2 atrastas preces
Atlasīt:

-45%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

13,79 €

ADIDAS MEN-ADIDAS MEN Pure Game vīriešu dāvanu komplekts-3616303454722-

-45%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

11,29 €

ADIDAS MEN-ADIDAS MEN Pure Game vīriešu dāvanu komplekts-3616303454739-

Dāvanu komplekti


Dāvanu komplekti ģimenes un draugu iepriecināšanai ir labākā izvēle gan lielos, gan mazos svētkos. Dāvanu izvēlei un iegādei nav jābūt sarežģītai - dāvini saviem tuvajiem to, kas tiem tiešām nepieciešams! Kosmētikas un skaistumkopšanas preces ne tikai ir nepieciešamas ikvienam no mums, bet tās arī kalpo kā lielisks uzmanības apliecinājums, kas Taviem tuvajiem ļaus parūpēties par sevi dienu no dienas. No klasiskiem ķermeņa kopšanas produktu un smaržu komplektiem līdz pat aktuālākajiem dekoratīvās kosmētikas un sejas ādas kopšanas komplektiem, labāko zīmolu īpaši izstrādātie dāvanu komplekti neatstās vienaldzīgu nevienu. Iepazīsties ar mūsu dāvanu komplektu piedāvājumu un iepērcies Drogas e-veikalā jau šodien!


Kosmētikas dāvanu komplekti


Kosmētikas dāvanu komplekti, īpaši dekoratīvās kosmētikas komplekti, ir viens no iecienītākajiem dāvanu komplektiem pircēju vidū. Šie dāvanu komplekti ne tikai sniedz iespēju pasniegt populārāko kosmētikas zīmolu labāko produktu izlasi, bet arī iepazīt un izmēģināt jaunāko kolekciju produktus. Drogas interneta veikalā atradīsi kosmētikas dāvanu komplektus ģimenei un draugiem no tādiem zīmoliem kā Inter-vion , Baylis&Harding , Maybelline un Bio2you.


Ziemassvētku dāvanu komplekti


Ziemassvētku dāvanu komplekti ļauj iepriecināt ģimeni un draugus ar īpaši piemeklētām dāvanām gada nozīmīgākajos svētkos. Plašais skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas dāvanu komplektu piedāvājums sniedz iespēju piemeklēt īsto dāvanu ikvienam. Turklāt, ja zini savu tuvāko vajadzības un vājības, tad vari parūpēties par mīļāko smaržu, iecienītāko ķermeņa kopšanas līdzekļu vai kārotā dekoratīvās kosmētikas komplekta pasniegšanu šajā īpašajā svētku sezonā.

Biežāk uzdotie jautājumi


Drogas interneta veikalā ir pieejami smaržu, dekoratīvās kosmētikas, kosmētikas piederumu, kā arī ķermeņa un sejas kopšanas produktu dāvanu komplekti.

Ja vēlies iegādāties kādu no mūsu piedāvājumā esošajiem dāvanu komplektiem, vari noformēt pasūtījumu interneta veikalā ar piegādi visā Latvijā. Tāpat vari iepazīties ar dāvanu komplektiem internetā, taču pirkumu veikt kādā no Drogas veikaliem visā Latvijā.

Plašajā Drogas e-veikala dāvanu komplektu klāstā varat iegādāties arī Ziemassvētku dāvanu komplektus. Vadošie kosmētikas un skaistumkopšanas zīmoli ir izstrādājuši īpašus dāvanu komplektus gan sievietēm un vīriešiem, gan bērniem.