Ziepes

4 atrastas preces
Atlasīt:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,99 €

ORGANIC SHOP-ORGANIC SHOP Peach&Rose šķidrās roku ziepes, 500ml-4744183011656-

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,99 €

ORGANIC SHOP-ORGANIC SHOP Aloe&Milk šķidrās roku ziepes, 500ml-4744183011632-

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,99 €

ORGANIC SHOP-ORGANIC SHOP Mint&Jasmine šķidrās roku ziepes, 500ml-4744183011847-

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,99 €

ORGANIC SHOP-ORGANIC SHOP Pomegrante&Patchouli šķidrās roku ziepes, 500ml-4744183011649-

Ziepes


Ziepes ir neatņemams ikdienas roku un ķermeņa ādas kopšanas un higiēnas produkts. Tieši tāpēc savas ķermeņa un roku ādas kopšanas prasībām piemērota produkta izvēle ir īpaši svarīga. Neskatoties uz to, vai dod priekšroku ekoloģiskām ziepēm, vai gluži pretēji – ziepēm ar izteiktiem un eksotiskiem aromātiem, mūsu plašajā šķidro ziepju, putu ziepju un roku ziepju klāstā noteikti atradīsi sev piemērotāko. Tāpat plašā izvēlē pieejamas arī antibakteriālās ziepes un šķidro ziepju uzpildes jeb refill ziepes, kas maigi, taču efektīvi attīrīs ādu ik dienas. Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu un iegādājies ziepes ikdienas ķermeņa kopšanai Drogas e-veikalā!


Kā izvēlēties ziepes ikdienas ādas kopšanai?


Ziepju kā ādas kopšanas produkta galvenais uzdevums ir attīrīt ādu no netīrumiem, mikrobiem un sviedriem. Taču īpaši svarīga ir ādas efektīva, taču maiga attīrīšana, lai saglabātu ādas dabīgo aizsargbarjeru, neļaujot ādai kļūt sausai un uzņēmīgai pret apkārtējās vides iedarbību. Izvēloties ziepes ikdienas ķermeņa un roku ādas kopšanai, protams, primāri nepieciešams vadīties pēc savām produkta veida un smaržas vēlmēm. Šķidrās ziepes, klasiskās gabalziepes vai putu ziepes ir iecienītākie ziepju veidi gan ķermeņa, gan roku ādas kopšanai. Savukārt attiecībā uz smaržu ikvienam ir iespēja kombinēt savu iecienīto ziepju veidu ar iemīļotāko aromātu, vai gluži pretēji – bez smaržvielām. Atbilstoši savam ādas tipam izvēlies produktu jutīgas, normālas, kombinētas vai taukainas ādas kopšanai.
Biežāk uzdotie jautājumi


Tradicionāli ziepes tiek izgatavotas no augu eļļām vai dzīvnieku taukiem, tos apstrādājot ar nātrija vai kālija sārmu, kas tiek saukts par pārziepošanas procesu. Taču mūsdienās aizvien biežāk ziepju ķīmiskajā sastāvā augu eļļas un dzīvnieku tauki tiek aizstāti ar sintētiski radītiem izejmateriāliem, kuriem tiek pievienotas dažādas ēteriskās eļļas, krāsvielas un smaržvielas.

Populārākie roku un ķermeņa ziepju veidi ir šķidrās ziepes, putu ziepes un gabalziepes. Tāpat pircēji var izvēlēties dabīgās jeb ekoloģisku izejvielu ziepes, aromatizētās ziepes un antibakteriālās ziepes.

Jā, Drogas e-veikalā pieejams plašs šķidro ziepju uzpildes jeb refill ziepju piedāvājums – gan eko ziepes, gan aromatizētās un antibakteriālās ziepes.