Legingi


Legingi ir viena no ērtākajām un praktiskākajām garderobes sastāvdaļām, kas kļuvusi par populāru izvēli daudzu sieviešu vidū. Tos komfortabli var nēsāt ikdienā, arī vēsākos laikapstākļos, jo iegādei ir pieejami siltie legingi ikdienas gaitām un termobikses, kas piemērotas dažādām fiziskām aktivitātēm zemās temperatūrās. Lai Tavas kājas vienmēr būtu komfortā un siltumā – pasūti sieviešu legingus un termobikses sievietēm un vīriešiem Drogas interneta veikalā!


Praktiski, mīksti un silti legingi sievietēm


Legingi savu popularitāti ieguva komforta un praktiskuma dēļ – tie lieliski pieguļ kājām, pasargājot no aukstuma (piemēram, legingi ar silto oderi), kā arī sieviešu legingi ir tā garderobes sastāvdaļa, ko var viegli kombinēt ar dažāda veida apģērbiem. Legingi tiek nēsāti gan ar kleitām un svārkiem, gan pavelkot zem biksēm bargākajās ziemas dienās, gan arī vienkārši kā bikses, kombinējot tos ar džemperiem, jakām un citiem apģērbiem. Īpaši aktuāli ir siltie legingi, kam ir liels blīvums un kas rudens periodā var aizstāt zeķubikses.


Termobikses vīriešiem un sievietēm


Termobikses ir pieprasīts izstrādājums mūsu platuma grādos, jo tās efektīvi pasargā no aukstuma un vēja un ir piemērotas dažādiem ziemas sporta veidiem un aktivitātēm. Termobikses – piegulošus termo legingus vīriešiem un sievietēm, kas izgatavoti no viegla un elpojoša materiāla, lai fizisko aktivitāšu laikā uzturētu ķermeni sausu un kontrolētu ķermeņa temperatūru, atradīsi Drogas interneta veikalā.
Biežāk uzdotie jautājumi


Legingi ir universāla sieviešu garderobes sastāvdaļa, ko var nēsāt ar kleitām, svārkiem, pagarinātiem džemperiem un žaketēm, kā arī ar dažāda veida apaviem: augstpapēžu kurpēm, zābakiem, sporta apaviem. Sieviešu legingi ir piemēroti arī nēsāšanai ar dažāda stila virsdrēbēm, sākot ar sportiskā stila jakām līdz pat klasiskajiem mēteļiem.

Termobikses ir tekstila izstrādājums, kas veic termoregulāciju, proti, reaģējot uz gaisa temperatūras izmaiņām un siltuma izdalīšanās intensitāti, kontrolē ķermeņa temperatūru, pasargājot no aukstuma un vēja. Termobikses uztur ķermeni sausu fizisko aktivitāšu laikā un ir īpaši piemērotas nēsāšanai zemās temperatūrās.

Drogas interneta veikalā ir pieejami silti melni legingi sievietēm, kā arī pieguļoši termo legingi jeb termobikses vīriešiem un sievietēm. Tā kā mūsu preču sortiments tiek bieži papildināts, aicinām regulāri apskatīt preču sadaļas, lai iegādātos sev nepieciešamās preces!