£0.00 Grozs 0

HOLIKA HOLIKA Aloe Facial sejas mazgāšanas putas, 55ml

68.182 / Cena par l
   
  531291
   
  Parastā cena 3,75 € 68,18 € / Cena par l   4,99 € 68,18 € / Cena par l
68,18 € / Cena par l
PVN iekļauts izņemot piegādes izmaksas
Piedāvājums ir spēkā no 01.12.2025 - 21.12.2025
531291
IzmēriIzmērs55 ml
  • 55 ml
      4,99 €    

Šobrīd prece e-veikalā nav pieejama. Mēs strādājam pie tā, lai preci jau drīzumā vari atkal iegādāties.

Atlaides

 
Pērc HOLIKA HOLIKA, NEOGEN, OHORA vai I`M SORRY FOR MY SKIN produktus par summu virs 4,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā HOLIKA HOLIKA šķidro pīlingu pēdām. Tikai e-veikalā!
 
 
Pērc sejas kopšanas līdzekļus par summu virs 25,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā DERMARFIRM Soothing Repair krēma paraugu, 7 ml. Tikai e-veikalā!
 
01.12-01.01
HOLIKA HOLIKA Aloe Facial sejas mazgāšanas putas, 55ml
HOLIKA HOLIKA Aloe Facial sejas mazgāšanas putas, 55ml 55 ml
  Parastā cena 3,75 €   4,99 €

 

PRODUKTA KONSISTENCE

Apraksts

Apraksts

Putas ar dabīgu alvejas sulu sejas ādas ikdienas attīrīšanai. Piemērotas visiem ādas tipiem.
Putu kosmētiskā formula uz alvejas sulas bāzes ir paredzēta intensīvai ādas mitrināšanai, atbrīvojot to no kairinājumiem un iekaisumiem, jo alveja var aktivizēt šūnu atjaunošanos, paātrinot nelielu ādas bojājumu sadzīšanu. Pēc lietošanas putas sniedz pārsteidzošu ādas viegluma un tīrības sajūtu bez ādas sausuma vai lobīšanās, tikai maksimāls komforts un dabisks mirdzums!

Holika Holika putas izceļas ar savu oriģinālu dizainu (alvejas lapas formā ), vieglu konsistenci un patīkamu aromātu!
Ražots Korejā.

Uzmanību!
• Ja lietošanas laikā vai pēc lietošanas rodas tādi simptomi vai blakusparādības kā izsitumi, pietūkums, nieze vai kairinājums, konsultējieties ar ārstu.
• Tikai ārīgai lietošanai.
• Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
• Nelietot uz bojātas vai iekaisušas ādas ar atvērtām brūcēm.
• Izvairīties no saskares ar acīm.

Kontaktinformācija:
Nordic Beauty OÜ
Viljandi mnt. 75/1, Õssu, 61713, Tartumaa, Estonia
info@holikaholika.ee

Sastāvs

Sastāvs

Sastāvs

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water, Lauryl Hydroxysultaine, Myristic Acid, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Hydroxide, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phenoxyethanol, Fragrance, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Palmitic Acid, Capric Acid, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Zea Mays (Corn) Silk Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Potassium Sorbate

Maksājumu metodes

Maksājumu metodes

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka

Piegādes iespējas

Piegādes iespējas

Drogas veikalā

AKCIJA: 01.12-01.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 01.12-01.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 01.12-01.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers visā Latvijā

AKCIJA: 01.12-01.01. piegāde ir BEZMAKSAS

 

Atsauksmes HOLIKA HOLIKA Aloe Facial sejas mazgāšanas putas, 55ml

 

0 atsauksmes

04/04/2025

Holika sejai

Ļoti labs un labi attīra sejas ādu

Kitya

16/08/2024

Atsauksme

хорошая пенка, подошла для жирной кожи, не пересушивает, даже увлажняет, приятный запах, экономичный расход, очень понравилась!