Bye Bye Blemish: palīgs cīņā ar pinnēm

Nav nekas sliktāks kā pamosties no rīta ar lielu, sāpīgu pūtīti… izņemot reizes, kad uzradušās vairākas.

Neatkarīgi no tā, vai Tev ir viena milzīga pūtīte, lieli melni punktiņi vai mazas sarkanas pūtītes, ir svarīgi veikt pareizu ārstēšanu un konsekventu sejas kopšanas rutīnu, lai novērstu jaunu pūtīšu rašanos.

Samazini pūtītes, izmantojot šos 5 padomus:

Nespied!

Pūtīšu saspiešana var izraisīt infekciju un rētas. Pūtītes parādīšanās bieži palielina iekaisumu un aizsprosto apkārtējās poras, padarot sejas ādu vēl sliktāku. Tāpat mēģini neskarties klāt sejai. Tavas rokas visu laiku ir pakļautas netīrumiem un, kad rokas pieskaras sejai, netīrumi tiek pārnesti uz seju, aizsērējot poras.

Ļauj ādai elpot

Lai paslēptu pinnes, mēs tās bieži pārklājam ar konsīleri, pūderi vai citiem dekoratīvās kosmētikas produktiem. Pūtītes maskēšana var pat pasliktināt situāciju un paildzināt pinnes dzīšanas laiku. Ir svarīgi ļaut ādai elpot un neizmantot poras aizsprostojošus produktus, kas var savākt daudz netīrumu, eļļu un baktēriju.

Dzer daudz ūdeni

Pietiekama ūdens uzņemšana ikdienā ir arī sava veida profilaktisks līdzeklis pret pūtīšu parādīšanos. Dehidratācijas laikā mūsu ķermenis domā, ka ādas tauku dziedzeriem ir jāražo vairāk eļļas un tas var izraisīt vēl vairāk piņņu. Mitrināšana ne tikai palīdz samazināt jaunu pūtīšu parādīšanos, bet arī padara ādu veselīgāku un mirdzošāku.

Izvairies no stresa

Lai gan stress neizraisa pinnes, tas var pasliktināt esošo ādas stāvokli. Pētījumi liecina, ka stress stimulē hormonu sekrēciju, kas stimulē sebuma veidošanos, kas turklāt negatīvi ietekmē pinnes. Samazini stresu, nodarbojoties ar jogu, meditāciju, rakstīšanu vai jebkuru citu hobiju, kas atslābina.

Izmanto piemērotus produktus

Izmantojot taukainus vai pārāk koncentrētus sejas produktus, piemēram, taukainus krēmus vai losjonus, āda vairāk tiek pakļauta tam, ka rodas jaunas pūtītes. Lai rūpētos par pūtītēm, ir svarīgi izvēlēties pareizos sejas kopšanas līdzekļus.

Aknes lokālai ārstēšanai iesakām izmantot Bye Bye Blemish Drying Lotion. Šis ir ātras iedarbības efektīvs līdzeklis, kura sastāvā ir salicilskābe, sērs un cinka oksīds. Līdzeklis palīdz noņemt netīrumus un mazināt pūtītes miega laikā. Āda kļūst gluda, samazinās plankumi, apsārtums un aknes rētu iespējamība.

Sastāvs un īpašības:

Sērs – samazina apsārtumu
Salicilskābe – noloba ādas virsmu, attīra poras un cīnās ar plankumiem
Cinka oksīds – nomierina un uzsūc lieko sebumu
Kalamīns un kampars – palīdz atdzesēt un nomierināt bojāto ādu
Rezultāts ir redzams jau nākamajā rītā! Drošs pat jutīgai ādai.