Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Elizabete Šneidere-Ķupe

Labvakar. Vēlējos padalīties ar ļoti nepatīkamu atgadījumu, kas notika šovakar, Liepājā, XL Sala Drogas veikalā. Iepirkos tur pulksten 21:15. Es uzskatu, ka man kā pircējam nav jāklausās sarunas par to, cik ļoti pārdevējām besī Kristaps Porziņģis, par to, ka viņš ir Liepājas lielākais lohs un par to, cik ļoti viņš bija pelnījis dabūt pa galvu. Un ticiet man, es sajutos kā tirgū, jo viena pārdevēja sēdēja kasē, kamēr otra skraidīja pa vidu veikalu ar savu tējas/kafijas krūzi savā starpā sakliedzoties par šo tēmu. Nu publisks FUJ. Bija ļoti, ļoti nepatīkama iepirkšanās.

13.05.2019

Drogas

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Noteikti pārrunāsim šo situāciju ar veikala kolektīvu.

15.05.2019

Ilze Tiltiņa

Kā pieteikties produktu testešanai?

09.05.2019

Drogas

Labdien! Pēc tam, kad tiek izsludināta pieteikšanās jaunai produktu testēšanai, jāizvēlas produkts, kuru vēlaties testēt, un Drogas mājaslapā - ŠEIT - jāaizpilda pieteikuma forma. Nākamo produktu testēšanu izsludināsim 20. maijā.

 

14.05.2019

Marta

Labdien! Vēlējos uzzināt vai veikalā Drogas ir vai varbūt būs iespēja iegādāties biotatuāžas hennu uzacīm?

07.05.2019

Drogas

Labdien! Biotatuāžas hennas uzacīm Drogas sortimentā nav, taču ir pieejama uzacu krāsa, kas veidota uz dabīgās hennas bāzes - skatīt ŠEIT.

07.05.2019

Linda

Labdien! Iesaku Jums pievienot savam sortimentam Sally Hansen Airbrush Legs produktu sēriju! Tie ir unikāli, daudzu gadu garumā visā pasaulē iemīļoti produkti, kuri joprojām nav izkonkurēti, tāpēc, manuprāt, arī Drogās tiem būtu liels pieprasījums. Es noteikti būtu viens no regulārajiem pircējiem!

05.05.2019

Drogas

Labdien, Linda! Paldies par ieteikumu!

07.05.2019

Signe Tupiņa - Jauniņa

Labdien! Gribēju pajautāt vai ir pieejams kaut kur Dāmu skolas bilžu arhīvs, jo tā arī savu bildi no fotosienas neredzēju. Biju 28.februārā Rīgā uz dāmu skolu.

03.05.2019

Drogas

Labdien! Fotogrāfijas no Dāmu skolas varat apskatīt Drogas mājaslapā zem attiecīgā pasākuma apraksta. 28.02. Dāmu skola - ŠEIT!

07.05.2019

Aneta Maisaka

Labdien, vai ir paredzēta dāmu skola Dobelē? Ļoti interesētu.

24.04.2019

Drogas

Labdien! Paldies par interesi! Tuvākajā laikā vēl neplānojam Dāmu skolu Dobelē, taču nākotnē noteikti vēlamies paviesoties arī šajā pilsētā.

26.04.2019

Labdien, šodien 21.04.2019 apmeklēju jūsu veikalu Rīga, Kr.Barona ielā pie Bērnu pasaule. Veikals ir ļoti skaists pēc rekonstrukcijas, bet bijam pārsteigti par kasieri, uz beidžika vārda nebija, tikai es mācos. Kasieris ļoti nepatikāmi smaržoja pēs sviedra.

21.04.2019

Drogas

Labdien, Linda! Paldies par informāciju, labosim situāciju.

24.04.2019

Evita Niedee-Stankeviča

Labdien, šodien Imantā Slokas ielas Maxima XXX esošajā Drogas veikalā redzēju mūsu pašu Dzintars kosmētikas stendu ļoti bēdīgā stāvoklī - viena veida acu tuša, un vienas sērijas lūpu krāsa plus higiēniskā, nu skumji, savukārt blakus rimmel vai borjuois pavisam cits skats. Šodien cerēju Drogās nopirkt Dzintars jaunās sērijas lūpu spīdumu, jo kur gan vēl to meklēt ja ne Drogās, bet nekā, veltīgs gājiens. Nagu lakas noņēmēju arī Dzintars ražoto neatradu. Būtu jau forši ja pašu ražotais arī tiktu pienācīgi izlikts pircējiem pievilcīgā skatā. Paldies, Lai Jums Priecīgas Lieldienas!!!

18.04.2019

Drogas

Labdien! Paldies, ka interesējaties par Dzintars zīmola produktiem. Centīsimies uzlabot to pieejamību veikalā, taču jāņem vērā, ka produktu klāstu ierobežo arī ražotāja iespējas tos nodrošināt noteiktā daudzumā.

24.04.2019

Laimdota Vištarte-Leimante

Labdien! Vēlos pajautāt, kad būs ieraugāmas bildes no Drogas Klientu dienām? Paldies!

17.04.2019

Drogas

Sveiki! Klientu dienu fotogrāfijas apskatāmas ŠEIT.

02.05.2019

Rebeka

Labvakar, Vai Jelgavā, Valdekas Drogās, plānojas, ka kādreiz būs pilna iWhite produkcija? Katru reizi, kad iebraucu un vēlos ko konkrētu no iWhite, tieši tā tur nav un nākas braukt uz Pasta ielas Drogām.

07.04.2019

Drogas

Labdien! Paldies par jautājumu! No nākamās nedēļas iWhite produkcija būs pieejama veikalos.

08.05.2019

Ilona Dāvida

Sveiki! Ir ļoti nepatīkami veltīt savu laiku Jūsu mājaslapai, lai piereğistrētu karti, bet tas nav iespējams izdarīt.....Vadot kartes svītru kodu, rāda ka nepareizs. Vai tiešām nav iespējams firmai uzlabot mājas lapas darbību. Painteresējoties,tas nav jau pirmo reizi.

29.03.2019

Drogas

Sveiki! Strādājam pie tā, lai mājaslapā novērstu visas nepilnības. Paldies par informāciju!

30.04.2019

Valda Rola

Veikals Origo centrā ir ļoti sliktu loģistiku, pie kasēm ļoti šauri un nepārdomāti, divi cilvēki pie blakus kasēm nevar brīvi pārvietoties, preci nav kur uzlikt. Varbūt varētu samazināt par vienu kasi, un tad būtu brīvāka pieeja, piemēram Alfā ir daudz ērtāk

27.03.2019

Drogas

Labdien! Liels paldies par novērojumu un rekomendācijām. Skatīsimies, kā varam uzlabot situāciju!

01.04.2019

Kate Arnīte

Sveiki! Šodien iepirkos Maskavas ielas Drogas. Pirku Nivea produkciju, kopēja summa pāri 10eur. Pie plaukta reklāmas materiāls, ka virs 9eur ir dāvana, taču kasē, man pasaka, ka dāvanas esot beigušās. Jutos łoti vīlusies. Jo uz lielā loga plakāta nebija info, kad dāvanas būtu ierobežotā daudzumā. Kā arī, ja tās ir beigušās, reklāmas materiālus, nepieciešams nońemt. Savadāk sanāk klientu maldināšana.

25.03.2019

Drogas

Labdien, Kate! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Gadījumā, ja akcijas laikā veikalā beidzas dāvanas un netiek plānota papildu piegāde, reklāmas materiāli parasti tiek noņemti. Sazināsimies ar veikalu, lai turpmāk nepieļautu līdzīgas situācijas.

29.03.2019

Anastasija Zamovska

Labdien! Kad bus un vai vispar bus atkal pardosana dezodorants “Dove maximum protection”? Paldies

22.03.2019

Drogas

Labdien! Dezodorants Dove maximum protection nav plānots mūsu sortimentā. Taču iesakām izmēģināt līdzīgu produktu - Rexona maximum protection.

26.03.2019

Agnese Jeremejeva

Labvakar.Vai Rigas veikalos,drogās var dabūt nivea kosmētiku,vai viņu vairāk neražo.Nezinat vai caur internetu nevar nekur pasūtīt.

22.03.2019

Drogas

Labdien! Ja runa ir par Nivea dekoratīvo kosmētiku, tā Drogas veikalos nav pieejama - sortimentā ir tikai lūpu balzami. Citi Nivea produkti (krēmi, dezodoranti, šampūni u.c.) ir pieejami Drogas veikalos, kā arī E-VEIKALĀ!

22.03.2019

Eva

Sveiki! Vai Drogas veikalos būs pieejama firmas EVELINE kosmētika?

21.03.2019

Drogas

Sveiki! Eveline dekoratīvā kosmētika vairs nav mūsu sortimentā, taču ir pieejami nagu kopšanas produkti un nagu lakas.

28.03.2019

Zane Rube

Labdien! Gribējās nopirkt šīs salvetes https://www.drogas.lv/lv/flink-sauber/-/dranas-puteklu-slaucisanai--20gab/p/BP_284499 , jo statusā tiek rādīts ka atrodas Limbažu veikalā, bet īstenībā to nav . Vaicājot pārdevējiem jau nav labu laiku. Kāpēc onlin veikalā veikalu sarakstā uzrādas ka ir? Gribas šis salvetītes

21.03.2019

Drogas

Labdien! Iespējams, kādu laiku salvetes nav bijušas pieejamas Limbažu veikalā, taču informācija mūsu datu bāzē uzrāda, ka šobrīd tur pieejami seši šo salvešu iepakojumi.

07.05.2019

Es

Gribētos saņemt šim produktam aprakstu LV, jo uz iepakojuma tik sīki izrakstīts, kas nevar izlasīt - KISS French Acrylic Kit Dual Injection mākslīgo nagu franču manikīra komplektam!

17.03.2019

Drogas

Labdien! Šī informācija pieejama mūsu mājaslapā: Preces apraksts: Mākslīgie nagi perfekta gelish manikīra izveidei mājas apstākļos. Komplektā: 24 mākslīgie nagi, rozā līme 2g, 24 pašlīmējošās uzlīmes, manikīra kociņš, nagu vīlīte. Lietošana: Pilnībā nosedzošie mākslīgie nagi ar īpaši gludu gēla pārklājumu ir izturīgi, neplaisā, neatlīmējas un izskatās stipri un dabīgi. Gēla nagus var uzklāt kā uzlīmes vai ar līmes palīdzību. Rezultāts: Mākslīgie nagi ir ilgnoturīgi - tie turas uz nagiem līdz pat 7 dienām, visu šo laiku nemainot savu izskatu un formu!

20.03.2019

Anastasija

Labdien. Es labprāt iepirktos jūsu internet veikalā, bet pašlaik viņš bremzē šausmīgi. Lūdzu uzlabojiet veiktspēju un salabojiet grozu, lai tā nebūtu atkarīga no cookies. Pašlaik uz diviem dažādiem datoriem nevar apskatīt grozu, jo vienā būs visas preces, bet otrā būs tukši.

11.03.2019

Drogas

Labdien! Pirms pievienojat produktus internetveikala grozam, ieteicams ielogoties savā profilā. Tad sakomplektētā groza saturs būs apskatāms arī no citiem datoriem (tāpat - ielogojoties profilā). Ja arī šādā veidā tomēr neizdodas apskatīt grozu, iesakām izmēģināt citu pārlūkprogrammu. Pateicamies par Jūsu ieteikumiem!

29.03.2019

Katrīna Līva Gotharde

Sveiki! Radās jautājums - vai produktu testēšanas projekta ietvaros drīkst piedalīties un saņemt preces veikalos arī nepilngadīgas personas?

09.03.2019

Drogas

Labdien! Paldies par jautājumu! Produktu testēšanas projektā var piedalīties tikai pilngadīgas personas, kurām ir Drogas Klienta karte.

13.03.2019