“Apelsīna mizas” āda jeb celulīts – kā efektīvi to novērst?

Kas ir celulīts un no kā tas rodas?

Medicīniski celulīts skaidrojams ar nepareizas formas taukaudiem, kas koncentrējas vienā vai vairākos ķermeņa rajonos. Poras tiek aizsprostotas un no tā izrietošā sliktā asins un limfas cirkulācija rada ūdens aizturi, kas liek parādīties nevēlamajai “apelsīna mizas” ādai.

Iemesli kāpēc rodas celulīts var būt dažādi – stress, nepareizs uzturs, nepietiekama fiziska slodze, hormonālās izmaiņas organismā u.c. Lai laikus novērstu šo problēmu, svarīgi ir neaizmirst piekopt veselīgu dzīvesveidu, izvēloties sabalansētu uzturu, regulāri mitrinot ādu gan ārēji, gan iekšēji (dzerot pietiekami daudz ūdens), kā arī sportojot un papildus lietojot kosmētikas produktus, kas paredzēti šīs ādas nepilnības novēršanai.

Efektīvi produkti, kas var palīdzēt novērst celulīta pazīmes

Pretcelulīta produkti ir vieni no visbiežāk lietotajiem kosmētikas līdzekļiem, ko izmanto lielākā daļa sieviešu, lai novērstu “apelsīna mizas” efektu uz gurniem, vēdera, dibena vai citām sievišķīgām ķermeņa daļām. Itāļu kosmētikas zīmols GEOMAR, iedvesmojoties no jūras bezgalīgā spēka un zemes minerāvielu enerģijas avotiem, ir radījis ķermeņa kopšanas produktus, kas efektīvi spēj novērst celulīta pazīmes, uzlabojot ādas tvirtumu un elastīgumu.

GEOMAR – Tava skaistuma avots no jūras un zemes dzīlēm!

GEOMAR Effetto Urto anticelulīta krēms ar triecienefekta iedarbību

Šis anticelulīta krēms palīdz nekavējoties iedarboties uz celulītu pat tā vēlīnajās stadijās. Pateicoties inovatīvajai formulai:

  • ESCIN stimulē mikrocirkulāciju,
  • KOFEĪNA un AĻĢU ekstrakti stimulē lipolītisko darbību,
  • SALVIJA  un CENTELLA ekstrakti palīdz stiprināt kapilārus,
  • AUGU PROTEĪNI padara ādu kompaktāku,
  • MIKROELEMENTI no Nāves jūras atjauno ādas elastību.

Ātras iedarbības krēms uzlabo mikrocirkulāciju audos, stiprina kapilāru sieniņas, atjauno ādas elastību un tvirtumu, mitrina un mīkstina ādu, kā arī atjauno tās mirdzumu. Pirmie rezultāti ir redzami lietojot produktu 21 dienu gan no rīta, gan vakaros, iemasējot krēmu virzienā augšup līdz produkts ir pilnībā uzsūcies.

GEOMAR Fango D`Alga Oceanica anticelulīta dūņu maska

Veidota pamatā no okeāna aļģēm un citiem dabā sastopamiem augiem, to ekstraktiem, minerālvielām un ēteriskajām eļļām, efektīvā formula nodrošina lipolītisku un drenējošu iedarbību, samazinot pat visizturīgākās celulīta nepilnības. Sastāvā esošie:

  • ZAĻAIS MĀLS un KAOLĪNS nodrošina detoksējošu un drenējošu iedarbību,
  • Mikronizētās OKEĀNA AĻĢES palīdz veicināt efektīvu lipolītisko aktivitāti,
  • KASTANIS, CENTELLA un EFEJA nostiprina kapilāru sieniņas un palīdz uzlabot mikrocirkulāciju, izvadot lieko šķidrumu no audiem,
  • MIKROELEMENTI no Nāves jūras atjauno ādas elastību un mirdzumu,
  • APELSĪNA ēteriskās eļļas relaksē un sniedz patīkami maigu aromātu.

Regulāri lietojot, āda kļūst tonizētāka un gludāka, samazinās “apelsīna mizas” efekts, pateicoties liekā ūdens izvadīšanai no organisma. Lai sasniegtu vēl labākus rezultātus, ieteicams pirms dubļu maskas uzklāšanas ādu sagatavot noskrubējot to ar kādu no GEOMAR skrubjiem, kā arī pēc procedūras, ādu sasmērēt ar GEOMAR anticelulīta krēmiem (Urto, Freddo, Termo vai Fango krēmi).

Apskati arī citus GEOMAR ķermeņa kopšanas produktus tvirtākai ādai!

Showing > of results