Ilgtspēja

MŪSU ILGTSPĒJAS PĪLĀRI

Mēs cienām, atbalstām un izglītojam mūsu darbiniekus un klientus, kopā radot tūkstošiem smaidu. 

Izglītība un zināšanas sniedz izaugsmi un ticību saviem spēkiem, ļaujot paplašināt spēju un iespēju robežas. Tādēļ visdažādākajos veidos atbalstām izglītības jomu, īpašu uzmanību veltot sieviešu zināšanu pilnveidei, viņu izaugsmei un pašapziņas celšanai.

Jo veselīgāka sabiedrība, jo tā ir spēcīgāka un varošāka. Tādēļ esam atvērti palīdzības sniegšanā tiem, kurus skārušas sociālas vai veselības problēmas, lai sniegtu savu atbalstu sabiedrības kopējam labumam un vērstu tās noskaņojumu pozitīvā virzienā. 

Mēs kopā veidojam zaļāku un dabai draudzīgāku ikdienu. Darot mazas lietas, mēs varam sasniegt nozīmīgus rezultātus.

Tīra un sakopta vide – tas ir mērķis, uz kuru tiecamies ar apziņu, ka šī planēta ir mūsu mājas. Mājas, kas prasa rūpes un ilgtspējīgu attieksmi. To atgādinām arī saviem klientiem, aicinot šķirot atkritumus un būt atbildīgiem patērētajiem, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam patiesi sargāt apkārtējo vidi.  

Mēs piedāvājām klientiem izvēles iespējas – arvien biežāk izvēlēties produktus pārstrādājamā iepakojumā. 

 Klientu atgriezeniskā saite ir ļoti svarīga, tā ļauj attīstīties un sasniegt jaunus mērķus. Mēs regulāri uzklausām klientu vēlmes un cenšamies tās īstenot dzīvē, ieviešot gan jaunus augstas kvalitātes produktus, gan iesaistoties dažādās labo darbu iniciatīvās. 

MŪSU PROJEKTI

Veselība un sociālā joma

Kopš 2014. gada kampaņā Mazgā rokas pareizi! ik gadu mācām pareizas un veselīgas roku higiēnas principus pirmsskolas vecuma bērniem.

Projektā “Give a Smile” sadarbībā ar Colgate dāvinām mutes kopšanas līdzekļus un krāsojamās grāmatas Stomatoloģijas institūta šķeltņu centra mazajiem pacientiem, lai atveseļošanās būtu emocionāli vieglāka.

Ziedojam ikdienā noderīgus produktus medicīnas un sociālās aprūpes iestādēm, tostarp Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem un smagi slimo bērnu vecākiem, Latvijas pansionātiem, bērnu namiem, nevalstiskajām organizācijām u.c.

Vide

Projektā Šķirot ir dabiski! 26 Drogas veikalos sniedzam iespēju nodot pārstrādei jebkura zīmola un marķējuma skaistumkopšanas produktu plastmasas iepakojumus.

Nepārtraukti uzlabojam Drogas veikalu un biroja energoefektivitāti.

Ieviešam sortimentā arvien vairāk produktu videi draudzīgos, pārstrādājamos iepakojumos un vairāk produktu iepakojumu no pārstrādātas plastmasas.

Nodrošinām 100% pārstrādājamus iepirkumu maisiņus, kas izgatavoti no 50% pārstrādātas plastmasas.

E-komercijas sūtījumu iepakojumos plastmasu esam aizstājuši ar kartonu.

Šķirojam savas darbības rezultātā radušos atkritumus.

Dari gudrāk – rūpējies par planētu. Uzzini, kā, sperot pavisam nelielus soļus, varam kopā palīdzēt mūsu planētai.

Izglītība un personības izaugsme

Atbalstām izglītības pasākumus, tostarp skolotāju izaugsmes konferenci “Skolotājs ir Personība”, nodrošinot pedagogiem vērtīgas dāvanas.

Kampaņā Tev piestāv pārliecība rūpējamies par sieviešu pašapziņu, emocionālo veselību un personības izaugsmi.

Sniedzam bezmaksas meistarklases/lekcijas par skaistumkopšanu un citām ikdienā noderīgām tēmām, atbalstām veselības mācību stundas ar higiēnas preču paraugiem.

Klientu forumos sniedzam izglītojošas lekcijas un meistarklases mūsu klientu pašizaugsmei.