Kā ceļot tikai ar vienu somu!

15.05.2019

Tuvojas vasara, kas nozīmē, ka vēlme apskatīt pasauli un pagulēt pie kādas siltākas jūras krastiem kļūst arvien lielāka. Taču pirms atpūtas baudīšanas nepieciešams tikt galā ar ne pārāk patīkamu uzdevumu – jāsakrāmē ceļojuma soma. Ja vēlies ceļot tikai ar vienu somu, tādejādi ietaupot līdzekļus un atvieglojot ceļojumu, turpini lasīt. 

 

Apģērbs

Daudzām no mums grūtākais solis, pakojot ceļojuma somu, ir apģērbu izvēle, jo ir taču jāpiedomā pie tā, kā izskatīsimies fotogrāfijās. Ja vēl neesi dzirdējusi par kapsulas garderobi, tad pirms ceļojuma šī metode Tev varētu noderēt. Lai katrai dienai nav jāņem atsevišķas bikses, apavi un augšdaļa, ņem līdzi apģērbus, kurus ir viegli kombinēt savā starpā. Liekot drēbes somā, sarullē tās “rullīšos”. Tas aizņems ievērojami mazāk vietas, turklāt starp drēbēm paliks vieta vēl daudz kam citam. Pašā ceļojuma dienā velc mugurā biezākās un smagākās drēbes, kas somā aizņemtu visvairāk vietas – tā ne vien ietaupīsi vietu, bet arī paglābsies no vēsā lidmašīnas gaisa.

Higiēnas lietas

Lielākās iepirkšanās entuziastes jau zina, kuros veikalos ir iespējams saņemt produktu paraudziņus, kā arī ir iekrājušas pamatīgu kaudzīti ar tiem. Laiks tos likt lietā, jo paraudziņi ne tikai aizņems mazāk vietas Tavā somā, bet arī svērs ievērojami mazāk nekā pilnie iepakojumi. Taču, ja paraudziņu Tev nav, neuztraucies – Drogas veikalos ir pieejams plašs ceļojumu produktu klāsts, kurā varēsi atrast visu, sākot ar zobu pastu un beidzot ar micelāro ūdeni. Ja tomēr vēlies izmantot savus iecienītos produktus, izmanto speciālus ceļošanai paredzētus konteinerus, kuros tos varēsi iepildīt.

Telefons

Lai arī cik ļoti Tu vēlētos paņemt to milzīgo kameru vai grāmatu, kas kavēs laiku lidmašīnā, atceries, ka ir ierīce, kurā tas viss ir apvienots – telefons. Nav nepieciešams sevi apgrūtināt ar liekām mantām, ja tas viss ir pieejams ierīcē, kas tāpat Tev vienmēr ir līdzās. Būsim godīgi, visticamāk, tāpat nevēlēsies staipīt līdzi kameru un arī kartes jau sen vairs nav aktuālas – visu atradīsi telefonā.

Uzdod sev jautājumu par katru lietu

Kad šķiet, ka visu jau esi sakrāmējusi, tad vēl vienu, divas, trīs un, ja nepieciešams, četras reizes pārskati somu un par katru lietu sev pajautā “vai es to tiešām izmantošu šī ceļojuma laikā?”. Nesteidzies ar atbildi un kārtīgi padomā, cik praktiska būs izvēlētā lieta.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/1.jpg

Kā ceļot tikai ar vienu somu!

Tuvojas vasara, kas nozīmē, ka vēlme apskatīt pasauli un pagulēt pie kādas siltākas jūras krastiem kļūst arvien lielāka. Taču pirms atpūtas baudīšanas - kā sagatvoties, lai nepaņemtu par daudz lietu līdzi?

15.05.2019 Atvērt

Ka pareizi kontūrēt seju!

07.05.2019

Lai arī grima uzklāšana vairs nav iedomājama bez sejas kontūrēšanas, ne vienmēr darām to pareizi. Kontūrēšana Tavu seju padarīs ne tikai “dzīvāku”, bet arī piešķirs tai izteiktākus vaibstus, ko nav iespējams panākt, izmantojot tikai tonālo krēmu, jo viens pats tas veido maskas efektu.

 

Pirms kontūrēšanas

Lai pats ēnošanas un izgaismošanas process būtu vieglāks un dabiskāks, ir svarīgi seju tam sagatavot. Visas jau zinām, ka pirms tonālā krēma uzklāšanas ir nepieciešams sejas ādu sagatavot, uzklājot krēmu vai praimeri, taču tikpat svarīgi ir rūpīgi piemeklēt produktus, kas atbilst Tavam sejas tonim, lai iegūtais koptēls nebūtu pārāk kontrastējošs.

Ēnošana

Ēnošanai izvēlies matētu pūderi, tonālo krēmu, konsīleri vai krēmveida produktu, kas ir pāris toņus tumšāks par Tavu sejas krāsu. Princips ir vienkāršs – uzklāj produktu vietās, kuras vēlies vizuāli izcelt vai mainīt to izskatu, piemēram, uz deguna, deniņiem, pieres, zoda un vaigu kauliem. Lai sašaurinātu pieri, uzklāj kontūru gar matu līniju, bet izteiksmīgākiem vaigu kauliem, uzklāj kontūru vietā tieši zem tiem, kur vaigā sajūti nelielu iedobīti. Lai padarītu degunu šaurāku, uzvelc nelielu strīpiņu katrā pusē un kārtīgi izpludini, savukārt, lai padarītu degunu vizuāli īsāku, uzklāj kontūru arī zem degungala. Izteiksmīgākai zoda līnijai uzklāj kontūru tieši zem tās.

Izgaismošana

Pretēji kontūrēšanai, izgaismotājs vizuāli izceļ tās sejas daļas, kas piesaista gaismu, tieši tāpēc īpaši skaisti izskatīsies produkti, kas satur spīdumu un nelielas izgaismojošas daļiņas. Izgaismošanai izvēlies produktu, kas ir pāris toņus gaišāks par Tavu sejas ādās toni. Izmanto to, lai izceltu sejas augstākos punktus: vaigu kaulu augšējo daļu, deguna vidusdaļu un degungalu, kā arī spīdumu nedaudz vari uzklāt uz zoda un zem uzacs kauliņa. Savukārt, lai izceltu zonu zem acīm un izskatītos možāka, vienmēr izmanto matētu izgaismotāju un uzklāj to apgriezta trijstūra formā zonā zem acīm līdz pat vaigiem.

Izpludināšana

Kad sejas vaibsti ir iezīmēti, laiks visu sapludināt. Tam vari izmantot gan sūklīti, gan grima otiņu. Sāc ar vietām, kur esi uzklājusi izgaismojošos produktus, un tikai pēc tam ķeries klāt vietām, kur esi uzklājusi kontūru (sāc ar gaišākā produkta izpludināšanu un beidz ar vistumšāko produktu). Ar maigām kustībām produktus kārtīgi izlīdzini, kamēr tie neatstāj izteiktas strīpas, lai iegūtu dabisku efektu. Lai grims saglabātos visas dienas garumā, neaizmirsti to pārklāt ar vieglu pūderi bez toņa.

 

Biežāk pieļautās kļūdas

  • Atceries, ka kontūrēšanas mērķis ir piešķirt sejai dabisku efektu, ko nesniedz tonālā krēma uzklāšana, tādēļ neaizraujies, lai nepanāktu pretēju efektu
  •  Bieži vien, kad šķiet, ka viss produkts jau ir izpludināts, citā gaismā un leņķī var redzēt, ka tas vēl joprojām ir pārāk izteikts, tāpēc pārliecinies vairākas reizes, pirms izej no mājas!
  • Lai gan iepriekš aprakstītais modelis ir izplatīts, tas ne vienmēr derēs visām sejas formām, tādēļ izpēti, vai sniegtais efekts nāk par labu Tavu sejai
  • Ja Tev no dabas ir izteikti sejas vaibsti, ar kontūrēšanu nevajadzētu aizrauties, jo tā nesniegs dabisku efektu

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/v.jpg

Ka pareizi kontūrēt seju!

Lai arī grima uzklāšana vairs nav iedomājama bez sejas kontūrēšanas, ne vienmēr darām to pareizi. 

07.05.2019 Atvērt

Ieteikumi stiprākiem un veselīgākiem nagiem

30.04.2019

Kopti nagi ir tikpat svarīgi kā skaists matu sakārtojums vai labi uzklāts grims. Tā ir Tava vizītkarte, tādēļ nepieciešams par nagiem parūpēties, lai atstātais iespaids būtu pozitīvs. Lasi tālāk, lai uzzinātu pāris elementārus ieteikumus, kas būtiski uzlabos Tavu nagu veselību.

 

Pareiza nagu kopšanas produktu izvēle

Pievērs uzmanību tam, kādus nagu kopšanas produktus izvēlies! Nagu lakas noņēmēji, kuru sastāvā nav acetona, pret Taviem nagiem būs daudz saudzīgāki un nesausinās tos. Protams, visefektīvākais veids būtu izvairīties no visa veida nagu lakām, lai atpūtinātu nagu, nenoslogojot to ar toksiskajām vielām, kas ir nagu laku sastāvā. Ja krāso nagus regulāri, tad atceries, ka nagiem nav iespējas atpūsties, tādēļ reizi pa reizei atstāj nagus bez lakas, lai atļautu tiem atkopties.

Rūpējies par kutikulām

Lai gan lielai daļai sieviešu ir vēlme atbrīvoties no kutikulām brīdī, kad tās sāk parādīties, ir svarīgi apzināties, ka tā ir naga daļa, kas veido barjeru starp nagu un ārējo vidi, un tai ir svarīga aizsargfunkcija. Šī iemesla dēļ atceries, ka kutikulu nevajadzētu apgriezt līdz pašai pamatnei, jo tādejādi atvērsi vārtus infekcijai. Ja Tev tomēr nepatīk, kā tās izskatās, var kutikulas atbīdīt, taču, ja izvēlies tās apgriezt, neaizmirsti parūpēties par šo zonu, uzklājot tai kutikulu eļļu, kas ne tikai pasargās ādu, bet arī baros un stiprinās nagus.

Vīlē nagus pareizi!

Izvēlies nagu vīli, kura nebojās Tavus nagus – vidēji smalkas vīlītes ar 180 gritu nebūs pārāk raupjas, taču būs pietiekami stipras, lai paveiktu nepieciešamo darbu! Atceries, ka daudz vairāk saudzēsi nagu, ja veidosi tā formu, vīlējot vienā virzienā.

Vitamīni

Vāji nagi ir diezgan izplatīta problēma, ar ko saskaras daudzas sievietes, tieši tādēļ to stiprināšanai var atrast ļoti daudz dažādus vitamīnus un uztura bagātinātājus. Bieži vien vitamīni, kas palīdz nagu stiprināšanai, ir domāti arī stiprākiem matiem un zobiem, līdz ar to šāds variants sniegs Tev vairākus plusus! Tāpat nagu veselībai noderīga būs zivju eļļa.

Rūpējies par ādu un veselību kopumā

Ir grūti iegūt veselīgus un stiprus nagus, ja nerūpējies par pašām rokām! Atceries lietot roku krēmu, lai mitrinātu gan roku ādu, gan nagus. Tāpat neaizmirsti ikdienā uzņemt pietiekami daudz ūdens un lietot pareizu uzturu, kas sniedz Tavam organismam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_550902187.jpg

Ieteikumi stiprākiem un veselīgākiem nagiem

Kopti nagi ir tikpat svarīgi kā skaists matu sakārtojums vai labi uzklāts grims. Tā ir Tava vizītkarte, tādēļ nepieciešams par nagiem parūpēties, lai atstātais iespaids būtu pozitīvs. 

30.04.2019 Atvērt

PMS – kā vislabāk šo laiku pārdzīvot

23.04.2019

Garastāvokļa maiņas, nebeidzama vēlme palutināt sevi ar kaut ko garšīgu, sejas ādas problēmas, milzīgs nogurums un pēkšņa enerģijas pieplūde – izklausās pazīstami? Šie ir tikai daži no mēnešreižu izraisītajiem faktoriem, kurus piedzīvojam pirms īpašajām dienām. Lasi zemāk, lai uzzinātu, kā atvieglot šo laiku.

 

No kā jāizvairās

Ja esi viena no tām sievietēm, kura PMS laikā ķeras pie tuvākās šokolādes tāfelītes, tad nāksies Tevi apbēdināt. Augsts cukura daudzums organismā tikai pasliktinās Tavu pašsajūtu, tādēļ šajā laikā centies izvairīties no izteikti saldiem ēdieniem. Arī ļoti sāļš ēdiens nav ieteicams. Tas radīs smaguma sajūtu, un slāpes izjutīsi vēl izteiktāk nekā parasti. Ja esi liela kafijas mīle, mēģini šajā laikā uzņemt iespējami maz kofeīna, tas palīdzēs samazināt stresa, baiļu un nomākta garastāvokļa sajūtu.

Pareiza pārtika

Produkti, kuri ne tikai palīdzēs Tavam organismam, bet arī uzlabos pašsajūtu un sejas ādu šajā laikā, ir avokado un spināti. Ja vēlies mazināt krampju sajūtu, izvēlies sezama eļļu vai ananāsu. Lai izvairītos no pēkšņa cukura pieplūduma, ieplāno biežākas, taču mazākas ēdienreizes. Tādejādi samazināsies arī lielā vēlme visu laiku kaut ko apēst.

Vitamīni

Dažādu veidu vitamīni ir lielisks palīgs populārākajiem PMS simptomiem. Piemēram, vitamīni B un D palīdzēs cīnīties ar krampju sajūtu. Savukārt, ja problēmas sagādā aizmigšana, pamēģini magniju, bet, ja gribi samazināt hormonu svārstīšanos – vitamīnu A.

Kusties!

Lai gan PMS laikā nomāktā garastāvokļa dēļ lielākā daļa no mums labprātāk izvēlētos šokolādes tāfelīti, atceries, ka sportošana veicina laimes hormonu izdalīšanos. Joga, skriešana, zumba – mums katrai ir kāda fiziska aktivitāte, kas sagādā prieku un patīk. PMS laikā izvēlies savu mīļāko fizisko aktivitāti, bet ja galīgi nevari saņemties sportošanai, tad dodies ārpus mājas – arī staigāšana ir fiziska aktivitāte, turklāt svaigais gaiss ir papildu bonuss!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1241953705.jpg

PMS – kā vislabāk šo laiku pārdzīvot

Garastāvokļa maiņas, nebeidzama vēlme palutināt sevi ar kaut ko garšīgu, sejas ādas problēmas, milzīgs nogurums un pēkšņa enerģijas pieplūde – izklausās pazīstami?

23.04.2019 Atvērt

Kā pavadīt nedēļas nogali, lai jauno nedēļu iesāktu ar jaunu sparu

12.04.2019

Ir grūti mesties atpakaļ darba dienu ritmā, ja brīvdienās neesi kārtīgi atpūties. Daudziem no mums pirmdienas ir kā milzīgs izaicinājums, taču Tu vari tās padarīt vienkāršākas, ja brīvdienās veltīsi nedaudz laika, lai sagatavotos produktīvai un vienkāršākai nedēļai.

 

Ēdienreižu plānošana

Ziedo nedaudz laiciņa no savas svētdienas, lai sagatavotu ēdienu nākamajai nedēļai vai vismaz nedēļas sākumam – tas ļaus Tev vairāk atpūsties darba dienās. Sagatavojot ēdienu laikus, Tev nebūs katru vakaru jāiet uz veikalu, jādomā, ko varētu pagatavot, kā arī iespēja, ka ēdīsi veselīgāk, būs lielāka, jo nebūs kārdinājuma noslinkot un aiziet uz kādu ēstuvi.

Ievies kārtību

Kārtības ieviešana nenozīmē visas mājas lielo tīrīšanu. Ja nevēlies visu svētdienu pavadīt uzkopjot, tad izlem, kurš mājas stūrītis visvairāk sauc pēc palīdzības! Sakārto kaut savu rakstāmgaldu, drēbju skapi vai rokassomiņu, tam nav jābūt kaut kam grandiozam. Tāpat pietiks ar to, ja saliksi vietās mantas, kas nedēļas laikā izklīdušas pa visu mājokli – drēbes, kas sakrājušās kaudzē uz krēsla (vai zemes), kosmētika, kas pārņēmusi visas vannas istabas virsmas vai kafijas krūzītes, kas izkaisītas pa visu mājokli. Pēc uzkopšanas jutīsies produktīvāka, kā arī varēsi uzsākt jauno darba nedēļu bez nekārtības radītā stresa, jo ne velti saka: nekārtīga apkārtne = nekārtīgs prāts.

Piedomā pie mērķiem, kurus nedēļas laikā vēlies sasniegt

Dzert vairāk ūdens, paskriet vai satikties ar labāko draudzeni. Izplāno savu nedēļu, visu kārtīgi pierakstot plānotājā, taču, ja plānotāja Tev nav, pieraksti svarīgākos notikumus telefonā. Tas neļaus aizmirst galvenās lietas. Turklāt pētījumi pierāda, ka mērķiem, kas tiek pierakstīti, ir lielāka iespēja realizēties.

Atpūtini savu ķermeni

Protams, brīvdienās nevar iztikt bez atpūtas! Tas ir īstais laiks, lai palutinātu savu ķermeni un prātu ar karstu vannu, sejas masku un mīļāko grāmatu vai seriālu. Ja nedēļas laikā esi izjutusi īpaši lielu saspringumu, izmēģini brīvdienās pilnībā atslēgties no sociālajiem tīkliem un interneta. Tas palīdzēs atslēgties no darba un informācijas burzmas, kas savukārt sniegs Tev enerģiju jaunai nedēļai.  

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1117082342.jpg

Kā pavadīt nedēļas nogali, lai jauno nedēļu iesāktu ar jaunu sparu

Daudziem no mums pirmdienas ir kā milzīgs izaicinājums, taču Tu vari tās padarīt vienkāršākas, ja brīvdienās veltīsi nedaudz laika, lai sagatavotos produktīvai un vienkāršākai nedēļai.

12.04.2019 Atvērt

Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad!

22.03.2019

Šobrīd cilvēki pievērš uzmanību veselīgam dzīvesveidam vairāk nekā jebkad agrāk. Speciālisti uzsver profilakses nozīmi vēl pirms slimību iespējamā sākuma - iesakot regulāri nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, veselīgi ēst, kā arī rūpēties par savu garīgo veselību, bet viena ķermeņa daļa aizvien tiek atstāta novārtā - mutes dobums. Tas nepaliek bez sekām un nozīmē, ka daudzi turpina ciest no mutes veselības problēmām, jo kariess ir izplatītākā hroniskā saslimšana* Nr. 1 pasaulē, un 10% pieaugušo cieš no nopietnas smaganu saslimšanas, kas ir sestā izplatītākā hroniskā saslimšana pasaulē.

Ja tu rūpējies par to, lai ķermenis būtu stiprs un vesels, kāpēc neparūpēties arī par mutes veselību?

Zinātniskās organizācijas, tostarp PVO, piekrīt, ka mūsu mutes dobumu nevajadzētu aplūkot izolēti no pārējā ķermeņa. Ir daudz pierādījumu, kas saista mutes veselību ar vispārējo veselību. Mutes dobuma slimības, piemēram, smaganu problēmas, tiek saistītas ar tādām slimībām kā diabētu, sirds un asinsvadu saslimšanām, elpošanas ceļu slimībām un pat demenci. Tātad, lai saglabātu veselīgu ķermeni, ir jārūpējas par mutes veselību.

Visbiežāk sastopamās mutes dobuma problēmas var pilnībā novērst, ja mēs mainām savu izpratni par mutes dobuma kopšanu. Parasti mēs domājam tikai par zobiem, kas veido vien 20% mūsu mutes dobuma. Atlikušie 80% ir mēle, vaigi un smaganas.  Baktērijas atrodas uz visām šīm virsmām, ne tikai zobiem. Ja 80% mutes paliek neaizsargāta, baktērijas var vairoties un veidot kolonijas, tās nokļūst uz zobiem un smaganu līnijas uzreiz pēc zobu tīrīšanas, tādējādi palielinot kariesa vai smaganu problēmu iespējamību.

RISINĀJUMS ir zobu pasta, kas nodrošina visaptverošu mutes dobuma aizsardzību.

Tomēr ir dažas labas ziņas. Ja izmantosi pareizo zobu pastu, tev nebūs jādara nekas vairāk kā tikai jātīra zobi. Parastās fluoru saturošās zobu pastas** aizsargā tikai zobus – tātad vien 20% no visa mutes dobuma. Tu taču negribētu šampūnu, kas izmazgā tikai 20% matu. Tāpat tu nevēlies zobu pastu, kas attīra tikai piekto daļu mutes.

Jaunā Colgate Total izmanto progresīvas tehnoloģijas, lai proaktīvi aizsargātu visu mutes dobumu, cīnoties pret baktērijām ne tikai uz zobiem, bet arī uz mēles, vaigiem un smaganām, aizsargājot visu mutes dobumu 12 stundas***. Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad.

 

 

* FDI (Pasaules zobārstu federācijas) 2015. gada mutes veselības karte

**raksturotas kā neantibakteriālas zobu pastas ar fluoru

***lietojot četras nedēļas pēc kārtas   

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/colgate_advertorial_960x_lv_ru_1_1.jpg

Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad!

Tu rūpējies, lai ķermenis būtu vingrs, stiprs un vesels? Bet, kā ir ar mutes veselību?

22.03.2019 Atvērt

Kā kļūt par “rīta cilvēku”

18.03.2019

Ir pierādīts, ka cilvēki, kas ceļas agri no rīta, bieži vien ir produktīvāki. Vai iespējams no nakts pūces kļūt par rīta cīruli? Ja esi gatava pamainīt savu dienas gaitu, tad atbilde ir  - jā!

Dodies gulēt laicīgi

Varbūt šis padoms liekas pašsaprotams, bet nevar nepieminēt, ka no rīta būs daudz vieglāk pamosties, ja būsi gulējusi vismaz 7-9 stundas. Ja ir grūti uzreiz izmainīt laiku, kad dodies gulēt, tad sāc pamazām, aizejot gulēt vismaz 20 minūtes ātrāk kā iepriekšējā dienā. Atkārto šo katru vakaru un drīz vien gulēt iesi jau par stundu vai divām ātrāk. Tu būsi pārsteigta, cik ļoti tas maina tavu garastāvokli un produktivitāti no rīta.

Ielaid istabā gaismu

Gaisma ir pirmais, kas mūsu ķermenim signalizē, ka pienācis rīts, tādēļ nekavējies ar aizkaru atvēršanu vai gaismas ieslēgšanu istabā agri no rīta, jo tas būs labākais veids, kā ieskaidrot sev un savam ķermenim, ka ir laiks celties. Tumšajos gada mēnešos vari izmantot īpašu modinātāju/ lampu, kas noteiktā laikā pakāpeniski ieslēgsies, atdarinot saules uzlēkšanu no rīta.

Izveido to par ieradumu

Bieži vien kā attaisnojumu, lai ilgāk paliktu gultā, cilvēki min to, ka viņiem vienkārši trūkst gribasspēka, lai pieceltos. Taču nav vajadzīgs gribasspēks, lai celtos agri no rīta! Lai to panāktu, tev ir jāapzinās, ka vienkārši vajag celties.  Jautājot rīta cīruļiem, kā viņi to spēj panākt, atbilde ir - es par to nedomāju, es vienkārši ceļos!

Novieto modinātāju tālāk no gultas

Lai arī cik liela vēlme no rītiem ir atlikt modinātāju, atkal un atkal, to būs daudz grūtāk izdarīt, ja novietosi modinātāju tālāk no gultas, tā lai tas nebūtu rokas stiepiena attālumā. Tas piespiedīs tevi izlīst no gultas, kā arī iespēja, ka pēc modinātāja atlikšanas ielīdīsi atpakaļ gultā, ir daudz mazāka.

Vingrošana

Ja vēlies pamēģināt ko jaunu, kas tev noteikti palīdzēs no rīta pamosties, tad izmēģini izpildīt pāris vingrinājumus uzreiz pēc izkāpšanas no gultas. Tas ne tikai tevi padarīs možu, bet arī palīdzēs ķermenim pamosties. Ja šis ieradums tev iepatiksies, tad varbūt pat būsi gatava celties agrāk, lai dotos uz sporta zāli. Starpcitu, ir zinātniski pierādīts, ka sportošana no rīta uzlabo omu visai dienai.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1265354482.jpg

Kā kļūt par “rīta cilvēku”

Ir pierādīts, ka cilvēki, kas ceļas agri no rīta, bieži vien ir produktīvāki. Vai iespējams no nakts pūces kļūt par rīta cīruli?

18.03.2019 Atvērt

Perfekts draudzeņu vakars

11.03.2019

Ja nespēj atcerēties, cik ilgs laiks pagājis kopš pēdējās reizes, kad tikies ar draudzenēm, lai vienkārši atpūstos, tad noteikti ir pienācis laiks uzaicināt viņas ciemos un sarīkot lielisku meiteņu vakaru. Mums ir pāris idejas, lai tas izdotos perfekts!

Sagatavojies vakaram

Lai arī draudzeņu vakari ir paredzēti, lai relaksētos, pirms atpūtas nepieciešams nedaudz sagatavoties, lai ne par ko nebūtu jāsatraucas.  Dienu pirms paredzētās tikšanās atgādini draudzenēm par ieplānoto vakaru, lai zini, vai kāda nav mainījusi plānus. Atceries sameklēt arī  segas, spilvenus, sveces, lampiņas un citas  lietas, kas atmosfēru padarīs pēc iespējas mājīgāku. Sagatavo nelielas uzkodas un dzērienus, bet ja tev padodas gatavošana, iepriecini draudzenes ar kādem pašas gatavotiem gardumiem! Vai arī pašu draudzeņu vakaru varat sākt virtuvē un pagatavot gardumus visas kopā! Jautrība garantēta!

Mantu maiņa

Mums katrai skapī ir kāds apģērbs, kas savu iznācienu tā arī nav sagaidījis. Laiks pārkārtot savu skapi un dot šīm drēbēm otru iespēju. Sarunājat,  ka paņemat līdzi šīs drēbes, un iespējams, ka kleita, kuru tā arī nekad neuzvilki, lieliski piestāvēs tavai draudzenei!

Filma

Būsim atklātas - neviens draudzeņu vakars nevar iztikt bez kādas romantiskās filmas vai komēdijas. Iekārtojaties ērtāk, sadedzat sveces, paņemat klēpī našķus, uzvelkat ērtākas drēbes un vienkārši izbaudat komfortu un mājīgumu, kuru jums nespētu sniegt neviens kinoteātris.

Mājas SPA

Lieliski piemērota nodarbe relaksējošam draudzeņu vakaram. Ir divas iespējas - sarunājat ar meitenēm, ka katra paņemsiet līdzi savu mīļāko sejas masku vai arī, ka tās pagatavosiet visas kopā. Internetā atradīsiet dažādas idejas un receptes, kā pagatavot sejas maskas mājās, turklāt tā var izvērsties par visai jautru vakara aktivitāti.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_615028817.jpg

Perfekts draudzeņu vakars

Ja nespēj atcerēties, cik ilgs laiks pagājis kopš pēdējās reizes, kad tikies ar draudzenēm, lai vienkārši atpūstos, tad noteikti ir pienācis laiks uzaicināt viņas ciemos un sarīkot lielisku meiteņu vakaru. 

11.03.2019 Atvērt

Kā cīnīties ar akni

04.03.2019

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lai gan tā ir populāra tēma sabiedrības vidū, ne vienmēr cilvēki zina iemslus, kādēļ šī problēma viņus piemeklē un kā vislabāk ar to cīnīties. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

Kas izraisa aknes veidošanos?

Galvenokārt aknes rašanos stimulē hormoni, taču ir vēl trīs plaši izplatīti faktori, kas to var veicināt - stress, iedzimtība un menstruācijas. Šo faktoru ietekmē uz ādas sāk parādīties nevēlamas aknes izpausmes, kuras nav pilnībā izārstējamas, bet tās var mazināt un kontrolēt.

1.Regulāri attīri seju

Ja vēlies, lai ādas stāvoklis uzlabotos, tev ir jārūpējas par to, lai sejas poras netiktu aizsprostotas. To panākt ir pavisam vienkārši- attīri seju no rīta un vakarā. Lai attīrīšana būtu vēl iedarbīgāka, izmanto dermotoloģiskās ziepes vai micelāro ūdeni. Kā arī neaizmirsti pēc tam ādu palutināt ar kādu mitrinošu krēmu, jo sejas attīrīšanas līdzekļi un ziepes sausina ādu.

2. Iegādājies sejas kopšanas līdzekļus, kas pieejami aptiekā

Dažkārt pat neiedomājamies, ka akne ir problēma, kas jārisina ar produktiem, kas meklējami aptiekas plauktos. Izskaidro farmaceitei savu problēmu, un viņa ieteikts tavam sejas ādas tipam piemērotāko līdzekli.

3. Ļauj ādai atpūsties

Saprotams, ka ir grūti atteikties no ikdienas grima, ja uz sejas parādījies kas tāds, ko labprāt vēlies maskēt, taču labāk risināt problēmu, nevis mēģināt to apslēpt. Ļauj sejas ādai pāris dienas atpūsties no kosmētikas (īpaši tonālā krēma un pūdera). Ja no ikdienas grima nekādīgi nespēj atteikties, tad atceries noņemt kosmētiku uzreiz pēc ierašanās mājās.

4. Parstāj aiztikt seju!

Bieži vien pat neapzināmies, cik bieži dienas laikā pieskaramies savai sejai. Liela daļa baktēriju no mūsu rokām nonāk uz sejas. Mēģini izvairīties no galvas atstutēšanas pret roku vai plaukstas likšanas zem vaiga, kad dodies gulēt.

5. Izvēlies pareizu uzturu

Tas, ko mēs ēdam atspoguļojas mūsos. Lai gan uzturs nav aknes rašanās cēlonis, tas jebkurā gadījumā ietekmē mūsu sejas ādu. Sabalensēts uzturs ir ļoti nepieciešams veselai ādai. Izvairies no piena produktiem, īpaši taukainas pārtikas, kā arī produktiem ar augstu cukura līmeni.

6. Uztraucies mazāk

Stress ir viens no iemesliem, kas izraisa sejas problēmu rašanos. Mēģini saprast, kas tevi satrauc un kā to vari atrisināt. Ja esi no cilvēkiem, kas atstāj visu uz pēdējo brīdi, un tad satraucies kā visu paspēsi laikā, mēģini no ši ieraduma atbrīvoties. Saplāno visu laicīgi un uztraukumam nebūs pamata.

Atceries, ka akni nav iespējams izārstēt vienas dienas laikā, tam ir nepieciešams laiks un regulāra kopšana, kā arī viens risinājums nepalīdzēs visiem.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_206658529.jpg

Kā cīnīties ar akni

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

04.03.2019 Atvērt

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

28.02.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/cover.png

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

Uzzini kā efektīvi kopt savu sejas ādu pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas ar L’Oréal Paris sejas kopšanas līdzekļiem.

28.02.2019 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 15