Mutes atsvaidzinātāji

3 atrastas preces
Atlasīt:

-20%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,99 €

Tikai Drogās!

PROKUDENT-PROKUDENT Antibakteriāls mutes dobuma sprejs, 15ml-42335764-
03.07 - 01.08
2,49 €
Member Card 1,99 €
30 days lowest price:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

BEAUTY FORMULAS-BEAUTY FORMULAS Elpu atsvaidzinošs aerosols, 25ml-5012251009263-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,99 €

Tikai Drogās!

PROKUDENT-PROKUDENT Extra Frisch mutes dobuma sprejs, 15ml-42335757-
03.07 - 01.08
2,49 €
Member Card 1,99 €
30 days lowest price:

Mutes atsvaidzinātāji


Mutes atsvaidzinātāji ir ikdienā bieži izmantojami mutes dobuma higiēnas līdzekļi, kas palīdz iegūt svaigu elpu dažādās dzīves situācijās, it sevišķi pirms svarīgiem notikumiem vai gadījumos, kad nav laika vai iespējas iztīrīt zobus. Mutes atsvaidzinātāji ir kompakti un vienkārši lietojami līdzekļi, kurus ir ērti ņemt līdzi un izmantot pēc nepieciešamības, lai piešķirtu savai elpai svaigumu vai nomāktu dažādu ēdienu vai dzērienu piegaršu mutē. Izvēlies un pasūti efektīvos mutes dobuma atsvaidzināšanas līdzekļus Drogas interneta veikalā!


Mutes atsvaidzinātāju sastāvs un īpašības


Mutes atsvaidzinātājs palīdz uz laiku novērst nepatīkamu aromātu, kas nāk no mutes, un piešķirt elpai svaigumu, kas savukārt palīdz iegūt lielāku pārliecību pār sevi un justies komfortabli komunikācijā ar citiem cilvēkiem. Arī gadījumos, kad nav izteiktu problēmu ar nepatīkamo aromātu, mutes atsvaidzinātāju var izmantot, lai vienkārši atsvaidzinātu elpu, piemēram, pēc maltītes.


Bieži vien mutes atsvaidzinātāja sastāvā ir dažādas ēteriskās eļļas, piemēram, piparmētru eļļa, kas nodrošina svaigas piparmētras garšu mutē, ūdens, citronskābe, glicerīns un citas sastāvdaļas. Tāpat mutes atsvaidzinātāji var saturēt spirtu, taču var izvēlēties tādus aerosolus elpas atsvaidzināšanai, kuru sastāvā spirta nav.


Mutes atsvaidzinātāji Drogas interneta veikalā


Mutes atsvaidzinātāji, tāpat kā mutes skalojamie līdzekļi un zobu pastas, palīdz iegūt svaigu elpu, taču mutes skalotājus un pastas ikdienā izmantojam tikai mājās. Tāpēc, lai ikviens ikdienā varētu justies pārliecināti un ilgstoši izbaudītu svaigu elpu, piedāvājam iegādāties elpu atsvaidzinošos līdzekļus mūsu interneta veikalā Drogas, kurus varēsi ērti ņemt līdzi. Atceries, ka mutes atsvaidzinātājs neatrisinās problēmas ar nepatīkamo aromātu no mutes, bet gan nodrošinās svaigu elpu uz laiku. Ja arī Tu meklē, kur iegādāties labu mutes atsvaidzinātāju, apskati mūsu piedāvājumu un veic pasūtījumu jau tūlīt!
Biežāk uzdotie jautājumi


Mutes atsvaidzinātājs ir lieliski piemērots gadījumos, kad nepieciešams ātri atsvaidzināt elpu, piemēram, pirms kāda svarīga notikuma vai tikšanās. Šo līdzekli bieži izmanto ikdienā, lai nomāktu dažādu ēdienu vai dzērienu piegaršu, vai arī smēķēšanas izraisīto aromātu mutē.

Vertikāli turot mutes atsvaidzinātāja iepakojumu, sakrati to dažas reizes un tad izsmidzini tā saturu mutes dobumā, nospiežot dozatoru aptuveni 2-4 reizes.

Lai iegūtu svaigu elpu, ir regulāri jātīra zobi ar mentola vai piparmētras garšas zobu pastu, jāizmanto zobu diegs un mutes atsvaidzinātājs, ko var ērti paņemt līdzi somā un izmantot dienas laikā.