Medicīniskās un vienreizlietojamās sejas maskas

1 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

CARELIKA-CARELIKA vienreizējās lietošanas sejas aizsargmaska, rūtains, 10gab.-2700000720233-
01.06 - 01.01
3,49 €
0,09 €
0,01 € / gab.
Member Card

0,01 €/gab.

Medicīniskās sejas maskas


Medicīniskās sejas maskas, sauktas arī par ķirurģiskajām sejas maskām, plaši tiek izmantotas ne tikai Covid-19 izplatības ierobežošanā, bet arī ražošanas, pārstrādes un klientu apkalpošanas nozarēs ar augstām higiēnas prasībām, piemēram, skaistumkopšanā, veselības aprūpē, sabiedriskajā ēdināšanā, pārtikas ražošanā un citās nozarēs. Medicīniskās sejas aizsargmaskas ir viens no populārākajiem higiēnas un elpošanas ceļu aizsardzības līdzekļiem, pateicoties to vieglajam svaram, ērtajai valkāšanai un efektīvajai higiēnas prasību nodrošināšanai. Ja arī Tev ir nepieciešams iegādāties vienreizlietojamās sejas maskas, iepazīsties ar Drogas e-veikala piedāvājumu, veic pasūtījumu un saņem to jau nākamajā darba dienā!


Medicīnisko aizsargmasku veidi


НVisas medicīniskās sejas aizsargmaskas nebūt nav vienādas un vienlīdz efektīvas attiecībā uz higiēnas prasību ievērošanu, kā arī vīrusu un baktēriju izplatības ierobežošanu. Kāda medicīniskā sejas maska ir nepieciešama valkāšanai sabiedriskajā transportā un citās publiskās vietās Covid-19 pandēmijas laikā? Šobrīd ražotāji piedāvā 3 kategoriju vienreizlietojamās sejas maskas. I kategorijas sejas maskas ar 95% izelpas pilienu un sīko daļiņu filtrācijas efektivitāti ir sejas maskas, kas tiek lietotas Covid-19 izplatības ierobežošanai gan bērniem, pieaugušajiem. Savukārt II un IIR kategorijas sejas maskas ar 98 % izelpas pilienu un sīko daļiņu filtrācijas efektivitāti tiek izmantotas medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai.


Medicīnisko sejas masku lietošana


Lai medicīnisko sejas masku izmantošana būtu efektīva, svarīga ir to pareiza lietošana. Medicīnisko sejas masku lietošanā ir jāievēro:

  • Pareiza valkāšana, nosedzot muti, zodu un degunu;
  • Pielāgošana deguna formai ar metāla stieplīti;
  • Regulāra maiņa, maskai kļūstot mitrai.

Medicīniskās sejas aizsargmaskas ir vienreizlietojamas sejas maskas, kuras pēc lietošanas ir jāizmet. Šīs maskas nevar tikt lietotas atkārtoti inficēšanās riska palielināšanās dēļ.

Biežāk uzdotie jautājumi


Medicīniskas sejas maskas ir elpceļu aizsargmaskas, kuras ir izgatavotas no materiāla ar augstu gaisa caurlaidību, kā arī izelpas pilienu un sīko daļiņu filtrāciju. Šīs maskas plaši tiek izmantotas ne tikai veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, bet arī Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Jā, medicīniskās maskas ir vienreizlietojamas sejas aizsargmaskas. Tās nevar tikt mazgātas, gludinātas vai kā citādi apstrādātas atkārtotai lietošanai.

Jā, Drogas e-veikala piedāvājumā ir pieejami iepakojumi ar 50 medicīniskajam sejas maskām.