FINISH Ultimate Plus All in 1 kapsulas trauku mazgāšanas mašīnai

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 11.09.-24.09.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 25.09.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 25.09.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 09.010.-30.10.2023.

Apsveicam izlozes uzvarētājus!

nce***le@gmail.com mira***eauty@inbox.lv ligit***ekale@gmail.com ke***033@inbox.lv signija***kmane@gmail.com evij***irdene@inbox.lv isthat***mtrum@gmail.com Gunt***inerte@gmail.com vissd***am@inbox.lv zanes***abina@inbox.lv julija***sta@inbox.lv ruta***rike@gmail.com ilon***81@inbox.lv zuka***aagnese@inbox.lv ilze***kane@inbox.lv elz***dzina@icloud.com mart***eire.92@gmail.com lienii***32@inbox.lv ilma***mina@inbox.lv zj*z@inbox.lv liiga***dzone@inbox.lv b.p***asova@gmail.com ieva***azna@inbox.lv mariana***inovska@inbox.lv bea***zube@gmail.com lini***nita@gmail.com lauma***lode@inbox.lv kristi***gromova@inbox.lv megij***kste@inbox.lv natalj***upeika@inbox.lv

FINISH Ultimate Plus All in 1 kapsulas trauku mazgāšanas mašīnai, 4 gab.

Jauns un unikāls kapsulas dizains! Tās ir pirmās Finish  kapsulas ar “CYCLESYNCTM tehnoloģiju”, kas nodrošina pakapenisku sastāvdaļu aktivizēšanu, lai tās iedarbotos īstajā brīdī mazgāšanas cikla laikā. Uzlabotais sastāvs cīnās pat ar piedeguša ēdiena paliekām bez nepieciešamības tās noskalot pirms likšanas trauku mašīnā.  Tāpat kapsulas aizsargā un rūpējas par jūsu stikla traukiem un galda piederumiem, saglabājot to spīdumu pēc katras mazgāšanas. Revolucionārs sniegums ar vidēji par 15% mazāk ķimikāliju pēc svara salīdzinot ar “Finish Power” tabletēm.  Efektīvas pat īsos mazgāšanas ciklos!

Kapsulas nav nepieciešams izsaiņot, to apvalks sadalās mazgāšanas cikla laikā!

Produkta iepakojums ir atkārtoti pārstrādājams!