Bāzes

9 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

ARTDECO-ARTDECO Minerālā acu ēnu bāze, 7ml-4052136000665-
11,99 €
Member Card
30 days lowest price:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

NYX PROFESSIONAL MAKEUP-NYX PROFESSIONAL MAKEUP Ultimate Shadow&Liner Primer acu ēnu bāze, 8ml-800897003517-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

ARTDECO-ARTDECO Acu ēnu bāze, 5ml-4019674029107-
10,09 €
Member Card
30 days lowest price:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

LUMENE-LUMENE Bright Eyes acu ēnu bāze, 5ml-6412600837148-
02.04 - 02.05
11,39 €
30 days lowest price:
8,53 €
1 706,00 € / lv_by liter
Member Card

1 706,00 €/lv_by liter

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP Acu ēnu bāze-4305615263168-
3,29 €
Member Card
30 days lowest price:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME Liquid Eyeshadow acu ēnas-4305615900131-
3,49 €
Member Card
30 days lowest price:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME Under Eye Cooling Gel acu gels, 1gab.-4305615900568-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME Eye Gloss acu spīdums, 4,5g-4305615968643-
2,99 €
Member Card
30 days lowest price:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

NYX PROFESSIONAL MAKEUP-NYX PROFESSIONAL MAKEUP HD Studio Photogenic acu ēnu bāze, 8g-800897142933-

Acu ēnu bāzes


Acu ēnu bāzes un praimeri ir produkti, par kura nepieciešamību kosmētikas lietotājas nereti mēdz aizmirst, iztiekot bez tiem un uzklājot ēnas uzreiz uz ādas. Tomēr, ja vēlies garantēt sava iecerētā acu grima izdošanos un padarīt to noturīgu, neizmantojot tos, to panākt būs ļoti grūti. Drogas interneta veikalā atrodamas acu ēnu bāzes un praimeri no iecienītākajiem ražotājiem, kas palīdzēs tev vienmēr būt pārliecinātai par sava grima noturību – atliek tikai atrast sev piemērotāko!


Kas ir acu ēnu praimeris un kāpēc nepieciešams to lietot?


Mūsu āda izdala dažādas dabīgās eļļas, lai mitrinātu un aizsargātu sevi. Tas attiecas arī plakstiņiem – iespējams, pat vairāk nekā uz citām sejas daļām. Lai gan šī dabīgo eļļu izdalīšanas ir laba tavai ādai, tā var atstāt negatīvas sekas uz tavu grimu, jo, dabīgajām eļļām sajaucoties ar, piemēram, acu ēnām, tās visai ātri var sākt zaudēt savu noturību. Acu ēnu praimeris ir produkts, kas novērš šo efektu, neļaujot dabīgajām eļļām vājināt acu ēnu noturību, tāpēc tas ir īpaši svarīgs gadījumā, ja tev ir taukaina āda vai nepieciešams nodrošināt acu grima noturību visas dienas garumā. Praimeris palīdz sagatavot tavu ādu, atvieglojot acu ēnu uzklāšanu, uzlabojot noturību un acu grima radīto efektu.


Kas ir acu ēnu bāze un kādu efektu tā rada?


Acu ēnu bāzes un praimeri bieži vien tiek uzskatīti par vienu un to pašu produktu, bet patiesībā katrs no tiem domāts citam mērķim, un, saprotot atšķirības starp tiem, iespējams vēl vairāk uzlabot sava acu grima radīto efektu un noturību. Atšķirībā no praimera, kas domāts ilgākas noturības radīšanai un uzklāšanas atvieglošanai, acu ēnu bāzes galvenais uzdevums ir padarīt acu ēnās iekļautos pigmentus intensīvākus, lai padarītu to radīto efektu iespaidīgāku.


Kā lietot acu ēnu bāzes un praimerus un vai tos nepieciešams lietot kopā?


Tas, kā lietot šos produktus, visticamāk, būs atkarīgs no tā, kāds ir tavs iecerētais rezultāts un arī no tā, kādam ēnu uzklāšanas procesam tu pati dod priekšroku. Daudzas kosmētikas lietotājas uzskata, ka ideālā rezultāta sasniegšanai ir iesakāms lietot abus kopā, bet citas dod priekšroku to izmantošanai atsevišķi, vai pat uzskata, ka tie viens otram traucē. Šeit jāpiebilst, ka abi no šiem produktiem var daļēji aizstāt otra produkta īpašības, bet tas noteikti nebūs pilnīgs. Piemēram, acu ēnu bāze, savas bagātīgās konsistences dēļ, palīdzēs uzlabot grima noturību, salīdzinot ar ēnu uzklāšanu pa tiešo uz ādas, bet tā nebūs ne tuvu tik liela, kā izmantojot praimeri un nenovērsīs ēnu nosēšanos ādas krokās. Tikmēr acu ēnu praimeris var akcentēt un izlīdzināt tavu plakstiņu ādas krāsu, bet nesniegs tik intensīvu efektu kā bāze. Protams, bieži nekas vairāk par to arī nav nepieciešams, tāpēc tas, kuru produktu izmantot, lielā mērā ir atkarīgs no situācijas, kosmētikas lietošanas paradumiem un mērķiem. Galvenais atcerēties, ka, izmantojot abus no šiem produktiem reizē, svarīga ir to uzklāšanas secība – vispirms nepieciešams uzklāt praimeri, kam seko bāze un tad pašas acu ēnas. Uzklājot šos produktus nepareizā secībā, to sniegtais efekts var tiks pazaudēts.
Biežāk uzdotie jautājumi


Nē, jo lielākā daļa sejas praimeru satur silikonu, kas padarītu plakstiņu ādu slidenu, samazinot acu ēnu noturību un apgrūtinot to uzklāšanu. Tāpat jāpiebilst, ka, lietojot acu praimeri uz sejas ādas, tas arī nespēs radīt vēlamo efektu, tāpēc šos produktus nevar aizstāt vienu ar otru.

Kosmētikas lietotājas nereti mēdz vieglākai acu grima uzklāšanai praimera vietā izmantot konsīleri, bet tā darīt nevajadzētu, jo konsīlerim ir daudz taukaināka bāze. Līdz ar to, tas var tieši veicināt procesu, ko praimeris cenšas novērst, un samazināt uzklāto ēnu noturību.

Uzklājiet nelielu acu praimera daudzumu pāri visam plakstiņam un izlīdziniet to ar otu. Ja nepieciešams, tādā pašā veidā to var darīt arī gar apakšējo skropstu līniju, ja plānojat tur uzklāt acu ēnas. Pāris minūtes ļaujiet tam iesūkties ādā, pēc kā varat turpināt ar acu ēnu vai bāzes uzklāšanu.

Ja lietojat acu ēnu bāzi kopā ar praimeri, atcerieties, ka tas jāuzklāj vispirms. Pretējā gadījumā bāzi var uzklāt pa tiešo uz ādas. Uzklāšanas process gan no tā neatšķirsies – ar pirkstiem vai otiņu plānā kārtiņā uzklājiet to uz acīm uzreiz pirms ēnu uzklāšanas.

Mūsu interneta veikalā pieejamas acu ēnu bāzes no tādiem iecienītiem zīmoliem kā NYX, Gosh, Artdeco un citiem.