Dekoratīvā kosmētika


Drogas interneta veikalā atrodama dekoratīvā kosmētika plašā izvēlē – sākot no ikdienas produktiem, kam jāatrodas ikvienā kosmētikas somiņā, līdz visdažādākajiem makeup piederumiem un produktiem, kas paredzēti īpaša efekta radīšanai. Ņemot vērā plašo kosmētikas piedāvājumu gan internetā, gan veikalos, esam īpaši atlasījuši mūsu piedāvātos zīmolus, lai tu vienmēr varētu būt pārliecināta par iegādāto produktu kvalitāti. Vienlaikus, mūsu piedāvāto zīmolu klāsts ir ļoti plašs, iekļaujot tādus iecienītus vārdus kā Maybelline, NYX un Lumene, kas ļaus sev piemērotu kosmētiku atrast ikvienai pircējai. Neatkarīgi no tā, vai meklē savus iecienītos produktus, vai vēlies izmēģināt ko jaunu, Drogas kosmētikas interneta veikals palīdzēs tev vienmēr izskatīties satriecoši!


Kā izvēlēties sev piemērotāko dekoratīvo kosmētiku?


Neapšaubāmi, ka katras dāmas kosmētikas maciņš izskatās atšķirīgi un, visticamāk, domas dalīsies arī par to, kam jābūt atrodamam katrā no tiem. Tas arī ir visai saprotami, jo, galu galā, ir tik daudz faktoru, kas to ietekmē – sejas forma, ādas tips un vēl daudzi citi. Tāpat visai lielu lomu spēlē arī tas, vai tev labāk iet pie sirds košs meikaps vai dabīgs izskats. Lai tu neapmaldītos plašajā piedāvājumā, zemāk atradīsi svarīgākos padomus, ko ņemt vērā, izvēloties dekoratīvo kosmētiku.


Noskaidro savu ādas tipu


Lai garantētu, ka vienmēr jutīsies tikpat labi, cik izskatīsies, ir svarīgi saprast savu ādas tipu un iegādāties tam atbilstošus produktus, jo katra cilvēka sejas āda ir atšķirīga un ne visi produkti ir ražoti tā, lai būtu piemēroti katram no tiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja jebkad esi izjutusi diskomfortu vai ādas kairinājumu pēc dekoratīvās kosmētikas lietošanas, jo šāda veida reakcijas bieži vien ir saistītas nevis ar produkta kvalitāti, bet gan neatbilstību lietotāja sejas ādai. Izvēloties sev piemērotu kosmētiku, varēsi nodrošināt to, ka tava sejas āda vienmēr izskatīsies veselīga un mirdzoša.


Izvēlies, kuras sejas daļu vēlies izcelt


Tāpat kā sejas āda, atšķiras arī katras sejas forma, tāpēc ir svarīgi saprast, kuras sejas daļas visvairāk vēlies akcentēt savā ikdienas vai svētku makeup. Kādai tās būs izteiksmīgas acis, cita nevarēs iziet no mājām neuzklājot košu lūpu krāsu, bet vēl kādai svarīgs būs vaigu sārtums. Protams, bieži vien dāmas izvēlas izcelt vairāk nekā tikai vienu sejas daļu un, atrodot pareizo kombināciju, vienmēr zināsi, kā izskatīties labi un izcelt savu dabisko skaistumu. Turklāt tas palīdzēs arī saprast, kam vienmēr jābūt atrodamam tavā kosmētikas maciņā.


Nebaidies iedvesmoties un izmēģināt jaunas tendences


Daudzas no mums izvēlas vienmēr pieturēties pie nemainīga makeup stila, uzklājot to vienā un tajā pašā veidā – tas ne vienmēr ir slikti, jo kāpēc gan mainīt to, kas strādā? Tai pat laikā, jāatceras, ka skaistumkopšanas tendences mēdz mainīties visai regulāri, un līdz ar tām arī priekšstats par to, kas ir un nav modīgi. Tāpēc nevajadzētu vairīties izmēģināt jaunākas dekoratīvās kosmētikas tendences, lai saprastu, kuras no tām tev piestāv un kuras ne. It īpaši ņemot vērā, ka, pateicoties lielajai informācijas avotu dažādībai, mūsdienās tām izsekot ir vieglāk nekā jebkad iepriekš.


Izvēlies zīmolus, kuriem uzticēties


Uzklājot dekoratīvo kosmētiku, svarīgi ir ne tikai tas, kā tā izskatīsies, bet arī cik noturīga tā būs un kā uz to reaģēs āda. Tāpēc plašajā makeup zīmolu piedāvājumā ir svarīgi atrast zīmolus, kuriem vari uzticēties, un, pērkot to produktus, vienmēr būt pārlecinātai par to kvalitāti. Ņemot vērā, ka reti kurai ir laika un finansiālie resursi, lai pašai notestētu visus pieejamos produktus, šeit lieti noderēs citu lietotāju atstātie novērtējumi kosmētikas interneta veikalos. Tāpat arī dažādi makeup profesionāļi un entuziasti nereti izsaka savu viedokli par dažādu zīmolu produktiem savos sociālo tīklu kontos, kas var palīdzēt izdarīt izvēli.
Biežāk uzdotie jautājumi


Daudzi dekoratīvās kosmētikas produkti ir speciāli veidoti vai piemēroti arī problemātiskai sejas ādai, bet vislabākais veids, kā to noskaidrot, ir konsultēties ar dermatologu, lai noskaidrotu, kādi kosmētikas veidi ir piemēroti tieši jūsu ādai un no kādām sastāvdaļām izvairīties.

Cilvēkiem ar sausu ādu ieteicams izvairīties no kosmētikas, kura satur alkoholu vai pievienotas smaržvielas, jo šīs sastāvdaļas var vēl vairāk sausināt ādu un kairināt to. Tāpat nav ieteicams lietot produktus, kuri satur salicilskābi vai glikolskābi, kā arī parabēnus.

Cilvēkiem ar taukainu ādu ieteicams izvairīties no kosmētikas produktiem, kas satur alkoholu vai dabīgās eļļas. Tāpat nav ieteicami produkti, kuri satur mākslīgas krāsvielas.

Mūsu interneta veikalā atradīsi produkciju no tādiem iecienītiem zīmoliem kā NYX, Lumene, Maybelline kā arī daudziem citiem.

Jā, pie mums vari iegādāties Madara Cosmetics, Mossa, Dzintars un citu Latvijas kosmētikas ražotāju produktus.