Acu krēmi

2 atrastas preces
Atlasīt:

-20%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

7,19 €

EVELINE-EVELINE BioHyaluron 3xRetinol System acu gēls roll-on, 15ml-5903416028741-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

EVELINE-EVELINE Organic Aloe+Collagen acu gēls roll-on, 15ml-5903416027935-

Acu krēmi


Acu krēmi ir ļoti iecienīti sejas ādas kopšanas produkti, jo tie rūpējas par maigo ādu ap acīm. Labs acu krēms mitrina un baro ādu, sniedzot tai pilnvērtīgas rūpes. Acu krēmi pilda arī virkni citu vērtīgu funkciju kā, piemēram, cīnās ar tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm, izlīdzina grumbiņas, noņem apsārtumu un pietūkumu. Svarīgākais ir izvēlēties savām ādas vajadzībām piemērotāko līdzekli. Plašs acu krēmu klāsts ir atrodams mūsu interneta veikalā Drogas. Apskati piedāvājumu un izvēlies piemērotāko krēmu ap acīm skaistas un koptas acu ādas iegūšanai!


Acu krēms efektīvai acu ādas kopšanai


Acu krēms palīdz kopt plāno un jutīgo ādu ap acīm. Bieži vien acu zonā rodas dažādas problēmas ar ādu – tumšie loki, pietūkums, grumbiņas, maisiņi, izteikts ādas sausums. Šādos gadījumos ir jāizvēlas labs acu krēms ar aktīvajām sastāvdaļām, kas risinās vienu vai vairākas ar ādu saistītas problēmas.


Kam pievērst uzmanību, izvēloties krēmu ap acīm?


Krēms ādai ap acīm ir jāizvēlas atbilstoši savam ādas tipam, vajadzībām un arī vecumam. Sausas ādas īpašniekiem ar noslieci uz ādas apsārtumu un lobīšanos ieteicami acu krēmi ar mitrinošām sastāvdaļām, piemēram, glicerīnu un hialuronskābi. Savukārt nobriedušai ādai, uz kuras parādās “vārnu kājiņas”, ir ieteicams labs pretgrumbu acu krēms, kura sastāvā ir dažādas vielas kā, piemēram, peptīdi, kas palīdzēs novērst sīko krunciņu veidošanos ap acīm. Acu ādai ar tumšiem lokiem piemērots ir krēms ādai ap acīm, kas satur tādas vielas kā retinolu, K vitamīnu, kofeīnu. Arī pietūkuma un maisiņu zem acīm mazināšanai labi noderēs acu krēms pret maisiņiem, kas satur kofeīnu. Tāpat, izvēloties acu krēmu, ieteicams pievērst uzmanību derīguma termiņam, kā arī zīmolam. Izvēlies uzticamu zīmolu acu krēmus Drogas interneta veikalā!
Biežāk uzdotie jautājumi


Krēms ādai ap acīm ir vajadzīgs, lai rūpētos par īpaši maigo, jutīgo un plāno ādu ap acīm. Produkta sastāvi ir speciāli izstrādāti tā, lai cīnītos ar dažādām ādas problēmām, piemēram, ar pārlieku lielu ādas sausumu, grumbiņām, maisiņiem zem acīm, pietūkumu. Acu krēmiem parasti tiek pievienotas aktīvas sastāvdaļas, kas spēj risināt šādas problēmas.

Lai krēms ādai ap acīm sniegtu vēlamos rezultātus, ir svarīgi to izvēlēties atbilstoši savas ādas vajadzībām (piemēram, cīņai ar grumbiņām vai pietūkuma noņemšanai), vecumam, kā arī gadalaikam. Vasarā ir ieteicams izmantot vieglākas tekstūras, piemēram, želejveida acu krēmus, savukārt ziemā biezākas tekstūras krēmus, kas palīdzēs aizsargāt ādu no vēja un sala.

Acu krēms ir jāuzklāj tikai uz iepriekš attīrītas ādas. Ja tiek lietota acu dekoratīvā kosmētika, tā ir jānoņem ar speciālu līdzekli, piemēram, micelāro ūdeni. Pēc ādas attīrīšanas paņem pavisam nelielu acu krēma daudzumu un ar pirkstu galiem maigi uzklāj ādai ap acīm, pārlieku netuvojoties augšējai un apakšējai skropstu līnijai, lai nekairinātu acis.

Interneta veikalā Drogas plašā piedāvājumā ir pretgrumbu acu krēmi, acu krēmi ar kolagēnu, nostiprinošie, barojošie, mitrinošie acu krēmi, kā arī citi acu ādas kopšanas līdzekļi kā, piemēram, krēmi-serumi acīm.