Rudens/ziemas 2020/2021 sezonas grima tendences

Ņujorkas, Londonas, Milānas un Parīzes modes nedēļās apkopotas rudens 2020/ ziemas 2021 grima aktualitātes. Jaunās tendences kļuvušas atturīgākas nekā iepriekšējā sezonā, taču joprojām ir radošas, uzmanību piesaistošas un valdzinošas. Ja izvēlies atsvaidzināt savu grima kolekciju, pievieno tai karstākos trendus – zilas acu ēnas un baklažānu toņa lūpu krāsu, pārējais jau būs atrodams tavā kosmētikas somiņā.

#Sejas ādas variācijas

Trendīga būs gan pavisam dabiska, tīra āda, gan gluži pretēji - āda, kurai nosegtas pat vismazākās nepilnības. Joprojām aktuāla tīra, veselīgi mirdzoša un izgaismota sejas āda. Šādu efektu ikdienā var panākt ar labi mitrinātu seju, uz kuras uzklāj birstošo pūderi, ar izgaismotāju izceļ vietu virs vaigu kaula, zem uzacs un virs lūpas. Vaigus aktuāli izcelt vaigu sārtumu, kas piešķir jauneklīgu, veselīgu izskatu.

#Citpasaulīgas vai biezas uzacis

Ja esi gaišu uzacu īpašniece, tavs izskats jau atbilst aktuālākajām tendencēm! Vairākās skatēs demonstrētas balinātas, gaišas uzacis “citpasaulīgam tēlam”. Savukārt kuplas uzacis vienmēr bijušas ikoniskas un, pateicoties Fendi, ir aktuālas arī šosezon. Lai izskatītos trendīgi, ķemmē uzacis virzienā uz augšu un piezīmē matiņus. Bet varbūt kāds vēlas atgriezties pie 20. gadu šaurajām uzacu līnijām? Mēs ne, taču grima mākslinieki spēlējas ar šo domu, ievelkot plānu līniju uzacs augšpusē.

#Zelta glamūrs

Mirdzuma pieskāriens bija galvenā pavasara tendence, kas redzama arī šosezon. Uz Harni modes mēles modeļu sejas un mati viscaur rotājās spīdumos. Metāliski zeltains mirdzums plānā kārtā pāri plakstiņam un acs iekšējā stūrītī ir šīs sezonas aktuālais izskats.

#Radošs košums acu grimā

Pamanāmam acu grimam aktuāla zilā un visas neona krāsas. Zilā ir pasludināta arī par 2020. gada krāsu, tādēļ šīs krāsas ēnas ir viena no karstākajām aktualitātēm. Modē joprojām ir košas neona acu ēnas, kas atdzīvinās rudens aukstās dienas. Runājot par mākslīgajām skropstām, izmēģini trendu “spiky lashes” jeb leļļu acs efektu, kas radies, iedvesmojoties no 60. gadiem. Kārtīgi nokrāso augšējās un apakšējās skropstas, klāt līmējot atsevišķas garas mākslīgās skropstas.

#Fatigue- chic jeb noguruma šiks

Joprojām aktuāls brūns dūmakaino acu jeb “smokey eyes” grims 90.gadu sajūtās. Jāteic gan, ka vieglākā formā nekā tas bijis iepriekšējās sezonās. Šo acu make-up varam ieviest savā ikdienā, jo “smokey eyes” ir viegli izveidojams. Ja vēlamies to izpildīt citādāk nekā ierasts, tad aktuāls arī “fatigue-chic” jeb “noguruma šiks”, kas izskatās kā melns “smokey eyes”, bet vizuāli ir nekārtīgs un šķietami izplūdis.

#Lainera līnijas interpretācija

Šajā sezonā aktuālas dažādas lainera līnijas formas – gan klasiska, gan pagarināta vai biezāka. Drosmīgāk, ja izvēlēsies laineri vilkt zemāk nekā ierasts un savienot ar apakšējo skropstu līniju. Šādi panāksi dramatiskāku tēlu. Cits radošs variants, kas interpretē 60. gadu modi, ir lainera līnija, kas novilkta virs acs locījuma līnijas.

#Klasiskas un vampīriskas lūpas

Aktuāla jaunās sezonas grima tendence ir “bitten lips” jeb “Iekostas lūpas”, kas piešķir vampīrisku izskatu. Iekrāso lūpu centru tumšā tonī, vislabāk baklažānu, un tavas lūpas radīs modernu tēlu. Ja izvēlies palikt pie standarta lūpu formas, tad trendīgu izskatu piešķirs jebkura lūpu krāsa, kas ir tumša. Sarkanas lūpas vienmēr ir klasiska vērtība, šosezon tās var kombinēt ar lūpu spīdumu, jo aktuālas arī sulīgi spīdīgas lūpas.