Grūtniecēm un jaunajām māmiņām

3 atrastas preces
Atlasīt:

-15%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

BELLA-BELLA Mamma krūšturu ieliktnīši, 30gab. -5900516402310-
02.04 - 02.05
5,69 €
30 days lowest price:
4,83 €
Member Card

-20%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai e-veikalā

BELLA-BELLA Pēcdzemdību komplekts-5900516604318-
02.04 - 02.05
13,19 €
30 days lowest price:
10,55 €
Member Card

-15%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

BABY DREAM-BABYDREAM Krūšturu ieliktnīši, 30gab.-4305615544267-
02.04 - 02.05
3,29 €
30 days lowest price:
2,79 €
Member Card

Preces grūtniecēm un māmiņām


Preces grūtniecēm un jaunajām māmiņām ķermeņa kopšanai un higiēnai ir neatņemama sastāvdaļa ikdienas komfortam un labsajūtai. Preces topošajām un jaunajām māmiņām ir īpaši izstrādātas, lai rūpētos par sievietes vajadzībām laikā, kas pieprasa papildu uzmanību un īpaši efektīvu iedarbību. Drogas e-veikala piedāvājumā atradīsi higiēnas preces gaidību un pēcdzemdību periodam – krūšturu ieliktnīšus, pēcdzemdību komplektus –, kā arī ķermeņa kopšanas kosmētiku grūtniecēm un jaunajām māmiņām striju novēršanai, ādas mitrināšanai un nostiprināšanai.


Preces grūtniecēm


Preces grūtniecēm var ievērojami uzlabot un atvieglot tik īpašo gaidību laiku. Preces un produkti, kurus visbiežāk izvēlas iegādāties topošās māmiņas, ir dažādi uztura bagātinātāji, kā arī grūtnieču spilveni un citi produkti, kas palīdz uzlabot pašsajūtu un mazināt diskomfortu. Taču neapšaubāmi vieni no grūtnieču iecienītākajiem un plašāk lietotajiem produktiem ir īpaši gaidību periodam piemēroti ķermeņa kopšanas līdzekļi. Šie grūtniecības laikam piemērotie produkti ar mazulim un māmiņas veselībai draudzīgu sastāvu palīdz mitrināt ķermeņa ādu, novēršot tādas ādas problēmas kā hiperpigmentācija, strijas, ādas sausums un jutīgums.


Preces māmiņām


Preces māmiņām ievērojami atvieglo ikdienas personīgās higiēnas un skaistumkopšanas rituālu. Ķermeņa kopšana, atgūšanās pēc dzemdībām, kā arī rūpes par savu labsajūtu zīdīšanas un mazuļa aprūpes laikā – šī ir tikai daļa no jauno māmiņu ikdienas, kas pieprasa īpašu uzmanību. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties personīgās higiēnas un skaistumkopšanas preces jaunajām māmiņām:


1. Produktu sastāvs – piemērots māmiņām, kuras baro mazuļus ar krūti;
2. Smaržvielas – sejas un ķermeņa kosmētika bez pievienotām smaržvielām;
3. Efektīvi ķermeņa kopšanas līdzekļi – produkti, kas piemēroti ādas aprūpei pēcdzemdību periodā;
4. Īpaši piemērotas higiēnas preces māmiņām – biksīšu un krūšturu ieliktnīši, kas piemēroti pēcdzemdību periodam.


Līdzīgi kā rūpes par savu ķermeni grūtniecības laikā, arī sagatavošanās pēcdzemdību periodam ir būtiska. Gatavojoties mazuļa dzimšanai, neaizmirsti iegādāties pēcdzemdību komplektu, kas atvieglos rūpes par personīgo higiēnu uzreiz pēc mazuļa dzimšanas.
Biežāk uzdotie jautājumi


Viena no populārākajām grūtniecības preču kategorijām ir ķermeņa kopšanas līdzekļi. Ķermeņa kopšanas līdzekļi grūtniecēm – ķermeņa krēmi, eļļas, losjoni – ir īpaši izstrādāti, lai parūpētos par ķermeņa ādas labsajūtu gaidību laikā, kā arī sagatavotu ķermeņa ādu pēcdzemdību periodam.

Grūtniecības laikā ieteicams izvēlēties skaistumkopšanas produktus, kuri ir īpaši piemēroti sievietēm gaidībās. Šo skaistumkopšanas produktu sastāvā nav izejvielu, kuras nav vēlams lietot grūtniecības laikā. Tāpat gaidību laikā sievietes var izvēlēties sejas un ķermeņa kopšanas kosmētiku, kas ir piemērota jutīgai ādai.

Jauno māmiņu personīgās higiēnas preces un skaistumkopšanas produkti tiek izvēlēti, balstoties uz katras sievietes ikdienas vajadzībām. Taču iecienītāko preču vidū ir atrodami tādi produkti kā: pēcdzemdību komplekti, ķermeņa kopšanas kosmētika, krūšturu ieliktnīši, mitrās salvetes.

Pēcdzemdību komplekts ir higiēnas preces māmiņām, kuras sievietēm ir nepieciešamas pēc mazuļa nākšanas pasaulē. Pēcdzemdību komplektā ietilpst tādas preces kā: pēcdzemdību biksītes un paketes, higiēniskās paketes un paladziņi, kā arī krūštura ieliktnīši.