ATKLĀJIET PRETNOVECOŠANĀS SĒRIJU, KAS NEVAINOJAMI ATBILST JŪSU ĀDAS VAJADZĪBĀM!

Reizēm ir izaicinoši izvēlēties pareizus ādas kopšanas līdzekļus, ko iekļaut savā ādas kopšanas rutīnā.  Lietas vēl sarežģītākas padara novecošanās procesi ādā. Ja sīkās grumbiņas, grumbas, mitruma zudums un citi ādas novecošanās signāli sāk kļūt par ādas kopšanas problēmu, var būt noderīgi sejas kopšanas rutīnā iekļaut dažus pretnovecošanās līdzekļus. Izklausās loģiski, vai ne? Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kura no L’Oreal Paris pretnovecošanās sejas kopšanas sērijām ir piemērota jūsu ādas vajadzībām!

Sausa āda, grumbiņu parādīšanās, blāvs sejas tonis un ādas atslābums ir galvenās redzamās ādas novecošanās pazīmes, taču mūsu āda dažādos vecumos nenoveco vienādi.

Paturot to prātā, L’Oréal Paris ir izstrādājis Age Specialist sēriju, kas ir īpaši paredzēta, lai apmierinātu ādas pamatvajadzības dažādos vecumos.

Atrodiet sev piemērotāko Age Specialist sēriju, kas samazina grumbiņu parādīšanos un:

35+ MITRINA

45+ NOSTIPRINA ĀDU

55+ PADARA SEJAS KONTŪRAS IZTEIKTĀKAS

65+ ATJAUNO

REVITALIFT FILLER [+HA] ādas apjoma un elastības atjaunošanai 40+

Atjaunotam ādas apjomam bez injekcijām

Atklājiet neinvazīvu alternatīvu kosmētiskajām procedūrām ar L’Oréal Paris Revitalift Filler [+ hialuronskābi], kas bagātināta ar visu laiku augstāko hialuronskābes koncentrāciju, lai piepildītu grumbiņas un atjaunotu ādas apjomu. Klīniski pierādīts, ka Revitalift Filler produkti samazina grumbas elastīgākai un apjomu atguvušai ādai ar piepildītām sejas kontūrām. Āda ir atguvusi apjomu ar mitrināšanu, tā izskatās gludāka un pilnīgāka.

Hialuronskābe – mitrināšanas veicinātājs visiem vecumiem

Gadu gaitā ādā samazinās dabiskais hialuronskābes līmenis – tieši tāpēc, lai uzlabotu jūsu ādas izskatu, ir svarīgi to atjaunot, lietojot ādas kopšanas līdzekļus, kas satur šo sastāvdaļu.  

REVITALIFT LASER X3 – izcilam rezultātam, cīnoties ar visām novecošanās pazīmēm 40+

Pierādīti rezultāti bez kosmētiskās procedūras

L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 sērija ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu spēcīgu pretnovecošanās iedarbību. Ja esat domājusi par kosmētisko procedūru, tad atjautīgāks risinājums jūsu ādai būtu vispirms izmēģināt Revitalift Laser X3 – ir pierādīts, ka sērijas efektivitāte ir salīdzināma ar lāzera procedūras iedarbību. Laser X3 nodrošina intensīvu iedarbību un iedarbojas uz grumbām, ādas tvirtuma un blīvuma samazināšanos. Progresīva ādu atjaunojoša kopšana acīmredzamiem rezultātiem.

Sastāvdaļas, kas palīdz cīnīties ar visām novecošanās pazīmēm

Ar spēcīgo pretnovecošanās sastāvdaļu Pro-Xylane (3% koncentrācijā) un fragmentētu hialuronskābi tas nodrošina trīs galvenās iedarbības padziļinātai novecošanās novēršanai: grumbu samazināšanu, ādas blīvuma atjaunošanu un sejas kontūru nostiprināšanu.