L’Oréal Paris skropstu tuša

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 12.09.- 25.09.2022.
  • Izloze 30 laimētājiem: 26.09.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 27.09.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 03.10.- 23.10.2022.

L’Oréal Paris skropstu tuša testēs:

rai***ina2@inbox.lv, jo***33@inbox.lv, i.d***ska@gmail.com, sp***s3@inbox.lv, eli***ina@inbox.lv, gal***ris@gmail.com, li***nca@gmail.com, av***ija@inbox.lv, egi***nka@inbox.lv, aus***nda@gmail.com, kur***ina@gmail.com, kri***eva@gmail.com, lel***rte@inbox.lv, gu***ce@inbox.lv, str***ina@inbox.lv, ilo***sne@inbox.lv, mar***aka@inbox.lv, kri***93@tvnet.lv, re***le@inbox.lv, v.k***sta@inbox.lv, lel***92@inbox.lv, val***ere@inbox.lv, na***ita@inbox.lv, Ve***lpa@inbox.lv, lin***zus@gmail.com, ani***rga@inbox.lv, rai***na2@inbox.lv, pur***a95@gmail.com, ku***ki@inbox.lv, ag***ace@gmail.com

.

L’Oréal Paris PRO XXL LIFT skropstu tuša

Skropstu laminēšanas efekts kā pēc salona procedūras!

Atklājiet jauno PRO XXL LIFT skropstu tušu, kas ir balstīta uz zinātni un iedvesmota no profesionālām salona skaistumkopšanas procedūrām. Divas birstītes izteiktam skropstu uzliekuma un apjoma efektam. Ar prokeratīnu bagātinātā formula redzami stiprina skropstas. Nebirst, neizsmērējas, nenodrūp.

Lietošana: 1.solis: Vienmērīgi pārklājiet skropstas ar apjomu piešķirošo bāzi, lai iegūtu biezu skropstu efektu. 2. solis: Ar noapaļoto birstīti uzklājiet tušu no skropstu saknēm līdz galiem, lai iegūtu skropstu laminēšanas efektu.