cilvēks nevēlas? Esmu saskārusies, ka ļoti daudzi cilvēki uz šo ir ļoti agresīvi un uz pārdevēju pat bļauj, ka neko nevajag. Es saprotu, ka tas viņiem ir jādara, bet tajā laikā pārdevējam noteikti nav labs noskaņojums.

04.11.2013

Drogas

Anna, vismaz Drogas komandai reizēm šķiet, ka dzīvojam gadsimtā, kurā pat laiks rit ātrāk un viss notiek steigā. Mūsu veikalu personāls atgādina un informē par tieši tobrīd aktuālajiem piedāvājumiem, kuriem ir īpaši draudzīgas cenas ierobežotā laika posmā. Jā, diemžēl mūsu pārdevējām nākas uzklausīt visdažādākos viedokļus, tādēļ aicinām būt saprotošiem un smaidīgiem ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā. 

06.11.2013

Sintija Lapiņa

Sveiki! Vēlējos uzzināt, vai Drogas veikalos tuvākajā laikā plānots pārdot Wet n Wild kosmētiku. Paldies jau iepriekš :)

03.11.2013

Drogas

Sintij, pašlaik šādu zīmolu neplānojam, taču ļoti ceram, ka šiem produktiem būs iespējams atrast līdzvērtīgus. Turklāt mūsu sortiments regulāri tiek papildināts ar jauniem produktiem, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem sadaļā "Jaunie produkti".

05.11.2013

Sintija

Labdien! Ko nepieciešams darīt, ja Drogas karte ir nozaudēta???

03.11.2013

Drogas

Kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā nekavējoties par to ir jāpaziņo, zvanot uz informatīvo bezmaksas tālruni +371 80008030 darba dienās no 9:00 līdz 18:00, vai nosūtot elektronisku vēstuli uz e-pasta adresi drogaskarte@drogas.lv. Jūs varat patstāvīgi bloķēt karti mājas lapā www.drogas.lv, ja Jūs izveidojāt Drogas kartes īpašnieka profilu. Pēc paziņojuma par nozaudēto karti saņemšanas tā tiks bloķēta ne vēlāk kā nākamajā darba dienā.

05.11.2013

Anna Kučika

Здравствуйте! Я хочу спросить у вас в магазине есть тональный шампунь?

02.11.2013

Drogas

У нас в ассортименте есть красящие шампуни и тонирующие желе. Более подробно в ассортименте таких товаров вам помогут разобраться наши работники в ближайшем магазине Drogas.

05.11.2013

Margarita

Vēlos uzslavēt abu Rēzeknē esošo "Drogas" veikalu darbinieces - vienmēr laipnas, smaidīgas un atsaucīgas meitenes, kas spēj sniegt gan padomu, gan palīdzīgi roku nepieciešamās preces atrašanā. Pat ja veikalā nav meklētā prece, vienmēr cenšās atrast tai alternatīvu. Lai viņiem veicās darbā arī turpmāk!

01.11.2013

Natalija Strazde

Labdien, es ļoti bieži apmeklēju jūsu veikalu uz Brīvības 434 (Jugla). Es vēlos uzslavēt apkalpojošo personālu, visi darbinieki apkalpo augstā līmenī, visi ir ļoti atsaucīgi un laipni. Paldies!

28.10.2013

Drogas

Nātālij, pateicamies par sirsnīgajiem vārdiem! Pārliecināsimies, lai par tiem uzzina arī veikala personāls :)

30.10.2013

Gunita

Man, kā ik vienai sievietei, ļoti patīk iepirkties Drogās, regulāri apmeklēju Sarkandaugavas Drogas, taču neapmierina veikala šaurība, tadēļ cenšos veikalā lieki neuzkaveties, jo vairākiem cilvēkiem apskatot preci, nav vietas apgriezties, rodas bailes kaut ko no plaukta neaizķert un neapgāzt. Labprāt uzkavētos veikalā ilgāk un izpētītu sortimentu rūpīgāk, bet iepriekš minētais neveicina to darīt. Un vēl ja ienāk kāda māmiņa ar ratiem, garām paiet nav iespējams, kur nu vēl tikt pie vajadzīgās preces.

27.10.2013

Drogas

Gunita, veikalu Drogas platību un iekārtojumu lielā mērā nosaka katras konkrētās ēkas un telpu arhitektūra. Turklāt mūsu veikalos vienkopus ir nopērkami vairāk nekā 10 000 dažādu produktu. Tādēļ jāatzīst, ka ne vienmēr ir iespējams tos ērti izvietot. Ja iespējams, aicinām apmeklēt veikalus Drogas tirdzniecības centros vai izmantot atsaucīgā personāla palīdzību atlasot nepieciešamās preces.

29.10.2013

Līva Anna

Vai ir iespēja, ka Balvos varētu atvērt Dogas veikalu?

27.10.2013

Drogas

Ļoti patīkami uzzināt, ka Balvu iedzīvotāji gaida Drogas! Mēs regulāri izskatām veikalu tīkla paplašināšanas iespējas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan mazpilsētās, tai skaitā arī Balvos. Tādēļ šāda iespēja pastāv. 

28.10.2013

Oksana

Добрый день! Очень нравиться ваш магазин. Но меня давно мучает один вопрос: ПОЧЕМУ С ПОЛОК ВАШЕГО МАГАЗИНА ПРОПАЛА КОСМЕТИКА GREEN MAMA??? На сайте производителя указано, что продукцию можно приобрести в сети магазинов Drogas. Многие поклонницы этой косметики задают этот вопрос. И им Green Mama отвечает,что Drogas давно не делал заказы. Но почему??? Ведь эта косметика стоит на 3-м месте в рейтинге эко-косметики!!! Заранее благодарю.

26.10.2013

Drogas

Оксана, этого бренда нет в ассортименте Drogas уже в течение нескольких лет, и, к сожалению, информация на домашней странице производителя неверна. Мы послали запрос на внесение исправлений представителю производителя, чтобы более не вводить клиентов в заблуждение. Спасибо что обратили наше внимание на этот вопрос.

28.10.2013

Alise Liepina

Labdien! Vai jūs varētu pateikt, kad Latvijā būs pieejamas Maybeline NewYork "Baby Lips"?

26.10.2013

Drogas

Pašlaik minēto zīmolu neplānojam piedāvāt klientiem, taču esam pārliecināti, ka šiem produktiem ir iespējams atrast līdzvērtīgus.

28.10.2013

Marta

Kurš no Drogas veikaliem Rīgā ir vislielākais (pēc platības)? :)

25.10.2013

Drogas

Visplašākie veikali atrodas tirdzniecības centros, piemēram, Alfa, Spice, Galerija Centrs, Azur, Mols.

28.10.2013

Laura

Kāpēc manai Drogas kartei kad reģistrējos parādās, ka man jāievada savs kods, bet to neņem pretīm, jo kā man raksta tas jau ir reģistrēts? 

25.10.2013

Drogas

Laura, lūdzu atrakstiet savu kontaktinformāciju, uzvārdu un Drogas kartes numuru šeit https://www.drogas.lv/lat/drogas_karte/sazinieties_ar_mums/

25.10.2013

Annija-Anna

Man ļoti patīk Jūsu veikals. :) Novēlu Jums labus klientus un lai Jums katra darba diena ir pozitīva un veiksmīga.

23.10.2013

Sintija

Sveiki! 1. gribēju uzzināt, vai DROGAS būs pieejama REVLON kosmētika ? 2. vai būs iespēja mājaslapā reģistrēties un saņemt epastā vai telefonā ziņas par topošajām atlaidēm sev interesējošajiem produktiem ? 3. kurš ir lielākais DROGAS veikals rīgā, kur ir pieejama visplašākā (dekoratīvās kosmētikas) produkcija ? 4. vai pastāv iespēja izveidot iespējamas atlaides kad ir dzimšanas diena (piemēram -15% kādam konkrētam zīmolam, vai produkcijai) ? 5. pēc kāda principa jūs izliekat atlaides ? 6. ļoti patīkami, kad pērkot kādus konkrētus produktus, var saņemt pie kases arī balviņas :) galu galā vēlos pateikties, ka ir tāds veikals kā DROGAS. tas patiesi ir mans mīļākais veikals un algas dienā spēju tur atstāt gandrīz visu algu :)

22.10.2013

Drogas

Labdien, Sintija! Mums ir patiess prieks, ka novērtējat Drogas komandas centienus lutināt mūsu mīļos pircējus ar visplašāko sortimentu, kvalitatīvām precēm, pievilcīgajām cenām un dažādiem patīkamiem pārsteigumiem.

Dekoratīvās kosmētikas Revlon tirdzniecība tuvākajā laikā mūsu veikalos nav plānota. Bet mēs lepojamies, ka Drogās ir visplašākais dekoratīvās kosmētikas zīmolu un sortimenta vienību piedāvājums Latvijā, sevišķi lielākajos veikalos tirdzniecības centros un Rīgas centrā, piemēram, K.Barona vai K.Valdemāra ielā. Toņu paletes ir plašas un tās pastāvīgi papildinās un mainās, pakārtojoties sezonalitātei, tehnoloģiju attīstībai un jaunākajām modes tendencēm. Nešaubāmies, ka no šī plašā klāsta atradīsiet sev vispiemērotākos produktus. Veltiet laiku izpētei un noteikti eksperimentējiet! Koša un jauna lūpu krāsa taču spēj mainīt noskaņojumu!

Akcijas notiek nepārtraukti – Drogas ir veikals, kurā vienmēr pircējs ieraudzīs ko jaunu. Bet īpaši mēs lutinām mūsu Pastāvīgā Klienta kartes īpašniekus, kas papildu akcijām regulāri saņem īpašus piedāvājumus un jaunākās ziņas par piedāvājumiem mūsu veikalos. Ja neesat Drogas kartes īpašniece vai arī vēl neesat to reģistrējusi, tad izdariet to mūsu mājas lapā https://www.drogas.lv/lat/drogas_karte/autorizeties/ Uz tikšanos Drogās!

24.10.2013

Liga Ozola

Ļoti patīkami, kad ir šāds veikals Drogas. Tur var pavadīt ilgu laiku, ir patīkamas atlaides. Un ļoti pieklājīgas, smaidīgas un patīkamas pārdevējas Tukumā..

21.10.2013

Dārta

Man Drogas ir kā mazais paradīzes stūrītis zemes virsū,tur nemanāmi paiet laiks priecīgs noskaņojums garantēts :)

20.10.2013

Alina Ignāta

Cien. Iveta! Es nepiekrītu Jums. Pati strādāju Drogās un ļoti labi zinu, ka šajā uzņēmumā strādā sievietes ar 1 vai 2 bērniem, un viņas ir daudz vecākas par mani vai par veikala vadītāju.

18.10.2013