DESSANGE Professional matu kopšanas zīmols

DESSANGE Professional Hair Luxury Paris – atklājiet skaistumu, ko jūsu mati ir pelnījuši!

Žaks Dessange savu pirmo salonu Elizejas laukos Parīzē atvēra 1954. gadā. Ļoti ātri viņa salons kļuva populārs ne tikai starp parastajiem pilsoņiem, bet arī slavenībām. Viena no populārākajām tā laika Dessange klientēm, Bridžita Bardo, bija sajūsmā par blondo matu krāsas toni, kurš tika iegūts Dessange salonā.

Dessange nostiprināja savu pozīciju, kļūstot ar vien populārāks, par ko liecina 1958. gadā gūtais oficiālā friziera tituls Kannu Filmu festivālā. Žaks uzskatīja, ka pienācīga un profesionāla kopšana ļauj katrai sievietei iegūt skaistus matus.

Izvēlieties matu kopšanas līdzekli savām vajadzībām!

Extrême 3 Huiles – BOJĀTIEM  MATIEM

Mehāniskas, termiskas un ķīmiskas matu procedūras var mainīt matu izskatu. Formula, kas bagātināta ar vērtīgo argāneļļu, kamēlijas un pracaxi eļļu, baro un atjauno matu šķiedru ārējo slāni. Pārmērīgi apstrādātie mati tiek intensīvi pabaroti un iegūst skaistu spīdumu.

Vērtīgo eļļu priekšrocība ir tāda, ka tās atdzīvinās pat visvairāk bojātos matus un piešķirs tiem skaistu spīdumu.

Šīs līnijas barojošā un atjaunojošā matu eļļa ar 3 vērtīgām eļļām – argāneļļu, kamēlijas un pracaxi eļļu, aizsargās un baros jūsu matu šķiedras un atjaunos matu spīdumu.

Nutri Extrême – SAUSIEM MATIEM

Sausi mati var viegli kļūt raupji, grūti ķemmējami un ieveidojami. Lai atrisinātu šo problēmu, DESSANGE izveidoja produktu līniju ar spēcīgām sastāvdaļām.

Provitamīns B5 nogludina un mīkstina matu struktūru. Sacha Inchi eļļa, kura cēlusies no Dienvidamerikas, jau tūkstoš gadus pazīstama kā proteīniem bagāta sastāvdaļa, kas dziļi baro matu šķiedras.

Pats interesantākais produkts no šīs līnijas ir eļļa krēmā ar ļoti vieglu tekstūru, kura nekavējoties padara matus zīdainus un pieskārienam patīkamus.

Blond Californien – BLONDIEM MATIEM

Krāsoti vai balināti blondie mati ir īpaši neaizsargāti un tiem ir nepieciešama individuāli pielāgota kopšana. Blond Californien matu kopšanas rituāls palīdz saglabāt prasīgo blondo krāsu un piedāvā īstu barojošo un mirdzumu piešķirošo pieredzi Jūsu matiem.

Formula, kas bagātināta ar barojošu manukas medus ekstraktu, izgaismo un aizsargā Jūsu krāsotos vai stipri balinātos blondos matus, lai saglabātu krāsas spīdumu un uzlabotu tās mirdzumu. Pērļu ekstrakts nodrošinās krāsas mirdzumu un matu dzīvīgumu.

Pats unikālākais produkts no šīs līnijas ir koriģējošais zilo pigmentu matu krēms, kurš novērš raupjas dzeltenās matu krāsas efektu. Tā sastāvā ir linsēkļu eļļa, kura bagātīgi baro matus.

Showing > of results