Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Paula

Labdien! Pēdējā laikā jūsu veikalos vairs "Farmasi" stendos neredzu "Happy face" kompakto pūderi. Tas, izmēģinot arī vairākus krietni vien dārgākus sejas pūderus, bija kļūvis par manu favorītu. Vai ir pārtaukta ta iepirkšana?

21.09.2013

Drogas

Paula, Farmasi dekoratīvās kosmētikas produktus Drogas drīz izņemts no sortimenta. Taču labā ziņa ir tā, ka šogad ražotāji ir ļoti aktīvi un Drogās vienuviet ir ne tikai visplašākais dekoratīvās kosmētikas piedāvājums Latvijā, bet tas nepārtraukti mainās un papildinās ar ļoti interesantiem jaunumiem. Ceram, ka uzmanīgāk papētot un izmēģinot, tomēr būs iespējams atrast sev piemērotāko kompakto pūderi. 

21.09.2013

Nikola

Mani ļoti kaitina tas, ka Drogu pārdevējām, pie kases, liek piedāvāt galīgi nepiemērotas preces pircējiem. Piemērs: Man pazīstamam vīrietim, 60 gados, piedāvāja skropstu tušu.

20.09.2013

Drogas

Nikola un Līga, Drogas īpašie piedāvājumi pie kases sniedz iespēju pircējam iegādāties ikdienā visnepieciešamākās preces par ļoti, ļoti pievilcīgām cenām. Ja piedāvājums ir spēkā tikai īsu brīdi, klienta interesēs uzmanība tiek pievērsta cenai.

Drogas pieredze rāda, ka ne tikai sievietes rūpējas par mājsaimniecību un savas otrās pusītes vajadzībām, iegādājoties preces vīriešiem, bet arī kungi iepērk visdažādākās nozīmes un pielietojuma produktus. Mūsu sieviešu kolektīvu vienmēr nošarmē šādi pircēji! 

20.09.2013

Vija

Labdien! Man ir jautājums, kur paliek naudiņa par dāvanu kari, ja tai ir beidzies derīguma termiņš un to neatprečo???

20.09.2013

Drogas

Papīra dāvanu kartes neizmantotā vērtība netiek uzkrāta – pēc derīguma termiņa beigām tā vairs nav derīga. Papīra dāvanu karti var atprečot vienā pirkuma reizē, tādēļ iesakām izvēlēties košās Drogas plastikāta dāvanu kartes, jo to vērtību ir iespējams izmantot vairākās pirkumu reizēs.

20.09.2013

Ļena S.

Добрый день! Поздравляю с запуском новой страницы. Являюсь Вашим постоянным клиентом уже много лет. Из последнего: Замечено, что ассортимент в некоторых магазинах (в Домине, в Максиме на Мукусалах, на Бривибас и других не очень больших магазинов) очень беден, что касается таких обыденных вещей, как колготки и чулки, которые каждая женщина покупает в неимоверных количествах, а так же шампуней и кондиционеров - под свой тип волос не подобрать, очень мало вариантов. Хотелось бы, чтобы в продаже появились филлеры Domol и других производителей в мягкой упаковке (пластиковые бутылки филлеры непрактичны и занимают много места даже в мусорном ведре), бюджетные таблетки для посудомоечных машин, а так же Ziplock мешки разных размеров с человеческой застежкой (Slider). Хотелось бы видеть большие 3-ех литровые упаковки средств для стирки и приятные цены на них, на данный момент я их покупаю в гипермаркетах - дешевле и практически всегда есть в наличии, как для цветного или черного белья, так и для деликатных тканей. В общем желаю удачи!

19.09.2013

Drogas

Лена, мы искренне рады, что Вы являетесь нашим клиентом!

Спасибо за поздравления, добрые пожелания и высказанное мнение. Ассортимент небольших магазинов Drogas действительно не такой обширный, в них предлагаются наиболее востребованные товары. Но крупные магазины Drogas гордятся самым широким выбором товаров в Латвии – более 10 000 различных продуктов для красоты, здоровья и дома. Приглашаем Вас получать удовольствие от покупок в магазинах, которые находятся в торговых центрах – Spice, Alfa, Mols, Origo или других магазинах аналогичных размеров в Риге и регионах. В настоящее время так много новых продуктов и ​​специальных предложений!

19.09.2013

Inga

Sveiki! Man patīk iepirkties, Jūsu, Veikalos un priecē, lielais piedāvājumu klāsts un nemitīgie atlaižu bumi. Vai, Jums, plānā būtu atvērt savu veikalu Limbažos - mums kas tāds pietrūkst, jo nav veikalu kur pat normālu skropstu tušu iegādāties. P.S. Gaidīšu, Jūs, drīzumā Limbažos!

19.09.2013

Drogas

Ļoti patīkami uzzināt, ka Limbažu iedzīvotāji gaida Drogas! Mēs regulāri izskatām veikalu tīkla paplašināšanas iespējas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan mazpilsētās, tai skaitā arī Limbažos. Tādēļ iespējams jāsaka - uz tikšanos?!

19.09.2013

Santa

Būtu priecīga, ja varētu kāds ieteikt pret celulīta losionu, kur tādu var iegādāties un kāda varētu būt aptuvenā cena?

19.09.2013

Drogas

Santa, Drogas sortimentā ir vairāk nekā 30 dažādi līdzekļi delikātai cīņai ar celulītu – želejas, krēmi, skrubīši un citi līdzekļi. Šo līdzekļu pielietojums un cenas ir ļoti plašā diapazonā, tāpēc iesakām vērsties pie konsultantēm, lai izvēlētos piemērotāko un uzstādītajam mērķim atbilstošāko ieroci.

19.09.2013

Dārta A

Būtu ļoti priecīga ja Drogas veikalos parādītos jaunas preces piemēram kā "Maybelline New York" - "Baby lips". Un nagulakas Essie, China Glaze un O.P.I. :)

18.09.2013

Drogas

Dārta, pašlaik minētos zīmolus neplānojam piedāvāt klientiem, taču esam pārliecināti, ka šiem produktiem ir iespējams atrast līdzvērtīgus. Turklāt ik mēnesi Drogās parādās liels klāsts jaunumu un rudens ir patiess ražas laiks. Jaunumiem aicinām sekot līdzi mūsu mājas lapā.

18.09.2013

Anita

Esmu ļoti apmierināta ar Drogas veikaliem. Vienmēr liela preču izvēle, tikai diemžēl dārgāk nekā citos veikalos. Būtu jauki, ja arī būtu veikals Saulkrastos vai Limbažos. Patīkami vienmēr ienākot veikalā darbinieki sveicina un uzreiz piedāvā palīdzību, kas bieži noder, jo ātrāk atrodu to, ko man vajag. Paldies!

18.09.2013

InaI

Labdien, ļoti gribētu Jēkabpils Drogās Catrice un Essence produkciju stendus, savādāk visur ir un pat ļoti pieprasīti, bet pie mums nekā! :(

18.09.2013

Drogas

Sveika, Ina! Varam atklāt, ka Jēkabpils veikalā Drogas ir ieplānoti Catrice un Essence dekoratīvās kosmētikas produktu stendi. Atliek vēl nedaudz paciesties :)

18.09.2013

Olga Kaminska

Piekrītu zemāk Alīnas teiktajām, arī esmu jauna māmiņa no Daugavpils un ar ratiiem Jūsu veikalā nevar tikt nekur, tikai pie kases zonas, būtu labi ja ar ratiiem varētu tikt vismaz līdz bērnu precēm. Biju veikalā Līvānos un tur vismas līdz bērnu precēm ar ratiņiem varēju atbraukt

17.09.2013

Drogas

Alīna, Olga, veikalu Drogas platību un iekārtojumu lielā mērā nosaka katras konkrētās ēkas telpu arhitektūra, kas, diemžēl, mēdz ierobežot telpu labiekārtošanas iespējas un var radīt zināmas neērtības pārvietojoties ar bērnu ratiņiem. Mēs tiešām saprotam, ka mazākajos veikalos Jums ir grūtāk iepirkties. Mēs no sirds priecājamies uzzināt, ka mūsu veikalu darbinieki Jums vienmēr palīdz produktu atlasē, pirkumu komplektēšanā. Būtu jauki, ja vismaz brīvdienās Jums būtu iespēja apmeklēt Daugavpilī plašāko veikalu Drogas tirdzniecības centrā „Aveņu centrs” Raipoles ielā 11.

17.09.2013

Dace Agrita

Labdien! Jau vairākkārt esmu ievērojusi mūžīgi optimistisko pārdevēju veikalā, kurš atrodas uz Brīvības un Lāčplēša stūra. Diemžēl neatceros viņas vārdu. Bet katrā ziņā paldies viņai, jo tas vienmēr uzlabo omu! :)

17.09.2013

Alīna

Kopš esmu kļuvusi par māmiņu, esmu sapratusi, cik neērti ir izvietoti produkti Drogas veikalos. Dzīvoju Daugavpilī un abos veikalos (T/P Solo un T/C Maxima) ar bērna ratiņiem nevaru tikt līdz nepieciešamajiem man produktiem. Bieži vien nākas staipīt paletes,kas saliktas starp rindām, lai tiktu pat līdz bērnu precēm. Protams, Drogas darbinieki vienmēr laipni palīdz to darīt, bet tā kā tās paletes ir nestabilas un saliktas pilnas ar precēm, tad bieži gadās tā, ka preces krīt. Tāpēc bieži vien nākas iet uz citu veikalu un pirkt par dārgāku cenu to, ko varētu iegādāties Drogās.

17.09.2013

Drogas

Alīna, Olga, veikalu Drogas platību un iekārtojumu lielā mērā nosaka katras konkrētās ēkas telpu arhitektūra, kas, diemžēl, mēdz ierobežot telpu labiekārtošanas iespējas un var radīt zināmas neērtības pārvietojoties ar bērnu ratiņiem. Mēs tiešām saprotam, ka mazākajos veikalos Jums ir grūtāk iepirkties. Mēs no sirds priecājamies uzzināt, ka mūsu veikalu darbinieki Jums vienmēr palīdz produktu atlasē, pirkumu komplektēšanā. Būtu jauki, ja vismaz brīvdienās Jums būtu iespēja apmeklēt Daugavpilī plašāko veikalu Drogas tirdzniecības centrā „Aveņu centrs” Raipoles ielā 11.

17.09.2013

Evija Baltiņa

Man patik iepirkties jūsu veikalos, jo tie ir tik krāšņi un gaiši! Bet vēletos vairak kosmetikas serijass no krievu kosmetikas firmas Planeta Organica. Šai firmai ir vēl vairāki matu kopšanas lidzekļi, ka ari kermena kopsanas lidzekli. Tie ir tik labi,super, mani mati ir sajusma par Planeta Organica, mammmai ari patik loti. Tiem ir labs sastavs. Esmu meginajusi Planeta Organica lidzeklus kas ir pieejami pagaidam Drogas, bet sai firmaii ir vel!! Tapec būtu loti ideali ja jus varetu ievest ari parejos sos Planeta Organica kopjosas kosmetikas serijas lidzeklus. Un vel veletos vairak no Dzintara kosmetikas, jaunakas protams, ko vairak, jo man tie patik. Ar cieņu -Evija Lai jums viss izdodas! Man patik pie jums.

16.09.2013

Drogas

Evija, pateicamies par jaukajiem vārdiem un priecājamies, ka šo zīmolu produkti tiek tik augsti novērtēti! Gan Planeta Organica, gan Dzintara sortimentu ir plānots papildināt, taču pagaidām nevaram solīt konkrētu laiku. Aicinām sekot līdzi jaunumiem mājas lapā.

16.09.2013

Elīza Zālīte

Labdien, vēlētos izteikt savu neapmierinātību veikala "Drogas", Daugavpilī, t/c Solo produktu izkārtojumā. Starp stendiem ir salikti vēl stendi, ja ir daudz cilvēku+es eju ar grozu+ ja vēl ir ziema, atbilstoši visi ir biezos ziemas mēteļos, iziet cauri NAV IESPĒJAMS. Sanāk grūstīšanās un ir iespējama kāda produkta apgāšana. Kā arī jaunais( cik nu jauns, daži mēneši) kasu izkārtojums nav gluži ērts, vienmēr veidojas lielas rindas. Agrāk bija labāk. Ar cieņu, Elīza

15.09.2013

Drogas

Elīza, veikalu Drogas platību un iekārtojumu lielā mērā nosaka katras konkrētās ēkas un telpu arhitektūra. Turklāt mūsu veikalos vienkopus ir nopērkami vairāk nekā 10 000 dažādu produktu. Tādēļ jāatzīst, ka ne vienmēr ir iespējams tos ērti izvietot. Mēs no sirds ceram, ka novērtēsiet plašo produktu klāstu, kurš izvietots konkrētu segmentu zonās un atšķiras pēc krāsām.

15.09.2013

Maija Šlesere

Godātie kompānijas darbinieki!

 

Vēlētos izteikt dažas atziņas jūsu darba vērtēšanā.
Jāsāk ar nelielu atkāpi vēsturē. Esmu veikala "Drogas"pircēja jau no pašiem kompānijas pirmsākumiem - jau tad, kad tika atvērts pirmais veikals Dzirnavu un Baznīcas ielas stūrī.
Un, gadiem ejot, visu šo laiku esmu iepirkusies veikalā "Drogas". Līdz ar to,man ir iespēja salīdzināt, kāda bija un ir apkalpošanas kultūra, sortiments utt. (Skaidrības labad jāpiezīmē, ka neesmu tas pircēja tips, kas regulāri komunicē ar pakalpojuma sniedzēju - šī man ir pirmā
reize.)
Nomainot dzīvesvietu, kopš 2012.g.vasaras man tuvākais veikals "Drogas" atrodas Ādažos, tirdzniecības centrā "Apelsīns".
Gribētu darīt zināmu, ka tik izcilu darbinieku sastāvu neesmu sastapusi nevienā jūsu veikalā 20 gadu laikā! Darbinieces ir vienkārši lieliskas! Laipnas, izpalīdzīgas (bet neuzbāzīgas), produktus pārzinošas. Un tā nav bijis tikai vienā veikala apmeklējuma reizē, kas varētu būt sagadīšanās. Tā ir ikreiz, kad apmeklēju veikalu.
Tā kā mēs parasti noskopojamies ar uzslavām, tad šoreiz nenoslinkoju un gribēju darīt jums zināmu, cik Ādažos ir prasmīgas un jūsu kompānijas godu vairojošas darbinieces!
Lai jums veicas turpmākajā darbā un ādažnieces nepaliek vienīgās izcilnieces "Drogu"sastāvā!

 

Ar cieņu,
jūsu pircēja Maija Šlesere-Malēja

13.09.2013

Drogas

Sirsnīgi pateicamies par tik patīkamiem un motivējošiem atzinības vārdiem! Noteikti nodosim Jūsu viedokli Ādažu veikala Drogas komandai. Šis gads mūsu uzņēmumam ir īpašs – veikalu tīkls Drogas decembrī svinēs savu 20 gadu jubileju, tādēļ vēl jo vairāk ir patīkami apzināties, ka esat sekojusi tīkla attīstībai visu 20 gadu garumā!

13.09.2013

Evelīna Drozda

Labdien, cien. Drogas kolektīvs!

 

Vēlos izteikt pateicību par izcilo klientu apkalpošanu Jūsu darbiniecei Diānai G. no veikala, kas atrodas A. Čaka ielā 53. 

 

Ar cienu, 

E. Drozda.

13.09.2013

Drogas

Evelīna, no sirds pateicamies par jaukajiem vārdiem un darbinieces augsto novērtējumu! Nodosim šo uzslavu arī Diānai, lai motivācija sniegt vislabāko apkalpošanu būtu tikpat augsta arī turpmāk.

13.09.2013