0 atrastas preces
Atlasīt:

FFP2 sejas maskas


FFP2 sejas maskas ir elpceļu aizsardzības līdzekļi, kas tiek plaši izmantoti Covid-19 globālās pandēmijas ierobežošanai. Pareizas lietošanas gadījumā tās spēj nodrošināt augstu aizsardzības līmeni pret vīrusu un baktēriju izplatīšanos gan tās valkātājam, gan apkārt esošajiem. Šīs sejas maskas tiek dēvētas arī par respiratoriem vai respiratoru maskām bez vārsta to īpašā, sejai cieši pieguļošā dizaina dēļ, kas vienlaikus pasargā no izelpas pilienu izplatīšanās un to ieelpošanas. Vai arī Tu ikdienā izvēlies lietot tieši FFP2 sejas maskas un respiratorus? Apskati Drogas e-veikala piedāvājumu un iegādājies FFP2 sejas aizsargmaskas ar piegādi visā Latvijā!


FFP2 respiratori


Lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku aizsardzību, aizvien vairāk cilvēku ikdienas lietošanai izvēlas tieši FFP2 respiratorus jeb sejas maskas. Šīs medicīniskās sejas maskas ne tikai nodrošina daudz augstāku gaisa daļiņu filtrāciju, bet arī aizsargā gan pašu valkātāju, gan cilvēkus viņam apkārt. Kāpēc tieši FFP2 respiratori spēj nodrošināt daudz augstāku aizsardzību? Tie tiek izgatavoti no trīs dažāda biezuma sintētisko materiālu slāņiem, kuri tiek papildināti ar īpašiem filtra slāņiem, tādējādi nodrošinot no 94% līdz 95% gaisa daļiņu filtrācijas efektivitāti. Iegādājoties FFP2 respiratoru, pievērsiet uzmanību produkta marķējumam - N95, KN95 vai EN149, lai pārliecinātos par produkta kvalitāti un sniegto aizsardzību.


FFP2 sejas aizsargmasku veidi


FFP2 sejas aizsargmaskas ir viens no efektīvākajiem individuālās aizsardzības līdzekļiem cīņā pret Covid-19 izplatību. Iegādājoties aizsargmasku – respiratoru, pievērsiet īpašu uzmanību produkta marķējumam. Valkāšanai sabiedriskajā transportā un citās publiskās vietās ir jāizmanto aizsargmaska ar marķējumu FFP2, kas nodrošina 94% pilienu un sīko daļiņu filtrāciju un 11% noplūdi. Taču tirdzniecības vietās var būt pieejami arī respiratori ar marķējumu FFP1. Ņemiet vērā, ka šīs aizsargmaskas nenodrošina Covid-19 pandēmijas apstākļos nepieciešamo aizsardzības līmeni.

Biežāk uzdotie jautājumi


FFP2 sejas maskas jeb respiratori ir medicīniskie sejas aizsegi, kas, pateicoties vairākiem filtrācijas slāņiem, nodrošina daudz augstāku izelpas radīto gaisa pilienu filtrāciju. Svarīgi, ka FFP2 respiratori filtrē ne tikai izelpoto, bet arī ienākošo gaisu.

FFP2, N95 un KN95 sejas masku nosaukumi norāda uz produkta veiktspējas standartiem, kurus elpceļu aizsardzības līdzeklim ir jāievēro valstī, kurā tas tiek ražots vai pārdots. FFP2 sejas maskas tiek ražotas tirdzniecībai Eiropas Savienībā un Apvienotajā Karalistē, N95 ASV un Kanādā, savukārt KN95 - Ķīnā.

Jā, FFP2 sejas maskas un respiratori ir vienreizlietojami produkti, kuri, lai nodrošinātu efektīvu izelpas pilienu un sīko daļiņu filtrēšanu, ir regulāri jāmaina.