Mutes skalotāji

59 atrastas preces
Atlasīt:

Mutes skalojamie līdzekļi


Mutes skalojamie līdzekļi ir populāri mutes dobuma kopšanas produkti, kas palīdz uzturēt veselīgu mutes dobuma higiēnu. Lai iegūtu skaistu smaidu un veselus zobus, bieži vien ar zobu tīrīšanu nepietiek, tāpēc ikdienā ieteicams izmantot arī mutes skalotāju. Apskati mūsu interneta veikala Drogas piedāvājumu un pasūti mutes skalošanas līdzekļus, lai parūpētos par saviem zobiem un smaganām un iegūtu svaigu elpu!


Mutes skalojamo līdzekļu veidi un īpašības


Mutes skalojamais līdzeklis pilda vairākas funkcijas. Mutes skalotājs var pasargāt no kariesa, nostiprināt zobu emalju, atsvaidzināt elpu. Antibakteriāls mutes skalojamais līdzeklis cīnās ar baktērijām un mazina to vairošanās ātrumu. Savukārt mutes skalojamais līdzeklis smaganām palīdz novērst smaganu asiņošanu un uzturēt to veselību. Populāra izvēle ir arī mutes skalotājs, kas palīdz atjaunot zobu dabisko baltumu. Mutes skalošanas līdzekļu klāsts ir ļoti plašs, un ikviens izvēlas savām prasībām piemērotāko līdzekli.


Mutes skalošanas līdzekļi Drogas interneta veikalā


Mutes skalošanas līdzekļi tāpat kā zobu pastas un zobu birstes ir svarīgi mutes dobuma kopšanas produkti, kurus regulāri lietojot iespējams iegūt patiesi veselīgus zobus un smaganas. Interneta veikalā Drogas ir pieejams ļoti plašs mutes skalotāju klāsts no visiem populārākajiem mutes dobuma kopšanas zīmoliem kā Listerine, Prokudent, Colgate un citiem. Apskati mūsu piedāvājumu un pasūti piemērotāko mutes skalotāju, lai Tavi zobi un smaganas vienmēr būtu veselas!
Biežāk uzdotie jautājumi


Mutes skalojamais līdzeklis ir nepieciešams, lai koptu asiņojošas un iekaisušas smaganas, pasargātu jutīgu emalju, balinātu zobus, samazinātu aplikumu un zobakmeni, kā arī atsvaidzinātu elpu.

Mutes skalotājs jālieto pēc zobu tīrīšanas ar zobu pastu vai pēc maltītes. Tas ir jāielej vāciņā un jāskalo mutē aptuveni 30 sekundes un tad jāizspļauj.

Nē, bieži vien pēc mutes skalošanas līdzekļa nav nepieciešams skalot muti, jo daudzi mutes skalotāji satur tādas sastāvdaļas, kas vēl ilgstoši pasargā zobu emalju vai nodrošina antibakteriālu efektu.

Drogas interneta veikalā ir pieejami dažādu veidu mutes skalojamie līdzekļi kā, piemēram, antibakteriāls mutes skalojamais līdzeklis, mutes skalojamais līdzeklis smaganām, mutes skalotājs zobu balināšanai vai elpas atsvaidzināšanai.