Dāmu skolas seminārs 14.06.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 14.jūnijā 18:30-21:30

 


Kur?
BOLD Concept Store telpās Rīgā, Tērbatas ielā 45a

 


Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par apģērbu mazgāšanu un kopšanu, turklāt stiliste un modes māksliniece Indra Salcēviča pastāstīs par garderobes plānošanu, jaunākajām modes tendencēm un labāko apģērbu izvēli katram ķermeņa tipam. Tās būs ļoti vērtīgas zināšanas, kas noderēs ikdienā.


Tā kā ir sācies skaistais izlaidumu un kāzu laiks, tad modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atklās, kā vislabāk saposties svinīgiem pasākumiem! Pasākuma noslēgumā dalībnieces saņems ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī individuālu konsultāciju un dāvanas no Perwoll!

 

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts, materiāli būs pieejami 2 gadus kopš pasākuma norises.

Dalībnieces

Kristīna Novikova
Rīga
Bankas darbinieks

Pieteikums

Vēlos pieteikties semināram,  lai gūtu ieskatu jaunākajās modes tendencēs, kā arī ļoti aktuālā tēma ir – apģērba izvēle ķermeņa tipam. Pēc dabas esmu smalkais tips un gribētos dzirdēt ekspertu ieteikumus kā labāk ģērbties.
 
 
Nora Dravante
Rīga
speciālists finanšu jomā

Pieteikums

Sveicināti!Kolēģe apmeklēja vienu no rīkotajiem semināriem un bijaļoti labas atsauksmes. Arī vēlos piedalīties.
 
 
Valerija Lacinova
Riga
dekrets

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo vasara ir īsts laiks pārmaiņām, it ipaši ja tu esi jauna mammiņa :)
 
 
Marika Elizabete Voldina
Upeslejas
Prokurora palīdze

Pieteikums

Labdien! Šobrīd esmu otrā bērniņa gaidībās, ir mainījušās mana ķermeņa aprises un vēlētos stilista padomus garderobes izvēlē.
 

Atsauksme

Super pasākums un ideju pērles!!!
Velta Kašs
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Ikddienas steigā nesanāk apstāties un nopietni padomāt par savu garderobi, bet ārējais izskats taču nosaka tik daudz, kad tiekamies ar citiem cilvēkiem!
 
 
Tatjana Klaipa
Ikšķile
Finanšu vadītāja

Pieteikums

Labdien, pēdējā pusgada laikā esmu ievērojami pastrādājusi - zaudējusi 16 kg, tāpēc vēlos iemācīties sapost jaunu sevi. Turklāt meitai šomēnes ir izlaidums skolā - arī tur ir skaisti jāizskatās. Paldies par uzmanību un iespēju!
 
 
Irina Eglīte
Rīga
Augstākās matemātikas katedras docente

Pieteikums

Vēlētos uzzināt jaunumus apģērbu mazgāšana un kopšana. Īpaši interese apģērbu izvēle katram ķermeņa tipam.
 

Atsauksme

Paldies visiem - Baibai, Rasmai, Indrai, Ilzei un Aleksandram par ļoti informatīvu semināru. Man tās iedeva vēlmi atbrīvot savu dzīvokli no gadu gadiem neizmantotām mantām, izmēģināt kaut ko jaunu apģērba mazgāšanā, kā arī dažas interesantās idejas svētku apģērbu izvēlei.
LILITA EGLĪTE
MĀRUPE
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iepazīt jaunākās tendeces un atklāt savu mainīgo es atbilstoši patreizējām sava ķermeņa izmaiņām.
 
 
Maija Balode
Rīga
Assoc. profesore

Pieteikums

Labprāt ieklausītos modes mākslinieku Indras Salcēvičas un Aleksandra Pavlova ieteikumos, kā arī pavadītu vakaru jaukā gaisotnē!
 
 
Inese Frīde
Rīga
tirdzniecības vadītāja

Pieteikums

Šovasar jāiet uz kāzām, tā kā ļoti aktuāla tēma
 

Atsauksme

Liels paldies par iespēju apmeklēt šo jauko un ļoti noderīgo pasākumu!
Laura Arele
Rīga
Strādā

Pieteikums

Vienmēr ir šķitis, ka protu veiksmīgi iepirkties, bet kad klāt kāds pasākums, skapī neko neizdodās sakombinēt. Ceru uz daudz jaunām idejām un padomiem, kuri turēsies galvā.
 
 
Ruta Lešinska
Rīga
Konstruktore

Pieteikums

Labdien ! Vienmer sekoju līdz televīzijā pārraidēm ar Salcevičas un Pavlova piedalīšanos. Domāju, ka varētu gūt daudz labu padomu, jo tie man tiešām ir vajadzīgi .
 
 
Ilze Antonova
darba meklējumos

Pieteikums

Labdien, esmu trīs mazu, burvīgu bērnu mamma un šobrīd man ir iespēja vairāk padomāt par sevi, jo jaunākais bērns ir uzsācis bērnu dārza gaitas, tā kā pēc 4 gadiem pavadītiem mājās ar bērniem, vēlos atrast gan jaunu darbu un arī uzzināt aktualitātes modes pasaulē.
 
 
Marina Segejeva
inženieris

Pieteikums

Gribu dekrētā būt arī skaistai un sakārtot skāpi, lai tur būtu tikai forši tērpi
 
 
Lolita Žurova
Rīga
algots darbs birojā

Pieteikums

iestrēgusi stereotipā ka mūsdienīgā mode man neder un ka viss "jaunais" labi aizmirstais vecais
 

Atsauksme

Liels paldies par lielisku iespēju nedēļas nogalē atpūsties un gūt jaunas zināšanas. Pasākums bija ļoti skaisti noformēts: gan telpa, gan izsmalcināts ēdiens (varbūt pat par daudz), gan meitenes. Sagaidīšana bija pārdomāta, jutos gaidīta. Ļoti patika Salcēvičas un Pavlova draudzīgums un atvērtība. Īpašs paldies fotogrāfam, kurš ļāva justies kā zvaigznēm.
Judīte Senkāne
Jaunākā grāmatvede

Pieteikums

Tagad, kad ir pēdējie mēneši bērnu gaidīšanas posmā un esmu dekrētā, īpaši pievēršu uzmanību sevis un sava režīma sakārtošanā. Jauna garderobes izvēle ir viena no lietām kuru vēlos mainīt un savest kārtībā.
 
 
Inguna Laima Balode
Mācos

Pieteikums

Es vēlētos piedalīties šajā seminārā tāpēc ,ka skapī ir ļoti daudz dažādas drēbes ,ko ir grūti sakombinēt ,vai arī neuzdrošinos iedomātajās kombinācijās iziet sabiedrībā
 
 
Ilze Caune
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iegūt zināšanas kā izskatīties atbilstoši modes tendencēm uz savam vecumam
 
 
Anželika Treimane
Grobiņa
Grāmatvedība, finanses

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai atvaidzinātu savas zināšanas un arī uzzinātu daudz ko jaunu, jo šajā vasarā kā jau parasti, ir daudz izlaidumu, dažādu pasākumu un ballīšu, taču šogad ir arī ļoti īpašs notikums - labākās draudzenes kāzas, kurās būšu vedēja, tapēc noderētu dažādi padomi un ieteikumi :)
 
 
Evija Augustāne
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Meitiņai tuvojas 9.klases izlaidums, gribas iemācīties dažādus sievišķīgus knifiņus, lai izskatītos labi!
 
 
Samanta Stafecka
Lautere
Mācos

Pieteikums

Vēlos iepazīt modernās lietas, kas tiek stāstīts meitenēm. Uzzināt ko jaunu un iegūt jaunas zināšanas. Manuprāt,tas noderētu ikvienai dāmai! Katra meitene ir pelnījusi būt skaistai un rūpēties par savu skaistumu.
 
 
Jevgenija Maršalova
Olaine
Vizāžiste, pasniedzēja, Instagram blogere

Pieteikums

Loti interesejos par stilu un modi :)
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.03.2018 RĒZEKNĒ

Kad?
Trešdienā, 2018.gada 28.martā 18:30-21:30


Kur?
Latgales vēstniecība "GORS" Rēzeknē, Pils ielā 4


Kas?
Šajā trešdienā iepazīsimies ar ķermeņa kopšanas zīmolu Dove un tā filozofiju par skaistumu. 
Kopā ar psiholoģi pārliecināsimies, cik ļoti ārējais skaistums ir saistīts ar mūsu iekšējo pasauli, un uzzināsim:
#kā rast iekšējo līdzsvaru un harmoniju?  
#kā sevi rosināt pozitīvai dzīvei?
#kādi ir mūsu resursi un spēks?
#kā noticēt sev un savam skaistumam!!!
Pasākumā noslēgumā saņemsim dāvanas, kas ļaus kļūt vēl skaistākām!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Margarita Romančenko
Rēzekne
datorspēļu māksliniece

Pieteikums

Man ir tuva Dove zīmola filozofija, ka arī ir tikai pozitīva pieredze, lietojot tā produktus, tāpēc vēlos piedalīties seminārā. Turklāt, Drogas Dāmu skola manā pilsētā nemaz tik bieži nenotiek, tāpēc pasākums interesē vēl vairāk.
 

Atsauksme

Jau labu laiku cerēju, ka šis pasākums izies ārpus Rīgas robežām un nonāks līdz Rēzeknei - sapņi piepildās! Dāmu skolas norises vieta pārsteidza, nekur citur, ka Latgales vēstniecībā GORS, ar skaistiem ziediem pavasarīgi izrotātā telpā . Paveicas arī ar seminārā pārstāvēto zīmolu - Dove - kura filozofija un reklāmas, kas reizē ir sociālie projekti, tiešām liek aizdomāties par skaistuma koncepciju mūsdienu skaistumkopšanas industrijā. Lielākais pārsteigums bija Dove sarūpētās dāvanas, tagad būs iespēja tuvāk iepazīt un iemīlēt šī zīmola sortimentu. Atsevišķi vēlos atzīmēt pasākuma daļu, kuras laikā mūs iepazīstināja ar Drogas vēsturi, koncepciju un nākotnes plāniem. Bija ļoti patīkami satikt cilvēkus, kuri jau ilgus gadus strādā pie tā, lai Drogas ir pircējam draudzīga un ērta vide. Veiksmi un tā tik turēt!
Jūlija Kirillova
Rēzekne
Pasniedzēja

Pieteikums

Šajā ziemā saskāros ar sausas ādas problēmām, tādēļ pievērsos jautājumam par pareizu ādas kopšanu, par ādas veselību. Izmēģināju daudz produktu, kas dziļi mitrina un baro ādu. Vēlos paklausīties Dāmu skolas speciālistus, uzzināt par jaunumiem Dove produkcijā ko varētu lietot ikdienā. Ticu, ka sievietes skaistums ir atkarīgs no pareizajiem kopšananas līdzekļiem.
 
 
Agita Piterāne
Rēzekne
Lietvede

Pieteikums

Mans hobijs ir make up, tādēļ sejas un ķermeņa kopšana arī ir svarīga, lai make up būtu ideāls. Man ir svarīgi, lai mana un manu klientu seja ir sakopta, tāpēc es ar lielāko prieku apmeklētu šo semināru, lai iegūtu jaunas zināšanas!
 
 
Agnese Čodare
Rézekne
Robežsargs

Pieteikums

Šo gadu vélos veltīt attiecībám pašai ar sevi, atrast savu ísto ES un apzináties savu patieso vèrtíbu. Uzskatu, ka dalība Drogas Dámu skolá bùtu lietderīga.
 
 
Rita Šteinberga
Ludza
mamma

Pieteikums

vēlos laiku sev. kādu skaistuma pieredzi, padomus :)
 
 
Inga Dūre
Rēzekne
Klientu apkalpošanas speciālists

Pieteikums

Labdien!
Šis gads man sācies ne tā, kā vēlētos, tāpēc meklēju pozitīvo sev apkārt un sevī. Vēlos tikt vaļā no iekšējās sajūtas, ks esmu iestigusi, tāpēc instinktīvi tiecos izrauties, izmēģināt ko jaunu, nepalaist garām savu iespēju.
 
 
Inese Upeniece
Rēzekne
Nodaļas vadīttāja

Pieteikums

paplašināt pieredzi ''Dove" produkcijas izmantošanā
 
 
Inese Cimermane
Rēzekne
Inspektore

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo interesē viss, kas saistīts ar skaistumkopšanu, sevis lutināšanu. Kā arī šis seminārs var būt lieliska iespēja atslēgties no pelēkās darba ikdienas! Tāpat tā ir fantastiska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un pavadīt dienu pozitīvā gaisotnē.
 
 
Ligita Žukovska
Kārsava
Skolotāja

Pieteikums

Beidzot esmu sagaidījusi to brīdi, kad Dāmu skola notiek Latgalē. Esmu drogas fane. Tāpēc man visas aktualitātes vienmēr ir svarīgas. Sekoju līdzi. Vēlos arī izmēģināt, un zināt jaunumus.
 
 
Aina Skredele
Rēzekne
Dabas aizsardzība.

Pieteikums

25. martā svinēšu 55 gadu jubileju. Esmu laimīga sieva, mamma un vecmāmiņa. Vēlos izbaudīt savus skaistos gadus un, daloties ar seminārā gūtajām zināšanām, iedvesmot citas sievietes.
 
 
Lolita Kivleniece-Kuzņecova
Rēzekne
Pašnodarbinātā

Pieteikums

Gribu mirkli un pavasara smaržu sev. Sejā sauleszaķi, matos pūpolu un lūpās kūstošu lāstekas pili. Gribu 28.martā pirms savas 38 dzimšanas dienas uzburt sievišķību.
 
 
Inita Švarce
Rēzekne
konditors

Pieteikums

Vēlos izglītot un palutināt sevi Dāmu skolā .
 
 
Jekaterina Vaļiuļina
Rēzekne
Saimnieciskās darbības veicējs

Pieteikums

Velētos piedalīties Dāmu skolā, jo sen, sen gaidu, kad tā beidzot notiks mūsu pilsētā un sekoju līdzi gan skaistumkopšanas blogiem (ja nepietrūktu brīvā laika, būtu arī pašai savs blogs, veltīts kvalitatīvajām skaistumkopšanas lietām par pieejamām visiem cenām) gan jaunumiem veikalos, to skaitā arī Drogas. Drogas pēdējā gadā ir viens no maniem iecienītākajiem veikaliem (pēc Douglas veikala). Ar iegūtām zināšanām, padomiem u.c. vērtīgu informāciju dalīšos tālāk - ar draugiem, paziņām utt. )) cik sevi atceros, skaistumkopšanas lietas, stils vienmēr bija mani saistījušās, pirms vairākiem gadiem pat gribēju mācīties par stilisti, bet tad dzīve viss sakārtojās citādi...
 
 
Sintija Pabērza
Sociālā aprūpētāja

Pieteikums

Sveicināti! Vēlos pieteikties Drogas dāmu semināram tādēļ, ka man nav īstas izpratnes kā pareizi sevi kopt, kādus līdzekļus vislabāk izvēlēties ķermenim no plašā "Drogas" veikala klāsta, tādēļ labprāt, iemācītos jaunas lietas par kosmētikas lietošanu un skaistuma pareizu uzturēšanu. Ar cieņu,Sintija Pabērza
 
 
Vita Gaile
Lūznava
bezdarbniece

Pieteikums

Vēlos iepazīties ar Dove produkciju, jo līdz šim esmu lietojusi citu kompāniju produktus skaistumkopšanā.
 
 
Lelde Deksne
Gaigalava
Pilnas slodzes mamma burvīgai meitiņai.

Pieteikums

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris , kas mudina vairāk sākt domāt par skaistumu visās tā nozīmēs. Ceru uz iespēju interesanti pavadīt vakaru un gūt jaunas emocijas .
 
 
Gunta Vigupe
Rēzekne
projektu vadītāja (šobrīd pirmsdzemdību atvaļinājumā)

Pieteikums

Labdien!
1. Vēlētos uzzināt kaut ko noderīgu par Dove produktiem, vai tie varētu būt man atbilstoši pirms un pēc dzemdību periodā!
2. Pavadīt jauku vakaru meiteņu kompānijā!
3. Tā būtu lieliska dāvana man no Dove vārda dienā, kas tieši ir 28.martā!
 
 
Anna Poļaka
Rēzekne
skolotāja

Pieteikums

Sen jau tas vecums, kad gribētos izskatīties kā "dāmai", bet esmu ātrāk kā nerātns skuķēns " džinsenēs", kam ap acīm krājas krunciņas. Laiks iegūt zināšanas sev labajai. ne tikai mācīt citus. :)
 
 
Ginta Kapača
Rēzekne
Strādāju valsts pārvaldē

Pieteikums

Labdien!tieši 28.03 man ir vārda diena,tāpēc gribas uzlabot sev omu un celt savu pašapziņu .Šobrīd man ir sarežģīts posms dzīvē.tāpēc gribas sev sagādāt patīkamu vakaru kopā ar Jums
 
 
Viktorija Karaņevska
Rezekne
Bezdarbnieks

Pieteikums

Man patīk viss kas saistīts ar sieviešu skaistumu
 
 
Gita Aleksa
Rēzekne
Pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Jau sen sekolu Drogas lapai facebook un vienmēr ar interesi vēroju kā notika Dāmu skolas citās pilsētās. Vienmēr vēlējos lai arī mūsu pilsētā notiku seminārs kur sievietes beidzot saprastu ka viņas ir skaistas. Un arī man, pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, nepieciešams tāds seminārs kurā es atkal noticētu tam ka esmu skaista.
 
 
Rita Gabrusāne
Rēzekne
Veterinārārste un brīvajā laikā attīstu savu hobiju, muzicēju duetā "Paprika"

Pieteikums

Kā jau īstai dāmai, manuprāt, katrai sievietei patīk zināt vairāk par skaistuma knifiņiem, ko var pielietot ne tikai svētku dienās, bet arī ikdienā. Tā kā esmu piedalīusies arī visāžistu kursos savu zināšanu papildināšanai, tad šī viena vakara skola būtu patīkams pasākums, apvienojumā ar lietderīgo. Jo mācīties nekad nav par vēlu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 01.03.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 1.martā, 18:30-21:30.

 

Kur?
Radisson Blu Elizabete viesnīcas restorānā C.U.T, Elizabetes ielā 73

 

Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par matu kopšanu un veidošanu mājas apstākļos, saņemot praktiskus padomus no frizieres Kristīnes Vindeles, savukārt pieredzē un knifos dalīsies stiliste Indra Salcēviča.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces būs saņēmušas ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī bagātīgas dāvanas no Schwarzkopf!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Elīna Gulbe
Rīga
viesnīcu menedžments

Pieteikums

Tuvojas pavasaris - laiks pārmaiņām! Šajā seminārā vēlos uzzināt daudz jauna un lietderīga no šīs jomas speciālistiem.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā burvīgajā pasākumā!! Atmosfēra bijusi ļoti draudzīga, nepiespiesta. Pasākuma laikā bija iespēja ne tikai noklausīties speciālistu viedokļus, ieteikumus, bet arī uzdot sevi interesējošus jautājumus par visu, kas saistīts ar matu kopšanu, veidošanu. Tikām iepazīstinātas ar jaunākiem produktiem no Schwarzkopf produkcijas, starp kuriem atradu arī sev piemērotus, kurus turpmāk noteikti iegādāšos regulāri. Paldies Drogas komandai par šo neaizmirstamo piedzīvojumu un īpašu sajūtu, ko dāvājāt un bagātīgām dāvanām, ko saņēmām! Noteikti iesaku jebkurai izmēģināt iespēju pieteikties Drogas Dāmu skolai!
Linda Valtere
Jelgava
Joga

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, jo man ir vēlme iepazīties ar aktualitātēm matu kopšanā, jaunākajās tendencēs. Pati esmu garu matu īpašniece, tāpēc rūpes par saviem matiem man ir īpaši svarīgas.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju pavadīt 1.marta vakaru lieliskā gaisotnē ar lieliskiem cilvēkiem! Daudz interesantu padomu, ieteikumu un konsultāciju. Paldies par bagātīgajām dāvanām un pārsteigumiem! Esmu super apmierināta un nevaru sagaidīt izmēģinātu produktus, jo Schwarzkopf nekad neliek vilties.
Linda Vabulniece
Ape
Studente

Pieteikums

Man patīk rūpēties par sevi, tāpēc vienmēr cenšos interesēties, kā to varu darīt pareizi. Rūpējoties par sevi, mēs noliekam sevi pirmajā vietā, ko parasti ikdienas steigā mēdzam aizmirst, tāpēc domāju, ka šī būtu lieliska iespēja veltīt vakaru savām interesēm.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā lieliskajā pasākumā. Viennozīmīgi guvu papildus iedvesmu rūpēties par sevi un saviem matiem. Ieguvu jaunas zināšanas, kā arī atsvaidzināju jau zināmās gudrības. Ļoti patika runātāju uzstāšanās un profesionālie padomi. Ļoti noderīgi un atklāti. Arī produktu demonstrējumi un prezentācija sniedza dažus patīkamus atklājumus. Katrā ziņā pasākuma pozitīvā atmosfēra un pieredze mudina uz jaunām idejā. Paldies!
Simona Ruska
Cēsis
Mārketinga un SA speciāliste

Pieteikums

Vēlētos vairāk uzzināt par matu kopšanas līdzekļiem ikdienas lietošanai, kā arī par sejai piemērotu matu krāsu un griezumu.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju uzzināt par aktuālajām tendencēm un jaunumiem matu kopšanā! Ļoti noderīga bija arī individuālā iespēja tikties ar frizieri/stilistu, uzklausīt tā padomus.
Liene Kazaka
Rīga
Asistente

Pieteikums

Piedalīties vēlos jo, man ir mati, kas veidojas paši, ar taukošanos pie saknēm, bet sausiem galiem, tāpēc vēlos uzzināt, kādi jaunumi ir matu kopšanas līdzekļu pasaulē, varbūt ir kaut kas piemērots tieši man.
 

Atsauksme

Paldies par fantastisko pasākumu! Vērtīgi padomi, laba atmosfēra, patīkama kompānija un ļoti labas dāvanas. Prieks bija būt par daļu no Dāmu skolas.
Daija Mazvērsīte
Baldone
Strādāju par sekretāri/lietvedi/biroja administratori Berga Bazārā

Pieteikums

Vēlos kļūt sievišķīgāka un iekārojamāka savā drauga acīs.
 

Atsauksme

Atsvaidzināju zināšanas par un ap matiem, informācija bija profesionāla. Saņēmu iedvesmu.
Viktorija Golubeva
Gulbene
Studente

Pieteikums

Man ir ļoti tuva skaistumkopšanas tēma, es ar prieku mācos ko jaunu un izmēģinu uz sevis, bet matu veidošanā esmu vēl iesācēja. Es velētos tuvāk iepazīties ar šīs jomas speciālistiem, iegūt jaunas zināšanas, smelties iedvesmu un lieliski pavadīt 1. marta vakaru. :)
 

Atsauksme

Bija ļoti vērtīgi dzirdēt speciālistu padomus matu kopšanā un veidošanā. Man ļoti patika atmosfēra, skaistā vieta un brīnišķīgie cilvēki apkārt! Paldies par lielisko vakaru! Šāda veida pasākumi dāmām ir nepieciešami! :)
Evita Reinsone
Mūzikas skolotāja

Pieteikums

Vēlos vairāk uzzināt par matu kopšanu un saudzēšanu,jo pašai ir ļoti trausli mati.
 

Atsauksme

Ļoti patīkama atmossfēra un gaisotne,kur Tevi sagaida izcili speciālisti.
Diāna Lušcika
Rīga
Konsultants

Pieteikums

Ikdienā veltu daudz laika matu kopšanai, jo uzskatu ka mati ir svarīgaka lieta koptēlā. Loti novērtētu iespēju paklusities profesionāļu viedokli par matu košanu un matu kopšanas produktu aktuālitātem
 

Atsauksme

Paldies par ispēju piedalities šaja lieliskajā pasākumā, tik draudzigājā un pavasarīgajā atmosfērā. Tika sniegti daudz noderīgi padomi matu kopšanā, izstastīts par produktu aktuālitātem no Schwarzkopf. Īpaši patīka ispēja individuāli uzdot sev interesējošus jautājumus profesionāliem frizieriem.
Liga Birkava
Babīte
mamma uz pilnu slodzi

Pieteikums

Man ir 47 gadi un esmu mamma 2gadīgam džekiņam, un ka jau visas mammas gribu būt skaista...
 

Atsauksme

Paldies Drogas un Schwarzkopf par jauko pasākumu un brīnišķīgajām dāvanām.
Anda Akmentiņa
Biksēre
Farmaceita asistente

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai iegūtu jaunu informāciju, varbūt prasmes, lai nebaidītos no matu krāsošanas mājās, lai saņemtos uz pārmaiņām. Pietiks laikam staigāt apkārt pelēcīgai un neizteiksmīgai :)
 

Atsauksme

Lieliski pavadīts vakars un nu zināšu kā pareizi kopt matus, kādus līdzeklus lietot tieši maniem matiem un kādas krāsas vajadzētu izvēlēties. Liels paldies!
Elīza Grebeško
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties dāmu skolas seminārā,jo ļoti interesē jaunākās modes tendences patīk uzzināt daudz ko jaunu. Un vēlos nākotnē savu profesiju saistīt ar skaistumkopšanu.
 
 
Kristiāna Zommere
Upesciems
Kosmētiķe

Pieteikums

Mati - viena no skaistākajām sievietes rotām! Palutināt sevi ar jaunām zināšanām būtu ļoti jauki!
 
 
Viktorija Korostika
Riga
Grāmatvede

Pieteikums

Labdien! Grību piedalīties dāmu seminārā,tāpēc ka ir liela interese par skaistumkopšanas līdzekļiem par make up jaunumiem. Cenšos būt sievišķīga, eleganta un saprotu ka man noderēs padoms no speciālista.
 
 
Kristīne Kalniņa
Jelgava
Blogere

Pieteikums

Labdien!

Kā jauna, brīvā laika skaistomkopšanas IG blogere vēlētos ņemt dalību pasākumā, lai pilnveidotu savas zināšanas par matu kopšanas iespējām mājas apstākļos un ne tikai.

Veiksmīgu darba dienu un ceru uz iespējamu tikšanos!

Ar cieņu,
Kristīne Kalniņa
 
 
Lelde Vītola
Rīga
Personāla speciālists

Pieteikums

Interesē skaistumkopšana, bet nemāku pati sev ieveidot matus. Kā arī ko lietot sausiem ziemā novājinātiem matiem. Būtu lieliska pieredze to visu iemācīties un uzzināt.
 
 
Diāna Ļuļa
Rīga
Studente

Pieteikums

Vēlētos piedalīties šajā seminārā, lai vairāk uzzinātu par matu kopšanu. Man kā trauslu un plānu matu īpašniecei, ir diegan grūti ikdienā tiem likt izskatīties apjomīgajiem un skaistajiem. Ceru, ka ar padomiem, varēšu sev iegūt jaunas zināšanas, kā likt matiem ikdienā izskatīties skaistiem, veseliem un apjomīgākiem.
 
 
Elīna Vaivode
Rīga
Publiskošanas tiesību speciāliste

Pieteikums

Jo skaistumkopšana vienmēr ir bijusi mana kaislība.
 
 
Dzintra Zviedre
Salaspils
Algota darbiniece privātfirmā

Pieteikums

Kāpēc vēlos piedalīties? Hmm.. Un kāpēc gan nepiedalīties? You Only Live Once! Un tas ir tik forši- uzzināt ko jaunu! Un vēl par skaistumkopšanu.. Nu vispār - ideāli!
 
 
Monta Muceniece
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Mani garie un biezie mati vienmēr ir bijusi mana skaistākā rota,bet lai tie saglabātu patstāvīgu spīdumu un veselīgu izskatu pat - 20 grādu salā, par tiem ir pareizi jārūpējas. Šajā dāmu skolā vēlētos uzzināt kā to darīt vispareizāk.
 
 
Megija Siliņa
Rīga
Studente

Pieteikums

Vēlme gūt jaunas zināšanas priekš sevis, un padalīties ar citiem gūtajā pieredzē.
 
 
Signija Stērniniece
Mārupe
Valsts pārvalde

Pieteikums

Kā jau visām sievietēm, arī man katrs rīts iesākas ar matu veidošanu, kas ir neatņemama dienas sastāvdaļa. Domāju, ka šis seminārs būtu vērtīgs, tajā varētu smelties jaunas idejas un uzklausīt profesionāļu viedokli.
 
 

Dāmu skolas seminārs 15.02.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 15.februārī 18:30-21:30

Kur?
"Muzeja Restorānā" Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?
Šajā ceturtdienā pašas pirmās iepazīsimies ar ekskluzīvu dekoratīvās kosmētikas jaunumu, ko L'Oréal Paris radījis sadarbībā ar pasaulē pazīstamo modes namu Balmain!
Tāpat piedāvāsim uzzināt labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim dāvanā gan ekskluzīvo kosmētikas jaunumu, gan arī citus produktus perfekta grima radīšanai! 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Daina Liepiņa
Rīga
Pārdevēja/ bārmene

Pieteikums

Ikdienā galveno akcentu lieku uz acīm, kaut gan make-up ir diezgan neitrāls. Daba mani nav apveltījusi ar biezām un redzamām uzacīm, un tumšām skropstām, tādēļ nākas izlīdzēties ar dekoratīvo kosmētiku. Tā ir kā glābiņš. Skatoties senākas fotogrāfijas, domāju, kādēļ es jau tad nekrāsoju uzacis, jo tas maina TIK DAUDZ. Tādēļ vēlētos doties uz šo meistarklasi, lai uzzinātu vēl vairāk kā izcelt savas acis un uzacis, tajā pat laikā nepārspīlējot.
 

Atsauksme

Ļoti lielisks pasākums. Atmosfēra un cilvēki apkārt bija vienkārši super. Liels prieks bija dzirdēt grima padomus, kas ļoti labi noderēs turpmāk. Izmēģināt un uzdrīkstēties krāsot košas lūpas, jo tas tak ir tik skaisti. Paldies par vienreizējo iespēju iepazīties un izmēģināt jaunākos L'oreal produktus un dažus no tiem iegūt savā īpašumā. Vēl joprojām esmu sajūsmā par šo pasākumu. Liels paldies!
Alla Kimene
Rīga
privātais sektors

Pieteikums

Es vienkārši vēlos sajusties īpaši. Vakars, kas pilns ar sievišķīgiem atslēgas vārdiem- kosmētika, gaisīga atmosfēra, sarunas par make up tendencēm! Drogas skola to noteikti spētu! Turklāt man tik ļoti nepieciešams piliens krāsas ikdienas darba dienu rutīnā  Turu īkšķus par sevi!
 

Atsauksme

Burvīgs pasākums!!! Atmosfēra nepiespiesta, bet karaliska :))) Un pats galvenais, pasākuma laikā bija iespēja izmēģināt gan jau pazīstamos un gadiem pārbaudītos produktus no L’oreal, kā arī pirmajām iepazīties ar L’oreal jaunumu- lūpu krāsām, kas radītas sadarbībā ar Balmain…UN pasākumu vadīja visiem noteikti labi pazīstamā Una Bernatoviča. Una daļījās ar galvenajiem make up knifiem, kļūdām, ieteikumiem. Sniedza atbildes uz katras meitenes jautājumiem. Ieguvums?- es tagad lietoju arī violetu lūpu krāsu :) Ir vērts savu ikdienu papildināt ar lietām, vietām un notikumiem, kas rada svētku sajūtu un Drogas Dāmu skola to noteikti rada! Es jutos īpaša! Iesaku to izmēģināt jebkurai- Tev tikai jāpiesakās! Es noteikti vēlētos piedalīties vēl un vēl...šobrīd dāmu skolas apmeklējums ir pirmā lieta, ko izstāstu draudzenēm, viņas satiekot:)
Olga Fjodorova
Riga
mājsaimniece

Pieteikums

Uzskatu, ka dāmām ir lietderīgi izzināt (vai atsvaidzināt) labākos skaistumkopšanas noslēpumus, lai pašas varam padarīt pasauli nedaudz skaistāku.
 

Atsauksme

Paldies par brīnišķīgu iespēju piedalīties Dāmu skolas seminārā! Burvīgi pavadīts laiks, kas sniedza jaunus un interesantus padomus, kurus ir vērts izmantot ne tikai svētku pasākumos, bet arī ikdienas dzīvē. Paldies grima māksliniecei Unai Bernatovičai par īpaši veltīto uzmanību!
Kristela Liepa
Rīga
Pilna laika mamma

Pieteikums

Nesen piedzima mans pirmais bērniņš un ikdienas steigā vairs nesanāk tik daudz laika sev kā sievietei.
Labprāt sevi palutinātu un iegūtu jaunas zināšanas sevis kopšanā un dekoratīvās kosmētikas lietošanā.
 

Atsauksme

Liels paldies, par lielisko iespēju piedalīties Drogas Dāmu Skolā! Patiešām fantastisks pasākums un lieliski pavadīts laiks. Iegūta jauna, noderīga informācija par dekoratīvās kosmētikas jaunumiem, ko labprāt arī turpmāk izmantošu. Paldies, par lieliskajām dāvanām un radīto svētku sajūtu ikdienā.
Arlita Marcinkeviča
RĪGA
Inspektore

Pieteikums

Labdien! Šis nu ir pasākums,kuru ļoti vēlos apmeklēt.
Ļoti sekoju līdzi jaunumiem kosmētikas pasaulē un gribas izmēģināt šīs ekskluzīvās sadarbības produktus!
Un domāju,tas būtu jauks vakars,kad aizmirst par ikdienas rūpēm un sākt iekrāsot pavasari
 

Atsauksme

Paldies par jauki pavadīto vakaru Drogām un L'Oreal Latvia ! Ļoti pozitīva atmosfēra un cilvēki. Un dāvanas !!! Nu šī lūpkrāsa ir mana mīļākā
Annija Vīnkalna
Rīga
Žurnāliste

Pieteikums

Kosmētika ir mana sirdslieta, un es ar nepacietību sekoju līdzi šīs sfēras jaunumiem - un no pēdējā laikā iznākušajām kolekcijām mani visvairāk ieintriģējusi tieši L'Oreal un Balmain sadarbība. Ļoti vēlētos izmēģināt kolekcijas lūpu krāsas un citus produktus, kā arī noklausīties Unas Bernatovičas stāstīto.
Labu laiku esmu sekojusi līdz Dāmu skolas pasākumiem, un šī ir tā reize, kad es no sirds vēlētos piedalīties! :)
 

Atsauksme

Liels paldies par pasākumu! Bija prieks iepazīt jauno L'Oreal produktu sēriju un izmēģināt to darbībā sievišķīgā kompānijā :)
Santa Šakarne
Rīga
finanšu joma

Pieteikums

Labdien!
Primāri vēlos pieteikties uz šo pasākumu, jo ir dzirdētas un redzētas daudz labas atsauksmes par iepriekš rīkotajiem pasākumiem, nekad neko līdzīgu neesmu apmeklējusi un ļoti vēlētos iepazīties ar jauni Loreal produkciju.
Ar cieņu, Santa
 

Atsauksme

Paldies par perfekti noorganizēto vakaru un ieskaitu Loreal jaunumos, noteikti iedvesmojos un esmu papildinājusi savus kosmētikas plautiņu ar dažiem no tiem!:) Pēc šī pasākuma varu teikt,ka Drogās strādā sirdscilvēki, kuri mīl savu darbu!
Linda Gabrāne
Rīga
Bankas darbiniece

Pieteikums

Ar prieku iepazīstu visu par un ap kosmētiku. :)
 

Atsauksme

Kā vienmēr esmu sajūsmā par Dāmu skolas pasākumiem. Prieks, ka Drogas sniedz saviem klientiem šādu iespēju!
Agnese Dumpe
Riga
Sales Manager

Pieteikums

Vienmēr esmu vēlējusies uzzināt ko jaunu un dzirdēt profesionāļa skatījumu un ieteikumus, kas piestāv tieši man. Līdz šim visu esmu apguvusi tikai pašmācības ceļā
 

Atsauksme

Pateicoties šim lieliskajam pasākumam esmu atradusi savu PERFEKTO tonālā krēma aizstājēju - L'Oreal Paris True Match Minerals (4.W GOLDEN NATURAL) - esmu vienkārši sajūsmā un iesaku visām, visām! ( Jau pasākuma laikā meitenēm teicu, ka man šo pūderi noteikti vajadzēs! :D ) Jaunā uzacu pomāde arī ir vienkārši lieliska! Paldies Drogas un L'Oreal par lieliskajām emocijām, superīgi pavadīto laiku un dāvanām! Uz tikšanos atkal! :)
Vita Rozēna
Rīga
Mūziķe

Pieteikums

Drogas Dāmu skolas semināri sniedz patiesu enerģijas lādiņa,pašizaugsmes un drosmes devu kaut ko mainīt savā ikdienas dzīvē. Vienalga,vai tā ir sejas kopšana vai garderobes izvēle,katrai dāmai tas ir ļoti noderīgi. Ar šī mēneša tēmu L'Oreal zīmolu esmu saskārusies,taču labprāt uzzinātu kaut ko vairāk,kā arī iepazītos ar jaunumiem.
 

Atsauksme

Labākais Drogas Dāmu skolas seminārs, kurā esmu bijusi ! Paldies par superīgajām emocijām, izsmeļošo informāciju visām dāmām/meitenēm/speciālistēm un lieliskajām dāvaniņām !
Silvija Dzene
Rīga
Biroja vadītāja

Pieteikums

Patīk Unas Bernatovičas stils.
 

Atsauksme

Seminārs bija ļoti jauks. Daudz uzzināju, priecājos par iespēju izmēģināt jaunos produktus. Una Beinaroviča bija ļoti, ļoti jauka un viņas padomi profesionāli. Semināra gaisotne bija pozitīva un atraisīta. No organizatoru puses pārdomāts un prifesionāls seminārs. Liels paldies par jaukajām dāvanām, kuras saņēmām kā semināra dalībnieces.
Irēna Ļesnaja
Rīga
Biroja darbinieks

Pieteikums

Sveiki,
Vēlos piedalīties Drogas dāmu skolā, jo esmu apņēmusies šajā gadā vairāk pucēties un lietot dažādu kosmētiku noteiktiem dzīves mirkļiem. Tāpat, ļoti labprāt ieklausītos Unas Bernatovičas ieteikumos un pavadītu vakaru jaukā gaisotnē!
 
 
Anita Muceniece
Rīga
Strādāju

Pieteikums

Sveika, mīļā Dāmu skola!

Labprāt iemācītos praktiskas lietas šarmanta grima radīšanā. Šī būtu fantastiska iespēja sievišķīgā, noslēpumainā atmosfērā veltīt vakaru tikai sev un pilnvērtīgi pavadīt vienu pelēku ziemas vakaru.
Kā arī tā būtu lieliska dāvana manā dzimšanas dienā – 18.februārī.
 
 
Zane Zonne
Sigulda
Projektu vadītāja

Pieteikums

Izskatīties labi - tas nozīmē darbu ar sevi, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un skaistumkopšanas paradumiem. Ja ir iespēja uzzināt ko jaunu un pilnveidoties - es saku jā!
 
 
Ieva Broka
Rīga
R&D projektu vadītāja

Pieteikums

Es vēlos piedalīties Dāmu skolai, jo vēlos iemācīties kā uzlikt grimu, jo tuvojas mana skaistākā diena - kāzas.
 
 
Gita Gūtmane
Rīga
juriste

Pieteikums

Priecātos pavadīt vakaru jaukā atmosfērā, uzzinot par sava iecienītā zīmola L'Oreal jaunumiem.
 
 
Ilze Zuka
Ogre
celtniecība

Pieteikums

Ar gadiem mainās sejas ādas stāvoklis, gribētu uzzināt kas viņai patiktu un piestāvētu tagad.
 
 
Inta Putene
Rīga
juriste

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo esmu pārkāpusi 50-gadnieču slieksnim, šajā pārmaiņu laikā vēlos būt mūsdienīgi gaumīga, nekļūstot par tantuku vai bezgaumīgu skuķi
 
 
Lauma Riža
Rīga
Strādāju bankā

Pieteikums

Gribu iemācīties ātri un pareizi uzkrāsoties un protams arī uzzināt kādi pēdējie jaunumi kosmētikas un make up jomā.
 
 
Maija Pakule
Rīga
biroja administratore

Pieteikums

Drogas man dāvināja šī gada dzimšanas dienā iespēju tikt pie skaista make up L'oreal konsultanta izpildijumā, paldies, tiku tiešām skaisti uzkrāsota, bet pati diemžēl šādi neprotu un līdz ar to acu ēnu iegāde man šķiet bezjēdzīga. Tomēr pēc tā efekta,ko ieraudziju, ļoti vēlētos iegūt šādas prasmes. Una ir labākā speciāliste šajā jomā, ļoti alkstu tikt uz šo lekciju!!! :)
 
 
Inese Kulla
Rīga
Juriste

Pieteikums

Vēlos uzzināt jaunumus un kā pareizi būtu uzklāt kosmētiku, pavadīt jauki laiku foršā gaisotnē
 
 
Jeļena Kalmikova
Rīga
Strādāju

Pieteikums

Esmu ļoti pozitīva un man patīk viss skaists. Meikapu uztveru kā mākslu. Neesmu apguvusi speciālo izglītību šajā jomā, bet ļoti vēlētos piedalīties skaistumam veltītā seminārā.
Novēlu veiksmi visām dalībniecēm un ļoti ceru, ka man arī veiksies loterijā :)

Cieņā,
Jeļena Kalmikova.
 
 

Dāmu skolas seminārs 13.12.2017

 

Kad?
Trešdienā, 2017.gada 13.decembrī 18:30-21:30


Kur?
"Muzeja Restorānā" Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A


Kas?
Šis ir īstais brīdis, kad atklāt skaistākā make-up noslēpumus apvienojumā ar stilistes, grima mākslinieces un friziermeistara ieteikumiem par kosmētiku.

Pirmssvētku gaisotnē pie kafijas tasītes uzzināsim ļoti praktiskus ieteikumus no lieliskās grima mākslinieces Kristas Zvirgzdiņas un šova “Gatava pārvērtībām” friziermeistara Aigara Bajāra, kā arī iedvesmosimies svētkiem šarmantās stilistes Žannas Dubskas meistarklasē. Noslēgumā saņemsim dāvanas, kas ļaus pašām radīt apburošu un svinīgu tēlu jau tuvākajos svētkos!


Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Santa Balaša
Sala
ierēdnis

Pieteikums

Sveiki! Nekad neemsu apmeklējusi Jūsu rīkoto "Dāmu skolu", bet labprāt to izmēģinātu. Ikdiena lielākoties paiet lielā skrējienā, tā ka maz laika vairāk piedomāt pie sava izskata un sevis, dažreiz ieteikumi no malas lieti noder. Turklāt, būtu interesanti uzturēties šādā "draudzeņu klubiņā", jo man īsti nav tādu draudzeņu, kā parasti filmās un seriālos rāda, ko var satikt un tad izklačoties par visām sievišķīgajām lietām un nebūšanām, vēlos šo atmosfēru izbaudīt kaut uz vienu vakaru ;) Visādā ziņā, labprāt izmēģinātu, jo man patīk izmēģināt ko jaunu ;)
 

Atsauksme

Sveiki! Liels Paldies par manu pirmo "Dāmu skolu" -lielisko nogurdinošās darba dienas noslēgumu! ;) Bija tik patīkami atrasties tādā pozitīvisma uzlādētā kompānijā un klausīties tik aizrautīgas uzstāšanās, jāsaka, jā, "pavilkos", jā, sajutos kā "draudzeņu pasēdēšanā" ..:) Un ir tik jauki, ka šajā manā draudzeņu pulkā bija arī tādi lieliski, nebaidos teikt- apbrīnojami, iedvesmojoši un aizrautīgi cilvēki, no kuriem daudz ko var mācīties, tik patīkami, kad pat darba dienas vakarā var tik aizrautīgi runāt par "savu tēmu", tiešām, var just, ka Viņiem tā ir sirdslieta. :) Mani apbūra Žannas personība, tas vieglums ar nelielu ironijas devu par visu, kas mums apkārt, bauda acīm un ausīm, tvēru katru viņas vārdu, turklāt, esmu sajūsmā par Ž. Dubskas grāmatu " Rīdzinieces noslēpumi", ja sākumā to, kuru mums uz galdiņa nolika pašķirstīt, vēru vaļā ar skepsi, tad, škirot lappuses tā mani aizrāva, jā, vēlos to grāmatu savā grāmatplauktā, jo, kādēļ man lasīt parīzietes noslēpumus, ja esmu rīdziniece un tā mīlīgā ironijas deva, kā tas viss pasniegts! :) Un biju pārsteigta, ka tie produkti, kurus Žanna nosauca, ka savus iemīļotos, ka liela daļa no tiem, ir arī mani iecienītie ( gan Japāņu maskas, kuras nesen tik atklāju, gan eko sausās eļļas, gan placentas ampulas matiem..utt.). ( to matu pūderi došos uz "Drogām" meklēt). Tagad pilnīgi citām acīm skatīšos uz visu, ieejot Drogas veikalā, jo tā ir vienmēr, kad esi mazliet redzējis kaut ko vairāk arī no citas puses, tās attiecības vairs nav tik svešas un preces tik nesaprotamas. :) Turpinot jāsaka, ka vienmēr esmu vēlējusies satikt un apmeklēt frizieri- vīrieti, tā kā man ir diezgan "bail" no frizieriem un šobrīd esmu sava friziera meklējumos, šis pasākums man palīdzēja tikt pie gandrīz personiskās konsultācijas no Aigara Bajāra, kontakti ir, ja nenobīšos, tad nākamā gada sākumā iespējams man būs frizieris, pie kura dodos ar prieku, domāaju, ka viņam es varētu uzticēties, atstāja ļoti labu iespaidu, atvainojos, ja manu jautājumu viņam bija par daudz :D ! :) Un Krista pati kā Ziemassvētku dāvana, tik koša un sapucēta kā no žurnāla vāka, viņas sniegtā informācija bija ļoti noderīga, tiesa, varbūt vēlajam vakaram pārāk grūti sagremojama ( ja mēs būtu reizē arī to visu izmēģinājušas viena uz otras, piemēram, varbūt būtu vieglāk uztvert), dzirdēju, ka blakussēdētājas ieminējās, ka visa tik daudz un nav vairs spēka pierakstīt ( jā, varbūt ir iespēja tikt pie prezentācijas slaidiem?) Bet tie Kristas padomi bija ļoti , ļoti noderīgi, protams, daudz kas jau bija zināms, bet dažus knifiņus sev piefiksēju :). Paldies arī "Muzeja restorānam", pirmoreiz šajā vietā atrados, tādēļ laikam bija tik grūti atrast, bet tik interesantu risinājumu wc redzēju pirmoreiz, patika arī gardās uzkodas un telpas noformējums. Un man ļooti patīk arvien un arvien kaut ko darīt pirmoreiz, tad šajā vakarā man bija daudzas "pirmās reizes". Paldies Jums, "Drogas" komanda, man tiešām ļoti patika. Un , ak, jā, gandriz aizmirsu , milzīgs PALDIES par Ziemassvētku dāvaniņu, ak, kā tā priecē sirdi un vēl tik lieliski produkti! Paldies, ja es vēl drīkstēšu ( nezinu, kādi Jums tur limiti ) , es labprāt vēl piedalītos kādā no "Dāmu skolas" pasākumiem. Esmu vēl patīkamu emociju pilna arī nākamās dienas vakarā, kā redzat. Godīgi sakot, es bieži vairāk esmu "kritiķis", kam patīk par visu izteikt viedokli, bet šoreiz man nav nevienas kritiskas piezīmes, ko pieminēt. Paldies, vairs nekad uz "Drogām" neskatīšos, kā agrāk, esam kļuvušas par "tuvākām draudzenēm". Atvainojos, ka tik gari nācās lasīt. P.S.. Ļoti gaidu fotogrāfijas no pasākuma. Patiesā cieņā ~Santa Balaša~
Darja Kornijenko
Rīga
Attīstības menedžere

Pieteikums

Kā katru sieviete, mani interesē make-up un modes nianses. Tāpēc man ļoti interesanti piedalīties tādā pasākumā.
 

Atsauksme

Paldies Drogas par lielisku iespēju piedalities Dāmu skolas seminārā. Tas tiešām bija ļoti interesanti! Seminārs satur labāko esenci no modes teorijas, kā arī no reālās dzīves. Dāmu skola deva iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un deva iespēju atsaukt atmiņā arī dažas zināmas lietas un atgādināt to nozīmīgumu.
Indra Zonnenberga-Zamberga
Rīga
Administrācijas vadītāja

Pieteikums

Vēlos pieteikties seminārā, jo patīk sekot līdzi jaunākajām tendencēm modē un kosmētikā, kā arī darbs ikdienā saistīts ar dažādiem sadarbības partneriem, līdz ar to šāds seminārs būtu vērtīgs ieguvums.
 

Atsauksme

Paldies par brīnišķīgu iespēju piedalīties Dāmu skolas seminārā, bija ļoti interesanti un noderīgi!
laura Krustiņa
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Esmu pieņēmusies svarā, tāpēc vairs nesaprotu, ko man vilkt mugurā, lai izskatītos tievāka. Interesē, lai mani novērtē ar profesionālu skatījumu.
 

Atsauksme

Sirsnīgi pateicos par brīnišķīgā vidē un skaistiem ļaudīm pavadītu vakaru, lai ļautos iedvesmai uzburt tēlu gan vizuāli, gan romaniski.... Garšīgi, skaisti un ptīkamā vidē pavadīts vakars!
Ilona Radionova
Riga
māmiņa

Pieteikums

Tuvojas svētkiem vēlos piedalīties Dāmu skolas seminārā, un veltīt šo laiku sev, palutināt sevi!
Tā ir lieliska iespēja atklāt grima noslēpumus, kas it īpaši ir vērtīgs pirmssvētku periodā.
 

Atsauksme

Paldies Drogas par iespēju piedalīties Dāmu skolas seminārā. Burvīgi pavadīts laiks, kas sniedza daudz man jaunu un interesantu padomu, kurus ir vērts izmantot ne tikai svētku pasākumos, bet arī ikdienas dzīvē.
Anna Valta
Iepirkumu speciāliste

Pieteikums

Vēlētos papildināt savas zināšanas par pucēšanos :)
 

Atsauksme

Liels paldies Drogas komandai par eleganto un sievišķīgo vakaru. Bija interesanti klausīties katra speciālista pieredzes stāstus, ieteikumus. Uzzināju daudz jaunu par Drogas piedāvājumiem. Lieliski ka ir šādi pasākumi ,kuri ļauj klientam iesaistīties uzņēmuma darbības/apkalpošanas uzlabošanā !
Solveiga Krūmiņa-Koņkova
Rīga
zinātniece

Pieteikums

Vēlos uzzināt kādus skaistumkopšanas padomus, lai godam sagatavotos šī gada nogales svētkiem, arī savai dzimšanas dienas ballītei.
 

Atsauksme

Vispirms liels paldies "Drogu" komandai par jauko atmosfēru, kuru mēs baudījām visa vakara gaitā! Un, protams, tieši tāpat kā citas dāmas, arī es varu droši teikt, ka man pielipa Žannas Dubskas optimisms un es, aizgājusi mājās, izvilku no skapja savas sarkanās ļoti augsto papēžu kurpes un sapratu, ka šajā gada nogalē vismaz reizi tās vilkšu kājās un, iespējams, arī jutīšos kā īsta dāma. Un paldies Kristai Zvirgzdiņai par praktiskajiem padomiem! Arī tos jau paspēju izmēģināt, protams, ikdienas variantā, un jutos fantastiski! Ak, jā, un daži no "Drogu" piedāvātajiem produktiem arī noteikti tiks izmēģināti. Pirkumu saraksts jau gatavs!
Olga Fjodorova
Riga
mājsaimniece

Pieteikums

ikdienas steigā ne vienmēr sanāk atvēlēt sev laiku, lai justos un izskatītos labi. Šis seminārs būtu ļoti laba iespēja, lai saprastu, kā šogad saposties svētku sagaidīšanai.
 

Atsauksme

Vakars tika pavadīts ļoti saturīgi elegantā vietā un paatīkamā gaisotnē. Paldies pieaicinātiem speciālistiem Žannai, Aigaram un Kristai par sevis sapošanas vadlīnijam. Paldies Drogas par iespēju piedalīties Dāmu skolas seminārā.
Ilze Zariņa
Projektu vadītāja

Pieteikums

Vēlos piedalīties, lai gūtu ierosmi un zināšanas labam izskatam. Vēlos padalīties ar savas labsajūtas recepti ar citām dalībniecēm. Apbrīnoju stilistes Žannas spēcīgo personību un tiešumu apvienojumā ar sievišķību. Būtu prieks pavadīt vakaru viņas sabiedrībā, Paldies
 

Atsauksme

Paldies par brīnišķīgo un saturīgo vakaru. Laiks tādā saturīgā atmosfērā paskrēja nemanot.
Jūlija Stežko
Ventspils
studente

Pieteikums

Gribētos piedalīties, lai uzzinātu kaut ko jaunu, un jauki pavadītu vakaru.
 

Atsauksme

Ļoti jauki pavadīts vakars, forša kompānijā. Paldies arī par dāvanam, jau sen sapņoju par jaunajām acu ēnam, bet nebija laika tos nopirkt. Bet vislielākā sajūsmā esmu no matu eļliņas, kura nācā kā dāvana, jau no 1 reizes sajūtu atšķirību, no tām eļļiņām, kurus lietoju tagad.
Elīna Sabīne B
Rīga
administratore

Pieteikums

Esmu jauka,radoša un sabiedriska personība. Patīk veidot frizūras un taisīt grimmu, aizrauj viss par un ap foto, gan fotosesijas , gan arī pati bildēju. Ļoti uzrunā māksla. Patīk eksperimentēt, izzināt jaunas lietas. Interesē mode. Visbiežāk sanāk māsai taisīt make-up, tādēļ būtu interesanti aiziet uz šo semināru. :)
 

Atsauksme

Paldies par šo iespēju. Uzzināju daudz jauna. Ļoti patīkams vakars. Jauka, nepiespiesta gaisotne un atmosfēra. Paldies Drogas! :)
Ieva Medziņa
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

Mana profesija prasa atbildību, precizitāti, kārtību. Arī manam izskatam ikdienā vajadzētu paust šīs īpašības. Turklāt bērnu audzināšanas gadi nav palikuši bez sekām un šķiet, ka esmu "atpalikusi" skaistumkopšanas jomā.
 
 
Aleksandra Jurķāne
Rīga
Pētniece

Pieteikums

Ar dekoratīvu kosmetiku esmu uz "Jūs". Vēlos noskaidrot kā un kur kādu dekoratīvas kosmetikas veidu ir jāpielieto.
 
 
Silvija Dzene
Rīga
Biroja vadītāja

Pieteikums

Vēlos saposties svētkiem un labi izskatīties visu nākamo gadu.
 
 
Elīna Zaluska
Rīga
Koordinātore

Pieteikums

Ikdienā ir ļoti grūti strast laiku, kuru var veltīt tikai sev. Savukārt 13. decembris ir mana pedējā atvaļinājuma diena, līdz ar to būtu burvīgi to pavadīt jauku dāmu kompānijā un iemācīties kaut ko jaunu!
 
 
Kristīne Pētersone
Ragaciems
grāmatvede

Pieteikums

Nekad neesmu piedalījusies Drogas kartes piedāvātajos pasākumos, lai gan kartes īpašniece esmu jau sen. Ieintresēja pasākuma tēma un lektore.
 
 
Vera Snikere
Reipas
Ķīmijas analīze , farmācija

Pieteikums

Sveiki!
Mani sauc Vera un es mīlu iepirkties drogās. Patīk sevi palutināt pēc darba dienas ar kādu kosmētikas jaunumu, tādēļ vienmēr griežos uz drogas, jo zinu, ka tieši pie jums atradīšu to, ko man vajag! Vienmēr ar lielāko prieku apmeklēju dažādus seminārus un pasākumus kas ir saistīti ar veselību vai sevis kopšanu, uzzinu ko jaunu un vienkārši izbaudu laiku! Lūk tāpēc būtu ļoti priecīga iesaistīties Jūsu rīkotā pasākumā :)

Ar cieņu, Vera
 
 
Elita Samušenoka
Rīga
Apkalpojošā sfēra

Pieteikums

Esmu tajā interesantajā vecumā, kad jāmācās pieņemt sevi citādu.
 
 
Marika Ļvova
Rīga
klientu apkalpošanas speciāliste

Pieteikums

Interesants piedāvājums un laba ideja kā pavadītu daļu savas brīvdienas, iegūt jaunas zināsānas un iespējams jaunus paziņas :)
 
 
Ilze Zeltkalne
Rīga
darba ņēmēja

Pieteikums

Lai, bagātinot sevi, spētu dalīties ar sievišķību!!!
 
 
Ināra Grāvīte - Indrāne
Rīga
klientu menedžere

Pieteikums

Domāju, ka arī manā vecumā tas varētu būt interesanti un noderīgi !
 
 
Madara Radziņa
Sloka
Drifta halles administrātore

Pieteikums

Lieliska iespēja sevi pilveidot :)
 
 

Dāmu skolas seminārs 05.10.2017

 

Kad?
Ceturtdienā, 2017.gada 5.oktobrī 18:30-21:30

 

Kur?
Tikšanās un semināru telpa "Birojnīca" Rīgā, Berga Bazārā, Dzirnavu ielā 84 k-2

 

Kas?
Tā kā tuvojas rudens, un gada aukstajā sezonā ir īpaši jārūpējas gan par savu sejas ādu, gan par sevi pašu, šajā ceturtdienā uzzināsim ne tikai to, kā dažāda vecuma sievietēm pareizi kopt savu sejas ādu, bet arī par uztura ietekmi uz ikdienas labsajūtu.

Vakara pirmajā daļā dermatoloģe un kosmetoloģe Ināra Stepanova dos padomus dažāda vecuma sejas ādas kopšanai un iepazīstinās ar NIVEA produktiem, atklājot dažādu ādas tipu un vecumposmu atšķirīgās vajadzības.

Otrajā pasākumā daļā dzīvesveida trenere Nika Linde iepazīstinās ar veselīga un garšīga ēdiena iespējām un paradumiem, kuri ne tikai uzlabo sejas ādu, bet arī ļauj mums katrai būt laimīgākai ikdienā.

Pasākuma noslēgumā neformālā gaisotnē baudīsim veselīgus našķus un lutināsim sevi ar NIVEA produkciju un dāvanām.

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

 

Dalībnieces

Simona Ruska
Cēsis
Mārketinga speciāliste

Pieteikums

Vēlētos piedalīties Drogas veidotajā Dāmu skolas seminārā, lai vairāk uzzinātu par NIVEA produkciju, kas pagaidām nav radījusi iespaidu kā kosmētika jaunām sievietēm. Tāpat arī interesanti būtu uzzināt par uztura ieteikmi uz sejas ādu.
 

Atsauksme

Paldies organizatoru komandai par patīkamo vakaru, sievišķīgo un skaisto atmosfēru! Paldies Nivea par iespēju iepazīt zīmolu un dermatoloģei par ādas kopšanas ieteikumiem! Pateicos Nikai par iedvesmu veselīgam dzīvesveidam arī turpmāk un emocionālo spērienu pa pakaļu, lai meitenes sāktu kustēt! Enerģisks un patīkamas atmosfēras pilns vakars! Vēlams - uz tikšanos nākamajā Dāmu Skolā! Ar cieņu, Simona Ruska.
Kristīne Iļjina
Rīga
Studente

Pieteikums

Mana sejas āda vienmēr man ir sagādājusi problemas tādēļ paliekot vecākai ādas kopšanas ir kļuvusi par svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Vienmēr ir interesējis uzzināt, ko jaunu par produktiem un uzturu un par to kā es varu parūpēties par savu ādu.
Ar lielāko prieku apmeklētu šo dāmu skolas pasākumu, lai uzzinātu, ko jaunu un pavadītu laiku patīkamā gaisotnē.
 

Atsauksme

Milzīgs paldies Drogas komandai par superīgo vakaru un patīkamo atmosfēru. Paldies dermatoloģei par noderīgo informāciju un Nivea par iepēju uzzināt vairāk par zīmolu un produkciju. Lieliski pavadīts ceturtdienas vakars patīkamā gaisotnē ar interesantām un informatīvām prezentācijām. Paldies. :)
Daina Auziņa
Rīga
projektu vadība

Pieteikums

Sveiki! Vēlos piedalīties Drogas organizētajā Dāmu skolas seminārā par sejas ādas kopšanu. Mani īpaši interesē kā pareizi kopt ādu sievietēm, kuras sasniegušas 30 gadu robežu- kurā laikā jāsāk lietot pretgrumbu kosmētika, vai mitrinošie krēmi jāaizvieto ar barojošiem krēmiem, kā rīkoties ja ādai ir nosliece uz pigmentu veidošanos, kā pareizi kopt ādu topošajai māmiņai? Uz tikšanos! :)
 

Atsauksme

Sveiki! Vēlos teikt lielu paldies Drogas komandai un uzaicinātajiem viesiem par brīnišķīgo vakaru! Ieguvu ne tikai jaunu un noderīgu informāciju par sejas ādas kopšanu, produktiem un veselīgu uzturu, bet arī daudz, daudz pozitīvu emociju! Turpināšu būt uzticīga Drogas kliente :)
Zaiga Kuzminova
Preiļi
Biroja vadītāja

Pieteikums

Man patīk Nivea zīmols un to pielietoju arī ikdienā, tāpēc labprāt uzzinātu vairāk par Nivea jaunumiem piedāvājumā un pielietošanā.
 

Atsauksme

Sveiki! Paldies par brīnišķīgo pasākumu Drogas komandai, Nivea pārstāvjiem un šī pasākuma pievienotajai vērtībai Nikai, kura lika vēlreiz aizdomāties par to, ka visu kosmētisko līdzekļu lietošanas rezultāts un ietekme uz mūsu ādu iet roku rokā ar veselīgu dzīvesveidu. Ļoti pārdomāta vakara programma! Paldies par lietderīgi un pozitīvi pavadīto laiku kopā! P.S. ideja: varbūt ir vērts pamēģināt uzorganizēt arī kungu skolu? Nivea zīmols būtu kāreiz arī viņiem! ;)
Diāna Studilova
Rīga
Biroja vadītāja

Pieteikums

Labdien,
Vēlos pieteikties Dāmu skolai, jo ādas kopšana priekš manis vienmēr ir aktuāla tēma, it īpaši rudenī, kad mainās laika apstākļi. Vēlos vairāk uzzināt, kā pareizi kopt ādu, ko drīkst ēst, ko nē, lai āda vienmēr izskatītos vesela.
Paldies.
 

Atsauksme

Paldies Dāmu skolai par burvīgo pasākumu. Ļoti jaukā atmosfērā uzzināju daudz jauna par sejas kopšanu un veselīga uztura paradumiem. :)
Ilona Radionova
Riga
māmiņa

Pieteikums

Gribu pieteikties Dāmu skolas semināram, jo vēlos padziļināt savas zināšanas par Drogas piedāvāto kosmētiku, kā iepazīties ar NIVEA produktu jaunumiem. Ikdienā labprāt izmēģinu kosmētikas jaunumus, testēju un interesējos par produktu sastāvu.
Šāda veida pasākumi ir atpūta un atslodze no ikdienas stresa, ka arī lieliska iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem.
 

Atsauksme

Pateicos Drogas komandai par burvīgu un skaistu pasākumu.
Jeļena Lāce
Rīga
Iepirkumu speciālists

Pieteikums

Tā kā tuvojas aukstā sezona, labprāt uzzinātu, kā palutināt savu ādu šajā periodā. Skaistumkopšanas līdzekļu klāsts veikalos ir tik plašs, ka nereti ir ļoti grūti veikt pareizo izvēli. Eksperta padoms šajā jautājumā patiešām noderētu!
 

Atsauksme

Gribēju pateikt LIELU paldies pasākuma organizatoru komandai, jo tas tik tiešām bij viens lielisks vakars! :) Atmosfēra, cilvēki, iegūtā informācija, nemaz nepiebilstot par iespēju pagaršot garšīgas & veselīgas lietiņas, kā arī saņemt tiešām noderīgas dāvanas, paldies Jums! Noteikti iesaku turpināt šādus Dāmu skolas vakarus, kuros iedvesmojat un dalāties ar vērtīgiem padomiem!
Aleksandra Treguba
Rīga
Nodarbošana ar bērniem

Pieteikums

Gribu piedalīties Drogās dāmu skolas seminārā, lai iegūt jaunas zināšanas par ādas kopšanu un iepazīties ar veselīgas un garšīgas ēdiena iespējam.
 

Atsauksme

Ideāls vakars ar cilvēkiem kuri tev iedvesmo!!! Daudz jaunas zināšanas par uzturu un pareizo ēdināšanu! Pārstāvji no komandas Nivea parādīja jaunas produktus un iedeva padomes ka pareizi rūpēties ar savu sejas ādu. Pateicos Drogās un Nivea komandas par pasakumu, pēc kura tu var paskatīt uz savu dzīvē no citas pusēs. Ar cieņu, Aleksandra!!! P.S. Avokado kūkas biji ļoti garšīgi!!!
Ieva Līce
Rīga
muzeja darbinieks

Pieteikums

Sasniedzot trīsdesmit gadu vecumu arvien vairāk jūtu ādas kopšanas nepieciešamību. Būtu priecīga par to uzzināt ko vairāk.
 

Atsauksme

Brīnišķīgs un saturīgi pavadīts vakars. Atklājumi gan Nivea produktu klāstā, gan kāda derīga atziņa par ādas kopšanu, gan interesanta lekcija par pareiza uztura nozīmi ne tikai ādas, bet arī kopējā veselībā.
Nora Bajāre
Rīga
Biroja Administratore

Pieteikums

Esmu iecienījusi Nivea produktus un atzīstu tos par ļoti kvalitatīviem-tieši tāpēc esmu ieinteresēta kādu jaunumus zīmols piedāvā, kā arī uz ziemas periodu vēlos noskaidrot, kā vislabāk rūpēties par savu ādu.
 
 
Violeta Grigorjeva
Jauniešu deju kolektīvs "Daugaviņa"

Pieteikums

Vēlos iemācīties un uzzināt par sejas kopšanu jebkurā vecumā, jo pēc 12. klases beigšanas vēlos mācīties par dermatologu.
 
 
Zane Šauva
Ogre
Mārketings

Pieteikums

Slodze darbā un ikdienā manāmi nogurdina un katru dienu liek atcerēties, ka par sevi dažkārt aizmirsti... Tāpēc vēlos atsvaidzināt informāciju un iedot kaut ko pašai priekš sevis.
 
 
Inga Šika
Jelgava
Studente

Pieteikums

Drogas Dāmu skolas seminārā vēlos piedalīties, lai interesanti pavadītu vakaru un, tajā pat laikā, iegūtu jaunas zināšanas, ko sniegs speciālisti. Rudens sezonai sākoties, vēlos uzzināt sev aktuālos jautājums ādas kopšanā un jaunu produktu iegādē.
 
 
Linda Gabrāne
Rīga
Projektu vadītāju asistente

Pieteikums

Vienmēr ir forši uzzināt ko jaunu! :)
 
 
Dace Ozola
Rīga
kosmētikas konsultante

Pieteikums

tā kā jau vairākus gadus strādāju ar kosmētiku,tad vēlos iepazīties tieši ar Nivea produktiem
 
 
Margarita Melnikova
Rīga
Marketinga specialists

Pieteikums

Izprast vairak savas adas vajadzibas.
 
 
Monta Muceniece
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Man vienmēr ir bijušas problēmas ar sejas ādu, tādēļ vēlētos uzzināt kā to vislabāk un pareizāk kopt.
 
 
Elīna Driķe
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, lai uzzinātu ko jaunu! Iespējams, ikdienas skrējiena ar sevi un savu ādu daru daudz nepareizas lietas, tāpēc būtu priecīga par jaunu lietu uzzināšanu.
 
 
Madara Bente
Rīga
Kvalitātes vadība

Pieteikums

Vienmēr esmu ar aizrautību un lielu interesi vēlējusies iedalīties semināros. Jaunas zināšanas skaistumkopšanā dod tikai pārliecību sievietes ikdienas ceļos.
 
 
Dace Tumša
Rīga
Farmācija

Pieteikums

Esmu jau apmeklējusi vienu Jūsu semināru, biju pozitīvi pārsteigta par jauko atmosfēru un labajām emocijām sieviešu kompānijā. Protams vēlos iegūt jaunas zināšanas un praktisko pieredzi.
 
 

Dāmu skolas seminārs 07.09.2017 LIEPĀJĀ

 

Kad?

Ceturtdienā, 2017.gada 7.septembrī 18:30-21:30

 

Kur?

Viesnīcā "Promenāde Hotel" Liepājā, Vecajā Ostmalā 40

 

Kas?

Šajā ceturtdienā mājīgajās Promenāde Hotel telpās pie kafijas tasītes uzzināsim labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim bagātīgas, individuāli piemeklētas L'Oréal Paris dāvanas!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Madara Kleinšmite
Liepāja
Pārdevēja

Pieteikums

Esmu cilvēks, kuram laimīgai dzīvei nepieciešams visu laiku attīstīties. Arī izskatīties labi man patīk, un visu laiku meklēju iespējas kā uzzināt no profesionāļiem, kas man piestāv vislabāk,lai varētu ar savu izskatu doties kalnus gāzt! Zināšanu nekad nevar būt par daudz, īpaši ja runa ir par skaistuma lietām.
 

Atsauksme

Burvīgas telpas, gards vīns un pats galvenais lieliska kompānija! Paldies par iespēju izrauties no ikdienas steigas, lai palutinātu savu seju ar feinu kosmētiku un prātu ar jaunām zināšanām! Prieks būt kopā ar Drogām! Lai izdodas arī turpmāk!
ELĪNA KUNDZIŅA
GROBIŅA
Klientu apkalpošanas vadītāja

Pieteikums

Kad ieraudzīju šo Drogas piedāvāto iespēju sievietēm, sapratu, ka noteikti jāpiesakās. Šobrīd esmu bērnu kopšanas atvaļinājumā un audzinu meitiņu. Pašlaik veltu laiku sev nesteidzīgi un izbaudu ik dienu, jo mana profesija ir būt cilvēkos un prasa diezgan daudz enerğijas. Skaistumkopšana ir mana sirdslieta, esmu liela produktu patērētāja. Būtu priecīga par šo iespēju sev!
 

Atsauksme

Brīnišķīgs un nesteidzīgs vakars tikai sev! Paldies par iespēju izmēğināt produktus un uzzināt dažādus make-up knifiņus, jo mana konsultante bija ļoti zinoša un atsaucīga. Labi organizēts pasākums un jauka atmosfēra. Uz tikšanos nākamreiz!
Baiba Linde
Liepāja
Tulks

Pieteikums

Vēlos uzzināt ko jaunu, lai ikdienu padarītu krāšņāku un liktu sev justies skaistākai, kā arī izmēģināt burvīgo L'Oreal Paris kosmētiku.
 

Atsauksme

Bija ļoti jauks pasākums. Prieks, ka tas notika Liepājā un deva iespēju arī Liepājas sievietēm uzzināt pieredzējušo ekspertu padomus un izmēģināt tos praktiski kopā ar speciālistiem. Žēl, ka pasākums noritēja vakarā, jo tad, kad bijām skaisti sapucētas, bija jādodas mājup. Iesaku nākamreiz pasākumu rīkot piektdienas vakarā, lai sievietes skaisti sapucējušās var sevi parādīt arī citiem. Uzskatu, ka pasākums bija izdevies un guvu daudz jaunas zināšanas, kā arī vairāk pievērsīšu uzmanību L'Oreal kosmētikai un tās izmantošanai. Paldies par pasākumu!!!
Elizabete Šneidere - Ķupe
Liepāja
Liepājas muzeja noformēšanas māksliniece

Pieteikums

Vēlos piedalīties Dāmu skolā, jo vizuālais tēls strādājot pašvaldības iestādē ir ļoti svarīgs, tikai nespēju to līdz galam pilnveidot. Tādēļ ceru tikt izvēlēta, lai to spētu iemācīties.
 

Atsauksme

Paldies Jums par šo burvīgo iespēju piedalīties, uzzināt daudz ko jaunu un izmēģināt L'Oreal Paris kosmētiku. Es burvīgi pavadīju laiku. Vēlreiz liels Jums, liels Jums PALDIES!
Līga Šneidere
Liepāja
Biroja administratore

Pieteikums

Sveiki! Tā kā ikdienas grimam pielietoju tikai skropstu tušu, pūderi un lūpukrāsu, tad noteikti vēlētos savas zināšanas un prasmes make-up jomā papildināt. Cerot uz veiksmi izlozē, Līga
 

Atsauksme

Liels paldies par burvīgo vakaru Dāmu skolā - par atmosfēru, padomiem un dāvanām!
Santa Dūduma
Liepāja
Strâdâjoša

Pieteikums

Kaut vai tâdēł lai uzbužinâtu savu ikdienu ar jaunu lūpu krāsas toni. Sievietei skaistam smaid am un labsajūtai vajag tik maz ka tas ir to vērts. Smaids iekaro pasauli un vairo pozitīvo. Lai izdodas
 

Atsauksme

Paldies par lielisko iespēju pabūt ar jums - Drogas kopā! Bija patīkams vakars ar jums! Paldies. Paldies Jaunā skropstu tuša L'ORÉAL PARIS PARADISE EXTATIC ir tiešām fantastiski laba. Iesaku citiem pamēģināt. L'ORÉAL am sveicieni. Jūsu produkcija ir super, jo īpaši Tonālais krēms True Match
Linda Raģe
Liepāja
Uzskaitvede

Pieteikums

Šobrīd cenšos uzsākt jaunu periodu dzīvē. Cenšos kļūt pašpietiekamāka, aktīvāka un neatkarīgāka. Tādēļ dodos pretī jauniem izaicinājumiem, lai mainītos gan iekšēji, gan ārēji
 

Atsauksme

Pagājusi jau nedēļa kopš jaukā pasākuma, bet esmu gandarīta joprojām! Vakars bija ļoti jauks un uzzināju daudz jauna. Protams, skaistā dāvaniņa bija pārsteigums un visu šobrīd izmantoju ikdienā un zinu, pie kuras kosmētikas turpmāk pieturēšos, jo līdz šim lietoju dažādas firmas ražojumu. Tagad zinu, ka varu lieliski iztikt, lietojot tikai L'Oréal Paris kosmētiku. Vēlreiz PALDIES par šo pasākumu un ceru, ka tādi Liepājā turpināsies!
ILVA ZAHAREVICA
LIEPAJA
pirmsskolas un speciālās izglītības skolotāja

Pieteikums

Aiz loga sāk just jau rudens elpu, kas nāk ar savu krāsainību, bet reizē arī ar drūmumu. Ar dāmu skolas palīdzību, vēlos rudens krāsainību ienest sevī un mācīties to saglabāt ik dienas. Vēlos iemācīties kā veidot un saglabāt savu skaistumu, lai priecētu sevi un citus! Paldies!
 

Atsauksme

Paldies par jauko pasākumu un pozitīvajām emocijām!
Dace Milzere
Liepaja
skolotāja

Pieteikums

Labdien! Vēlos piedalīties Drogas Dāmu skolas seminārā. Ikdienā lietoju tikai skropstu tušu, taču vēlos pārmaiņas un iemācīties, kā sevi padarīt sievišķīgāku, skaistāku.
 

Atsauksme

Paldies par pārsteigumiem pilno vakaru:) Tie bija svētki.
Sarmite Veisa
Grobiņa
nodokļu konsultants

Pieteikums

Kā ikvienai dāmai, arī man, tuvojoties 50 , gribas labi izskatīties. Nu vismaz mēģināt ...
 

Atsauksme

Paldies par fantastisko vakaru, jauko atmosfēru, iedvesmojošajiem padomiem! Paldies Unai Bernatovičai par lieliskajiem padomiem! Pateikt to, ka vakars bija izdevies- būtu nepateikt neko! Paldies visiem!
Krista Kuzņecova
Aizpute
Vingrošanas instruktore

Pieteikums

Vēlos uzzināt kā pareizi kopt ādu un kādu kosmētiku izvēlēties piekopjot aktīvu dzīvesveidu. Kā arī vēlos reāli redzēt kā ir pareizi jāveido un jāuzklāj grims, lai izskatītos labi un vēl joprojām neesmu atradusi savu tonālā krēma toni, vienmēr sanāk iegādāties vai nu par gaišu vai par tumšu, gribu zināt kā tad atrast to īsto, kas sejai liek mirdzēt.
 
 
Agrita Poriņa
Liepāja
medmāsa

Pieteikums

Vēlētos zināt kādas krāsas labāk piestāv.
 
 
Annija Plāts
Liepāja
Apdrošināšanas speciālists

Pieteikums

Vēlos iegūt informāciju par to kāda ir man piemērotākā kosmētika kā arī kā to pareizi lietot!
 
 
Sabīne Ilaķe
Priekule
Studēju

Pieteikums

Vēlos apmeklēt , jo pati nemāku nekrāsoties, kā arī nezinu kādus kosmetikas man nepieciešams. Gribu ar laiku iemācīties un izprastto visu lai padarītu sevi nedaudz skaistāku ka arī izceltu savas acis , gribu but skaista un izskatīties nedaudz vecāka ar kosmētiku palīdzību jo bieži mani visi uzskata par jaunu nepilngadīgu meiteni , kaut gan man ir 22 gadi
 
 
Baiba Pranka
Administratore

Pieteikums

Vienmēr paticis uzzināt jaunus dāmu knifiņus, kas var palīdzēt izskatīties skaistai un justies pašpārliecinātai!
 
 
Krista Gultniece
Liepāja
biroja administratore

Pieteikums

Labdien,
vēlos piedalīties Dāmu skolā, jo tā ir vienreizējā iespēja, tepat Liepājā, piedzīvot pozitīvas emocijas un uzzināt ko jaunu, jo vēlaizvien esmu sava ideālā lūpu krāsas toņa meklējumos.
 
 
Dace Dēbele
Liepāja
Mamma

Pieteikums

Pirms mēneša kļuvu par mammu meitiņai un nu ir pienācis brīdis parūpēties par sevīm! Vienmēr esmu vēlējusies iemācīties skaisti uzskrāsoties, bet neesmu līdz šim atradusi speciālistu, kurš to varētu man iemācīt un nekad arī īsti laika nav bijis, jo bija darbs un mājas. Tagad kad esmu kļuvusi par mammu motivācija ir tikai augusi un ļoti vēlos izskatīties skaista meitai par prieku um protams pašai sev arī :)
 
 
Dace Veidemane
Liepāja
Personāljoma

Pieteikums

Vienreizēja iespēja smelties zināšanas pie īstas profesionāles skaistumkopšanas jomā.
 
 
Diāna Veinberga
Grobiņa
Māmiņa

Pieteikums

Skola spētu manī atklat skaistuma potenciālu, kurš ir zudis bērniņa kopšanas atvaļinājuma laikā.
 
 
Aiga Aldzere
Liepāja
klientu apkalpošanas speciāliste

Pieteikums

Mēs katra atrodam savus produktus, ar kuriem ikdienā veidojam grimu un nereti pie tiem pieturamies ilgstoši, jo ir bail meklēt ko jaunu un vilties. Man patīk izmēģināt jaunas lietas, bet vēl lielāks prieks, ja tas tiešām darbojas. Dāmu skolas seminārā ceru iepazīt jaunus produktus, kurus izmēģināt savā ikdienā.
 
 
Ineta Lasmane
Liepāja
Manikīre,vaksácijas meistare

Pieteikums

Ikdienā darbojos skaistumkopšanā, tadēļ vēlētos palutināt arī sevi, uzzināt ko vairāk, kas piestāvētu man!
 
 

Dāmu skolas seminārs 27.07.2017

Kad?

Ceturtdienā, 2017.gada 27.jūlijā 18:30-21:30

 

Kur?

Tikšanās un semināru telpa "Birojnīca" Rīgā, Berga Bazārā, Dzirnavu ielā 84 k-2

 

Kas?

Šīs ceturtdienas tēma būs saule, sauļošanās, kā arī ādas aizsardzība un rūpes par sevi ne tikai sauļojoties.

Kopā ar Veselības centra 4 skaistuma klīnikas dermatoloģi un RSU pasniedzēju Māru Roni-Kupferi noskaidrosim, kā pareizi parūpēties par ādu vasaras sezonā, atvieglot piemērotu aizsarglīdzekļu izvēli un padarīt sauļošanos drošāku.

Par to, kā ne tikai sauļošanos, bet arī ikdienu padarīt veselīgāku, harmoniskāku un priecīgāku ar kustību palīdzību, pastāstīs un arī praktiski iemācīs Urban Yoga jogas pasniedzēja Liene Krauze.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces būs ieguvušas jaunas zināšanas, praktisku pieredzi ikdienas kustībām un meditācijai, un, protams - dāvanas no Ambre Solaire!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un nedēļu pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

 

 

Dalībnieces

Nadežda Soma
Rīga
Ierēdnis

Pieteikums

Gribētos uzzināt un saņemt vairāk informācijas par aizsarglīdzekļiem, to pareizu izvēli un pielietošanu dažādiem ādas tipiem.
 

Atsauksme

Superīgs pasākums, superīga atmosfēra! Paldies "Drogas" par organizēto semināru!
Svetlana Vorslova
Rīga
medicīna

Pieteikums

Neskatoties uz lietainu un vēsu vasaru atvaļinājums vēl ir priekša un cerība izbaudīt siltu saulīti. Ar prieku piedalītos Dāmu Skolas seminārā un uzzinātu no profesionāliem kā pavadīt atvaļinājumu nerodot zaudējumu ādai.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju apmeklēt ļoti jauku pasākumu. Uzzināju daudz jaunu un interesantu faktu, kā arī ieguvu jaunas zināšanas, kas ļaus vieglāk orientēties milzīgajā sauļošanas aizsarglīdzekļu tirgū.