- 500 ml 5,99 €
Atlaides
02.10.2025-31.10.2025
Drogas veikalā
Drogas veikali. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā
Omniva pakomāti. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā
Venipak pakomāti. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers visā Latvijā
Venipak kurjers. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka
Apraksts
Īpašā produkta formula ir bagātināta ar kopjošu sastāvdaļu kompleksu, kas nodrošina intensīvu ādas barošanu, uztur optimālu mitrināšanas līmeni epidermas šūnās ilgākā laika posmā. Izsmalcinātas citronu verbenas notis ir savijušās ar bazilika siltumu un jasmīna saldumu, ko akcentē rozmarīns un salvija. Aromāta plīvurā skan vilinošs muskuss un sandalkoks. Produkta maigā, gandrīz kūstošā konsistence saudzīgi ieskauj ādu gaisīgā tekstūrā, kas, nonākot saskarē ar ūdeni, pārvēršas par greznu putu mākoni.
Lietošanas veids: uzklājiet produktu uz rokām, paberzējiet un noskalojiet kārtīgi ar siltu ūdeni.
Uzmanību!
Ja produkts iekļūst acīs, nekavējoties skalojiet tās ar tīru ūdeni. Ādas kairinājuma gadījumā lietošanu nekavējoties pārtrauciet.
Kontaktinformācija:
Baylis and Harding plc
RP.MSL, Suite 5385, 27 Upper Pembroke St.,Dublin, IE
post@bayhar.com
Sastāvs
Sastāvs
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Glycerin, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Tetrasodium Edta, Hexyl Cinnamal, Limonene.
Maksājumu metodes

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka
Piegādes iespējas

Drogas veikalā
Drogas veikali. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā
Omniva pakomāti. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā
Venipak pakomāti. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers visā Latvijā
Venipak kurjers. AKCIJA: 02.10.- 31.10. piegāde ir BEZMAKSAS
Atsauksmes BAYLIS&HARDING Verbena&Chamomile šķidrās roku ziepes, 500ml
5.0
maigas roku ziepes
Ļoti patīkama aromāta ziepes- mazgājot rokas smaržo visa vannas istaba! Žēl, ka smarža nesaglabājas uz rokām. Āda pēc roku mazgāšanas liekas mitrināta, Nav nepatīkamā sausuma sajūta. Manuprāt, ļoti feinas ziepes īpaši ziemas periodā.
ziepes
tiešām patīkamas ziepes. labi puto, pēc mazgāšanas rokas paliek maigākas, kā arī patīkami smaržo. ļoti laba dāvana svētkos lai palutināt sevi vai citus
BAYLIS&HARDING Verbena&Chamomile šķidrās roku ziepes
Ziepes svaigi un patīkami smaržo. Skaistā iepakojumā. Lielisks produkts par labu cenu.
Īpaši neatšķiras no lētām ziepēm
Interesants aromāts, taču labi neputo, rokas labi nenotīra, maigumu nedod. Ne ar ko neatšķiras no lētākām ziepēm. Kādā viesnīcā būtu normāli. Kā dāvanu un sev neiesaku.
Silti iesaku
Izcilas ziepes - dievišķīga smarža, nesausinošas īpašības, liels iepakojums, kas pietiek ilgam laikam, skaists iepakojums,