ATKLĀJ JAUNO L'ORÉAL NAKTS SERUMU, BAGĀTINĀTU AR 0,2% TĪRU RETINOLU

Retinols ir dermatoloģijā iecienīta un augsti novērtēta aktīvā sastāvdaļa, jo tai ir spēja mobilizēt un paātrināt šūnu atjaunošanos no iekšpuses. Retinols, pazīstama arī kā A vitamīns, nodrošina nepārspējamu efektivitiāti ādas kopšanā, salīdzinot ar citām aktīvajām sastāvdaļām. Ar acīmredzamu izmaiņu ādas tekstūrā, ir pierādīts, ka tas cīnās ar tādām novecošanās pazīmēm kā – DZIĻAS GRUMBAS, NEVIENMĒRĪGA ĀDAS TEKSTŪRA, HIPERPIGMENTĀCIJA. Lai arī nav noteikts konkrēts vecums, kad sākt lietot retinolu, dermatologi iesaka to darīt jau ap 25 gadu vecumu, nodrošinot laicīgas rūpes par ādu un tās aizsargbarjeru.

 

INOVATĪVA RETINOLA TEHNOLOĢIJA

Lai arī retinols tiek uzskatīts par vienu no visiedarbīgākajām ādas pretnovecošanās sastāvdaļām, ne visas retinola formulas ir izstrādātas vienādi. Retinola formula spēj būt nestabila un zaudēt līdz pat 40% retinola koncentrācijas pirms produkta atvēršanas.

L'Oréal Paris ir izstrādājuši inovatīvu retinola stabilizācijas tehnoloģiju, kas atrodama Revitalift Laser Pure Retinol nakts serumā.

  • STABILIZĒTA FORMULA: stabilizējošie elementi nodrošina garantētu retinola efektivitāti līdz pat seruma pēdējai pilītei.
  • OPTIMĀLA ABSORBIJA: serums optimizē tīra retinola absorbciju ādā
  • KOMFORTS ĀDAI: formula bagātināta ar hialuronskābi un dabiskas izcelsmes eļļām.

EFEKTĪVI REZULTĀTI:

UZREIZ: āda ir mitrināta, elastīga un izskatās gludāka
PĒC 1 MĒNEŠA: ādas struktūra ir uzlabojusies, tā izskatās jaunāka un mirdzošāka
PĒC 4 MĒNEŠIEM: grumbas ir samazinājušās par 36%**. Redzams dziļo grumbu samazinājums.

! Lietojot retinolu, ir normāli novērot sākotnēju apsārtumu, kņudināšanu vai sausumu. Ja tas notiek, pārtrauciet to lietot uz dažām dienām, pēc tam lietojiet retāk. Ja attīstās ilgstošs kairinājums, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar ārstu. Izvairieties no uzturēšanās saulē. Raugieties, lai produkts nenonāktu saskarē ar acīm un lūpām; ja iekļūst acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni. Nelietojiet kopā ar citiem retinola produktiem.

1 SOLIS: uzklājiet 3–4 pilienus Revitalift Laser retinola nakts serumu uz tīras, sausas ādas. Ļaujiet produktam iesūkties un pēc tam uzklājiet Revitalift Laser nakts krēmu.

2 SOLIS: no rīta uzklājiet Revitalift Laser acu krēmu un dienas krēmu ar SPF20.

Retinola iedarbība saules gaismā samazinās un tas spēj būt sensitīvs ādai saskarsmē ar saules stariem, tādēļ serumu izmantojiet vakaros un nākamajā rītā vienmēr lietojiet sejas krēmu ar vismaz SPF20!

* – klīniskais pētījums 49 sievietēm: sejas grumbu klīniskais novērtējums pēc 4 mēnešiem.
** – klīniskais pētījums 22 dalībniekiem: horizontālo pieres grumbu klīniskais novērtējums.