Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Dārta

Man Drogas ir kā mazais paradīzes stūrītis zemes virsū,tur nemanāmi paiet laiks priecīgs noskaņojums garantēts :)

20.10.2013

Alina Ignāta

Cien. Iveta! Es nepiekrītu Jums. Pati strādāju Drogās un ļoti labi zinu, ka šajā uzņēmumā strādā sievietes ar 1 vai 2 bērniem, un viņas ir daudz vecākas par mani vai par veikala vadītāju.

18.10.2013

Liene Pujāte

Vai veikalā Droga' nebūtu iespējams ieviest MAC kosmētiku? Tas būtu ļoti jauki, jo pašlaik Latvijā (cik es zinu) nav šīs kosmētikas, un tādēļ jādodas ir uz Angliju vai Ameriku...

17.10.2013

Drogas

Liene, šis zīmols lielākajās pasaules valstīs tiek piedāvāts no Drogām atšķirīga formāta veikalos, tādēļ tuvākajā laikā šī zīmola kosmētika mūsu veikalos netiks piedāvāta. Bet esam pārliecināti, ka šiem produktiem ir iespējams atrast līdzvērtīgus.

18.10.2013

Iveta Karklina

Drogas ir viens no veikaliem, kurā bieži vien iegriežos, jo ir jaukas atlaides un parsteigumi. Taču ir arī jautājums, vai jūsu kolektīvā ir tikai jaunas un nepieredzējušas meitenes, bet mātes kuram ir bērni jūsu kolektīva vietas nav.

16.10.2013

Drogas

Iveta, priecājamies dzirdēt jaukos atzinības vārdus par mūsu veikaliem un izdevīgajiem piedāvājumiem – tos gatavojam tiešām rūpīgi, izmantojot daudzu gadu garumā iegūtās zināšanas par klientu vēlmēm un klientu ierosinājumus. Atbildot uz Jūsu jautājumu, tāpat kā jebkurā citā Latvijas un pasaules uzņēmumā, arī mūsu uzņēmumā vairāk nekā puse darbinieku apvieno karjeru ar rūpēm par ģimeni. Personāla atlasi veicam, vērtējot tikai katras personas rakstura iezīmes, prasmes un kompetences. 

18.10.2013

Līga Kaigorodova

Labdien! Man vajag aptaujai:) Kur radās pirmās Drogas? Latvijā vai ārzemēs?

15.10.2013

Drogas

Sveika, Līga!

Šogad Drogas svinēs 20 jubileju – Latvijā pats pirmais veikals Drogas tika atvērts 1993. gada 10. decembrī, Rīgā, Dzirnavu ielā 57 – ēkā, kuras augšstāvos pašlaik atrodas mūsu birojs. Pirmais veikals Lietuvā tika atklāts 2001. gadā, Viļņā. Kopumā pašlaik Baltijā ir 129 veikali Drogas.

Pirmais veikals Drogas bija pirmais pašapkalpošanās veikals ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 1993. gadā tas bija pārsteidzošs jaunums tirdzniecībā. Īpašnieki, domājot par veikala nosaukumu, izvēlējās senu latviešu vārdu – „drogas” ar ko līdz pat šim apzīmējam kaltētus ārstniecības augus un to daļas. Sākotnējais logotips bija zāles zaļā krāsā, no vijīgiem, augus atgādinošiem burtiem. Veikals piedāvāja pašas nepieciešamākās ikdienas lietas, tikai mazākā apjomā nekā tas ir tagad. Sākotnēji veikalos Drogas uzsvars tika likts uz saimniecības un higiēnas precēm, galantēriju un matu kopšanas līdzekļiem, taču šodien mūsu klāstā ir vairāk nekā 10 000 dažādu preču skaistumam, veselībai un mājai! Turklāt mēs ļoti lepojamies, ka varam piedāvāt vairāk nekā 2000 īpašus produktus, kuri ir nopērkami tikai Drogās. Mūsu jubilejas gadā īpaši gaidām atmiņas, stāstus, apsveikumus un ierosinājumus, kas ļautu turpināt attīstību un izvirzīt aizvien augstākus mērķus, kas ļautu sniegt mūsu dārgajiem klientiem vislabāko apkalpošanu!

Vairāk par mūsu uzņēmumu var izlasīt mūsu mājas lapas sadaļā "Par mums".

18.10.2013

Zane

Labdien! Vēlos uzslavēt veikala Rīgā, Kr.Barona ielā 4 "Drogas" kolektīvu. Pārdevējas vienmēr ir laipnas un smaidīgas, kas man kā pircējam ir ļoti svarīgi. Paldies, ka Jūs esat!

11.10.2013

Irina

Добрый день, Очень нравится ваш магазин - много лет являюсь вашим клиентом. К сожалению последнее время (несколько лет) сотрудники магазинов все более некомпетентны - конечно, увеличивается количество товаров - становится сложнее ориентироваться не только покупателям, но и продавцам. Одно разочарование - не могут помочь в выборе бытовой химии/декоративной косметике, так как не знают сами свой представленный товар. Самый частный ответ от персонала - не знаю. С другой стороны, портится впечатление от самих девушек, часто не ухоженные - предлагают косметику для ухода. Спасибо!

09.10.2013

Drogas

Спасибо за комментарий. Качество обслуживания клиентов является приоритетом предприятия, поэтому мы много усилий посвящаем обучению сотрудников. Каждый проходит определенный курс обучения, в течение которого получает знания об обслуживании клиентов и ассортименте.

Работа с персоналом происходит и в магазине, и в офисе, и вместе в нашими поставщиками. Предприятие вкладывает значительные ресурсы в образовательные программы, поскольку мы стремимся обеспечить наилучший сервис обслуживания клиентов. Поэтому, будем Вам благодарны если укажете нам магазин или сотрудника, на которого необходимо более обратить внимание в плане подготовки к работе с клиентами.

10.10.2013

Elza

Labdien! Drogas ir tas veikals kur ieperkos, bet man nepatik ne ta uzbaziba! Loti tracina! Ka ari jaunai iekartojums, ta ir kase, ja ir abas kases un abie klientiem ir daudz preces, tad nav vietas! Nav padomats par to! Bija becas kases, loti patika!

09.10.2013

Drogas

Elza, paldies par viedokli un priecājamies uzzināt, ka mūsu veikali ir iecienīta Jūsu iepirkšanās vieta. Kases iekārtas laika gaitā esam mainījuši vairakkārt, allaž meklējot modeli, kurā būtu apvienotas gan tehniskās, gan funkcionālās, gan vizuālās kvalitātes. Pašlaik veikalos ir trīs dažāda veida kases iekārtas un katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Mēs noteikti ņemsim vērā pircēju viedokli, uzlabojot vai izvēloties jaunas. 

10.10.2013

Ilze Lipstoka

Labdien, Drogas! Esmu Jūsu uzticīga pircēja jau vairākus gadus. Šogad, kļūstot par māmiņu ar nožēlu secinu, ka ar ratiem nevaru iepirkties, jo vienkārši veikala ejas ar ratiem nav izbraucamas. Domāju,ka cilvēki ar īpašām vajadzībām, arī sastopas ar šo problēmu.

09.10.2013

Drogas

Ilze, paldies, ka esat mūsu klients. Ir patīkami dzirdēt, ka veikali Drogas ir Jums tīkama iepirkšanās vieta. Mums gribētos cerēt, ka tas ir arī mūsu ļoti plašā sortimenta dēļ. Jāatzīst, ka mazāka izmēra veikalos produktu koncentrācija var radīt neērtības, pārvietojoties ar bērnu ratiņiem, tādēļ, ja nav iespējas apmeklēt vislielākos veikalus lielajos tirdzniecības centros, mūsu veikala personāls ātri atradīs iecerētos produktus un atnesīs tos Jums līdz pat kasei. Noteikti jautājiet!

10.10.2013

Zaiga

Pati pārsvarā iepērkos Jēkabpils Drogās. Viss ir labi, tik tas, ka ejas tiešām ir ļoti šauras, bet toties visas meitenes vienmēr ir laipnas un ļoti atsaucīgas,kas ir liels + . Patīk iepirkties tieši Drogās!

07.10.2013

Ilze

Vēlos lūgt padomāt par savu preču izvietošanu tieši Liepājas drogas..... jaunajām māmiņām ar ratiņiem diemžēl ir bezcerīgi iepirkties šajos veikalos...visas eja ir vnk aizkrautas :(....... nesaprotami- ja jau akcijas preces ir plauktos kāpēc tieši šis pašas preces jāizvieto ejas laukumos...:(. īpaši Klaipēdas ielas xl salas un rietumu centra esošajās drogās......tādēļ atliek vien skumji doties garām šim veikalam un nepieciešamās preces meklēt citur.... :(... bet man tik ļoti patik jūsu veikali.....nu lūdzu- vei tiešam nevar meklēt variantus........

03.10.2013

Drogas

Ilze, ir tik patīkami dzirdēt, ka Jums patīk Drogas! Mēs rūpējamies, lai produktu klāstā vienmēr būtu jaunumi un būtu iemesls atgriezties mūsu veikalos vēlreiz! Jā, diemžēl Liepājas tirdzniecības centros mūsu veikali ir šaurāki nekā pilsētas centrā. Mums ne vienmēr ir iespēja izvēlēties ideālas telpas veikala atvēršanai. Taču Drogas nedrīkst pievilt to klientu cerības, kuriem vissvarīgākais šķiet mūsu plašais sortiments, tāpēc cenšamies atrast visoptimālāko plānojumu katrā konkrētā telpā. Jāatzīst, viedokļi par akcijas produktu izvietojumu stendos ir dažādi – virkne pircēju priecājas, ka tas paātrina un atvieglo iepirkšanos, jo ir pamanījuši, ka priekšplānā vienmēr redzami īpaši izdevīgi piedāvājumi. Ļoti vēlamies palīdzēt, tādēļ, ja nav iespēja iegriezties visplašākajā veikalā Liepājā Lielā ielā 12 vai atnākt kopā ar vēl kādu, kurš uz mirkli pieskatītu mazulīti, tad iesakām izveidot mājās iepirkšanās sarakstu un droši lūgt Drogas veikala personālam nokomplektēt pirkumu. Kurzemnieces ir jaukas un mūsu pārdevējas palīdzēs!

04.10.2013

Liene

Sveiki! Vai kādreiz varētu būt iespējams Drogas iegādāties NYX, e.l.f. un Make up forever kosmētiku?

29.09.2013

Drogas

Liene, minētie zīmoli pasaulē tiek piedāvāti no Drogām atšķirīga formāta veikalos. Latvija nav izņēmums, tāpēc šie zīmoli vismaz tuvākajā laikā Drogās netiks piedāvāti.

30.09.2013

Samanta

Labdien. Es vēlētos aizstāvēt Drogas un ieteikt cien. Santa Pērkone paskatīties čekā pirms izteikt pretendzijas. Jā, kasieres noskenē mazo bezmaksas maisiņu, bet tas 0,01 santīms ČEKA BEIGĀS tiek parādīts kā nomīnusits. Kāpēc cilvēki ir tik nevīžīgi? Liels PALDIES Drogām, ka jūs mums esat. Mīļākais veikals ar profisionāliem darbiniekiem :)

26.09.2013

Agnese Rozenberga

Labdien! Valmierā atrodas divi Drogas veikali- viens Rīgas ielā, otrs Meža ielā. Mežā ielā veikals superīgs- var mierīgi izstaigāt, toties veikals Rīgas ielā ir vienkārši, nezinu kā pat nosaukt, neparocīgs? Veikala telpas pašas par sevi ir tik šauras, ka ir principā neiespējami izmainīties diviem cilvēkiem. Nemaz nerunājot par to, ka pie dekoratīvās kosmētikas stendiem diviem cilvekiem nav vienlaicīgi iespējams normāli piekļūt, rodas "sastrēgums," kas saukārt kavē ne tikai klienta laiku, bet arī veikala darbību. Veikals atrodas principā pašā Valmieras sirdī, kur arī vairāk apgrozās iedzīvotāji dodoties savās ikdienas gaitās. Varbūt pašā centrā būtu iespēja veikalam savu darbību turpināt plašākās telpās?

26.09.2013

Drogas

Agnese, 2000. gadā Drogas savu pirmo veikalu atvēra pašā Valmieras centrā – ļoti ērti pieejamā vietā Rīgas ielā 20. Šo 13 darba gadu laikā veikals ir ieguvis ievērojamu pastāvīgo klientu skaitu ar noteiktiem iepirkšanās ieradumiem. Jā, mājas arhitektūra nosaka veikala labiekārtošanas iespējas. Bet mēs no sirds ceram, ka klienti novērtē plašo produktu klāstu, kurš ir pieejams, neskatoties uz ierobežojumiem telpā.

Domājot par klientu ērtībām, neskatoties uz pilsētas apjomiem, 2004. gadā Drogas pieņēma lēmumu atvērt Valmierā vēl vienu veikalu – plašākās telpās Meža ielā 7, lai rāmas un plašas piepirkšanās cienītājas, arī jaunās māmiņas varētu nesteidzīgi izvēlēties sev tīkamāko Drogas plauktos.

26.09.2013

Iveta

Kapec vairs neraksta cik palicis lidz 20 gadu jubilejai? Vai kaut kur to var paskatities?

25.09.2013

Drogas

Ir tik patīkami uzzināt, ka Drogas 20 gadu jubilejas atskaites pulkstenis patīk! Drīzumā tas atgriezīsies, jo arī mēs gaidām Drogas dzimšanas dienu! 

25.09.2013

Mara

Sveiki ! Vai neesat domajusi par to,ka veikala ejas vajag drusku platakas ?Man kaa maminai ar zidaina ratiniem pa Jusu veikalaiem parvietoties nav reali :( !

25.09.2013

Drogas

Māra, mēs saprotam, ka mazākajos veikalos ar bērnu ratiņiem pārvietoties ir neērti. Mums nav vienaldzīga šī situācija un par to uzņēmumā tiek diskutēts. Mēs vēlētos Jums atvieglot iepirkšanos – aicinām lūgt veikala personālam atlasīt Jums nepieciešamās preces un nokomplektēt pirkumu. Ja mājās sagatavosiet sarakstu un interesēsieties par jaunajiem produktiem vai akciju, iepirkšanās būs gan ērtāka, gan izdevīgāka.

25.09.2013

Santa Pērkone

Labdien! Ļoti bieži iepērkos Drogās. Jums ir rakstīts, ka Mazais Drogas maisiņš ir bez maksas, bet kāpēc pārdevēja noskenē maisiņu par 0.01 santimu? Lūdzu vai nu noņemtiet reklāmu vai uzrakstiet pareizi, lai nekrāptu cilvēkus.

25.09.2013

Drogas

Santa, mazie maisiņi Drogās ir bez maksas. Lūdzu, uzmanīgi apskaties savu čeku: tajā ir fiksēts, ka maisiņš ticis izsniegts Ls 0,01 vērtībā un turpat tālāk čekā ir arī norādīts, ka par šo maisiņu netiek maksāts, jo Ls 0,01 uzrādīts ar „mīnusa” zīmi, tātad tiek atņemts no pirkuma summas. Tā ir vispārpieņemta prakse tirdzniecībā un šādā veidā mēs varam veikt izdalīto maisiņu uzskaiti.

25.09.2013

Līga

Mani nekaitina tas, ka Drogas pārdevējām, pie kases, liek piedāvāt galīgi nepiemērotas preces pircējiem, bet uztveru to ar līdzjūtību pret pārdevējām, jo tas neatbilst mūsu mentalitātei. Piedāvājumi pie kases ir ļoti ikdienišķas preces, kuras visiem mājās ir un, ja aizmirsīšu nopirkt šodien nopirkšu rīt.

23.09.2013

Drogas

Nikola un Līga, Drogas īpašie piedāvājumi pie kases sniedz iespēju pircējam iegādāties ikdienā visnepieciešamākās preces par ļoti, ļoti pievilcīgām cenām. Ja piedāvājums ir spēkā tikai īsu brīdi, klienta interesēs uzmanība tiek pievērsta cenai.

Drogas pieredze rāda, ka ne tikai sievietes rūpējas par mājsaimniecību un savas otrās pusītes vajadzībām, iegādājoties preces vīriešiem, bet arī kungi iepērk visdažādākās nozīmes un pielietojuma produktus. Mūsu sieviešu kolektīvu vienmēr nošarmē šādi pircēji! 

23.09.2013

KRISTINE

Labprāt redzētu vairāk krievu, baltkrievu kosmētiku kā piemēram B&V.

23.09.2013

Paula

Labdien! Pēdējā laikā jūsu veikalos vairs "Farmasi" stendos neredzu "Happy face" kompakto pūderi. Tas, izmēģinot arī vairākus krietni vien dārgākus sejas pūderus, bija kļūvis par manu favorītu. Vai ir pārtaukta ta iepirkšana?

21.09.2013

Drogas

Paula, Farmasi dekoratīvās kosmētikas produktus Drogas drīz izņemts no sortimenta. Taču labā ziņa ir tā, ka šogad ražotāji ir ļoti aktīvi un Drogās vienuviet ir ne tikai visplašākais dekoratīvās kosmētikas piedāvājums Latvijā, bet tas nepārtraukti mainās un papildinās ar ļoti interesantiem jaunumiem. Ceram, ka uzmanīgāk papētot un izmēģinot, tomēr būs iespējams atrast sev piemērotāko kompakto pūderi. 

21.09.2013