Dāmu skolas seminārs 28.03.2019 CĒSĪS

 

Kad?
Ceturtdienā, 2019.gada 28.martā 18:00-21:00

Kur?
Restorānā "H.E.Vanadziņš Ziemeļu restorāns" Cēsīs, Rīgas ielā 15

Kas?
Šajā ceturtdienā iepazīsimies ar ķermeņa kopšanas zīmolu Dove un tā filozofiju par skaistumu, pārliecinoties, cik ļoti ārējais skaistums ir saistīts ar mūsu iekšējo pasauli.

“Veselības centrs 4” Dermatoloģijas klīnikas ārste-dermatoloģe Jūlija Melkoņane dos vērtīgus padomus, kā rūpēties par savas ādas mikrobiomu, lai padarītu to maigu, gludu un starojošu.

Pasākuma otrajā daļā iedvesmas deva no Rūtas Dvinskas par to, kā noticēt sev un apzināties savu potenciālu, kā justies laimīgai, esot tāda, kā esi!?
Katra pasākuma noslēgumā visām dalībniecēm arī jaukas dāvanas un labs noskaņojums!

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Anna Dikelsone
Liepa
klientu apkalpošanas speciāliste

Pieteikums

Esmu sevis meklējumos - gan fiziski,gan morāli! Kāpju ārā no savas komforta zonas maziem solīšiem,lai pierādītu sev uz ko esmu spējīga. Lai noticētu sev. Vēlos būt labs piemērs savai meitiņai!
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā foršajā un pozitīvijā pasākumā! :) Ļoti iedvesmojosi un ar patīkamu pēcgaršu. :)
Līva Umane
Cēsis
Klientu konsultants

Pieteikums

Vienmēr esmu vēlējusies piedalīties šāda veida pasākumā, jo man tas liekas tik brīnišķīgi - runāt, darīt, un būt skaistām. Visām kopā un katrai pa savam. Vēlos no šī pasākuma gūt iedvesmas pilnu ieelpu iesoļojot pavasarī!
 

Atsauksme

Lieliska iespēja pavadīt vakaru zinošu un burvīgu dāmu sabiedrībā, uzzinot ko jaunu par Dove zīmolu, iegūstot noderīgu informāciju par ķermeņa kopšanu, un iedvesmojoties arī no vakara viešņām. Šādi pasākumi par godu sievišķībai ar pārdomātām niansēm visa vakara garumā tiešām uzlādē un iedvesmo. Lai Drogām veicas un izdodas arī turpmāk veidot tik lieliskus pasākumus, kur ieguvēji ir abas puses - kopā noteikti var paveikt vairāk! Paldies, vakars bija izdevies!
Justīne Jaunkalne
Cēsis
Studente

Pieteikums

Pavasarim tuvojoties, man ir svarīgi justies laimīgai un komfortabli savā ķermenī, pievēršot īpašu uzmanību ādas kopšanai, kā arī savas pašapziņas celšanai. Tāpēc piedalīšanās Dāmu skolā sniegtu iedvesmu un iespēju paplašināt zināšanas.
 
 
Kristiāna Dzenža
Cēsis
mājsaimniece

Pieteikums

Esmu jaunā māmiņa un piedalīšanās Dāmu skolas seminārā būs laiks sev, jo laimīgām mammām ir laimīgi bērni. Šaja seminārā vēlos vairāk uzzinātu par ādas kopšanu un uzlādēt savas baterijas - gūstot iedvesmu no Rūtas Dvinskas, kas arī ir jaunā un topošā māmiņa!!!!!!
 
 
Inga Drevinska
Priekuļi
Biroja vadītāja

Pieteikums

Vajadzīga iedvesma... pavasaris klāt un šobrīd varu lepoties ar savu "aristokrātisko bālumu" un vajag sapurināties... :)
 
 
Daniela Veipāne
Priekuļi
Skolotāja

Pieteikums

Par semināru uzzināju pavisam nejauši, caur instagram storijiem. Jau pirmajā mirklī par to izlasot zināju, ka tas ir tieši tas, ko pavasarī vēlētos. Uzmundrinājumu un iedvesmu sev, sevis kopšanai, sevis palutināšanai. Dove man ir mīļš zīmols, jau šī produkta reklāmas vien liek pasmaidīt, ka mēs katra esam skaistas, tādas kādas esam.
Ikdienā strādāju desmit stundas dienā, ceļos sešos no rīta, bet nesūdzos, man ļoti patīk mans darbs, tomēr brīžiem nogurums ņem virsroku un sevis plutinšana piemirstas. Ticu, ja man būtu iespēja nokļūt šajā seminārā, tas būtu mans pavasara uzmundrinājums un iedvesma priekš sevis.
 

Atsauksme

Paldies par mierpilno un harmonisko vakaru, patīkamā, skaistā atmosfērā. Priecājos, ka man bija iespēja uzzināt vairāk par Dove zīmola filozofiju, veikt ādas testu un saņemt ieteikumus no dermatoloģes tieši manai ādai. Smaidīt lika Rūtas uzstāšanās, tik brīva un iedvesmojoša, jau tagad zinu, ka ir frāzes un idejas, kuras atcerēšos vēl ilgi, tās būs tās, kas palīdzēs saņemtiem, kad visa liekas par daudz. Liels paldies smaidīgajiem un atsaucīgajiem organizatoriem :)
Marina Eglīte
Cēsis
Pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Ļoti vēlētos atrast kosmētiku, kad der tieši man. Nekad īpaši neesmu tam pievērsusi uzmanību, bet ļoti reizēm gribas uzposties un zināt, kādas krāsas, kādus produktus izvēlēties. Esmu trešā bērniņa gaidībās, ļoooti labprāt sevi sapostu skaistajam notikumam!
 
 
Iveta Runce
Cesis
Strādāju algotu darbu, studēju uzņēmēja darbības vadību

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā,jo esmu smaidošs, jautrs cilvēks kurš katru semināru uztver kā jaunas informācijas iegūšanu, kura uzlādē manu dienu un turpmāko dzīvi.
 
 
Sanita Cekula
Cēsis
Grāmatvede

Pieteikums

Labprāt dzirdētu speciālista viedokli par ādas kopšanu.
 
 
Jūlija Podļipska
Umurga
pašnodarbināta, sports, adīšana

Pieteikums

Nekad nav bijusi šāda iespēja. Drogas ir mīļš veikals bijis vienmēr, tāpēc šī tēma man ir neapnīkstošana un vienmēr vēlos uzzināt kaut ko jaunu :)
 

Atsauksme

Neiedomājami labi pavadīts vakars. Ļoti priecājos par šādu iespēju. Līdz šim dove jau bija mans favorīts, bet pēc dove prezentācijas, noteikti uzticos šim zīmolam vēl jo vairāk. Paldies drogām par silto un mīļo uzņemšanu. Viss bija skaisti saplānots. . Paldies arī par iespēju, izteikt savus viedokļus,un par uzmundrināju no pēdējās viešņas... Lieliski.. Cerībā ar iespēju tik vēl uz kādu dāmu skolu :)
Inese Ozoliņa
Drabeši
medmāsa

Pieteikums

Neesmu nekad piedalijusies.patik uzzināt jaunumus par kosmētikas zimoliem to pielietojumu un noderigus padomus.
 

Atsauksme

Uzzināju jaunumus pār ādas kopšanu,daudz jaunu produktu no Doves klāsta,ar iespēju pasmaržot,un uzklāt uz savas ādas,kā ari veikt ādas stāvokļa testu.Šajā darba dienas vakarā tā bija unikāla iespēja atpūsties,iepazities un jauki pavadit vakaru ar vīna glāzi un garšigām uzkodām jaukā gaisotnē Vanadziņa restorānā.Paldies Drogas komandai par doto iespēju.Man ļoti patika!
Ingūna Briede
Priekuli
Dizainere

Pieteikums

Vajag ko jaunu
 
 
Anda Kuļezņova
Cēsis
Pakotāja,iesaiñotāja.

Pieteikums

Labdien.Vēlos piedalīties šajā seminārā,jo vēlos uzdrīkstēties vairāk,vēlos atrast sevi un sagaidīt pavasari ar jaunām zināśanām par to,kā būt skaistai un harmonijā ar sevi.Jo vajag taču tikai tādu mazu “grūdieniñu” no malas,lai sieviete atvērtos un dotos pretī jaunām iespējām.
 
 
Dace Kļaviņa
Cēsis
saimnieciskās darbības veicēja

Pieteikums

Vēlos piedalīties Dāmu skolā lai uzlabotu savas zināšanas par sevis kopšanu, uzzinātu kādas jaunas lietas kas man varētu palīdzēt nākotnē kā parūpēties par sevi un satikt pozitīvi domājošus cilvēkus
 
 
Ginta Ezeriņa
Rauna
Daudz

Pieteikums

Vārda dienā gribu darīt kaut ko citu.
 
 
Ārija MIŠKINA
Drabešu pagasts
Pensionāre

Pieteikums

Vēlos vairāk pievērsties savam izskatam un gūt jaunas ierosmes.
 
 
BAIBA ULMANE
Cēsis
grāmatvede

Pieteikums

Saista viss, kad runa iet par skaistumu un rūpēm par savu ķermeni.
 
 
Sintija Aleksandrova
Agra
Strādāju

Pieteikums

Tā kā ikdiena palido vēja spārniem starp mājām un darbu, bērniem un pienākumiem, tad sievišķīgs pasākums būtu tieši laikā pavasara restartam :)
 

Atsauksme

Paldies par jauko, interesanto un saturīgo vakaru! Vienmēr patīkami satikt gudrus un aizrautīgus cilvēkus, kas dalās ar savām zināšanām, palīdz un atbalsta :)
Dace Bērziņa
Cesis
Bārmene

Pieteikums

Looti vēlos satikt dermatologi!
Esmu ceļā uz màkslīgo apaugļošanu,lidz ar hormonu svarstibam uz sejas izitas dažadas pumpas un pleki,varbut viņa varetu man atgūt skaistumu
 
 
Estera Valeine
Sigulda
Aģents

Pieteikums

Esmu ieinteresēta uzzināt vairāk par PAREIZU ikdienas ādas kopšanu. Kā arī, lai esmu zinoša to iemācīt 12 gadīgais meitai. Uzzināt kā neapjukt ikdienā plašajā piedāvājumu kosmētikas klāstā. DOVE iemīlēju 2000. Gadā, kad dzīvoju Dānijā.
 
 
Ilze Kalniete
Cēsis
sekretāre

Pieteikums

Vēlos piedzīvot brīnišķīgu piedzīvojumu un gan ārēji, gan iekšēji sagatavoties pavasarim.
 
 
Elīna Andersone
Cēsis
Projektu vadītāja

Pieteikums

Man šī šķistu lieliska iespēja, pavasarim iesākoties, palutināt sevi ar jaunām zināšanām jauku dāmu kompānijā.
Tāpēc cerēšu, ka fortūnā izlozes laikā būs manā pusē!
Lai izdodas!
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.02.2019

Kad?

Ceturtdienā, 2019.gada 28.februārī 18:30-21:30

 

Kur?

Restorānā "C.U.T." Rīgā, Elizabetes ielā 73

 

Kas?

Šajā ceturtdienā restorānā C.U.T. pie kafijas tasītes uzzināsim labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim bagātīgas L'Oréal Paris dāvanas!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Līga Mivreniece
Rīga
Algots darbinieks

Pieteikums

Vēlos apgūt pareiza grima uzklāšanas iemaņas sev un uzzināt, kāds grims man vislabāk piestāv. Uzzināt, kā pareizi uzklāt grimu. Ikdienā izmantoju tikai acu tušu un uzacu zīmuli.
 
 
Anna Marija Reidzāne
Rīga
Skaistumkopšanas blogere, administratore

Pieteikums

Semināra laikā iegūtās zināšanas man palīdzētu gan ikdienā, gan ,lai tālāk ar tām dalītos savā hobijā - skaistumkopšanas blogā annmaryjane.blogspot.com, ikdienas skrējienā esmu mazliet piekususi, tāpēc jaukā gaisotnē pavadīts vakars man būtu kā jauka dāvana sev.
 

Atsauksme

Liels paldies! Es tiešām lieliski pavadīju laiku, uzzināju daudz ko jaunu un atgriezos mājās pilna iedvesmas! :)
Gita Cīrule
Zelmeņi
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties dāmu skolā, lai paplašinātu savas zināšanas skaistumkopšanas pasaulē.
 
 
Iluta Štrāla
Rīga
Banku menedžeris

Pieteikums

Vēlos iemācīties kaut ko jaunu, jo mans krāsošanās stils ir drusciņ iesūnojis, Gribu kardināli mainīt savu izskatu, uzkrāsojoties pilnīgi savādāk, kā parasti,
 
 
Signija Ķibilde-Jurkšta
Aizkraukle
Studente-mamma-mājsaimniece-praktikante

Pieteikums

Esmu divu brīnišķigu bērnu mamma un šobrīd manā dzīvē notiek pārmaiņas- šķiršanās. Pēdējā laikā esmu piedzīvojusi salīdzinoši daudz nepatīkamas emocijas un esmu sākusi meklēt pozitīvas, iedvesmojošas un skaistas lietas savā dzīvē. Šāds pasākums skaistu, pozitīvu un iedvesmojošo cilvēku sabiedrībā būtu lielisks papildinājums manā ceļā uz lieliskāku nākotni. Iemācītos atkal būt pārliecinātākā par sevi.
 
 
Kristine Rubene
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Labdien!
Pavisam nesen ezmu aizsākusi padziļinātāku sejas kopšanu mājas apstākļos,kā arī pašmācības ceļā apgūstu mekup mini pamatus. Visos savos mini spa sejai izmantoju Drogās iegādājamos produktus. Lai arī tas rada tikai ārē skaistumu,tomēr rūpes par savu ārējo palīdz sakārtot iekšējo pasauli. Ļoti vēlos kļūt pašapzinātāja un pārliecinātāka par savām spējām,tieši tāpēc vēlos pieteikties Dāmu skolai,lai uzzinātu daudz jauna,kā palutināt sevi vēl vairāk!
 
 
Anete Briede
Rīga
Asistents

Pieteikums

Arvien biežāk dzīvē parādās īpaši notikumi/pasākumi, uz kuriem ir vēlēšanās ierasties ar perfektu makeup, bet pilnvērtīgas zināšanas par to nav. Esmu vairākkārt gribējusi apmeklēt izglītojošus kursus, kā arī pabeigt profesionālā līmenī, bet diemžēl, lieku līdzekļu pagaidām nav. Tādēļ, ļoti priecātos par šādu iespēju, kaut saprast kā pareizi un atbilstoši lietot katru no kostmētikas līdzekļiem, lai gala rezūltāts būtu lielisks.
 
 
Ivanda Vilka
Rīga
lietvedis

Pieteikums

Beidzot jāpgūst, kas jauns...
Laiks iepazīt un iemācīties kosmētikas burvestību :)
 
 
Diana Vidberga
Darijumu nodrosinas specialiste

Pieteikums

Katra diena ir pildita ar rutinu - darbs, majas, darbs, majas. Esi ka neibeidzama vaveres riteni. Sac aizmirst par sevi. Mazak rupeties par to, ka izskaties. Bet es ta vairs nevelos! Tuvojas pavasaris un lidz ar ziediem, ari es velos uzplaukt un sis seminars butu lieliska iespeja uzzinat daudz jauna un uzplaukt.
 
 
Nadīna Bērziņa
Volejbols

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, jo mācos par vizuāla tēla stilisti un vēlētos uzzināt par jaunākajam tendencēm .
 
 
Nora Džeriņa-Jaseviča
Rīga
Māksliniece

Pieteikums

Mīlu kosmētiku
 
 
Indra Šķirus
Jūrmala
grāmatvede

Pieteikums

Labprāt uzzinātu jaunākās tendences pavasarim, tikties ar patiesi lielu profesionāli sava jomā. Un, protams, izmēģināt jaunākos produktus. Šis pasākums būtu jauks ziemas nobeigums!
 
 
Dace Čupova
Katlakalns
direktora palīdze

Pieteikums

Katrā vecuma posmā sievietei ir jāpārzin dekoratīvās kosmētikas lietošanas nosacījumi, kas dažreiz rada bažas vai nav par spilgtu, vai piestāv man. Gribu pieteiktis šim semināram, jo man ļoti patīk eksperimentāt ar spilgtām matu krāsām, līdz ar to, man ir grūti atrast piemērotu lūpu krāsu ikdienai, un protams, gribas kaut ko spilgtu arī svētku reizēs. Ļoti aktuāls jautājums - uzacu forma. Šobrīd ir tik daudz informācijas par šo tēmu, bet nevaru atrast, to kas man piestāvētu. Esmu gājus pie dažiem meistariem, lai izveido man piemērotu uzacu formu, bet rezultāts, nevienmēr ir sanācis harmonisks. Ļoti ceru, ka mana kanditarūra Jūs ieintersēs.
 
 
Signe Tupiņa
Vecumnieki
pašvaldības darbiniece

Pieteikums

Vienmēr ir jauki papildināt savas zināšanas un justies sievišķīgi!
 
 
Aija Stikāne-Vaivode
Ogre
Pārdevēja-konsultante juvelierizstrādājumu salonā. Papidus make-up artist.

Pieteikums

Labdien! Ļoti labprāt dotos uzklausīt vērtīgo informāciju šajā seminārā, jo ikdienā veicu arī make-up mākslinieka darbus - radu mierīgos ikdienas un radošos svētku grimmus savām klientēm un visiem tuvajiem cilvēkiem. Ļoti daudz sev nepieciešamo dekoratīvo kosmētiku iegādājos tieši DROGĀS, jo to var ērti izmēģināt, iepazīties ar jaunāko, kas tiek piedāvāts. Savām klientēm iesaku konkrētās dekoratīvās kosmētikas vienības, ko esmu izmēģinājusi personīgi un tās tiek arī iegādātas. Šis seminārs būtu ļoti noderīgs tieši man, jo tuvākajā laikā plānoju arī vadīt dekoratīvās kosmētikas kursus, kā klientēm pašām radīt savu ikdienas make-up. Paldies! Cerot uz tikšanos, Aija.
 
 
Jeļena Pečerska
Rīga
pasniedzēja

Pieteikums

novecošana. Bet vēl pieci gadi jāstrādā
 
 
Ligita Puzāka
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

vēlos saprast kā diemžēl apaļu seju (ar liekiem kg) :) var uztaisīt skaistu un mazliet smalkāku...
 
 
Svetlana Lubgāne
Tēraudi
Sales administrators

Pieteikums

Sievietes skaistums, jaunas tendences, jauni brendi, kopta un veselīga āda, gatavība apgūt jaunu, tieksme uz perfekcionismu, gatavība komunicēt un pilnveidoties jaukā kompānijā - tas īsumā kas mani motivē. Ir vel 100 iemesli, bet tas būtu ilgāks stāsts. ☺
 
 
Vineta Konrade
Rīga
Speciāliste birojā

Pieteikums

Labdien! Vēlos iemācīties pareizi krāsoties, jo ikdienā nekrāsojos gandrīz nemaz. Vēlos būt skaista.
 
 
Santa Mazjāne
Rīga
Speciāliste

Pieteikums

Kā teikusi Coco Chanel:
"A girl should be two things: classy and fabulous."

Man vēl mazliet pietrūkst "Fabulous", domāju, ka Dāmu skaola ir īstā vieta, lai iemācītos tādai būt!
 
 
Jeļena Trektere
Rīga
piegādātāju vadītāja

Pieteikums

Labprāt uzzinātu vairāk par dekoratīvas kosmētikas pareizo lietošanu un protams pavadīt laiku kopā ar citām dalībniecēm lieliskās atmosfēras gaisotnē.
 
 
Jolanta Kalniņa-Levina
Rīga
Audzinu bērnu ar īpašām vajadzībām

Pieteikums

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Arī 50 gados gribas izskatīties skaistai.
 
 

Dāmu skolas seminārs 15.11.2018 JELGAVĀ

 

Kad?

Ceturtdienā, 2018.gada 15.novembrī 18:30-21:30

 

Kur?

Restorānā "Pilsētas Elpa", Jelgavā, Pasta salā 1

 

Kas?

Šajā ceturtdienā kopā ar populārā bloga mrspaularoze.com autori Paulu Rozi un AS Spodrība mēģināsim paraudzīties uz savu ikdienu un mājas uzkopšanu mazliet citādi!

Parunāsim par to, kā 24 stundās visu paspēt un saglabāt priecīgu noskaņojumu, kā padarīt savu ikdienu efektīvāku un kā tam var palīdzēt zaļākas izvēles!

Lai Tev izdotos, Dāmu skolā iedosim visus nepieciešamos “instrumentus”:
#idejas, kā sakārtot gan domas, gan vidi sev apkārt;
#iedvesmu ķerties klāt un sākt darīt jau šodien;
#un, protams – Latvijas ražotāja AS Spodrība ekoloģisko produktu līnijas ECO SEAL FOR NATURE produktu izlasi!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Aneta Maisaka
projektu asistente

Pieteikums

Jau sen vēlējos pieteikties šim semināram, tomēr nekad tā līdz galam nav sanācis, bet šoreiz tas šķiet būs jaukām sarunām pilns un vēl daudz tuvāk manai dzīves vietai. Vēlos būt daļa no šī brīnišķīgā dāmu skolas virpuļa.
 
 
Zane Bedre
Jelgava
Finanšu direktore

Pieteikums

Es ļoti vēlos piedalīties, lai gūtu gan jaunu pieredzi, gan padomus kā ikdienā efektīvāk izmantot laiku, ko varu veltīt uzkopšanai.
 

Atsauksme

Vispirms vēlos pateikt lielu paldies par iespēju piedalīties šajā seminārā! Noteikti iesaku piedalīties jebkurai sievietei, jo pasākums ir ne tikai informatīvs, bet arī ļoti jauks! Organizācija lieliska, vide un dalībnieki ļoti patīkami. Guvu ne tikai informāciju par Seal produkciju un Drogām, bet arī sievišķīgu patērzēšanu par mums aktuāliem jautājumiem. Vēlreiz paldies!
Elizabete Trušule
Jelgava
Bibliotekāre

Pieteikums

Lai arī strādāju 8 h darba dienu, ar mājas uzkopšanas darbiem neveicas, jo grūti va nu atrast laiku, vai negribas pieķerties, jo zinu, ka jādara tik daudz kas (īrnieks izvācās atstājot aiz sevis gadu netīrītas istabas). Kā arī ir grūti atrast pareizos uzkopšanas līdzekļus, jo esmu alerģiska. Ir pat līdzekļi , kurus atverot sāk dedzināt ādu. Ceru, ka šis seminārs man ļaus rast iespēju atrast motivāciju, kā arī īsto tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas būtu pietiekami saudzīgs gan pret mani, gan vidi kopumā.
 
 
Kristīne Danovska
Jelgava
valsts pārvaldes darbiniece

Pieteikums

Mājas uzkopšanā vēlos izmantot tieši Latvijā ražotos līdzekļus. Gribētu uzzināt, ko jaunu piedāvā " Spodrība" .
 
 
Baiba Ribaka
Jelgava
Darbas automazgātavā

Pieteikums

Vēlos pieteikties Dāmu skolai, jo vēlos iegūt jaunu informāciju un idejas zaļākām dzīvesveidam. Ļoti garšo kafija un esmu atradusi interesantu atradumu bambusa krūzīti, kas ir ekoloģiska. Tāpēc vēlos vēl uzzināt ko jaunu, lai dzīvotu foršāk un zaļāk :)
 
 
Strādāju

Pieteikums

Esmu divu bērnu mamma, ikdiena paiet lielā steigā, vakarā attopies un saproti, ka nekam vairs nav spēkā, kā tikai aizmigt un arī, ja sanāk. Mani ļoti interesē lietas, kuras palīdz ikdienā justies un izskatīties labi, jo tā ir galvenā veiksmes atslēga,. Labprāt arī uzzinātu, kā to darīt mājas apstākļos un kā veltīt laiku sev!
 
 
Ieva Jaunslaviete
Jelgava
Mežkopības speciālists

Pieteikums

Patiesībā, pirmo reizi man uz epastu atnāca informācija par šādu Dāmu skolu, atvēru, ieintriģēja mani, domāju - kāpēc gan nepiedalīties, uzzināt ko jaunu, interesantu, iepazīt cilvēkus, ieraudzīt lietas no varbūt mazliet cita skatpunkta
 
 
Diāna Saule
Jelgava
Skolotāja

Pieteikums

Kopš piedzima meita aktuāls ir kļuvis jautājums kā organizēti un ar pēc iespējas dabiskākiem līdzekļiem uzturēt māju un apģērbu tīru. Ikdienā jau lietoju dažādus Spodrības ražotos produktus, bet vienmēr ir interesanti uzzināt ko jaunu un noderīgu.
 
 
Ieva Alksne-Kalniņa
Jelgava
māmiņa BKA

Pieteikums

Esmu jaunā māmiņa, kuras mazulis ir sācis iepazīt pasauli aktīvi pārvietojoties pa dzīvojamo platību lienot, tādēļ ir ļoti aktuāls efektīvas mājas uzkopšanas jautājums. Labprāt vairāk uzzinātu par Dobelē ražoto Seal produkciju. Turklāt ļoti priecātos iepazīties ar Paulu Rozi dzīvē, jo jau kādu laiku sekoju viņai sociālajos tīklos un labprāt satiktu viņu klātienē, lai iedvesmotos kā būt supermammai. :)
 
 
Vita Garā
Dobele
Mājsaimniece

Pieteikums

Vēlos pieteikties uz Dāmu skolas pasākumu Jelgavā, jo uzskatu, ka tā būtu lieliska iespēja, lai izvēdinātu galvu no ikdienas rutīnas, iespēja iemācīties ko jaunu un lietderīgu, kā arī iespēja satikt interesantus cilvēkus! :)
 
 
Pārtikas tehnologs, Students

Pieteikums

Vēlos iegūt jaunas iedvesmas un uzzināt noderīgus padomus šī brīža man visaktuālākajā jautājumā - kā dzīvot sev un dabai draudzīgāk!
 
 
Elīna Rabša
Jelgava
Mājsaimniece

Pieteikums

Esmu divu brīnišķīgu meitu mamma, vēl jo projām esmu uz pilnu slodzi mamma un sieva, bet drīž vien jāatgriežas darbā un tas liek satraukties. Satraukties par to kā tas tagad būs, vai spēšu būt tik pat laba mamma, brīnišķīgā sieva un vai būs man laika arī sev. Gribu smelties no Paulas, no viņas stāsta un pieredzes.
Paldies par šo iespēju, ļoti priecāšos par šo semināru.
 
 
Madara Dusa
Jelgava
Manikīre

Pieteikums

Labprāt, jautri pavadītu laiku jautrā kompānijā un uzzinātu ko jaunu un noderīgu!
 
 
Zane Martuzāne
Jelgava
IS testētāja, šobrīd pilna laika mamma

Pieteikums

Lai gūtu iedvesmu sakārtot sevi, lai izrautos no ikdienas rutīnas un pavadītu laiku lieliskā kompānijā. Lai parunātos, pasmaidītu un ar jauniem spēkiem ķertos klāt lielām lietām.
 
 
Inita Apine
Jelgava
grāmatvede

Pieteikums

Varētu būt jauks pasākums, kurā iegūt jaunas zināšanas un knifiņus, lai ātrāk uzkoptu savu apkārtējo vidi un tādejādi veltītu vairāk laika sev un ģimenei.
 
 
Kristīne Jakšta
Jelgava
Pilna laika mamma

Pieteikums

Ļoti priecātos, ja man būtu iespējapiedalīties šajā seminārā, jo tā būtu iespēja dzirdēt citu cilvēku viedokli kā rūpēties par kārtību mājās ar maziem bērniem, jo arī es esmu trīs bērnu māmiņa no kuriem divi ir mazi rakari.
 
 
Aiva Straupmane
Jelgava
Apdrošināšanas speciālists

Pieteikums

Dievinu skaistumkopšanu, modi, make-up un visu kas ar to saistīts, labprāt uzklausu un meklēju jauno šajā sfērā un izmēģinu :))
 
 
Linda Sējāne
Āne
Ārsta palīgs

Pieteikums

Esmu iestrēgusi darbs-mājas-darbs virpulī. Nespēju atnākot mājās sevi samotivēt uzkopt dzīvokli,uztaisīt vakariņas.
Ceru,ka dāmu skola spēs dot man īsto motivāciju :)
 
 
Oksana Tamilova
Jūrmala
Operatore

Pieteikums

Interesanti
 
 
Baiba Basko
Jelgava
Elektroinženieris

Pieteikums

Vēlos iepazīties ar padomiem ko piedāvā šis seminārs.
 
 
DIANA JANSONE
Mācos

Pieteikums

Labdien!
Ļoti vēlos piedalīties Drogas veidotajā Dāmu skolas seminārā!
Esmu jauna, tāpēc labprāt gūstu zināšanas jebkurā jomā, kas uzlabo dzīves kvalitāti. Būtu jauki būt šajā seminārā, jo gribu būt vesela, skaista, sievišķīga un laimīga, kā ikviens uz šīs Zemes.
Paldies!
Ar cieņu, Diāna
 
 
Dace Zumenta
Eleja
Mājsaimniece

Pieteikums

Esmu veikala Drogas patstāvīgā kliente,vēlos pieteikties brīnišķīgajā kopā būšanai dāmu skolā,un gūt pozitīvas emocijas patīkāmajā atmosfēra labā vakara kompānijā.
 
 

Dāmu skolas seminārs 30.10.2018

 

Kad?
Otrdienā, 2018.gada 30.oktobrī 18:30-21:30


Kur?
"Muzeja Restorānā" Rīgā, Jāņa Rozentāla laukumā 1


Kas?
Tā kā tuvojas rudens, un gada aukstajā sezonā ir īpaši jārūpējas gan par savu sejas ādu, gan par sevi pašu, šajā seminārā uzzināsim ne tikai to, kā dažāda vecuma sievietēm pareizi kopt savu sejas ādu, bet arī paņēmienus ikdienas labsajūtas uzlabošanai. 
Vakara pirmajā daļā Veselības centra 4 dermatoloģe Lauma Valeine dos padomus dažāda vecuma sejas ādas kopšanai un iepazīstinās ar NIVEA produktiem, atklājot dažādu ādas tipu un vecumposmu atšķirīgās vajadzības.
Otrajā pasākumā daļā apgūsim vingrinājumus sejas fitnesa un manuālās modelēšanas speciālistes Ievas Neļķes vadībā - šīs vienkāršās kustības ne tikai uzlabo ādas izskatu, bet arī dāvā daudz prieka un tūlītēju efektu.
Pasākuma noslēgumā neformālā gaisotnē baudīsim uzkodas un lutināsim sevi ar NIVEA produkciju un dāvanām.


Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

ekonomists

Pieteikums

Skoloties un izglītoties nekad nav par vēlu, jo sevišķi tādā jaukā "priekšmetā" kā būt īstai dāmai. Man līdz dāmai nedaudz pietrūkst, tādēļ vēlos apgūt trūkstošās zināšanas!
 

Atsauksme

Ļoti interesants un izglītojošs pasākums par sejas ādas kopšanu. Un es beidzot uzzināju savu ādas tipu :)
Tatjana Pribiļska
Rīga
Projektētaja

Pieteikums

Agrāk neaizdomājos par ādas kopšanu atkarība no gadalaika. Bet pēdēja laikā saprātu, kā tas nav pareizi un tagad gribas iegūt jaunas zināšanas par ādas kopšanu, lai katru dienu izskatītos vēl labāk.
 

Atsauksme

Esmu pateicīga Drogas par iespēju apmeklēt tādu burvīgu pasākumu kā "Dāmu skola". Bija ļoti noderīgi un esmu ieguvusi daudz jaunas svarīgas informācijas par ādas tipiem un par to, kā pareizi rūpēties par ādu aukstajā laikā.
Jolanta Ozola
Rīga
Mājsaimniece

Pieteikums

Iegūt jaunas iemaņas un izkrāsot savu ikdienu.
 

Atsauksme

Paldies par sievišķīgo gaisotni !Izrādās katru dienu var iegūt daudz noderīgu un jaunu zināšanu ;)Vakars bija ne vien izglītojošs ,bet arī jautrs !Paldies visiem Dāmu skolas veidotājiem
Liene Štoka
Rīga
Biroja vadītāja

Pieteikums

Nivea produktu lietošana sniedz lielisku kopšanu. Labprāt piedalīšos seminārā, lai iegūtu vairāk informācijas par klasisko zīmolu.
 

Atsauksme

Seminārs bija izglītojošs, uzzināju interesantas lietas par sejas vingrināšanu. Paldies par lielisko atmosfēru un vērtīgi pavadītu vakaru!
Inga Avetisjana
Rīga
HR

Pieteikums

Jūtu, ka sejas ādai prasās pēc papildus uzmanības, bet īsti nezinu kādus kopšanas līdzekļus izvēlēties, jo to izvēle Drogas plauktos ir tik liela. Ļoti ceru, ka Dāmu skola palīdzēs man piemeklēt to īsto līdzekli, kas lutinās manu sejas ādu ik dienu!
 

Atsauksme

Paldies Drogas un Nivea par patīkamu un noderīgas informācijas pilnu vakaru! Dāmu skolas ietvaros uzzinājām gan par sejas ādas pareizu kopšanu, gan par Nivea plašo sejas ādas kopšanas produktu klāstu, kā arī iemācījāmies lutināt savu sejas ādu, veicot sejas masāžu!
Vineta Poda
Rīga
speciāliste

Pieteikums

Vēlos uzzināt sejas kopšanas knifiņus no speciālistiem par sejas kopšanu vējainā un aukstā laikā, jo t;ā kā nosdarbojos ar tautiskajām dejām, tad bieži saņāk svīst un arī ar sasvīdušu seju doties mājās; kā arī vēlos saņemt padomus, kā parūpēties par sejas ādu slēpojot. Jo arī rudenī un ziemā vēlos būt skaista:)
 

Atsauksme

Jauks, noderīgs pasākums patīkamā gaisotnē:)
Evija Parfjonova
Rīga
Ugunsdzēsējs

Pieteikums

Gribu labi izskatīties un zināt ka to darīt pareizi
 

Atsauksme

Gribu, izteikt paldies Drogas un Nivea kolektīvam. Ļoti labi pavadīju ceturtdienas vakaru un uzzināju daudz noderīgu lietiņu. Īpaši patīka dermatologa lekcija par ādu. Ļoti silta atmosfēra, laiks aizskrēja ļoti ātri.
Baiba Druseika
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

Vēlētos