Ieskaties! Lieliskas dāvanas par pirkumiem

Šomēnes lutinām mūsu klientus ar lieliskām dāvanām par pirkumiem! Iepērcies Drogas veikalos un e-veikalā un saņem dāvanā produktus skaistumam, mājai un labsajūtai. Piedāvājam nelielu izlasi ar šī mēneša dāvanām – informāciju par visām akcijas dāvanām meklē mūsu veikalos un e-veikalā.

MANYO ampula-toneris sejai

Pērc jebkurus MANYO sejas kopšanas produktus par summu virs 15.00 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu – MANYO Bifida Biome ampulu – toneri sejai, 30 ml.

ISANA sejas toniks

Pērc jebkurus* ISANA sejas kopšanas līdzekļus par summu virs 6,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā ISANA attīrošu sejas toniku normālai un kombinētai ādai, 50 ml. Tikai e-veikalā!

*izņemot ISANA attīrošu sejas toniku normālai un kombinētai ādai, 50 ml

GARNIER lūpu maska

Pērc jebkurus MAYBELLINE NEW YORK dekoratīvās kosmētikas produktus par summu virs 12.99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanā – GARNIER Skin Naturals Replump lūpu masku.

ELMEX mutes skalošanas līdzeklis

Pērc jebkuru ELMEX zobu pastu un ELMEX zobu birsti vienā pirkumā un saņem dāvanā ELMEX Sensitive mutes skalošanas līdzekli, 400 ml. Tikai e-veikalā!

ESSENCE sejas mitrinātājs

Pērc jebkurus essence dekoratīvās kosmētikas produktus par summu virs 6.99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu – essence Hello, Good Stuff! sejas mitrinātāju, 50 ml.

DOMOL tualetes bloks

Pērc jebkurus* DOMOL, ALOUETTE, FLINK & SAUBER un/vai ECO FREUDE produktus par summu virs 15.99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu – DOMOL Citrus tualetes bloku, 165 ml.

*Izņemot DOMOL Citrus tualetes bloku, 165 ml.

RIMMEL LONDON skropstu tuša

Pērc jebkurus RIMMEL LONDON dekoratīvās kosmētikas produktus par summu virs 8.99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu – RIMMEL LONDON Extra Long Lash skropstu tušu.

CATRICE lūpu spīdums

Pērc jebkurus CATRICE dekoratīvās kosmētikas produktus par summu virs 6.99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu – CATRICE Volumizing lūpu spīdumu.