No viena veikala Rīgas centrā AS Drogas 27 gadu laikā izveidojies par lielāko kosmētikas un sadzīves preču mazumtirdzniecības veikalu tīklu Baltijā ar 148 veikaliem Latvijā un Lietuvā, kā arī ērtu e-veikalu www.drogas.lv (Online & Offline). Latvijā Drogas ir pārstāvēts visplašāk – no 95 veikaliem 51 darbojas Rīgā, bet reģionu pilsētās – 44. Lietuvā klientiem ir atvērti 53 veikali Drogas – 20 Viļņā un 33 reģionu pilsētās. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1300 darbinieku.

Drogas klientiem piedāvā vairāk nekā 16 000 ikdienā nepieciešamu preču – dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, higiēnas preces, parfimēriju, galantērijas preces, zeķbikses un zeķes, bērnu preces, sadzīves ķīmiju un saimniecības preces.

Pēdējos gados strauji palielinājies Drogas ekskluzīvo produktu klāsts – tās ir preces, kuras Baltijā var iegādāties tikai veikalu tīklā Drogas. Kopumā tajā ietilpst vairāk nekā 3500 dažādu segmentu produkti ar augstu kvalitāti un pircējiem īpaši draudzīgu cenu. Produktu, kas atzīmēti ar cenu zīmēm Tikai Drogās!, kvalitāti apliecina Vācijas neatkarīgo ekspertīžu kompāniju testu uzlīmes, tostarp OKO TEST un STIFTUNG WARENTEST, kam īpašu uzticību izrādījuši Vācijas iedzīvotāji.

No 2017. gada AS Drogas savā veikalu tīklā pakāpeniski ievieš jaunu konceptu, kas izstrādāts, ņemot vērā klientu vēlmes un ierosinājumus. Rekonstruējot veikalus, to interjerā ienāk mierīgi toņi – pelēkais un maigi rozā savienojumā ar Drogas tradicionālās zilganzaļās krāsas akcentiem. Jaunā koncepta veikali ir aprīkoti ar detalizētu navigāciju, kas palīdz daudz ērtāk orientēties preču kategorijās un vieglāk atrast vēlamos produktus. Veikalu dizainu papildina video ekrāni un spilgti LED paneļi.

Uzskatot kvalitatīvu apkalpošanu par uzņēmuma prioritāti, AS Drogas īpašu uzmanību pievērš darbinieku apmācībai un kompetences paaugstināšanai. Veikalu darbinieki profesionālās zināšanas un prasmes iegūst, mācoties pēc paša uzņēmuma izstrādātās un ieviestās apmācības sistēmas Drogas Retail Academy (Drogas mazumtirdzniecības akadēmija) – projekta, kas veidots vairākos līmeņos, un regulāri tiek papildināts ar jauniem mācību materiāliem. Stiprinot praktiskās zināšanas, Drogas darbinieki apmeklē uzņēmuma piegādātāju organizētus seminārus un iesaistās konferencēs Drogas darbiniekiem. Mūsu darbinieki mācās, lai sniegtu jums lielisku apkalpošanu!

  •  
  •