Par Drogas

Par AS Watson Group

AS Drogas ir daļa no AS Watson Group, kas ir pasaulē lielākais starptautiskais veselības un skaistumkopšanas preču mazumtirgotājs un pārvalda vairāk nekā 16 000 veikalus ar 12 mazumtirdzniecības zīmoliem 28 tirgos un nodarbina vairāk nekā 130 000 darbinieku visā pasaulē. 2022. finanšu gadā AS Watson Group ieņēmumi bija 22 miljardi ASV dolāru. Katru gadu tā apkalpo vairāk nekā 5,5 miljardus pircēju, izmantojot to B+T (bezsaistes un tiešsaistes) platformas, nodrošinot ar tehnoloģijām iespējotu mazumtirdzniecības pieredzi klientiem bezsaistē un tiešsaistē.

PAR DROGAS

1993. gada 10. decembrī tika atvērts pirmais veikals Drogas – Rīgā, Dzirnavu ielā 57.

No viena veikala Rīgas centrā, AS Drogas 30 gadu laikā izveidojies par lielāko mazumtirdzniecības veikalu tīklu skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Latvijā. Klientiem ir pieejami 96 veikali. No tiem 52 darbojas Rīgā, bet reģionu pilsētās – 44. AS Drogas Latvijā kopumā nodarbina vairāk nekā 850 darbiniekus.

Lietuvā klientiem ir atvērti 53 veikali Drogas – 20 Viļņā un 33 reģionu pilsētās.

DROGAS G7 KONCEPTA VEIKALI

Drogas jaunais koncepts izstrādāts, ņemot vērā klientu ieteikumus, un tajā galvenais akcents likts uz pārskatāmību, lai pircēji varētu ātri, ērti un bez maldīšanās atrast nepieciešamās preces. Interjera krāsu gammu veido nomierinoši toņi – pelēkais un maigi rozā – savienojumā ar Drogas tradicionālās zilganzaļās krāsas akcentiem. Šobrīd klientiem Latvijā ir pieejami 37 jaunā koncepta Drogas veikali.

Drogas vēlas, lai klientam veikals ir kā miera osta, kurā uz brīdi aizmirsties no ikdienas steigas un rūpēm.

DROGAS RŪP

VESELĪBA UN SOCIĀLĀ JOMA

Jo veselīgāka sabiedrība, jo tā ir spēcīgāka un varošāka. Tādēļ esam atvērti palīdzības sniegšanā tiem, kurus skārušas sociālas vai veselības problēmas, lai sniegtu savu atbalstu sabiedrības kopējam labumam un vērstu tās noskaņojumu pozitīvā virzienā.

VIDE

Tīra un sakopta vide – tas ir mērķis, uz kuru tiecamies ar apziņu, ka šī planēta ir mūsu mājas. Mājas, kas prasa rūpes un ilgtspējīgu attieksmi. To atgādinām arī saviem klientiem, aicinot šķirot atkritumus un būt atbildīgiem patērētajiem, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam patiesi sargāt apkārtējo vidi.

IZGLĪTĪBA UN PERSONĪBAS IZAUGSME

Izglītība un zināšanas sniedz izaugsmi un ticību saviem spēkiem, ļaujot paplašināt spēju un iespēju robežas. Tādēļ visdažādākajos veidos atbalstām izglītības jomu, īpašu uzmanību veltot sieviešu zināšanu pilnveidei, viņu izaugsmei un pašapziņas celšanai.

Vairāk uzzini: korporatīvā sociālā atbildība

No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas AS Watson Group uzņēmums.