Dāmu skola kopā ar zīmolu NYX!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā!

Kad?

Ceturtdien, 2022. gada 22. septembrī, 18.00-21.00

Kur?

Viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvia, Rīgā, Elizabetes ielā 55

Kas?

Lai padarītu ikdienu aizraujošāku un krāšņāku, aicinām Tevi veltīt vienu darba dienas vakaru, palutināt sevi un piedalīties Dāmu skolas seminārā!

Ar devīzi Back to work & school!. Uzdrīkstēšanās. Uzdrīksties būt pati!

Nepiespiestā gaisotnē pie kafijas tases kopā ar zīmolu NYX iepazīsimies ar tā aktuālākajiem make-up produktiem – kā ar minimālu produktu daudzumu var izveidot skaistu dienas make-up, un kā to var pārveidot uz vakara make-up.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems NYX dekoratīvās kosmētikas produktu komplektus.

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, iedvesma, dāvanas, un pats galvenais –  laiks, kuru veltīt pašai sev – tas viss Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 15.09.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta, kāpēc vēlētos piedalīties seminārā.

Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 20 laimīgajām dalībniecēm!

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē, un 5 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

.

Dāmu skolas viešņas

Jana Kozlova

Augsti kvalificēta un Latvijā pieprasīta grima māksliniece.

“BEAUTY EXPERT AWARD” ieguvēja kategorijā “Vizāžists 2019”. Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas biedre.

Sarunas tēma – NYX zīmola produkti un make-up

Pastāstīs par NYX zīmola make-up trendiem un aktualitātēm. Nodemonstrēs kā ar minimālu produktu daudzumu var izveidot dienas make-up, un kā to ir iespējams pārveidot uz vakara make-up.

Ineta Vanaga

Psihodrāmas speciāliste. Sabiedrības un veselības zinātņu maģistre.

Sarunas tēma – Uzsākt un darīt nozīmē mainīties.

Var būt pilna galva ar domām, bet kamēr nav darbības, viss paliek sapņu līmenī.

Pastāstīs un nodemonstrēs, kā ar domām un dažādām darbībām, iesaistot savu ķermeni, ir iespējams nonāktu tur, kur vēlies nonākt.

Linda Šteinberga

NYX Professional Makeup sociālo tīklu un komunikācijas menedžere.

Sarunas tēma – NYX Professional Makeup zīmols

Iepazīstinās ar zīmolu NYX Professional. Sniegs zināšanas par zīmola vērtībām. Pastāstīs aktuālākajiem jaunumiem.


Izlozes rezultāti:

agn***ova@inbox.lv, sig***13@icloud.com, lai***aga@gmail.com, lii***nca@gmai.com, lau***ece@gmail.com, iz***tis@inbox.lv, lin***ane2002@gmail.com, i.d***ska@gmail.com, mon***004@gmail.com, lin***ose@gmail.com, joz***ska@gmail.com, kci***are@gmail.com, oso***ao2@gmail.com, ves***ita@gmail.com, lia***ska@gmail.com, kat***usa@gmail.com, evi***ina@inbox.lv, com***988@inbox.lv, lot***use@gmail.com, iev***ale@greenmotors.lv, agn***ova@gmail.com, bai***ika@inbox.lv

Dāmu skolas galerija 22.09.2022.

DALĪBNIEČU ATSAUKSMES

Sofija

Liels paldies! Pasākums bija lielisks, ļoti viegls, jauka atmosfēra. Visvairāk atceros meditāciju, bija tiešām interesanti ;)) Paldies par šo iespēju, noteikti vēlos piedalīties arī turpmākajos pasākumos!!

Kristiāna

Paldies par lielisko pasākumu! Viss bija ļoti interesanti. Šī bija man pirmā reize, kad piedalījos Dāmu skolā. Noteikti plānoju piedalīties arī nākamajos Dāmu skolas pasākumos.

Anna

Esmu sajūsmā! 🙂 Pasākums bija superīgs! Atmosfēra un cilvēki bija tika patīkami un jauki. Ļoti patika, ka varēja notestēt un apskatīt NYX produktus. Paldies Drogas par šādu pasākumu!

Ilze

Ar milzīgu nepacietību gaidīju šo Drogas Dāmu skolu, kur, kā jau ierasts, bija savas jomas miestari un šoreiz tik tuvā tēmā, kas saistīta ar makeup. Īpaši vēlos izcelt Janas Kozlovas uzstāšanos ar paraugdemostrējumu un ar tik daudz jauniem un līdz šim nedzirdētiem knifiņiem, ko darīt, lai nepieļautu kļūdas savā grimā. Tie patiešām atšķīrās no līdz šim dzirdētā, bet tik pamatoti un interesanti ar humora pieskaņu pasniegtiem paskaidrojumiem, ka par vairākiem nesapratu kā līdz šim par to nebijām aizdomājušās. Vēlējos, lai viņas uzstāšanas nebeigtos. Iesaku uz Drogas Dāmu skolu kādreiz vēl uzaicināt Janu, jo ticu, ka ļoti daudz meitenes priecātos dzirdēt un redzēt mākslinieces uzstāšanos.Tāpat bija ļoti interesanti notestēt NYX kosmētikas jaunumus. tie ir fantastiski. Nojaušu, ka visas savas dāvanu kastes, ko saņēmām Dāmu skolā būs jau pašas papildinājušas ar superīgajām Jumbo Lash! mākslīgajām skropstām. Pirmo reizi redzu tik viegli uzliekamas mākslīgās skropstas! Paldies vēlreiz organizētājiem, kas iesaistījās, lai šis pasākums notiktu un izdotos tik fantastisks!