Dāmu skola sadarbībā ar L’Oreal Paris!

Piesakies Drogas Dāmu skolai – par grimu, pārliecību un mērķu sasniegšanu!

(Dalība pasākumā tikai ar digitālajiem Covid-19 sertifikātiem)

Kad?

Ceturtdien, 2021. gada 23. septembrī, 18.00-21.00

Kur?

Viesnīcā Pullman Riga Old Town, Rīgā, Jēkaba ielā 24

Kas?

Lai parūpētos gan par ārējo, gan iekšējo skaistumu, aicinām pieteikties bezmaksas Drogas Dāmu skolai – atkal klātienē!

Šoreiz Dāmu skolas vadmotīvs ir “Tev piestāv pārliecība!”. Galvenās tēmas, ko apgūsim: grims, pašapziņa un veiksmīga mērķu sasniegšana.

Vizāžiste un Unastyle pasniedzēja Ineta Lesīte mācīs, kā ātri uzklāt izteiksmīgu express make-up, ar vienkāršiem līdzekļiem panākot efektīvu rezultātu. Visām pasākuma dalībniecēm tiks dāvināts express grima produktu komplekts no L’Oreal Paris, ar kuru veidot make-up, vadoties pēc pasniedzējas padomiem.

L’Oreal Paris pārstāvji iepazīstinās ar kosmētikas produktu jaunumiem, bet biznesa koučs Raina Dūrēja-Dombrovska savā lekcijā iedvesmos sasniegt jaunus mērķus un mācīs strādāt ar pašapziņu.

Burvīga gaisotne, laiks sev, jaunas zināšanas, iedvesma un dāvanas – tas viss Drogas Dāmu skolā – klātienē! Piesakies!

Kā?

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ dalība pasākumā atļauta tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, pie ieejas uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu – www.covid19sertifikats.lv.

Piesakies bezmaksas semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies personīgi! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas lektores

Ineta Lesīte

Vizāžiste, stiliste, Unastyle pasniedzēja
Meistarklases tēma: EXPRESS MAKE-UP

Vienai no Dāmu skolas dalībniecēm meistarklases laikā būs iespēja kļūt par Inetas modeli un tikt pie profesionāla express make-up, savukārt pārējās dāmas mācīsies veidot sev grimu ar dāvanās saņemto L’Oreal Paris kosmētiku, sekojot līdzi pasniedzējas norādēm un instrukcijām.

Raina Dūrēja-Dombrovska

Eksponenciālais biznesa koučs
Sarunas tēma: PAŠAPZIŅA. EMOCIJAS. NEIESPĒJAMO MĒRĶU SASNIEGŠANA

“Emocijas mūsu dzīvē ir kā degviela. Tā var būt tīra un augstas kvalitātes, bet var būt arī duļķaina, ar piemaisījumiem. Mūsu pašapziņa nosaka, kā jūtamies, kādus mērķus nospraužam, ar kādu degvielu uzpildāmies un ar kādu ātrumu virzāmies. Mēs paši izvēlamies, ar kādu garšu dzīvot savu dzīvi,” saka Raina, kuras lekcija sniegs stimulu jaunu un šķietami neiespējamu mērķu sasniegšanai.