Dāmu skolas seminārs 20.11.2019

Kad?

Trešdien, 2019. gada 20. novembrī, plkst. 18.00-21.30

Kur?

L’Oreal mācību salonā, Rīgā, Citadeles ielā 12-3

Kas?

Koša un izteiksmīga vai tieši pretēji – mierīga un spēcīga savā vienkāršībā. Lai kāda būtu Tava matu krāsa, vislabāk jutīsies, ja tā būs harmonijā ar Tavas personības toņkārtu.

Kā neapjukt pareizā toņa izvēlē un pašai mājas apstākļos nekļūdīgi nokrāsot matus, lai rezultāts būtu līdzvērtīgs salona apmeklējumam – to apgūsim Drogas Dāmu skolā kopā ar L’Oreal Paris!

Uzzināsim jaunākās matu krāsu modes tendences un frizieres Evelīnas Lankovskas vadībā mācīsimies praktiskus knifiņus, lai kļūtu par īstām matu krāsošanas ekspertēm. Ikviena pasākuma apmeklētāja varēs saņemt konsultācijas par to, kā iegūt vēlamo un saviem matiem piemērotāko toni, bet dažām brīvprātīgajām jau pasākuma laikā tiks veikta matu krāsošana.

“Saldajā ēdienā” spilgtās TV personības Rūtas Dvinskas iedvesmas stāsts par iekšējo un ārējo skaistumu, bet dāvanās produkti krāsotu matu ikdienas kopšanai un Tava ideālā matu krāsa.

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas seminārs 29.08.2019

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 29. augustā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas telpā D84, Rīgā, Berga bazārā, Dzirnavu ielā 84

Kas?

Sievietes acis, lūpas un seja ir kā atklāts stāsts par pašu sievieti. Ar kosmētikas palīdzību šo stāstu vari veidot, kādu vien vēlies! Valdzinošu un košu!

Tieši to apgūsim Drogas Dāmu skolā kopā ar dāņu kosmētikas zīmolu GOSH, iepazīstot tā filozofiju un aktuālākos produktus. Uzzināsim visu par rudens/ziemas sezonas make-up aktualitātēm, populārās modes blogeres Maijas Armaņevas lekcijā apgūsim modes un stila tendences, bet praktiskajā nodarbībā kopā ar grima mākslinieci Lauru Valutu mācīsimies, kā pašām mājas apstākļos radīt burvīgu make-up, prasmīgi izmantojot dekoratīvās kosmētikas iespējas.

Visām vakara dalībniecēm īpašas dāvanas no GOSH!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Nora Bajāre
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Jau kādu laiku veikalos esmu pamanījusi GOSH produktus, taču līdz šim neesmu tos iegādājusies. Ar prieku izmantotu iespēju iepazīties ar šo zīmolu.
 
 
Daina Liepiņa
Rīga
Pārdevēja, bārmene

Pieteikums

Jau ilgu laiku krāsojos katru dienu vienādi un sāk jau likties, ka seja it nemaz nemainās, tāpēc šķiet, ka šis varētu būt labs iemesls apgūt jaunas lietas un beidzot pamainīt kaut ko arī savā izskatā ik dienas!
 

Atsauksme

Biju priecīga piedalīties šajā Dāmu skolas seminārā! Uzzināju daudz ko jaunu par modes tendencēm rudens/ziemas sezonai. Un, protams, super noderīga bija make-up “meistarklase”, kur uzzināju, kas man labi izskatās un piestāv no kosmētikas! Un dāvanās necerēti saņēmu praktiski visu, ko biju iekārojusi! Un varu teikt, ka tagad noteikti man jauns zīmols kosmētikai būs GOSH, ko līdz šim nekad nebiju mēģinājusi.
Linda Gabrāne
Rīga
Skaistumkopšanas speciālists

Pieteikums

Labprāt uzzinu šī brīža aktualitātes :)
 

Atsauksme

Burvīgi kā vienmēr :)
Vineta Romanovska
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos būt skaista un mācēt būt skaista!
 
 
Kristine Greivule
Riga
skolotāja

Pieteikums

Man īsti nesanāk krāsoties skaisti, ļoti gribētu iemācīties to darīt, labāk!
Kā arī man ļoti patīk šī kosmētika!
 

Atsauksme

Bija debešķīgi, pasakaini! Es tik daudz ko jaunu uzzināju, paliku vēl lielāka kosmētikas Gosh fane!
Antra Pole
Bērzaune
Lietvede

Pieteikums

Labdien! Paldies par iespēju pieteikties Jūsu piedāvātājai Dāmu skolai.Šoreiz mani piesaistīja iespēja iepazīties ar GOSH kosmētiku.Veikalos ir tik daudz piedāvājumu un kosmētikas jaunumu,ir grūti izvēlēties kas piestāv un kā lietot.Šī būtu lieliska iespēja uzzināt ieteikumus no profesionālēm un iesākt rudeni ar jaunu imidžu. :)
 
 
Ieva Slava-Broka
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Jaunumiem kosmētikā un tendecēm sekoju visu laiku. Patīk izmēģināt visu jauno, šis seminārs man dodot iespēju pamainīt ierastās lietas dekoratīvajā kosmētikā.
 
 
Margarita Ungere
Rīga
klientu konsultante

Pieteikums

Gribu atrast jaunus make-up produktus rudenīm un uzzināt par jaunākām tendencēm.
 
 
Baiba Gulbe
Rīga
Darba meklējumos

Pieteikums

Jaunas zināšanas make-up veidošanā man noteikti palīdzētu jauna darba meklējumos. Uz zināšanām balstīts grims ne vien ļauj izskatīties skaistai un modīgai, bet ar ceļ pašapziņu.
 

Atsauksme

Bija forši. Lieliska atmosfēra, jaunas zināšanas un iespēja izmēģinēt produktus.:)
Lāsma Eglīte
Rīga
Vadītājas asistente

Pieteikums

Gribās dzīvē izmaiņas un kā jau sieviete, sākumu meklēju vizuālājās izmaiņās.
 

Atsauksme

Fantastisks vakars! Ļoti patika atmosfēra, dekorācijas, meitenes un iegūtā informācija. Iepazinu jaunus produktus, kurus esmu jau iegād ajusies atkārtoti. Paldies!
Diāna Lušcika
Rīga
Konsultants

Pieteikums

Ikdienā gandriz nelietoju kosmetiku, bet gribētu iemācīties krāsoties arī košak un drosmigak
 
 
Linda Robate-Kimmele
Rīga
Biroja darbiniece

Pieteikums

Biju sameklējusi grima meistari svarīgam pasākumam septembrī. Diemžēl pasākuma norises vietu, laika un aktivitāšu plāna dēļ, tās dienas rīts sākas pārāk agri un no profesionāliem meistariem nācās atteikties. Šis Dāmu skolas seminārs būtu lieliska iespēja pašai apgūt nepieciešamās prasmes, lai spētu pati sevi sagatavot skaistajam pasākumam.
 
 
Olga Grigorjeva
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

Es tuvojos 45 gadu vecumam un vēlos izskatīties skaisti un sievišķīgi. Bet lai sasniegt šādu izskatu in nepieciešams uzklausīt profesionāļu padomus un sēkot modes tendencēm. Ikdienā tādām lietām laika pietrukst, tādēļ, dalība seminārā būtu lieliska iespēja uzzināt jaunākas aktuālitātes un pilnveidot sevi.
 
 
Inga Grase
Rīga
Mārketinga speciālists

Pieteikums

Labdien! Mani sauc Inga Grase un es jau kādu laiku loloju cerību kādreiz piedalīties Jūsu Dāmu skolā. Tā nu sanācis, ka 29. augustā man ir arī dzimšanas diena, tāpēc šāds sapņa peipildījums būtu lieliska dāvana. Labprāt uzzinātu ko vairāk par rudens make-up tendencēm un priecātos iegūt jaunas iemaņas kosmētikas pielietošanā.
 

Atsauksme

Brīnišķīgs pasākums! Esmu neizsakāmi pateicīga A/S Drogas pārstāvēm par sagādātajiem pārsteigumiem. Paldies arī Gosh Latvija pārstāvjiem par iespēju 'paspēlēties' ar produkciju! Šī bija viena no tām retajām dienām, kad sajutos kā princese, un pasākums tik tiešām manī radīja svētku sajūtu! Saku ļoti lielu PALDIES. Noteikti iesaku apmeklēt "Dāmu skolu"! Mīļās dāmas, neliedziet sev šo prieku! :)
Linda Kļaviņa
Rīgas raj.
Menedžere

Pieteikums

Vēlos uzzināt jaunas modes tendences un noslēpumus uattiecibā uz meikapu
 

Atsauksme

Vēlos pateikties Dāmu skolas semināra organizētājiem un atbalstītājiem par tik brīnišķīgu ideju apvienot vienā skaistā telpā, brīnišķīgā kompānijā un mīļumjaukā atmosfērā dāmas, sagādājot viņām patiešām jauku pārsteigumu! Bija ļoti interesanti uzzināt jaunumus modes industrijā, paeksperimentēt ar kosmētiku no GOSH kompānijas piedāvātiem aktuāliem produktiem, aprunāties savā starpā un uzdot jautājumus profesionāļiem! Paldies jums, vakars izdevies patiešām jauks!
Diāna Pētersone
Raubēni
Juriste

Pieteikums

Man ļoti patīk kosmētika, taču pēdējā laikā to esmu atstājusi novārtā! Ļoti vēlētos piedalīties seminārā un atgūt iedvesmu skaistiem rudens grimiem!
 
 
Amanda Kalvišķe
Rīga
Junior accountant @CircleK

Pieteikums

Kā īstena skaistumkopšanas mīle velos papildināt savaz zināšanas un pirmo reizi izmēģināt GOSH produkciju, ar kuru vēl nav sanācis paspēlēties. Ikdienas steigā nav laika veltīt papildus laiku make-up , tāpēc ir izveidojusies tāda kā rutīna, no kuras grivas tikt ārā- iespēja piedalītied dāmu skolā mani no šīs rutīnas atrautu un sniegtu papildus iedvesmu ikdienas skaistumkopšanā.
 
 
Karīna Arhipova-Kolesnikova
Riga
Make up

Pieteikums

Prieks manim ta tema ir loti aktuala un interesanta.
 
 
Vineta Konrade
Rīga
biroja darbiniece

Pieteikums

Veelos buut skaista saviem berniem vienmer un visur.
 
 
Iluta Štrāla
Rīga
menedžeris

Pieteikums

Vēlos piedalīties Drogas Dāmu skolā, jo gribu būt skaista, valdzinoša un koša.
 
 
Inese Rulle
RIGA
Strādāju

Pieteikums

Ikdienā vienmēr lietoju kosmētiku, daru to pēc savām iemaņām un sapratnes! Vienmēr esmu kā labāka meklējumos un mēģinu atrast sejas ādai ko piemērotāku. Ļoti labprāt izmēģinu ko jaunu un uzklausu padomu, lai izskatītos saposusies, bet tajā pašā laikā dabiski, kas ne vienmēr izdodas :-)
 
 
Sandra Skrūzmane
Rīga
Klientu apkalpošana

Pieteikums

Vienmēr esmu centusies izprast kā izcelt savas stiprās un glaimojušās īpašības sejā. Kā noslēpt trūkumus.
Agrāk lietoju GOSH kosmētiku, bet kādu laiku manīju, ka ir pazudusi. Produkcijas testēšana sniegtu atbilstošu un precīzu atbildi - vai man der?
 

Atsauksme

Burvīga vide un atmosfēra ar līdzīgi domājošām dāmām. Interesanti un noderīgi padomi, kas uzlabos ikdienu. Lielisks veids kā eksperimentēt ar produkciju un saprast, kas ir super lietošanai. Paldies :) esmu sajūsmā!

Dāmu skolas seminārs 06.08.2019 Ogrē

Kad?

Otrdien, 2019. gada 6. augustā, 18.00-21.00

Kur?

Ogres Vēstures un mākslas muzejā, Ogrē, Brīvības ielā 36

Kas?

Drogas Dāmu skola pirmo reizi viesosies Ogrē, vakara viešņām dāvinot zināšanas par to, kā matus padarīt par sievietes krāšņāko rotu. Kopā ar imidža skolas-studijas Unastyle pasniedzēju Karīnu Pisarevu apgūsim dažādus veidus, kā viegli un ātri izveidot efektīvu matu sakārtojumu, kas izceļ sievietes personību, ir saskaņā ar to, uzlabo garastāvokli un palīdz iegūt lielāku pārliecību par sevi. Citiem vārdiem – liek starot gan ārēji, gan iekšēji! Savukārt L’Oreal Paris zīmola pārstāvji iepazīstinās ar aktuālākajiem matu ieveidošanas un kopšanas produktiem, kas ir labākie palīgi ceļā uz modernu un izteiksmīgu frizūru.

Tāpat būs iespēja dzirdēt iedvesmas stāstu no kādas īpašas vakara viešņas, bet noslēgumā visas iegūtās zināšanas izmēģināt praksē, frizieru vadībā izveidojot sev stilīgu matu sakārtojumu. “Saldajā ēdienā” pārsteiguma dāvanas no L’Oreal Paris!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Laura Naumova
Ogre
Studente

Pieteikums

Es pati esmu no Ogres. Mana rota ir mani garie mati un es ļoti vēlētos uzzināt, kā tos ātri un gaumīgi sakārtot, lai varētu priecēt ne tikai sevi, bet arī sevi.
 
 
Ināra Kindzule
Ogre
galvenā bibliotekāre

Pieteikums

Jūtu, ka būtu jāmaina matu krāsa. Labprāt iemācītos ātri un vienkārši izveidot modernu matu sakārtojumu! Ja ar tā palīdzību varētu mainīt savu tēlu un radīt jaunu - tas būtu pavisam lieliski!:)
 

Atsauksme

Liels paldies Drogām un L'Oreal par jauko un sievišķīgo pasākumu tik tuvu pie mājām! Uzzināju daudz jauna un interesanta par matu kopšanas un veidošanas knifiņiem L'Oreal matu kopšanas pasaulē! Lielisks vakars burvīgā kompānijā!
Līga Lukjanska
Ogre
mājsaimniece

Pieteikums

Mati ir viena no sievietes skaistākajām rotām. Vēlētos piedalīties šajā seminārā, lai vairāk uzzinātu par matu kopšanu.
 

Atsauksme

Liels paldies Drogām un L'Oreal par jauko pasākumu! Ļoti jaukā atmosfērā daudz uzzināju par matu kopšanu un aktuālākajām frizūru tendencēm, kā arī guvu praktiskas iemaņas frizūru veidošanā. Jauki un saturīgi pavadīts laiks! Īpašs paldies galda klājējiem. Bija ļoti garšīgi.
Ginta Gaņģe
Ogre
floriste

Pieteikums

Teikšu īsi - ļoti vēlos skaistus matus! Iepazīties ar jauno produkciju, dzirdēt un redzēt iedvesmojošas un pamācošas lietas. Uz tikšanos!
 
 
Līga Pudule
Birzgales pagasts
Medmāsa

Pieteikums

Ikdienā ir diezgan grūti atrast piemērotu matu sakārtojumu, jo esmu ļoti biezu un garu matu īpašniece, tādeļ šis pasākums šķiet piesaistoš ar iespēju iegūt jaunas zināšanas matu kopšanā gan ikdienā, gan darbā.
 
 
Ilze Veļugo
Ogre
Finanšu sektors

Pieteikums

Es vēlos pieteikties dāmu skolas semināram, lai apgūtu veidus kā ātri var izveidot skaistus un stilīgus matu sakārtojumus. Ikdienā es izvēlos staigāt ar izlaistiem un iztaisnotiem matiem, taču es vēlētos iemācīties veidot dažādus matu sakārtojumus, lai daudzveidotu savu tēlu gan darbā, gan kādā neformālākā pasākumā.
 
 
Linda Grīga
Ogre
Pasniedzēja

Pieteikums

Esmu zinātkārā it visā, un vienmēr esmu vēlējusies piedalīties kādā sieviešu seminārā, lai gan neesmu līdz šim uzdrīkstējusies pieteikties
 

Atsauksme

Paldies Drogām par lielisko iespēju iegūt jaunas zināšanas gan par aktuālajām tendencēm matu sakārtojumā, gan par L'Oréal plašo piedāvājumu matu pasaulē. Seminārs bija interesants un jaukām emocijām bagāts
Zane Ragaine
Ikšķile
Projektu koordinators

Pieteikums

Esmu bloga Mana Pasaku Pasaule autore un ļoti labprāt uzzinu par jaunākajām tendencēm, aktualitātēm un modes trendiem skaistumkopšanā. Tāpat labprāt ar šo informāciju dalos sociālajos tīklos.
 
 
Krista Leškēviča
Ikšķile
Blogeris

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo tēma - matu kopšana un veidošana - ir ļoti tuva, interesanta un aktuāla :) Esmu garu matu īpašniece, zinu, cik grūti reizēm ikdienā ir savest savus matus kārtībā, lai izskats patiktu un būtu arī ērti! :) UN, protams, vēlos ar šo info dalīties arī savām sekotājām, @narrativeofbeauty sekotājām!
 
 
Juta Kalnaja
Ikšķile
Projektu vadītāja

Pieteikums

Šis brīdis manā dzīvē ir īpašs un ļoti vēlētos nonākt Drogas Dāmu skolas seminārā. Mati man ir dabīgi cirkaini un esmu pārdzīvojusi dažādas sajūtas saistībā ar tiem-gan patiku, gan nepatiku. Taču vienmēr ir bijuši meklējumi kā ar tiem labāk tikt galā un speciālistu padoms ļoti būtu vietā.
 
 
Ilga Garosa
Ogre
Jurists

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā pasākumā, lai apgūtu jaunas zināšanas un iemācītos tikt galā ar saviem matiem, jo ikdienā īpaši ar to nenodarbojos. :) Nesen esmu bijusi arī uz make up kursiem priekš sevis, tāpēc šīs zināšanas būtu labs papildinājums, lai ikdienā varētu sapucēties vēl labāk.

Vienmēr esmu par jaunām zināšanām un pieredzi, kā arī labi pavadītu vakaru foršā kompānijā!
 
 
Inese Kerubina
Ikšķile
Strādāju birojā

Pieteikums

Man ir meita, kuru arī vēlos pucēt!
Un abas rokas kreisās! Vēlos iemācīties skaisti veidot matus!
 
 
Zane Grīnberga
Ogre
Mārketings

Pieteikums

Vienmēr ir super labi uzzināt jaunas lietas priekš sevis. Pilnveidoties ir svarīgi, lai vienmēr varu būt uz viļņa!
Un ja to pamāca speciālists, tad es zinu, ka vilšanās nav iespējama! :)
 
 
Olga Ivanova
Ludza
Ceļu būvuzraugs

Pieteikums

Līdz šim neesmu piedalījusies līdzīgos pasākumos. Uzskatu, ka tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un uzzināt jaunākās tendences skaistumkopšana.
 
 
Jeļena Lāce
Ogre
Iepirkumu speciāliste

Pieteikums

Esmu garo un biezo matu īpašniece, tāpēc vienmēr ir interesējis jautājums par matu sakārtojumiem un matu kopšanu. Labprāt uzklausītu padomus no eksperta un lieliski pavadītu vakaru!
 
 
zane muizniece
Ogre
Fizioterapeite

Pieteikums

Esmu jaunā māmiņa ar diezgan nepaklausigiem matiem. Labprāt iemācītos tos savākt un viegli ievedot uzlabojot savu labsajūtu ikdienā.
 
 
Gita Podniece
Ogre
Šobrīd bērnu kopšanas atvaļinājumā.

Pieteikums

Vēlos atjaunot zināšanas par aktualitatēm make up un matu kopšanas jomā.
Skaistums izglābs pasauli :))
 
 
Agnese Krastiņa
Ogre
Grafiskā dizainere

Pieteikums

Vēlos saprast, kāda frizūra, krāsas un meikaps man piestāv.
 
 
Sanita Taurina
Ikšķile
sporta skolotāja; organizators

Pieteikums

mana ši brīža atziņa, kad dzīve ir metusi kūleņus un ir bijis jābūt ļoti stiprai ir sekojoša: "Izbaudīt visu, ko dzīve tev sniedz, jo rītdiena var nepienākt...dzīvot šeit un tagad"...Es ļoti ticu brīnumiem un veiksmes stāstiem!
 
 

Dāmu skolas seminārs 20.06.2019.

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 20. jūnijā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas muzeja restorānā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?

Vasarā viss atdzīvojas – sākot ar dabu un beidzot ar mums pašām. Esam aktīvākas, spilgtākas, laimīgākas un svinam dzīvi, dodoties uz festivāliem. Vai zināji – lai kļūtu par vasaras festivālu zvaigzni, pietiek vien ar prasmīgi veidotu un efektīvu grimu? Tieši to apgūsim šajā Dāmu skolā – kopā ar Artdeco zīmola pārstāvjiem iepazīsim aktuālākos produktus un imidža skolas-studijas Unastyle vadītājas Unas Bernatovičas vadībā izzināsim jaunākās dekoratīvās kosmētikas tendences, kā arī burvju knifiņus, kas palīdzēs krāšņi uzmirdzēt vasarā un jebkurā festivālā.

Pasākuma otrā daļa būs veltīta iedvesmai un praktisku iemaņu apgūšanai. Influencere, stila speciāliste un grima māksliniece Laura Valuta iedrošinās būt spilgtām un baudīt vasaru, daloties savā festivālu pieredzē, bet noslēgumā visām dāmām pašām būs iespēja izmēģināt festivāla grima uzklāšanu.

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Elīna Vaivode
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Jo make up ir mana aizraušanās un kaislība.
 
 
Tatjana Pribiļska
Rīga
Projektētāja

Pieteikums

Tās būtu ļoti vērtīgs un noderīgs pasākums priekš manim, jo es ļoti daudzas reizes mēģināju iemācīties, kā pareizi izvēlēties un piemeklēt sev kosmētiku, bet pagaidām īsti nekas nesanāca.
 

Atsauksme

Bija ļoti noderīgs un interesants seminārs. Ļoti daudz bija pastāstīts par jauniem produktiem un par modes tendencēm. Varēja pajautāt visu, kas interesēja make-up nozarē un saņemt vērtīgus padomus.
Aija Laicāne
Rīga
proj.vad.

Pieteikums

Lai es justos labi, man ir svarīgi arī izskatīties labi. Šobrīd pieejams ļoti plašs kosmētikas un dekoratīvās komētikas klāsts, tomēr - ļoti svarīgi mācēt atrast tieši Tev piemēroto. Tā būtībā arī ir skaistuma un panākumu atslēga.
Tā kā šobrīd esmu sev piemērotas kosmētikas/dekoratīvās kosmētikas meklējumos ļoti novērtēšu iespēju iegūt zināšanas, kuras man ļoti noderētu.
 

Atsauksme

Sirsnīgs paldies Dorgas un Artdeco komandai par ļoti jauko pasākumu un lielisko amosfēru. P.S. Vai un kur ir pieejama bilžu galerija no šī pasākuma?
Rūta Birkenfelde
Rīga
DA vec.spec.

Pieteikums

Vēlos satikt Unu un uzklausīt viņas padomus. Atceros viņu, kad viņa piedalījās kādā TV šovā un veidoja sievietēm make up un tagad būtu priecīga, ja satiktu viņu vaigā un uzklausītu viņas padomus.
 
 
Guna Kairāne
Rīga
Biroja darbinieks

Pieteikums

Šī ir fantastiska iespēja sievietēm iegūt zināšanas skaistumkopšanas jomā no profesionāļiem, un pēcāk pielietot šīs iemaņas praktiski savā ikdienā. Labprāt vēlētos izmantot šo izdevību un pieteikt savu kandidatūru šim semināram.
 
 
Daiga Gulbe
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

Šis pasākums varētu būt kā odziņa, kā lielisks atvaļinājuma sākums :)
 
 
Gita Meldre
Rīga
Reģistrācijas speciāliste

Pieteikums

Vēlētos smelties jaunas idejas un gūt neaizmirstamas sajūtas kopā ar Artdeco zīmola pārstāvjiem, iepazīt aktuālākos produktus un imidža knifiņus!
 

Atsauksme

Paldies par jauko un aizraujošo Dāmu skolas seminārs ar ARTDECO, kas paliks atmiņā ar neaizmirstamiem un iedvesmojošiem iespaidiem. Seminārs sniedza man aktuālu, saistošu un noderīgu informāciju. Izbaudīju jaukus mirkļus ar Dāmu skolas kolektīvu jautrā, aizraujošā gaisotnē. Ļoti iepriecināja sagādātās dāvaniņas ar ARTDECO kosmētiku, un plānoju papildināt savu kosmētikas klāstu ar šo produkciju, jo tā mani uzrunāja.
Agnese Rudzīte
Rīga
studente

Pieteikums

Līdz šim neesmu piedalījusies līdzīgos pasākumos, tāpēc esmu īpaši ieinteresēta. Saskatu šo kā lielisku iespēju iegūt jaunu pieredzi.
 
 
Evita Reinsone
Mūzikas skolotāja

Pieteikums

Esmu festivālu fane,būtu feini paklausīties ko stāsta profesionāļi par to kā saproties tiem,protams, gribās jauki un lietderīgi pavadīt vakaru.
 
 
Anita Muceniece
Rīga
Strādāju

Pieteikums

Šī vasara man ir īpaša, jo esmu mazuļa gaidībās. Tāpēc šī būtu lieliska iespēja uzzināt jaunumus skaistumkopšanā un košai apmeklēt kādu festivālu, lai tas ilgi paliktu atmiņā!
 
 
Monta Zariņa
Rīga
Pārdevēja

Pieteikums

Būtu ļoti jauki iegūt jaunas zināšanas. Interese viss jaunais. Un ļoti patīk artedeco kosmētika. Tāpēc domaju, ka man šis būtu gan interesanti, gan ļoti noderīgi. Un nodarbības vadītājas ir lieliskas, kas man varētu sniegt lieliskus padomus.
 
 
Nora Bajāre
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Vasaras mēnešos plaukst un zeļ ne tikai daba, bet arī mēs, meitenes, tāpēc, pēc ziemas miera un pelēcības gribas mest malā ierasto kosmētikas un ādas kopšanas prduktus, kas jau sāk šķist garlaicīgi un mesties jaunos, atsvaidzinošos izaicinājumos.
 

Atsauksme

Paldies par burvīgo vakaru, iedvesmu radošiem grima eksperimentiem un patiešām noderīgiem padomiem. Mana iepazīšanās ar Artdeco izdevusies, turpmāk noteikti iemetīšu aci arī šo produktu plauktā apmeklējot veikalu Drogas.
Annija Agnese Haisanova
Rīga
Pārdevēja veikalā Drogas

Pieteikums

Šogas vēlos iesaistīties dažādos festivālos, taču nezinu kā tam gatavoties, kādu kosmētiku un produktus ņemt līdzi, lai es justos un izskatītos lieliski. Vēlos uzzināt kādi ir jaunāki kosmētikas uzklāšanas veidi, lai izceltos no pūļa. Ceru uzzināt ko jaunu, kas noderēs ne tikai ikdienā, bet arī svētkos un festivālos.
 
 
Kamila Gruškeviča
Rīga
šobrīd atrodos bērna kopšanas atvaļinājumā

Pieteikums

Man ļoti patīk skaistumkopšanas un kosmētiskā pasaule. Uzskatu, ka kosmētikas nevar būt par daudz, ja vien tā sagādā prieku! Priekš manis kosmētikas uzklāšanas process ir meditācija un atelpas mirklis, ko var pavadīt tikai ar sevi. Labprāt apmeklētu pasākumu, jo gribu pavadīt vakaru izcili sievišķīgā gaistonē, kā arī sekoju Unai Bernatovičai un Laurai Valutai un uzskatu abas dāmas sniedz kolosālu iedvesmu un pozitīvisma auru.
 
 
Elīna Konone
Rīga
juriste

Pieteikums

Mana apņemšanās ir šo vasaru padarīt neaizmirstamu, tajā skaitā, apmeklēt visus festivālus! Man ir jābūt šajā seminārā!
 
 
Una Līva Lesničenoka
Berģi
Asistente

Pieteikums

Ļoti vēlētos piedalīties šajā pasākumā, jo pēdējā pusgada laikā esmu aktīvi sākusi interesēties par kosmētiku un man ļoti patīk izmēģināt jaunus produktus un uzlabot savu izskatu. Šobrīd arī esmu sākusi veidot savu Instagram kontu, kurā ievietoju savus mīļākos produktus. Ikdienā ļoti daudz skatos video par kosmētiku un mācos, kā to pieskaņot sev, tomēr uzskatu, ka dzīvē ir iespējams iemācīties vairāk, jo mums katram ir savas iezīmes un tām ir jāmāk pielāgoties un atrast īstos paņēmienus.
 

Atsauksme

Paldies par interesanto pasākumu, valdīja patīkama atmosfēra un uzzināju daudz jauna par Artdeco produktiem.
Arta Strode
Iļģuciems
PR un digitālā mārketinga speciāliste

Pieteikums

Ļoti vēlos pieteikties aktuālajam semināram, lai smeltos iedvesmu, iemācītos aktuālās grima tendences un košām krāsām ieskandinātu vasaras sākšanos!
 

Atsauksme

Liels paldies Drogas radošajai komandai par lielisko pasākumu! Bija patiess prieks dzirkstošā, burvīgā atmosfērā iepazīties ar jaunākajiem ARTDECO prokuktiem un pēc tam uzzināt par dažiem skaistumkopšanas knifiņiem no pašas Unastyle vadītājas. Skaisti!
Viktorija Golubeva
Rīga
Mārketinga asistente

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā dāmu skolas seminārā, jo vienmēr esmu priecājusies par Instagram redzamajiem košajiem make-up. Pašai ļoti patīk krāsoties, taču nekad neuzdrošinos pamēģināt kaut ko košāku! Vasara ir īstais laiks mācīties ko jaunu!
 

Atsauksme

Paldies Drogas par brīnišķīgo vakaru! Semināra laikā iemācījos noderīgus make-up trikus, iepazinu vairāk Artdeco zīmolu un iedvesmojos no Lauras Valutas!
Juliāna Oleska
Rīga
dekretā

Pieteikums

Vienmēr biju ieinteresēta skaistumkopšanas tēma, jo īpaši kas ir saistīts ar make up. Pašlaik kamēr esmu dekrēta nav tik daudz laika un iespējas lai tikt uz kādiem skaistumkopšanas kursiem, tāpēc pavadot laiku mājās cenšos veltīt laiku pašmācībā (piemēram YouTube) , lai kaut kāda mēra padarīt savu ikdienu košāk. Esmu pārliecināta, ka piedaloties jūsu semināra pavadīšu laiku ar labumu un uzzināšu daudz jaunas un aktuālas informācijas, kuru varēšu izmantot sava nākotne. Turēšu īkšķus, lai man paveicas! :)
 

Atsauksme

Liels paldies par tik jauku vakaru tik draudzīgā atmosfērā. Bija daudz jaunas, interesantas un galvenokārt aktuālas informācijas. Paldies! <3
Anastasija Ļeonova
Rīga
Sap konsultants

Pieteikums

Labprāt uzzinātu jaunumus par Artdeco zīmolu, ka arī dekoratīvās kosmētikas tendencēm kopumā
 
 
Inga Drobiševska
Rīga
Mājsaimniece

Pieteikums

Sveiki,
ļoti vēlos piedalīties šajā seminārā, iepazīties ar ARTDECO jaunumiem un uzzināt ko vairāk par grima uzklāšanu, sajust krāsu burvību skaistākai vasarai :)
 

Atsauksme

Paldies par burvīgu vakaru! Jutu draudzīgu un jauku attieksmi, uzlādējāt mani ar lieliskām emocijām, iedrošinājāt nebaidīties būt šovasar spilgtai un pamanāmai. Dāvaniņa- Artdeco kosmētikas komplekts papildinās jau esošo Artdeco kolekciju manā kosmētikas maciņā. Gaidīsim, kad Drogas plauktos parādīsies apsolītie jaunumi :)

Dāmu skolas seminārs 23.05.2019

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 23. maijā, 18.00-21.00

Kur?

"Birojnīcā" Rīgā, Dzirnavu ielā 84 k-2 (Berga bazārs)

Kas?

Uzkāpt Everestā, iegūt doktora grādu vai saglabāt starojošu ādu līdz pat vecumdienām? Lai kāds būtu mērķis, kuru vēlies sasniegt, šī Dāmu skola atklās noslēpumus, kas palīdzēs tam pietuvoties.

Pasākuma pirmajā daļā dermatoloģe Anda Apine stāstīs par ādas vajadzībām un kopšanas pamatprincipiem dažādos vecumposmos. Kas ir kopējais un atšķirīgais jaunas un jau pieredzējušas sievietes ādas kopšanas ikdienas rituālos? Kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, rūpējoties par ādu vasarā dažādos vecumos?

Savukārt L'Oreal Paris pārstāve Sandra Kajaka iepazīstinās ar zīmola filozofiju un produktiem, kas sievietēm dažādos dzīves periodos ir svarīgākie "ceļabiedri", palīdzot saglabāt jaunības starojumu.

Dāmu skolas otrajā daļā veselības psiholoģe Anna Kašina mācīs uzstādīt un sasniegt mērķus tā, lai tie nepaliktu vien idejas vai fantāzijas līmenī, bet gan priecētu Tevi un apkārtējos ar iedvesmojošu rezultātu. Un pačukstēsim - arī mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai tāpat kā rūpēm par izskatu nav vecuma ierobežojumu!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.