Dāmu skola Jelgavā!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā Jelgavā!

Apsveicam izlozes uzvarētājas!

kunku***rga@gmail.com inga***saa@gmail.com gundeg***eiko@inbox.lv jolant***urnevska@gmail.com ilz***etersone7@gmail.com eliz***ilcina@icloud.com kristin***imanova@inbox.lv ilvij***imeika@inbox.lv alis***aikovska@gmail.com pukit***ace@gmail.com

Kad?

Trešdien, 2023. gada 23.augustā, 18.00-21.00

Kur?

Krišjāņa Barona iela 3 – 1A, Jelgava, Restorāns “Parks”

Kas?

Ar devīzi “Pretī rudenim kopā ar Drogas!”

Drogas Dāmu skola sniegs vērtīgas zināšanas gan kā pareizi izveidot kapsulas garderobi, kam jāatrodas skapī katrai sievietei, gan kā pareizi uzklāt grimu, izceļot acis.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems Max Factor produktus, lai izveidot skaistu grimu.

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, iedvesma, dāvanas, un pats galvenais –  laiks, kuru veltīt pašai sev – tas viss Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 20.08.2023.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta, kāpēc vēlētos piedalīties seminārā. Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 10 laimīgajām dalībniecēm, kuras varēs ierasties uz pasākumu kopā ar draudzeni, mammu, māsu, vecmammu, vai kādu citu sev tuvu cilvēku.

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē, un 2 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas viešņas

Laura Valuta

Vizuālā tēla stiliste. La Veil skaistuma studijas/skolas vadītāja. Skaistuma industrijā darbojas kopš 2009.gada, regulāri dalās ar savu pieredzi un zināšanām ar saviem sekotājiem Instagram blogā. Uzskata, ka kosmētika ir izcils aksesuārs un piemērots ikvienai sievietei jebkurā dzīves situācijā.

Indra Salceviča

Absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Iegūts maģistra grāds modes mākslā. Vairāku starptautisku konkursu laureāte. Savas modes kolekcijas prezentējusi RFW un Berlin Fashion week, kā arī piedalījusies dažādās modes izstādēs. Kopš 2007. gada aktīvi strādājusi Latvijas mediju un šovbiznesa vidē gan kā modes māksliniece, gan kā stiliste, kā arī ir bijusi modes redaktore tādos žurnālos kā OK Latvija un Cosmopolitan Latvija. Vadījusi modes un stila TV raidījumus, kā arī publicējusi stila padomu rakstus žurnālos un virtuālajos medijos. Kopš 2016. gada arī vietnes @morethansize radītāja un aktīva body acceptances kustības veicinātāja Latvijā. Sniedz privātās stila konsultācijas, rada tērpus dažādiem TV skatuves projektiem, veido tēlu kostīmu koncepcijas TV seriālos.


https://www.youtube.com/watch?v=H5IUmj_HKc8