Dāmu skola sadarbībā ar L’Oreal Paris!

Piesakies Drogas Dāmu skolai – par grimu, pārliecību un mērķu sasniegšanu!

(Dalība pasākumā tikai ar digitālajiem Covid-19 sertifikātiem)

Kad?

Ceturtdien, 2021. gada 23. septembrī, 18.00-21.00

Kur?

Viesnīcā Pullman Riga Old Town, Rīgā, Jēkaba ielā 24

Kas?

Lai parūpētos gan par ārējo, gan iekšējo skaistumu, aicinām pieteikties bezmaksas Drogas Dāmu skolai – atkal klātienē!

Šoreiz Dāmu skolas vadmotīvs ir “Tev piestāv pārliecība!”. Galvenās tēmas, ko apgūsim: grims, pašapziņa un veiksmīga mērķu sasniegšana.

Vizāžiste un Unastyle pasniedzēja Ineta Lesīte mācīs, kā ātri uzklāt izteiksmīgu express make-up, ar vienkāršiem līdzekļiem panākot efektīvu rezultātu. Visām pasākuma dalībniecēm tiks dāvināts express grima produktu komplekts no L’Oreal Paris, ar kuru veidot make-up, vadoties pēc pasniedzējas padomiem.

L’Oreal Paris pārstāvji iepazīstinās ar kosmētikas produktu jaunumiem, bet biznesa koučs Raina Dūrēja-Dombrovska savā lekcijā iedvesmos sasniegt jaunus mērķus un mācīs strādāt ar pašapziņu.

Burvīga gaisotne, laiks sev, jaunas zināšanas, iedvesma un dāvanas – tas viss Drogas Dāmu skolā – klātienē! Piesakies!

Kā?

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ dalība pasākumā atļauta tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, pie ieejas uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu – www.covid19sertifikats.lv.

Piesakies bezmaksas semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies personīgi! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas lektores

Ineta Lesīte

Vizāžiste, stiliste, Unastyle pasniedzēja
Meistarklases tēma: EXPRESS MAKE-UP

Vienai no Dāmu skolas dalībniecēm meistarklases laikā būs iespēja kļūt par Inetas modeli un tikt pie profesionāla express make-up, savukārt pārējās dāmas mācīsies veidot sev grimu ar dāvanās saņemto L’Oreal Paris kosmētiku, sekojot līdzi pasniedzējas norādēm un instrukcijām.

Raina Dūrēja-Dombrovska

Eksponenciālais biznesa koučs
Sarunas tēma: PAŠAPZIŅA. EMOCIJAS. NEIESPĒJAMO MĒRĶU SASNIEGŠANA

“Emocijas mūsu dzīvē ir kā degviela. Tā var būt tīra un augstas kvalitātes, bet var būt arī duļķaina, ar piemaisījumiem. Mūsu pašapziņa nosaka, kā jūtamies, kādus mērķus nospraužam, ar kādu degvielu uzpildāmies un ar kādu ātrumu virzāmies. Mēs paši izvēlamies, ar kādu garšu dzīvot savu dzīvi,” saka Raina, kuras lekcija sniegs stimulu jaunu un šķietami neiespējamu mērķu sasniegšanai.

Dāmu skolas galerija 23.09.2021.

DALĪBNIEČU ATSAUKSMES

Ieva:

Man liels prieks, ka varēju piedalīties! Tāds pozitīva dopinga piliens ikdienas skrējienā! Paldies par jauko uzņemšanu, interesanto cienastu, burvīgo telpu noformējumu un dāvaniņām! Jūsu lektores ļāva paskatīties uz savu dzīvi mazliet citādi un iedvesmoja atkal noticēt sev un saviem mērķiem! Ļoti patika L’Oreal stāsts! Man prieks, ka darāt šo vērtīgo darbu un palīdzat sievietēm uzdrošināties darīt ko vairāk! Veiksmi un vēl daudz foršu pasākumu un dāmu mirdzošām acīm tajos!

Inese:

Paldies par šo lielisko iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un Covid radītajām važām. Šis vakars bija lieliska iespēja atcerēties to, ka, pirmkārt, esam sievietes!!! Arī mums, stiprajām sievietēm, dažreiz ir vajadzīgs restarts, padoms un vienkārši sev veltīts laiks – par to šajā vakarā bija parūpējusies Drogas Dāmu skola. Bija iespēja smelties iedvesmu un dzirdēt padomus sievietes pilnveidošanai, un vēlreiz liels paldies par to!!!

Evita:

Liels paldies par Dāmu skolas pasākumu! Organizācija bija augstākajā līmenī, bija piedomāts pie katras mazās detaļas. Liels paldies arī par izveidoto atmosfēru, bija ļoti jauks un pozitīvs pasākums. Kā arī svarīgi minēt, ka bija daudz noderīgas informācijas.

Vineta:

Bija prieks pavadīt vakaru pozitīvā gaisotnē un uzzināt arī kaut ko jaunu. Liels paldies par noderīgo dāvanu! Tā kā savu mīļāko skropstu tušu nesanāca bieži lietot, tā izžuva. Un tāpēc bija iespēja uz deju koncertu izmēģināt Bambi oversize skropstu tušu. Un varu teikt, ka tagad esmu atradusi savu favorīti turpmākajiem deju koncertiem un arī citām reizēm. Izskats gandrīz kā mākslīgās skropstas, un noturīga. Paldies organizatoriem, lektorēm, pozitīvi noskaņotajam fotogrāfam, un ceru vēl kādreiz tikties Drogas Dāmu skolā 🙂 Jo mēs esam tā vērtas!

Sofija:

Vēlos pateikt mīīīlzīgu paldies par vakardienas vakaru! Jauna elpa.. Jauna iedvesma.. Jaunas pārdomas.. Šajā pasākumā jutos “savā vietā”, pateicoties Jūsu saliedētībai, gudrībai, pārdomātībai, organizētībai. Viss līdz pēdējam sīkumam bija tik ļoti pārdomāts! Paldies!