£0.00 Grozs 0

MANYO Bifida Infusion Shot Ampoule 1DX atjaunojošs serums ar probiotiķiem un mikroadatiņām, 50ml

879.8 / Cena par l
   
  606457
   
  Parastā cena 30,79 € 43,99 € 879,80 € / Cena par l   879,80 € / Cena par l
  -   30,79 €   13,20 € 615,80 € 615,80 € / Cena par l
Cena ar DROGAS karti
879,80 € / Cena par l
PVN iekļauts izņemot piegādes izmaksas
Piedāvājums ir spēkā no 02.01.2026 - 31.01.2026
606457
MANYO Bifida Infusion Shot Ampoule 1DX atjaunojošs serums ar probiotiķiem un mikroadatiņām, 50ml
MANYO Bifida Infusion Shot Ampoule 1DX atjaunojošs serums ar probiotiķiem un mikroadatiņām, 50ml
  Parastā cena 30,79 € 43,99 €  
  -   30,79 €   13,20 €

 

PRODUKTA KONSISTENCE
PIELIETOJUMS

 

Drogas veikalā

Drogas veikali. AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā

Omniva pakomāti. AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā

Venipak pakomāti. AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Rādīt vairāk

Venipak kurjers visā Latvijā

Venipak kurjers. AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka

Apraksts

Apraksts

Ampulas serums ar 68% bifidobaktēriju lizātu un mikroadatiņām (spikulām), kas dziļi atjauno ādu, stiprina tās aizsargbarjeru, mazina kairinājumu un apsārtumu. Serums intensīvi mitrina, izlīdzina grumbiņas, uzlabo ādas toni un tekstūru. Piemērots jutīgai, dehidrētai un novājinātai ādai.
Aktīvās sastāvdaļas: Bifida, hialuronskābe, ceramīdi, pantenols, alantoīns, PHA skābes.
Lietošana: uzklājiet uz attīrītas sejas un kakla ādas no rīta un/vai vakarā. Vienmērīgi izklājiet un ļaujiet iesūkties. Dienas laikā obligāti lietojiet krēmu ar SPF.
Svarīgi: pirmo reizi lietojot mikroadatiņas, ievadiet produktu pakāpeniski — lietojiet katru otro dienu. Pēc ādas pieradināšanas var lietot katru dienu (1DX) vai pāriet uz koncentrētāku versiju — 3DX.
Ražots Korejā.

Kontaktinformācija:
NEMO GmbH
Mergenthalerallee77, 65760 Eschborn, Germany
eurp@nemobrands.com

Sastāvs

Sastāvs

Sastāvs

BIFIDA FERMENT LYSATE, METHYLPROPANEDIOL, DIPROPYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, NIACINAMIDE, AQUA, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, GLUCOSE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DIETHOXYETHYL SUCCINATE, HYDROLYZED SPONGE, HYDROGENATED LECITHIN, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, FRUCTOSE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PANTHENOL, TROMETHAMINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALLANTOIN, ADENOSINE, DEXTRIN, THEOBROMA CACAO EXTRACT, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM PHYTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL, CERAMIDE NP, HYALURONIC ACID/POLYISOPROPYLACRYLAMIDE COPOLYMER, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE.

Maksājumu metodes

Maksājumu metodes

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka

Piegādes iespējas

Piegādes iespējas

Drogas veikalā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Atsauksmes MANYO Bifida Infusion Shot Ampoule 1DX atjaunojošs serums ar probiotiķiem un mikroadatiņām, 50ml

5.0

16 atsauksmes

Jaunākās
Jaunākās
Vecākās
Ar augstāko vērtējumu
Ar zemāko vērtējumu
20/12/2025

Efektīvs serums gludākai ādai

Man ir sauss ādas tips, kā arī kopumā diezgan jutīgs ādas stāvokli un pašlaik lietoju šo produktu jau vairākus mēnešus, varu pateikt to ka tas nerada dikomportu vai kaotinājumu. Mana āda ir kļuvusi gludāka, poras izskatās mazāk pamanāmas, un kopumā āda jūtas labāk mitrināta. Produkts ātri iesūcas, kā dēļ tas nerada sajūtu, ka āda būtu pārmērīgi lipīga (kā tas ir pēc daudz serumiem). Esmu apmierināta! :)

Beatrise

12/11/2025

Interesants produktiņš

Ļoti patīkams produkts! Tekstūra ir viegla un šķidrāka par krēmu, viegli uzklājas un ātri iesūcas. Pēc uzklāšanas jūtams neliels kņudinošs efekts – kā arī minēts aprakstā, iespējams, mikroadatiņu dēļ, tāpēc, iespējams, nebūs piemērots ļoti jūtīgai ādai. Man ar normālu ādu tas patīk – sajūta ātri pāriet, un āda pēc tam jūtās svaiga un gluda. Nekādu negatīvu reakciju nepamanīju. Kopumā ļoti labs produkts!

Agnese Grieta

04/11/2025

Serums

Serums ir viegli lietojams, bez smaržas un ar patīkamu konsistenci. No sākuma uzklājot ir neliela ādas kņudināšana. Nedēļu lietojot jau ir pamanāms rezultāts - āda gludāka, mirdzošaka un līdzenāka. Iesaku.

Sarmīte

30/10/2025

Atsauksme

Labs produkts. Mikroadatas tiešām viegli jūtamas (nedaudz tirpina), tas palīdz krēmam labāk iedarboties. Āda pēc tam kļūst ļoti maiga. Noteikti iesaku!

Ksenija

25/10/2025

Manyo Serums

Ientriģeja aktīvais sastāvs kas solīja adatiņu durstošas sajūtas un pirmajā mirklī uzklājot nejutu neko, bet turpinot iestrādāt sejas ādā sajūtu ķņudinošas sajūtas, nav pārlieku spēcīgas, nerada diskommfortu. Nav izteikta smarža, labi mitrinātājs ādas sajūta. Noteikti iesaku

Ieva G.