SYOSS Matu krāsa

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 09.08.- 21.08.2022.
  • Izloze 30 laimētājiem: 22.08.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 23.08.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 30.08.- 18.09.2022.

SYOSS Matu krāsas testēs:

mar***ska@inbox.lv, evi***830@inbox.lv, jur***ova@gmail.com, lel***s15@inbox.lv, lel***a99@gmail.com, si***111@inbox.lv, ata***ija@inbox.lv, lor***322@inbox.lv, val***aus@inbox.lv, fe***a51@inbox.lv, san***ina@inbox.lv, eri***a16@gmail.com, lil***zma@gmail.com, ari***ore@inbox.lv, fel***23@inbox.lv, San***ere@gmail.com, ev***ika@inbox.lv, kar***ule@inbox.lv, rut***ece@inbox.lv, hel***rma@gmail.con, pus***123@inbox.lv, dac***ins@inbox.lv, nat***92@inbox.lv, gun***ane@inbox.lv, sin***ska@inbox.lv, la***fox@inbox.lv, Iro***994@gmail.com, kat***rki@inbox.lv, rim***a_k@inbox.lv bea***rne@inbox.lv

.

Iedvesmojoties no jaunākajām krāsu tendencēm, Syoss piedāvā 2022. gada aktuālos toņus. Katra Pantone krāsu institūta izvēlētā toņa pamatā ir savs stāsts, sava īpašā pasaule, ko iedvesmojusi daba, tekstūras, emocijas.

Izbaudiet dzīvīgu krāsas intensitāti līdz pat 10 nedēļām, profesionāli nokrāsotus sirmos matus, kā arī līdz pat 80% samazinātu matu lūšanu*. *salīdzinot ar nekrāsotiem matiem

Izvēlies krāsu, kas atspoguļo Tavu būtību.

.

5-72 Pompeian Red

Atklājiet POMPEJU SARKANO toni – piedāvājot iepazīt terakotas toņu dzīvīgo pusi, Pompeju sarkanais sniedz dabisku izskatu un modernizētu pieeju skaistumam. Tā silto nokrāsu plašais spektrs ļauj sajust patīkamās vibrācijas, ko sniedz terakotas un rudens lapu krāsu palete.

Šis tonis ir piemērots tumši blondiem līdz vidēji brūniem matiem. Piemērots arī vidēji sirmiem matiem.

6-66 Roasted Pecan

GRAUZDĒTU PEKANRIEKSTU tonis ietver sevī brūno un dzelteno nokrāsu sajaukumu un piestāv vairumam ādas toņu. Piešķirot matiem jutekliskas un izmeklētas rūsgano toņu nianses, tiek nodrošināts grezns un brīvības gara caurstrāvots valdzināju.

Šis tonis ir piemērots vidēji blondiem līdz gaiši brūniem matiem. Piemērots arī lielākoties sirmiem matiem.

8-23 Lavender Crystal

LAVANDAS KRISTĀLA tonis – šī modes tendence iemieso dabas apgarotības šķautnes, kuras caurvij spirdzinoša gaiši violeta intensitāte. Tās krāsu palete ir maiga un sievišķīga interpretācija par mūžīgo pelnu toņa tendenci matiem.

Šis tonis ir piemērots gaiši blondiem līdz tumši blondiem matiem. Piemērots arī vidēji sirmiem matiem.

9-67 Coral Gold

KORAĻĻU ZELTA tonis apvieno sevī enerģiju un radošumu, sniedzot pārliecību par kaut ko jaunu un tādējādi atjaunojot spēkus. Persiku un rozā toņu nianses atgādina par kvēlojošu saulrietu un ūdens dzīvīgumu.

Šis tonis ir piemērots gaiši blondiem līdz vidēji blondiem matiem. Piemērots arī vidēji sirmiem matiem.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Krāsošanas rezultāts ir atkarīgs no jūsu matu krāsas, tādēļ lūdzam pievērst uzmanību norādēm par katra toņa piemērotību matu krāsai.

Pirms lietošanas, lūdzu, uzmanīgi izlasiet produktam pievienoto lietošanas pamācību un drošības instrukciju.

Pirms uzsākt krāsas uzklāšanu, novietojiet netālu apģērba aizsargu un pulksteni, lai varat sekot līdzi krāsas iedarbības laikam.

Uzklājiet apģērba aizsargu un uzvelciet klāt pievienotos cimdus. Atskrūvējiet aplikācijas pudelītes vāciņu. Atskrūvējiet krēmkrāsas tūbiņu un ar vāciņa otru galu izspiediet caurumu tūbiņas atverē. Izspiediet visu tūbiņas saturu aplikācijas pudelītē. No jauna aizskrūvējiet aplikācijas pudelīti un enerģiski sakratiet to, līdz visas sastāvdaļas ir pilnīgi sajaukušās un pārvērtušās viendabīgā krēmā. Visbeidzot atskrūvējiet pudelītes vāciņa augšējo daļu un nekavējoties sāciet krāsas uzklāšanu.

UZMANĪBU: Dažu toņu maisījumi lietošanas laikā maina savu krāsu. Tas nekādi neietekmē krāsošanas rezultātu.

Uzklājiet sagatavoto krāsas maisījumu tieši no aplikācijas pudelītes sausiem, nemazgātiem matiem. Šādi iesakām lietot, ja

• krāsojat savus matus ar ilgnoturīgu krāsu pirmo reizi vai

• jūsu mati kopš pēdējās krāsošanas reizes ir pilnībā atauguši, t.i., ataugušā matu līnija nav redzama.

Uzklājiet sagatavoto maisījumu šķipsnu pēc šķipsnas visā matu garumā un rūpīgi izlīdziniet to, lai visi mati būtu pārklāti vienmērīgi. Ļaujiet krāsas maisījumam iedarboties 30 minūtes.

Beidzoties krāsas iedarbības laikam, uzlejiet matiem siltu ūdeni un saputojiet tos. Tad rūpīgi izskalojiet matus, līdz skalojamais ūdens vairs neiekrāsojas. Visbeidzot izmazgājiet matus ar šampūnu un kārtīgi izskalojiet.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:  Lūdzu, nemazgājiet savus matus tieši pirms krāsas lietošanas. Nekavējoties uzklājiet sagatavoto krāsas maisījumu. Nekādā gadījumā neatstājiet krāsas maisījumu aizskrūvētā pudelītē, jo pudelīte var uzsprāgt vai izšļākties. Neuzglabājiet neizmantoto maisījumu citai krāsošanas reizei. Lūdzu, kārtīgi samaisiet sastāvdaļas, līdz iegūstat pilnīgi viendabīgu krēmkrāsas un attīstošā šķidruma maisījumu.

.

Testēšanai izvēlies VIENU no SYOSS matu krāsām