Sejas kopšanas komplekts DUNTE

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 11.09.-24.09.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 25.09.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 25.09.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 09.10.-30.10.2023.

Apsveicam izlozes uzvarētājus!

ina.***orova17@inbox.lv dace***mberga@gmail.com nikap***rza@gmail.com alina_***kina@outlook.lv sa***us@inbox.lv ja***ita11@inbox.lv l**ii@inbox.lv be***olde@inbox.lv  pa***dina@gmail.com kristin***imsa@inbox.lv n***ita@inbox.lv pi**na38@gmail.com lind***riediite@gmail.com dair***ermola@gmail.com marija***zovska@inbox.lv an***igav@gmail.com th***sky@gmail.com paula***enina@inbox.lv sant***akarne@gmail.com lind***zolina@inbox.lv m.d***87@gmail.com s.ga***raite@inbox.lv arta.***ninja@gmail.com ie**.i@tvnet.lv cep***kate@gmail.com le***ks15@inbox.lv s***aru@inbox.lv In**S@inbox.lv ieva***usa@gmail.com gunit***teusa@inbox.lv

Sejas kopšanas komplekts DUNTE

DZINTARS DUNTE Dziļi attīrošas putas sejai, 75ml

Dziļi attīrošas sejas putas ar sodu maigi noņem visus netīrumus un attīra poras, atstājot ādu tīru un svaigu.

DZINTARS DUNTE atjaunojošs acu krēms, 15ml

Atjaunojošs acu krēms ar peru pieniņu, C un F vitamīniem acumirklī atdzīvina ādu ap acīm un padara tās jaunākas. Izgatavots ar aktīvajām sastāvdaļām, kas iedarbojas uz visām ādas noguruma pazīmēm.

DZINTARS DUNTE atjaunojošs krēms sejai, 50ml

Atjaunojošs sejas krēms ar peru pieniņu, C un F vitamīniem ir ar barības vielām bagāta formula uz šī sviesta bāzes, kas maigi baro un mīkstina ādu.