Ieskaties! Lieliskas dāvanas par pirkumiem

Šomēnes lutinām mūsu klientus ar lieliskām dāvanām par pirkumiem! Iepērcies Drogas veikalos un e-veikalā un saņem dāvanā produktus skaistumam, mājai un labsajūtai. Piedāvājam nelielu izlasi ar šī mēneša dāvanām – informāciju par visām akcijas dāvanām meklē mūsu veikalos un e-veikalā.

GARNIER micelārais ūdens

Pērc jebkurus MAYBELLINE New York produktus par summu virs 12,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā GARNIER micelāro ūdeni, 100 ml. Tikai e-veikalā!

CATRICE tonālais krēms

Pērc jebkurus CATRICE dekoratīvās kosmētikas produktus par summu virs 8,99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanā CATRICE Clean ID 24 H Hyper Hydro Skin Tint tonālo krēmu, 30 ml.

MISSHA Airy Fit Pearl auduma sejas maska

Pērc jebkurus* MISSHA produktus par summu virs 16,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā MISSHA Airy Fit Pearl auduma sejas masku, 1 gab. Tikai e-veikalā!

*izņemot MISSHA Airy Fit Pearl auduma sejas masku, 19 g)

PANTENE ķemme

Pērc jebkurus AUSSIE, PANTENE un/vai HEAD&SHOULDERS produktus par summu virs 9,99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanā PANTENE ķemmi.

EVELINE auduma sejas maska

Pērc jebkurus* EVELINE produktus par summu virs 4,99 vienā pirkumā un saņem dāvanā EVELINE FTP Collagen sejas masku, 1 gab. Tikai e-veikalā!

*izņemot EVELINE FTP Collagen sejas masku, 8 ml

LUMENE skropstu tuša

Pērc LUMENE produktus par summu virs 14,99 eiro vienā pirkumā un saņem dāvanā LUMENE skropstu tušu, 7 ml. Tikai e-veikalā!

BELLA Cotton vates plāksnītes

Pērc jebkurus divus BELLA produktus vienā pirkuma reizē un saņem dāvanā BELLA Cotton vates plāksnītes, 30 gab.