Dāmu skolas seminārs 30.10.2018

 

Kad?
Otrdienā, 2018.gada 30.oktobrī 18:30-21:30


Kur?
"Muzeja Restorānā" Rīgā, Jāņa Rozentāla laukumā 1


Kas?
Tā kā tuvojas rudens, un gada aukstajā sezonā ir īpaši jārūpējas gan par savu sejas ādu, gan par sevi pašu, šajā seminārā uzzināsim ne tikai to, kā dažāda vecuma sievietēm pareizi kopt savu sejas ādu, bet arī paņēmienus ikdienas labsajūtas uzlabošanai. 
Vakara pirmajā daļā Veselības centra 4 dermatoloģe Lauma Valaine dos padomus dažāda vecuma sejas ādas kopšanai un iepazīstinās ar NIVEA produktiem, atklājot dažādu ādas tipu un vecumposmu atšķirīgās vajadzības.
Otrajā pasākumā daļā apgūsim vingrinājumus sejas fitnesa un manuālās modelēšanas speciālistes Ievas Neļķes vadībā - šīs vienkāršās kustības ne tikai uzlabo ādas izskatu, bet arī dāvā daudz prieka un tūlītēju efektu.
Pasākuma noslēgumā neformālā gaisotnē baudīsim uzkodas un lutināsim sevi ar NIVEA produkciju un dāvanām.


Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dāmu skolas seminārs 30.08.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 30.augustā 18:30-21:30

 

Kur?
Viesnīcas Radisson BLU Rīdzene telpas Rīgas centrā, Reimersa ielā 1

 

Kas?
Šī ceturtdiena tiks veltīta jutīgas ādas īpašniecēm. Kopā ar Veselības centra 4 dermatoloģi Andu Apini noskaidrosim, kā pareizi parūpēties par jutīgu ādu katrā sezonā, lai atvieglotu piemērotu līdzekļu izvēli, kā arī, lai padarītu Tavu ikdienu veselīgāku, harmoniskāku un skaistāku!

Par ikdienas uzlabošanu, veselīgu dzīvesveidu un labsajūtu pilsētvidē vairāk pastāstīs happywhispers.lv bloga autore Līga Andžāne.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces saņems ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī individuālu ādas diagnostiku + konsultāciju un dāvanas no Mixa!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Krista Puriņa
Rīga
Digitālo projektu vadītāja

Pieteikums

Drogas organizētajiem Dāmu skolas semināriem sekoju līdzi, jo šis pasākums šķiet tik ļoti noderīgs un sievišķīgs, katrai mūsdienīgai un sevi mīlošai sievietei piemērots. Ļoti vēlētos, lai kādreiz man paveiktos un varētu piedalīties klātienē. Īpaši šajā reizē, kad galvenā aktualitāte būs dermatoloģija, jutīgas ādas kopšana u.tml. Pusaudžu gados galvenā problēma bija akne, grūti bija ar to sadzīvot, tika izmēģinātas dažādas metodes. Jāteic, ka ar gadiem, problemātiskās sejas ādas stāvoklis uzlabojās, taču sekas izjūtu vēl šodien. Mana āda šobrīd ir tīra, protams šad un tad pakaroju ar kādu negaidītu pumpiņu, taču tas vairs nav tik apgrūtinoši. Uzskatu, ka man ir jutīga āda, jo ātri reaģē uz dažādiem sīkākajiem kairinātājiem. Veikalos un aptiekās iegādājos dažādus skaistumkopšanas produktus, taču pie saviem īstajiem neesmu nokļuvusi. Vēl vakar, izpērkot omes dāvāto Drogas dāvanu karti, ilgu laiku pavadīju pētot jaunos Mixa līnijas produktus. Lasīju un pētīju, taču beigās paņēmu ierasto Garnier produkciju.. Gribu mainīt šo ieradumu, gribu atrast jaunu efektīvu jutīgas ādas kopšanas līdzekļu sēriju, gribu pārmaiņas, kas īpaši patiktu manai sejas ādai.
 

Atsauksme

Vēlētos, lai mana atsauksme būtu ne tikai kā vērtējums par pavadīto vakaru Dāmu skolas pasākumā, bet kalpotu visām dāmām kā motivācija piedalīties. Tas tik tiešām ir to vērts! Sapucēties, baudīt skaistu vietu, ēdienu, dzērienus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, pieredzējušiem speciālistiem, brīvā atmosfērā runāt par sievietei svarīgām lietām.. Tiešām ļoti daudz ko jaunu uzzināju no dermatoloģes par ādu un tās kopšanu, un pats galvenais, ieguvu reālu savas sejas ādas stāvokļa novērtējumu un Mixa līnijas produktu ieteikumus tieši man. Biju pārsteigta par Drogu meiteņu komandas ieguldīto darbu sarūpējot mums šo pasākumu. Paldies!
Nadežda Soma
Veselības aprūpe

Pieteikums

Man ir jūtīga āda, bieži rodas apsārtums, jo kapilāri atrodas tuvu ādas virsmai. Labprāt uzzinātu vairāk par ādas kopšanu un jauniem kosmētiskiem līdzekļiem.
 

Atsauksme

Liels paldies par organizēto pasākumu! Bija liels prieks piedalīties, saņemt informāciju un dāvaniņas :) Lieliski pavadīts vakars! Obligāti izmēģināšu Mixa produkciju.
Linda Valtere
Jelgava
Joga

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo rūpes par sejas ādu ir īpaši aktuālas un vēlos uzzināt, kā to vislabāk darīt.
 

Atsauksme

Paldies, Drogas, par iespēju piedalīties jau otrajā Dāmu skolā. Ieguvu labus padomus un noderīgu informāciju no dermatologiem par ādas kopšanu. Zināšu, kādus Mixa produktus izvēlēties savai ādai. Ļoti iedvesmojošus padomus ikdienai sniedza Līga Andžāne, kas izvērtās skaistā sarunā un ļāva labāk iepazīt pasākuma dalībnieces. Esmu pārliecināta, ka mans Nr. 1 zīmols ādas kopšanā turpmāk būs Mixa.
Līva Beļinska
Upesciems
Studente

Pieteikums

Esmu problēmātiskas, tai skaitā sausas ādas īpašniece, un labprāt dotos uz šo semināru, lai uzzinātu knifiņus, kā ar to cīnīties un sadzīvot
 

Atsauksme

Semināra laikā tika uzdots jautājums : " Vai ir viegli būt laimīgai ikdienā ? " Vairums no dāmām atbildēja, ka nē. Taču es domāju, ka ir. Laime veidojas no mazajiem un lielajaiem prieka mirkļiem. Tikai tie ir jāmāk saskatīt. Arī šis vakars, kas tika pavadīts dāmu kompānijā bija viens no tiem. Bija patīkami iepazīt Mixa ķermeņa kopšanas līniju, uzkalusīt profesionāļu viedokļus par to, notestēt, saņemt dāvaniņu, uzklausīt individuālus padomus par savas ādas kopšanu. Paldies, Drogas, par šo iespēju !
Kristīne Kralliša
Rīga
Eksporta speciālists

Pieteikums

Lieliska alternatīva neapmeklēt IKEA atvēršanu! vairums būs tur, pretī jāliek kas spēcīgs - piemēram, dāmu skola.
 

Atsauksme

Paldies par jauko vakaru, brīvi diskutējām par šo un par to un nemanot pašai sev atnācu pie pāris noderīgām atziņām.Galvenais ko ieguvām , bija tāda vienkārša apziņa, ka katrs esam ar saviem untumiem, paradumiem, iekšējiem "briesmonīšiem" ar kuriem ikdienā cīnamies. Runājot par pašu kosmētiku Mixa un kosmetologa un dermatologa prezentācijas, noteikti ir lauzti pāris mani stereotipi, esmu ceļā uz veikalu, lai pārbaudītu ieinteresējošos produktus un mainītu savus paradumus. Paldies, jūs savu mājasdarbu paveicāt lieliski!
Agnese Bobrova
Ulbroka
Blogere, fotogrāfe

Pieteikums

Очень хочется побывать на презентации Mixa.
Использую молочко для снятия макияжа от Mixa и хотелось бы побольше разузнать про эту косметику.
+ 30 августа вечером я свободна, а значит можно провести вечер четверга с пользой)
 

Atsauksme

Большое спасибо за семинар! Очень подробно рассказали про косметику Mixa ! Очень приятно, что так же сделали анализ кожи лица и подсказали, какими продуктами Mixa стоит обратить внимание и начать пользоваться. Так же было приятно принять участие в разговоре на тему того, как полюбить себя и как часто надо себе выделять время. Ещё раз спасибо за такое мероприятие, было приятно! :)
Aija Šūmane
Rīga
sekretāre

Pieteikums

Tikko pārkāpu 50 gadu slieksni :). Gribētos uzzināt par šīs vecuma grupas produktiem vairāk. Ko labāk nelietot, ko lietot.
 

Atsauksme

Bija ļoti jauks un izzinošs pasākums. Par ādas kopšanu un kā to darīt jau zināju, bet atsvaidzināt zināšanas nekad nav par daudz. Beidzot iepazinos ar sejas un ķermeņa kopšanas līniju MIXA. Uzzināju savas sejas ādas stāvokļa novērtējumu. Un tas (es tā uzskatu) nebija tas sliktākais. Paldies par dāvaniņu! Paldies par pozitīvajām emocijām! Labprāt piedalītos vēl šādos pasākumos - Dāmu skolā.
Olga Vītola
Rīga
Interešu pulciņa vadītāja

Pieteikums

Labdien. Manas attiecības ar Drogas ir siltas un regulāras:) jau 20 g. - no tiem laikiem, kad vēl biju jauna un skaista. Tagad esmu tikai skaista, bet ādas veselību gribētos kontrolēt apzināti un sistemātiski. Trūkst laika vai gudrā padoma! Cerot uz jūsu atbalstu,
ar cieņu
Olga
 
 
Iveta Morgoshia
Riga
Restorana serviss

Pieteikums

Man ir diezgan problematiska ada un man tas ļoti trauce.Ceru ka šaja seminara es saņemšu kadu vertigu informaciju adas kopšanai.
 
 
Inta Briede
Rīga
izpilddirektore

Pieteikums

Rūpes par sevi ir katras sievietes vēlme un pienākums :) Vēlos piedalīties seminārā, lai uzzinātu jaunumus, kā efektīvi aizsargāt savu ādu pilsētas stresainajā vidē, izmantojot mūsdienīgus un efektīvus kosmētikas produktus.
 
 
Guna Pētersone
Rīga
Stjuarte

Pieteikums

Drogas Dāmu skolas seminārs par ādas kopšanu būtu ļoti noderīgs, jo ikdienā nepieciešams lietot daudz kosmētikas, tāpēc āda palikusi jutīgāka.
 
 
Kristine Greivule
Riga
juriste

Pieteikums

Es ļoti ļoti vēlos, jo nevienu reizi netiku uzzaicinātas :(
 
 
Undīne Šūba
Rīga
valsts pārvalde

Pieteikums

Vēlētos piedalīties šajā seminārā, jo tuvojas mana kāzu diena, tāpēc būtu ļoti noderīgi uzzināt vairāk par sejas kopšanu, lai varētu lielajā dienā izskatīties vēl starojošāka!
 
 
Studēju

Pieteikums

Vēlos iepazīties ar profesionāļu sniegtajiem kosmētikas lietošanas ieteikumiem, kā arī ar Mixa jaunumiem.
 
 
Anastasija Grudinska
Medmāsa

Pieteikums

Lieliska pieredze un jauki pavadīts vakars pēc darba.
 
 
Tatjana Trambovka
Pljavnieki
Dekrēta

Pieteikums

Хотелось бы принять участие в этом семинаре, т.к.ни разу в таких рода мероприятиях я не принимала участия. Думаю, будет познавательно узнать, услышать что-то новое об уходе за чувствительной кожей, познакомиться с экспертами. Возможно, что-то открыть для себя из косметики Mixa, а также сделать небольшую подборку, статью и рассказать о ней на своей страничке в Инстаграм
 
 
Danēla Krūmiņa
Rīga
Komunikācijas projektu vadītāja

Pieteikums

Pēdējā gada laikā esmu pievērsusi lielāku uzmanību ādas kvalitātei - meklējot to īstos ādas kopšanas līdzekļus savai ādai. Pavisam nesen ādas kopšanas līdzekļu arsenālu papildināja Mixa ādas attīrošā želeja. Dāmu skolā labprāt uzzinātu ne tikai vairāk par Mixa produktiem, bet arī gūt nepieciešamo informāciju, lai uzzinātu, kādi ādas kopšanas līdzekļi ir vispiemērotākie manai ādai.
 
 
Diāna Saule
Jelgava
Skolotāja

Pieteikums

Apmeklējot kosmetaloga kabinetu tika norādīts, ka man ir jūtīga āda. Ilgstoši savu sejas ādu biju kopusi nepareizi. Iestājoties grūtniecībai sejas āda vēlreiz izmainījās un pieprasīja daudz rūpīgāku kopšanu. Tādēļ pastiprināti interesējos par jūtīgas ādas kopšanu un dažādiem ar to saistītiem kosmētiskajiem produktiem.
 
 
Aiva Bruņeniece
Viesīte
Ķīmiķis

Pieteikums

Līdz šim neesmu pievērsusi pastiprinātu uzmanību savai sejas ādai. Liekas, ka jaunībā par to nav īpaši jāuztraucas...bet pašlaik sāku saprast, ka tomēr ir jāvelta daļa uzmanības jau tagad. Vēlos, lai mana sejas āda justos lieliski, izmantojot pēc iespējas ekoloģiskākus un mazāk ķīmiskus līdzekļus, kas neaizņem daudz laika ikdienas steigā:)
 
 
Daniēla Rutkovska
Riga
Studente

Pieteikums

velos piedalities, jo velos gut pieredzi , uzzinat ko jaunu.
 
 
Anete Dimante
Studente

Pieteikums

Sveiki! Vēlētos pieteikties dalībai Dāmu skolā, jo vēlētos uzzināt vairāk par savu sejas ādu un kā to pareizāk kopt arī ziemā. Tāpat arī man aktuāls ir veselīgs dzīvesveids un sevis kopšana. Labprāt vēlētos par šo tikšanos arī rakstīt savā blogā. Paldies par iespēju!
 
 
Aina Bernava
Rīga
Diplomēta inženiere

Pieteikums

Tūlīt sāksies jaunais mācību gads un tā kā ikdienā strādāju ar cilvēkiem, ārējam izskatam ir ļoti liela nozīme. Man ir jutiga un kuperoza āda, un ceru, ka nodarbība palīdzēs atrast manam ādas stāvoklim atbilstošus ikdienas kopšanas produktus un iepazīt zīmola piedāvājumu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 26.07.2018 VALMIERĀ

 

Kad?

Ceturtdienā, 2018.gada 26.jūlijā 18:00-21:30

 

Kur?

Restorānā "Vecpuisis" Valmierā, Leona Paegles ielā 10

 

Kas?

Šajā ceturtdienā skaistajās restorāna “Vecpuisis” telpās pie kafijas tasītes uzzināsim labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim bagātīgas L'Oréal Paris dāvanas!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Baiba Kļaviņa
Valmiermuiža
Grāmatvede

Pieteikums

Ejot gadiem, mainās ādas tips, mainās toņi, kuri piestāv un atbilst nevis 18, bet 34 gadiem. Tāpēc šobrīd esmu galīgi apjukusi par toņiem, kādus pienāktos lietot un tiem, kas varētu piestāvēt, jo, kā izrādās, tas, kas labi izskatījās pirms 10 gadiem, šobrīd nemaz tik labi neizskatās
 

Atsauksme

Liels paldies par iespēju piedalīties Dāmu skolā! Uzzināju daudz jauna gan priekš sevis, gan savas pusaudžu meitas, atradu krāsas, kas man piestāv, atradu spilgti sarkanu lūpu krāsu, kas, izrādās, arī man piestāv! Uzdrīkstējos vairāk nekā būtu uzdrīkstējusies mājās. Un no tā es ieguvu ļoti daudz - pārliecību par sevi, apmierinātību ar sevi, dzirkstelīti acīs un košu ikdienu. Paldies!
Simona Viļena Semjonova
Valmiera
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties Dāmu skolas seminārā,lai iemācītos un uzzinātu ko jaunu par L’Oreal kosmētiku,jo tas ir viens no iecienītākājiem kosmētikas zīmoliem. Kā arī būtu interesanti iepazīties ar citām meitenēm/sievietēm,kuras arī piedalīsies seminārā.
 
 
Žanete Kleina
Strenči
Lietvedības sekretāre

Pieteikums

Es nekad neesmu mācējusi tā skaisti un pareizi krāsoties. Tad nu beidzot gribētu iemācīties, kā arī saprast, kas man der. Turklāt gribu arī savai 14-gadīgajai meitai sniegt padomus.
 
 
Vika Anna Zaše
Valmiera
Loģistikas menedžeris

Pieteikums

Labdien, mani sauc Anna, es būtu ļoti priecīga un pateicīga izmantot šo iespēju. Esmu košu matu īpašniece, kura ļoti vēlas saprast kādas krāsiņas un grimmu lietot. Kā arī ļoti interesē kā pareizi lietot konsīleri, lai nomaskētu sejas “nesmukumiņus”. 26. Jūlija vakars dāmu skoliņā būtu ļoti labs Vārda dienas noslēgums un iespēja iemācīties būt sievišķīgākai ! Ar cerībām par drīzu tikšanos, Anna Vika.
 
 
Aiga Urbāne
Valmiera
administratore

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo tā būtu lieliska iespēja uzzināt, kādas ir jaunākās tendences, kas tieši man piestāv un, protams, vēlētos apgūt kādu make up knifiņu no burvīgās grima mākslinieces Unas Bernatovičas!
 
 
Liene Kazerosvka
Valmiera
Mārketinga projektu vadītāja

Pieteikums

Drogas dāmu skolas seminārs man būtu lielisks atspēriena punkts, lai ikdienā uzdrošinātos ko vairāk par skropstu tušu un BB krēmu. Un nešaubos, ka grimma mākslinieces Unas profesionālie padomi iedotu kārtīgu motovācija devu ;)
 
 
Dana Ukasa
Valmiera
skolotāja

Pieteikums

Ikdienā kosmētiku lietoju minimāli. Vasarā iztieku tikai ar sejas krēmu un saules aizsargkrēmu. Tomēr būtu interesanti uzzināt dažādus knifus un ieteikumus, uzzināt kā uzklāt neuzkrītošu grimu,lai apgūto pielietotu ikdienā.
 
 
Ija Pilde
Valmiera
pārdevēja

Pieteikums

Tā kā šogad kļuvu 49 gadus jauna, tad uzskatu, ka ir īstais laiks padomāt par to kā izskatīties lieliski nākošgad sagaidot savu apaļo jubileju.
 
 
Agnese Podniece
Valmiera
Personālvadība

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo līdz šim Esmu maz lietojusi kosmētiku līdz šim, bet gadi sāk likt apgūt zinības par to un pielietot dzīvē, taču gribas to darīt pēc iespējas neuzkrītošāk un dabiskāk.
 
 
Džūlija Madara Streiba
Fotogrāfe

Pieteikums

Vēlos pilnveidot sevi uzzinot par jaunākajiem produktiem veikalos Drogas,kā arī patīkami pavadīt laiku Dāmu kompānijā.
 
 
Marta Svile
Valmiera
Skaistumnica.lv

Pieteikums

Nekad neesmu bijusi Drogas Dāmu skolas pasākumā. Interesē pasākuma tēma ;)
 
 
Inguna Lapere
Valmiera
grāmatvede

Pieteikums

Vēlos atrast sev piemērotākos toņus un uzzināt par jaunumiem un aktualitātēm kosmētikā
 
 
Kristīne Elīza Pazāne
Valmera
Taku uzraudze

Pieteikums

Vēlos iemācīties dažādus jaunus paņēmienus, kā padarīt sevi skaistāku.
 
 
Lāsma Tumova
Brenguļi
Mājsaimniece

Pieteikums

Interesē viss kas saistīts ar skaistumu ,izskatu.
 
 
Inga Rinkus
Valmiera
Grāmatvede

Pieteikums

Esmu bērniņa gaidībās un vēlos pati saposties grūtnieču fotosesijai.
 
 
Anita Šomase
Valmiera
Sia "Valmieras ūdens" dabaszinātņu laborante

Pieteikums

Vēlētos piedalīties, lai iepazītos ar jauniem produktiem un apgūtu zināšanas, ko ar tiem darīt.
 
 
Baiba Riba
Valmiera
Lietvede

Pieteikums

Lai labāk saprastu, kādas krāsas labāk piestāv, kādas nē. Kā pareizāk krāsoties, lai izceltu savus dotumus un noslēptu trūkumus.
 
 
INESE ALEKSĀNE
KOCĒNU
Dispečere

Pieteikums

Labdien. Mans datbs ir saitīts ar agru celšanos un vēlu gulētiešanu. Skats no rītiem ir diezgan bēdīgs. Vai ir kādi knifiņi lai to uzlabotu. Labprāt uzzinātu. Paldies -Inese.
 
 
Jolanta Kavīte
Valmiera
Mājsaimniece

Pieteikums

Vēlos atkal iepatikties vīram, kā pirms15 gadiem.
 
 
INGA EŅĢELE
Valmiera
Jurists

Pieteikums

Līdz šim neesmu ikdienā lietojusi dekoratīvo kosmētiku,neprotu to izmantot,bet vēlos to apgūt!
 
 
Guna Nāzare
Valmiera
Bērnu kopšanas atvaļinājumā

Pieteikums

Kādu laiku dzīvoju pa māju, jo audzinu mazo. Esmu nomainījusi savu frizūru un nedaudz ģērbšanās stilu. Dāmu skolas zināšanas ļautu sevi atkal parādīt no jauna atsākot darba gaitas.
 
 
Marita Laukenberga
Valmiera
Mediķis

Pieteikums

Vēlos nedaudz apgūt un uegūt informāciju par dekoratīvo kosmētiku un to izmantošanu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 14.06.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 14.jūnijā 18:30-21:30

 


Kur?
BOLD Concept Store telpās Rīgā, Tērbatas ielā 45a

 


Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par apģērbu mazgāšanu un kopšanu, turklāt stiliste un modes māksliniece Indra Salcēviča pastāstīs par garderobes plānošanu, jaunākajām modes tendencēm un labāko apģērbu izvēli katram ķermeņa tipam. Tās būs ļoti vērtīgas zināšanas, kas noderēs ikdienā.


Tā kā ir sācies skaistais izlaidumu un kāzu laiks, tad modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atklās, kā vislabāk saposties svinīgiem pasākumiem! Pasākuma noslēgumā dalībnieces saņems ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī individuālu konsultāciju un dāvanas no Perwoll!

 

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts, materiāli būs pieejami 2 gadus kopš pasākuma norises.

 

Dalībnieces

Marika Elizabete Voldina
Upeslejas
Prokurora palīdze

Pieteikums

Labdien! Šobrīd esmu otrā bērniņa gaidībās, ir mainījušās mana ķermeņa aprises un vēlētos stilista padomus garderobes izvēlē.
 

Atsauksme

Super pasākums un ideju pērles!!!
Lolita Žurova
Rīga
algots darbs birojā

Pieteikums

iestrēgusi stereotipā ka mūsdienīgā mode man neder un ka viss "jaunais" labi aizmirstais vecais
 

Atsauksme

Liels paldies par lielisku iespēju nedēļas nogalē atpūsties un gūt jaunas zināšanas. Pasākums bija ļoti skaisti noformēts: gan telpa, gan izsmalcināts ēdiens (varbūt pat par daudz), gan meitenes. Sagaidīšana bija pārdomāta, jutos gaidīta. Ļoti patika Salcēvičas un Pavlova draudzīgums un atvērtība. Īpašs paldies fotogrāfam, kurš ļāva justies kā zvaigznēm.
Irina Eglīte
Rīga
Augstākās matemātikas katedras docente

Pieteikums

Vēlētos uzzināt jaunumus apģērbu mazgāšana un kopšana. Īpaši interese apģērbu izvēle katram ķermeņa tipam.
 

Atsauksme

Paldies visiem - Baibai, Rasmai, Indrai, Ilzei un Aleksandram par ļoti informatīvu semināru. Man tās iedeva vēlmi atbrīvot savu dzīvokli no gadu gadiem neizmantotām mantām, izmēģināt kaut ko jaunu apģērba mazgāšanā, kā arī dažas interesantās idejas svētku apģērbu izvēlei.
Inese Frīde
Rīga
tirdzniecības vadītāja

Pieteikums

Šovasar jāiet uz kāzām, tā kā ļoti aktuāla tēma
 

Atsauksme

Liels paldies par iespēju apmeklēt šo jauko un ļoti noderīgo pasākumu!
Kristīna Novikova
Rīga
Bankas darbinieks

Pieteikums

Vēlos pieteikties semināram,  lai gūtu ieskatu jaunākajās modes tendencēs, kā arī ļoti aktuālā tēma ir – apģērba izvēle ķermeņa tipam. Pēc dabas esmu smalkais tips un gribētos dzirdēt ekspertu ieteikumus kā labāk ģērbties.
 
 
Nora Dravante
Rīga
speciālists finanšu jomā

Pieteikums

Sveicināti!Kolēģe apmeklēja vienu no rīkotajiem semināriem un bijaļoti labas atsauksmes. Arī vēlos piedalīties.
 
 
Valerija Lacinova
Riga
dekrets

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo vasara ir īsts laiks pārmaiņām, it ipaši ja tu esi jauna mammiņa :)
 
 
Velta Kašs
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Ikddienas steigā nesanāk apstāties un nopietni padomāt par savu garderobi, bet ārējais izskats taču nosaka tik daudz, kad tiekamies ar citiem cilvēkiem!
 
 
Tatjana Klaipa
Ikšķile
Finanšu vadītāja

Pieteikums

Labdien, pēdējā pusgada laikā esmu ievērojami pastrādājusi - zaudējusi 16 kg, tāpēc vēlos iemācīties sapost jaunu sevi. Turklāt meitai šomēnes ir izlaidums skolā - arī tur ir skaisti jāizskatās. Paldies par uzmanību un iespēju!
 
 
LILITA EGLĪTE
MĀRUPE
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iepazīt jaunākās tendeces un atklāt savu mainīgo es atbilstoši patreizējām sava ķermeņa izmaiņām.
 
 
Maija Balode
Rīga
Assoc. profesore

Pieteikums

Labprāt ieklausītos modes mākslinieku Indras Salcēvičas un Aleksandra Pavlova ieteikumos, kā arī pavadītu vakaru jaukā gaisotnē!
 
 
Laura Arele
Rīga
Strādā

Pieteikums

Vienmēr ir šķitis, ka protu veiksmīgi iepirkties, bet kad klāt kāds pasākums, skapī neko neizdodās sakombinēt. Ceru uz daudz jaunām idejām un padomiem, kuri turēsies galvā.
 

Atsauksme

Šis bija mans pirmais Drogas organizētais seminārs un biju ļoti patīkami pārsteigta par to, ko no šī vakara ieguvu. Iespējams, tāpēc, ka nebija pārāk lielas cerības, taču rezultāts bija fantastisks. Seminārs tika noorganizēts ļoti profesionāli un katram dalībniekam lika justies gaidīti. Pozitīvi cilvēki un atmosfēra. Ieguvu ļoti daudz vērtīgu padomu apģērbu kopšanā ar kuriem jau esmu dalījusies ar ļoti daudz cilvēkiem. Vakars izvērtās pat mazliet jau personiskāks, jo no apģērba kopšanas beigās jau sākām runāt par dzīvi kopumā. Super! Paldies, Drogām un organizatoriem.
Ruta Lešinska
Rīga
Konstruktore

Pieteikums

Labdien ! Vienmer sekoju līdz televīzijā pārraidēm ar Salcevičas un Pavlova piedalīšanos. Domāju, ka varētu gūt daudz labu padomu, jo tie man tiešām ir vajadzīgi .
 
 
Ilze Antonova
darba meklējumos

Pieteikums

Labdien, esmu trīs mazu, burvīgu bērnu mamma un šobrīd man ir iespēja vairāk padomāt par sevi, jo jaunākais bērns ir uzsācis bērnu dārza gaitas, tā kā pēc 4 gadiem pavadītiem mājās ar bērniem, vēlos atrast gan jaunu darbu un arī uzzināt aktualitātes modes pasaulē.
 
 
Marina Segejeva
inženieris

Pieteikums

Gribu dekrētā būt arī skaistai un sakārtot skāpi, lai tur būtu tikai forši tērpi
 
 
Judīte Senkāne
Jaunākā grāmatvede

Pieteikums

Tagad, kad ir pēdējie mēneši bērnu gaidīšanas posmā un esmu dekrētā, īpaši pievēršu uzmanību sevis un sava režīma sakārtošanā. Jauna garderobes izvēle ir viena no lietām kuru vēlos mainīt un savest kārtībā.
 
 
Inguna Laima Balode
Mācos

Pieteikums

Es vēlētos piedalīties šajā seminārā tāpēc ,ka skapī ir ļoti daudz dažādas drēbes ,ko ir grūti sakombinēt ,vai arī neuzdrošinos iedomātajās kombinācijās iziet sabiedrībā
 
 
Ilze Caune
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iegūt zināšanas kā izskatīties atbilstoši modes tendencēm uz savam vecumam
 
 
Anželika Treimane
Grobiņa
Grāmatvedība, finanses

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai atvaidzinātu savas zināšanas un arī uzzinātu daudz ko jaunu, jo šajā vasarā kā jau parasti, ir daudz izlaidumu, dažādu pasākumu un ballīšu, taču šogad ir arī ļoti īpašs notikums - labākās draudzenes kāzas, kurās būšu vedēja, tapēc noderētu dažādi padomi un ieteikumi :)
 
 
Evija Augustāne
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Meitiņai tuvojas 9.klases izlaidums, gribas iemācīties dažādus sievišķīgus knifiņus, lai izskatītos labi!
 
 
Samanta Stafecka
Lautere
Mācos

Pieteikums

Vēlos iepazīt modernās lietas, kas tiek stāstīts meitenēm. Uzzināt ko jaunu un iegūt jaunas zināšanas. Manuprāt,tas noderētu ikvienai dāmai! Katra meitene ir pelnījusi būt skaistai un rūpēties par savu skaistumu.
 
 
Jevgenija Maršalova
Olaine
Vizāžiste, pasniedzēja, Instagram blogere

Pieteikums

Loti interesejos par stilu un modi :)
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.03.2018 RĒZEKNĒ

Kad?
Trešdienā, 2018.gada 28.martā 18:30-21:30


Kur?
Latgales vēstniecība "GORS" Rēzeknē, Pils ielā 4


Kas?
Šajā trešdienā iepazīsimies ar ķermeņa kopšanas zīmolu Dove un tā filozofiju par skaistumu. 
Kopā ar psiholoģi pārliecināsimies, cik ļoti ārējais skaistums ir saistīts ar mūsu iekšējo pasauli, un uzzināsim:
#kā rast iekšējo līdzsvaru un harmoniju?  
#kā sevi rosināt pozitīvai dzīvei?
#kādi ir mūsu resursi un spēks?
#kā noticēt sev un savam skaistumam!!!
Pasākumā noslēgumā saņemsim dāvanas, kas ļaus kļūt vēl skaistākām!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Margarita Romančenko
Rēzekne
datorspēļu māksliniece

Pieteikums

Man ir tuva Dove zīmola filozofija, ka arī ir tikai pozitīva pieredze, lietojot tā produktus, tāpēc vēlos piedalīties seminārā. Turklāt, Drogas Dāmu skola manā pilsētā nemaz tik bieži nenotiek, tāpēc pasākums interesē vēl vairāk.
 

Atsauksme

Jau labu laiku cerēju, ka šis pasākums izies ārpus Rīgas robežām un nonāks līdz Rēzeknei - sapņi piepildās! Dāmu skolas norises vieta pārsteidza, nekur citur, ka Latgales vēstniecībā GORS, ar skaistiem ziediem pavasarīgi izrotātā telpā . Paveicas arī ar seminārā pārstāvēto zīmolu - Dove - kura filozofija un reklāmas, kas reizē ir sociālie projekti, tiešām liek aizdomāties par skaistuma koncepciju mūsdienu skaistumkopšanas industrijā. Lielākais pārsteigums bija Dove sarūpētās dāvanas, tagad būs iespēja tuvāk iepazīt un iemīlēt šī zīmola sortimentu. Atsevišķi vēlos atzīmēt pasākuma daļu, kuras laikā mūs iepazīstināja ar Drogas vēsturi, koncepciju un nākotnes plāniem. Bija ļoti patīkami satikt cilvēkus, kuri jau ilgus gadus strādā pie tā, lai Drogas ir pircējam draudzīga un ērta vide. Veiksmi un tā tik turēt!
Jūlija Kirillova
Rēzekne
Pasniedzēja

Pieteikums

Šajā ziemā saskāros ar sausas ādas problēmām, tādēļ pievērsos jautājumam par pareizu ādas kopšanu, par ādas veselību. Izmēģināju daudz produktu, kas dziļi mitrina un baro ādu. Vēlos paklausīties Dāmu skolas speciālistus, uzzināt par jaunumiem Dove produkcijā ko varētu lietot ikdienā. Ticu, ka sievietes skaistums ir atkarīgs no pareizajiem kopšananas līdzekļiem.
 
 
Agita Piterāne
Rēzekne
Lietvede

Pieteikums

Mans hobijs ir make up, tādēļ sejas un ķermeņa kopšana arī ir svarīga, lai make up būtu ideāls. Man ir svarīgi, lai mana un manu klientu seja ir sakopta, tāpēc es ar lielāko prieku apmeklētu šo semināru, lai iegūtu jaunas zināšanas!
 
 
Rita Šteinberga
Ludza
mamma

Pieteikums

vēlos laiku sev. kādu skaistuma pieredzi, padomus :)
 
 
Agnese Čodare
Rézekne
Robežsargs

Pieteikums

Šo gadu vélos veltīt attiecībám pašai ar sevi, atrast savu ísto ES un apzináties savu patieso vèrtíbu. Uzskatu, ka dalība Drogas Dámu skolá bùtu lietderīga.
 
 
Inga Dūre
Rēzekne
Klientu apkalpošanas speciālists

Pieteikums

Labdien!
Šis gads man sācies ne tā, kā vēlētos, tāpēc meklēju pozitīvo sev apkārt un sevī. Vēlos tikt vaļā no iekšējās sajūtas, ks esmu iestigusi, tāpēc instinktīvi tiecos izrauties, izmēģināt ko jaunu, nepalaist garām savu iespēju.
 
 
Inese Upeniece
Rēzekne
Nodaļas vadīttāja

Pieteikums

paplašināt pieredzi ''Dove" produkcijas izmantošanā
 
 
Inese Cimermane
Rēzekne
Inspektore

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo interesē viss, kas saistīts ar skaistumkopšanu, sevis lutināšanu. Kā arī šis seminārs var būt lieliska iespēja atslēgties no pelēkās darba ikdienas! Tāpat tā ir fantastiska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un pavadīt dienu pozitīvā gaisotnē.
 
 
Ligita Žukovska
Kārsava
Skolotāja

Pieteikums

Beidzot esmu sagaidījusi to brīdi, kad Dāmu skola notiek Latgalē. Esmu drogas fane. Tāpēc man visas aktualitātes vienmēr ir svarīgas. Sekoju līdzi. Vēlos arī izmēģināt, un zināt jaunumus.
 
 
Aina Skredele
Rēzekne
Dabas aizsardzība.

Pieteikums

25. martā svinēšu 55 gadu jubileju. Esmu laimīga sieva, mamma un vecmāmiņa. Vēlos izbaudīt savus skaistos gadus un, daloties ar seminārā gūtajām zināšanām, iedvesmot citas sievietes.
 
 
Lolita Kivleniece-Kuzņecova
Rēzekne
Pašnodarbinātā

Pieteikums

Gribu mirkli un pavasara smaržu sev. Sejā sauleszaķi, matos pūpolu un lūpās kūstošu lāstekas pili. Gribu 28.martā pirms savas 38 dzimšanas dienas uzburt sievišķību.
 
 
Inita Švarce
Rēzekne
konditors

Pieteikums

Vēlos izglītot un palutināt sevi Dāmu skolā .
 
 
Jekaterina Vaļiuļina
Rēzekne
Saimnieciskās darbības veicējs

Pieteikums

Velētos piedalīties Dāmu skolā, jo sen, sen gaidu, kad tā beidzot notiks mūsu pilsētā un sekoju līdzi gan skaistumkopšanas blogiem (ja nepietrūktu brīvā laika, būtu arī pašai savs blogs, veltīts kvalitatīvajām skaistumkopšanas lietām par pieejamām visiem cenām) gan jaunumiem veikalos, to skaitā arī Drogas. Drogas pēdējā gadā ir viens no maniem iecienītākajiem veikaliem (pēc Douglas veikala). Ar iegūtām zināšanām, padomiem u.c. vērtīgu informāciju dalīšos tālāk - ar draugiem, paziņām utt. )) cik sevi atceros, skaistumkopšanas lietas, stils vienmēr bija mani saistījušās, pirms vairākiem gadiem pat gribēju mācīties par stilisti, bet tad dzīve viss sakārtojās citādi...
 
 
Sintija Pabērza
Sociālā aprūpētāja

Pieteikums

Sveicināti! Vēlos pieteikties Drogas dāmu semināram tādēļ, ka man nav īstas izpratnes kā pareizi sevi kopt, kādus līdzekļus vislabāk izvēlēties ķermenim no plašā "Drogas" veikala klāsta, tādēļ labprāt, iemācītos jaunas lietas par kosmētikas lietošanu un skaistuma pareizu uzturēšanu. Ar cieņu,Sintija Pabērza
 
 
Vita Gaile
Lūznava
bezdarbniece

Pieteikums

Vēlos iepazīties ar Dove produkciju, jo līdz šim esmu lietojusi citu kompāniju produktus skaistumkopšanā.
 
 
Lelde Deksne
Gaigalava
Pilnas slodzes mamma burvīgai meitiņai.

Pieteikums

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris , kas mudina vairāk sākt domāt par skaistumu visās tā nozīmēs. Ceru uz iespēju interesanti pavadīt vakaru un gūt jaunas emocijas .
 
 
Gunta Vigupe
Rēzekne
projektu vadītāja (šobrīd pirmsdzemdību atvaļinājumā)

Pieteikums

Labdien!
1. Vēlētos uzzināt kaut ko noderīgu par Dove produktiem, vai tie varētu būt man atbilstoši pirms un pēc dzemdību periodā!
2. Pavadīt jauku vakaru meiteņu kompānijā!
3. Tā būtu lieliska dāvana man no Dove vārda dienā, kas tieši ir 28.martā!
 
 
Anna Poļaka
Rēzekne
skolotāja

Pieteikums

Sen jau tas vecums, kad gribētos izskatīties kā "dāmai", bet esmu ātrāk kā nerātns skuķēns " džinsenēs", kam ap acīm krājas krunciņas. Laiks iegūt zināšanas sev labajai. ne tikai mācīt citus. :)
 
 
Ginta Kapača
Rēzekne
Strādāju valsts pārvaldē

Pieteikums

Labdien!tieši 28.03 man ir vārda diena,tāpēc gribas uzlabot sev omu un celt savu pašapziņu .Šobrīd man ir sarežģīts posms dzīvē.tāpēc gribas sev sagādāt patīkamu vakaru kopā ar Jums
 
 
Viktorija Karaņevska
Rezekne
Bezdarbnieks

Pieteikums

Man patīk viss kas saistīts ar sieviešu skaistumu
 
 
Gita Aleksa
Rēzekne
Pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Jau sen sekolu Drogas lapai facebook un vienmēr ar interesi vēroju kā notika Dāmu skolas citās pilsētās. Vienmēr vēlējos lai arī mūsu pilsētā notiku seminārs kur sievietes beidzot saprastu ka viņas ir skaistas. Un arī man, pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, nepieciešams tāds seminārs kurā es atkal noticētu tam ka esmu skaista.
 
 
Rita Gabrusāne
Rēzekne
Veterinārārste un brīvajā laikā attīstu savu hobiju, muzicēju duetā "Paprika"

Pieteikums

Kā jau īstai dāmai, manuprāt, katrai sievietei patīk zināt vairāk par skaistuma knifiņiem, ko var pielietot ne tikai svētku dienās, bet arī ikdienā. Tā kā esmu piedalīusies arī visāžistu kursos savu zināšanu papildināšanai, tad šī viena vakara skola būtu patīkams pasākums, apvienojumā ar lietderīgo. Jo mācīties nekad nav par vēlu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 01.03.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 1.martā, 18:30-21:30.

 

Kur?
Radisson Blu Elizabete viesnīcas restorānā C.U.T, Elizabetes ielā 73

 

Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par matu kopšanu un veidošanu mājas apstākļos, saņemot praktiskus padomus no frizieres Kristīnes Vindeles, savukārt pieredzē un knifos dalīsies stiliste Indra Salcēviča.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces būs saņēmušas ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī bagātīgas dāvanas no Schwarzkopf!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Elīna Gulbe
Rīga
viesnīcu menedžments

Pieteikums

Tuvojas pavasaris - laiks pārmaiņām! Šajā seminārā vēlos uzzināt daudz jauna un lietderīga no šīs jomas speciālistiem.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā burvīgajā pasākumā!! Atmosfēra bijusi ļoti draudzīga, nepiespiesta. Pasākuma laikā bija iespēja ne tikai noklausīties speciālistu viedokļus, ieteikumus, bet arī uzdot sevi interesējošus jautājumus par visu, kas saistīts ar matu kopšanu, veidošanu. Tikām iepazīstinātas ar jaunākiem produktiem no Schwarzkopf produkcijas, starp kuriem atradu arī sev piemērotus, kurus turpmāk noteikti iegādāšos regulāri. Paldies Drogas komandai par šo neaizmirstamo piedzīvojumu un īpašu sajūtu, ko dāvājāt un bagātīgām dāvanām, ko saņēmām! Noteikti iesaku jebkurai izmēģināt iespēju pieteikties Drogas Dāmu skolai!
Linda Valtere
Jelgava
Joga

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, jo man ir vēlme iepazīties ar aktualitātēm matu kopšanā, jaunākajās tendencēs. Pati esmu garu matu īpašniece, tāpēc rūpes par saviem matiem man ir īpaši svarīgas.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju pavadīt 1.marta vakaru lieliskā gaisotnē ar lieliskiem cilvēkiem! Daudz interesantu padomu, ieteikumu un konsultāciju. Paldies par bagātīgajām dāvanām un pārsteigumiem! Esmu super apmierināta un nevaru sagaidīt izmēģinātu produktus, jo Schwarzkopf nekad neliek vilties.
Simona Ruska
Cēsis
Mārketinga un SA speciāliste

Pieteikums

Vēlētos vairāk uzzināt par matu kopšanas līdzekļiem ikdienas lietošanai, kā arī par sejai piemērotu matu krāsu un griezumu.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju uzzināt par aktuālajām tendencēm un jaunumiem matu kopšanā! Ļoti noderīga bija arī individuālā iespēja tikties ar frizieri/stilistu, uzklausīt tā padomus.
Linda Vabulniece
Ape
Studente

Pieteikums

Man patīk rūpēties par sevi, tāpēc vienmēr cenšos interesēties, kā to varu darīt pareizi. Rūpējoties par sevi, mēs noliekam sevi pirmajā vietā, ko parasti ikdienas steigā mēdzam aizmirst, tāpēc domāju, ka šī būtu lieliska iespēja veltīt vakaru savām interesēm.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā lieliskajā pasākumā. Viennozīmīgi guvu papildus iedvesmu rūpēties par sevi un saviem matiem. Ieguvu jaunas zināšanas, kā arī atsvaidzināju jau zināmās gudrības. Ļoti patika runātāju uzstāšanās un profesionālie padomi. Ļoti noderīgi un atklāti. Arī produktu demonstrējumi un prezentācija sniedza dažus patīkamus atklājumus. Katrā ziņā pasākuma pozitīvā atmosfēra un pieredze mudina uz jaunām idejā. Paldies!
Liene Kazaka
Rīga
Asistente

Pieteikums

Piedalīties vēlos jo, man ir mati, kas veidojas paši, ar taukošanos pie saknēm, bet sausiem galiem, tāpēc vēlos uzzināt, kādi jaunumi ir matu kopšanas līdzekļu pasaulē, varbūt ir kaut kas piemērots tieši man.
 

Atsauksme

Paldies par fantastisko pasākumu! Vērtīgi padomi, laba atmosfēra, patīkama kompānija un ļoti labas dāvanas. Prieks bija būt par daļu no Dāmu skolas.
Daija Mazvērsīte
Baldone
Strādāju par sekretāri/lietvedi/biroja administratori Berga Bazārā

Pieteikums

Vēlos kļūt sievišķīgāka un iekārojamāka savā drauga acīs.
 

Atsauksme

Atsvaidzināju zināšanas par un ap matiem, informācija bija profesionāla. Saņēmu iedvesmu.
Evita Reinsone
Mūzikas skolotāja

Pieteikums

Vēlos vairāk uzzināt par matu kopšanu un saudzēšanu,jo pašai ir ļoti trausli mati.
 

Atsauksme

Ļoti patīkama atmossfēra un gaisotne,kur Tevi sagaida izcili speciālisti.
Diāna Lušcika
Rīga
Konsultants

Pieteikums

Ikdienā veltu daudz laika matu kopšanai, jo uzskatu ka mati ir svarīgaka lieta koptēlā. Loti novērtētu iespēju paklusities profesionāļu viedokli par matu košanu un matu kopšanas produktu aktuālitātem
 

Atsauksme

Paldies par ispēju piedalities šaja lieliskajā pasākumā, tik draudzigājā un pavasarīgajā atmosfērā. Tika sniegti daudz noderīgi padomi matu kopšanā, izstastīts par produktu aktuālitātem no Schwarzkopf. Īpaši patīka ispēja individuāli uzdot sev interesējošus jautājumus profesionāliem frizieriem.
Viktorija Golubeva
Gulbene
Studente

Pieteikums

Man ir ļoti tuva skaistumkopšanas tēma, es ar prieku mācos ko jaunu un izmēģinu uz sevis, bet matu veidošanā esmu vēl iesācēja. Es velētos tuvāk iepazīties ar šīs jomas speciālistiem, iegūt jaunas zināšanas, smelties iedvesmu un lieliski pavadīt 1. marta vakaru. :)
 

Atsauksme

Bija ļoti vērtīgi dzirdēt speciālistu padomus matu kopšanā un veidošanā. Man ļoti patika atmosfēra, skaistā vieta un brīnišķīgie cilvēki apkārt! Paldies par lielisko vakaru! Šāda veida pasākumi dāmām ir nepieciešami! :)
Anda Akmentiņa
Biksēre
Farmaceita asistente

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai iegūtu jaunu informāciju, varbūt prasmes, lai nebaidītos no matu krāsošanas mājās, lai saņemtos uz pārmaiņām. Pietiks laikam staigāt apkārt pelēcīgai un neizteiksmīgai :)
 

Atsauksme

Lieliski pavadīts vakars un nu zināšu kā pareizi kopt matus, kādus līdzeklus lietot tieši maniem matiem un kādas krāsas vajadzētu izvēlēties. Liels paldies!
Liga Birkava
Babīte
mamma uz pilnu slodzi

Pieteikums

Man ir 47 gadi un esmu mamma 2gadīgam džekiņam, un ka jau visas mammas gribu būt skaista...
 

Atsauksme

Paldies Drogas un Schwarzkopf par jauko pasākumu un brīnišķīgajām dāvanām.
Elīza Grebeško
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties dāmu skolas seminārā,jo ļoti interesē jaunākās modes tendences patīk uzzināt daudz ko jaunu. Un vēlos nākotnē savu profesiju saistīt ar skaistumkopšanu.
 
 
Kristiāna Zommere
Upesciems
Kosmētiķe

Pieteikums

Mati - viena no skaistākajām sievietes rotām! Palutināt sevi ar jaunām zināšanām būtu ļoti jauki!
 
 
Viktorija Korostika
Riga
Grāmatvede

Pieteikums

Labdien! Grību piedalīties dāmu seminārā,tāpēc ka ir liela interese par skaistumkopšanas līdzekļiem par make up jaunumiem. Cenšos būt sievišķīga, eleganta un saprotu ka man noderēs padoms no speciālista.
 
 
Kristīne Kalniņa
Jelgava