4 atrastas preces
Atlasīt:

-40%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,49 €

IMMAGINE-IMMAGINE Lola 20den zeķbikses-8300181671252-

-45%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,91 €

IMMAGINE-IMMAGINE Lara 20den zeķbikses-8300181846650-

-35%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

3,89 €

IMMAGINE-IMMAGINE Sneaker Multifilament sieviešu pēdiņas, 2 pāri-8300181950562-

-45%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,87 €

IMMAGINE-IMMAGINE Lola 40den zeķbikses-8300181821336-

Zeķubikses un zeķes


Zeķubikses un zeķes nēsājam ikdienā, lai pasargātu sevi no aukstuma un nelabvēlīgiem laikapstākļiem, nodrošinātu komfortu kājām un papildinātu koptēlu. Nereti tieši zeķubikses ar rakstu piešķir īpašu akcentu tēlam dodoties ikdienas gaitās vai apmeklējot kādu svinīgu pasākumu. Arī zeķes – vilnas, kokvilnas, kaprona un cita veida zeķes – ir kļuvušas par neaizvietojamu garderobes sastāvdaļu, ko izvēlamies nēsāt ik dienu. Apskati piedāvājumu un pasūti sev piemērotākās zeķes un zeķubikses internetā – mūsu e-veikalā!


Zeķubikses komfortam un koptēla veidošanai


Zeķubikses ir viena no svarīgākajām sieviešu garderobes sastāvdaļām, kas īpašu aktualitāti gūst aukstajos gada mēnešos, nodrošinot kājām komfortu un siltumu. Tāpat zeķbikses ir svarīgs stila elements, kas palīdz piešķirt tēlam īpašu odziņu, izvēloties, piemēram, zeķubikses ar rakstu. Taču arī klasiskās viena toņa zeķubikses papildina tēlu un padara to elegantāku – svarīgākais izvēlēties savām vajadzībām piemērotākās zeķbikses. Drogas interneta veikalā atradīsi plašu zeķubikšu piedāvājumu – dažāda blīvuma un toņu zeķbikses no iecienītiem zīmoliem kā Pierre Cardin, Incanto, Diomo un citiem.


Dažādu krāsu un apdruku zeķes Tavai ikdienai


Zeķes, it sevišķi vilnas zeķes, ko izvēlamies nēsāt ziemā, pasargā mūsu kājas no aukstuma un sniedz papildu komfortu ikdienā. Arī kokvilnas un kaprona zeķes nepieciešamas vilkšanai kopā ar dažāda veida apaviem: kurpēm, sporta apaviem, zābakiem. Mūsu e-veikalā atradīsi dažāda garuma zeķes – īsās zeķes un pusgarās zeķes dažādās krāsās, apdrukās un izmēros. Pasūti zeķes savai ikdienai Drogas interneta veikalā!
Biežāk uzdotie jautājumi


Izvēloties zeķubikses, jāpievērš uzmanība zeķubikšu blīvumam, kas tiek apzīmēts ar DEN. Nēsāšanai siltākā laikā visbiežāk izvēlas zeķubikses ar 15-20 DEN, jo tās ir plānas un caurspīdīgas. Savukārt nēsāšanai vēsākā laikā labāk izvēlēties zeķubikses, kas sākas ar 40-60 DEN un vairāk.

Piedāvājam iegādāties zeķbikses ar 20, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 120, 150 un pat 200 DEN dažādos toņos un izmēros. Iegādei ir pieejamas zeķubikses ar rakstu, piemēram, ar punktiņiem, viena toņa zeķbikses – ar matētu vai mirdzošu efektu, kā arī zeķubikses ar mikromasāžas un pretcelulīta efektu un cita veida zeķbikses.

Drogas e-veikalā Tu vari pasūtīt vilnas zeķes, zeķes ar apdruku, krāsainas zeķes, kaprona zeķes, sieviešu pēdiņas, kā arī dažāda veida kokvilnas zeķes sievietēm un vīriešiem plašā izvēlē un par teicamām cenām.